Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie tak do 2-3 lat niema już pesa wiedząc jaka jest sytuacja konami ogólna.

Wydaje mi się że to najmniej odpowiednia pora na takie stwierdzenia. Wychodzą najlepsze części od lat, zadowolonych graczy przybywa, a Konami niedawno podpisało umowę z UEFA na następne 3 lata.

Mają nad czym pracować ale idzie to w dobrym kierunku. A co do doniesień o Konami to nie ma co wyciągać z tego daleko idących wniosków. Jakbyśmy słuchali wszystkiego co pisano swego czasu o sony i PlayStation to nawet PS4 nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to najmniej odpowiednia pora na takie stwierdzenia. Wychodzą najlepsze części od lat, zadowolonych graczy przybywa, a Konami niedawno podpisało umowę z UEFA na następne 3 lata.

Mają nad czym pracować ale idzie to w dobrym kierunku. A co do doniesień o Konami to nie ma co wyciągać z tego daleko idących wniosków. Jakbyśmy słuchali wszystkiego co pisano swego czasu o sony i PlayStation to nawet PS4 nie powinno być.

Wiesz jak oni z silenthilla potrafili zrobić jednorękiego bandyty to nie zdziwiło by mnie jakby z pesa zrobili grę planszową. Konami to stan umysłu o tym nie powinno się zapominać :) Oni nie potrafią ligi wprowadzić do pesa na ilu się chce albo głupich filtrów także po nich można się wszystkiego spodziewać nawet tego że jutro zwiną manatki. Ta firma to burdel. Jak im ten pes wychodzi w miarę dobrze to sam nie wiem. Choć tak jak mówię to gra kanapowa przez te braki ustawień w online.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Panowie pograłem z trzema kumplami  i wyniki 0-0,3-1,1-1, itp. nie było więcej niż 4 bramki w meczu. Graliśmy drużynami  typu sevilla, ajax, wolsburg.... Gra się super, bramkarze bronią takie piły, że szczena opada. Za to online jakoś inaczej działa......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa jest z tym bo np. chcesz zagrać w 5 i co?? karteczka i długopis.

 

W 4 to możesz LM ustawić tak w poprzednim pes było.

Jak masz 5, to robicie przed rozgrywką w pesa challenge cup picia wódki, do momentu aż jeden odpadnie. Proste i skuteczne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło, że najbliższy czwartek/piątek ;)

A pliki są już od dawna, tylko ręcznie trzeba wszystko wrzucać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Panowie pograłem z trzema kumplami  i wyniki 0-0,3-1,1-1, itp. nie było więcej niż 4 bramki w meczu. Graliśmy drużynami  typu sevilla, ajax, wolsburg.... Gra się super, bramkarze bronią takie piły, że szczena opada. Za to online jakoś inaczej działa......

Gdzieś tam czytałem że bhatti napisał że w online bramkarze sa ustawieni na domyślne czyli amator bądź regular stąd ta zmiana. Czy coś konami z tym zrobi to nikt nie wie. Ja stawiam że nie i pozostaną ręcznikami.

 

 

Seba82: no można i tak. To taki śmiech przez łzy. Ja nie rozumiem jak można wprowadzić lige dopiero o 14 ludzi. To już nawet nie jest kretynizm. To ich ośmiesza.

 

Hunteriarz: są już pliki do podmiany ale jest to tak paskudnie zrobione że szkoda gadać. Do OFa z ps3 to się nie umywa.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znalazłem stronkę z plikami, wrzucać ręcznie czy poczekać aż będzie można podmienić pliki wszystkie?

 

Z tego co czytałem na zagranicznych forach to NIE BĘDZIE OFa jak na PS3...także trzeