Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie ludziom chodzi. Mi śmiga pięknie jak offline, nie ważne z kim bym grał. Więc to nie reguła.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poker jest gra skillową (texas holdem)

W Starcrafta grałem od 1998 roku wiec wiem co to znaczy czysta gra skilllowa. Bylem wymasterowany co kosztowało mnie masę pracy a moi koledzy występowali LIVE w telewizji :) Analizowałem masę przegranych gier, w PES są gry których nawet nie ma sensu analizować bo jest Momentum. To momentum w PES 2016 można też wymasterować, problem pojawia się gdy chce pograć dwóch równych graczy OnLINE, nie koniecznie dwóch kozaków ale kumpli ze zbliżonym umiejętnościami.

A wystarczy dać w opcjach prywatnego lobby online PLAYER EMOTION ON/Off!!!

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Starcrafcie i Tetrisie jest skill z tych gier co wymieniłeś, akurat przy wszystkich spędziłem setki godzin :) Poker to gra losowa, PES i Fifa ma momentum i skrypty więc jak można mówić o jakimkolwiek skillu. Jak nazwiesz to, że grając słabszym teamem przeciwko takiemu Bayernowi, Roben i Lewandowski będą Ci przenikać. W tej grze nie ma czegoś takiego jak defensywa, dlatego nie da się bronić przed główkami, strzałami z R2 czy oksryptowanym Neuerem któremu ni da się strzelić zza 25 metrów z dystansu.

Poker to nie gra skillowa?? Proszę Cię pojęcia nawet nie masz jaki trzeba mieć skill żeby dobrze grać  w pokera :)

 

Do pes-a nie trzeba mieć skilla?? Jakoś ja gram Ajax-em i innymi słabszymi drużynami i daję radę ograć PSG, RM,BM a nawet bramkę Neuerowi z 30 m strzelę - rzadko ale strzelę wtedy przynajmniej mam  fun. Moim zdaniem kiepsko ci się gra i twierdzisz, że skill jest niepotrzebny i ogólnie gra sobie sama gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że w rankingach pokerowych na najwyższym poziomie są te same osoby. Tam nie ma przypadku.

Na pewno fart ma więcej do powiedzenia w pokerze a niżeli w szachach, ale to nie zmienia faktu, że poker to gra skillowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po konserwacji serwerów mowie dobra daje szansę PES owi :)

Bardziej myślę pogram aby do Battlefronta.

No i odpalam grę patrze Bayern, co tam myślę! Damy rade, w końcu mam Man City a to nie są ogórki.

Mecz startuje a tu K U R W A na start 1-0 dla Bayernu, bo jeszcze nie daj Bóg kolezka przegra, wiec co tam Handicap co tam OP piłkarze, trzeba dać gola w gratisie na start T_T Mecz przegrałem 7-5

https://youtu.be/8xKQBFFQCT0

Nie mam słów.

---Edit

Ok gra wystawiona na sprzedaż. Dosyć, już będziecie mieć w temacie spokuj, zero narzekań.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajacie mnie Panowie i Panie...

Co tu wejdę to ujadanie jaka to gra jest be...

Jak przedszkolak na kwaśnego cukierka.

Gra mi nie podchodzi - sprzedaję.

Tzw szybka konkretna decyzja (nie napiszę, że męska).

Ale NIE! Jeden z drugim musi wejść na forum i poużalać się nad własnym losem niczym nastolatka spóźniona do biedronki na wyprzedaż spinek do włosów w promocji za 2zł.

Czy wam nie jest trochę głupio czytając własne posty?

Jak dzieci dosłownie...

Świat się takiemu zawalił bo gra się nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj mózgu kolego, to nie boli. Konsole kupiłem dla PESa.

Wielu kupuje konsole dla jednej gry czy jednego typu gier, wiec nie powinno nikogo dziwić, że człowiek czeka z nadzieją aż gra która miała mi dawać fun caly rok zostanie naprawiona.Wracaj zbierać kwiatki w Far Crayu.

Jestem bardzo wkurwiony faktem, że w tym roku nie będe miał żadnej gry o tematyce piłka nożna.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zluzujcie gacie, popatrzcie jak zaśmiecacie ten wątek. Lepiej napiszcie jak po wczorajszej aktualizacji form, jaki nowy agent noi czy coś przypadkiem nie grzebali w gameplayu. Człowiek wchodzi do wątku o grze, a tu za przeproszeniem bUl dupy, bo grę muszę sprzedać, bo gra taka nie o jakiej marzyłem. Mnie to nie interesuje, że kupiliście konsolę dla jednej gry zachowujecie się jak nie powiem kto. Mówcie rzeczowo nt. gry, by nie trzeba było czytać żali jak się źle czujecie!!!Najlepiej admin niech tu wkroczy, bo tj masakra CWIR ratuj temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand i Hunteriarz rzucam Wam wyzwanie i zapraszam na sparingi. Zobaczymy te Wasze hokejowe wyniki i ile mi bramek strzelicie i te Wasze momentumy. 

Jak gram z Olusem to zawsze mamy wyrównane mecze. Ogarneliśmy obronę i mecze są bardzo wyrównane a o wyniku decyduje albo przypadek, albo jakiś błąd, czyli tak jak w prawdziwej piłce przy wyrównanym poziomie drużyn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się o coś zapytałem to nikt mi nie odpowiedział. Tylko są sprzeczki jaka to marna gra a i tak wszyscy grają z wywalonym jęzorem.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się burdel to nie można konkretów się dowiedzieć i taka prawda. Panowie czy ktoś pomoże ogarnąć rzuty wolne. W którym momencie jak naładujemy pasek siły strzały nacisnąć drugi raz kwadrat aby opadającego liścia zasadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzuty wolne do 25metra mam opanowane kim bym nie strzelał:) Bardzo ładnie wpadają a ostatnio to nawet z dalsza jest smród:)

Tylko w tym PES jakoś mało fauli przed polem karnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak było zawsze, w ostatniej chwili. Ustaw trening, i popróbuj. I też nie każdym wchodzi. Nie wiem czy piłkarz nie musi mieć umiejętności knuckle shot ale może się mylę.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w PES16 chyba od patcha i jakoś nie zamierzam. Jak mnie najdzie ochota to bardzo chętnie :biggrin:

to zacznij grać ,bo gra przednia i nie czekaj ,bo PES2018 Cię zastanie, zapraszam do gry Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu z Black Ops 3 naszła mnie ochota zagrać w PES. Nie, nie, nie. Kolejny PES który był dobry przez miesiąc. Teraz to żenua grać takie mecze. Nikt się prawie nie kiwa, chyba że koksem. Strzały to tylko z R2. Wrzutki i tikitaka. Myślałem że wrócę za jakiś czas, ale to chyba bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono bo w tym PES tylko competition online mają racje bytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzutki zabijają grę ale freeplaya z znajomym idzie fajnie pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzutki zabijają grę ale freeplaya z znajomym idzie fajnie pograć

Jest jedna zasada od zarania dziejów. Nie daj wrzucić ! 

I dobrze, że wpadają bramki po wrzutkach, bo bywały części gdzie nikt nie wrzucał, a teraz przynajmniej ładnie można atakować bokiem, a nie tylko pchanie środkiem jak w PES15

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem marudzenia, że np. wrzutki zabijają grę, że strzały techniczne z bliska prawie wszystkie wpadają, że z daleko ciężko strzelić, że bramkarze kiksują, że z zamieszania bramki wpadają  itp. Wy oglądacie mecze ??? Jeżeli tak to bardzo mało.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podobnie to wygladalo rok temu. Spam finezyjnego z 20 metrow ++, chore taktyki z pominieciem pomocy, lagerzy, ludzie rozlaczajacy bezkarnie mecze, przenikajacy ronaldo itd. Nic sie w tym bagnie nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak panowie,że na wyższym rejtingu,zawsze są typy którzy wykorzystują błędy gry na swoją korzyść i zrobią wszystko aby wygrać?

Na niskich rejtach nir ma takich ból dupowcow i tam tych glitchy się tak nie wykorzystuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, Na najwyższym poziomie w Online Division nie używa się drugiej linii. Nie wymienisz dużo podań to i problem celność podań cie omija w momencie gdy skrypt chce ci przeszkodzić.

Irytują się ludzie którzy maja gdzieś ligi czy rattingi a chcą pograć "radosny futbol" .

To jest taktyka gościa z którym grałem (rating około 1000)

080b0da034a520a463653738a3abe5f8.jpg

Używają absurdalnych ustawień bo gra promuje styl box to box i wymiana ciosów.

Kompetycje był trybem OK w którym graja w prawdziwą piłkę, gdzie w ani jednym meczu nie miałem oszustw. Każda porażka z mojej winy. Ale mecz jest bardzo krótki :/

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsze sa friendly matche z osobami którę nie bazują na róznego rodzaju gównach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×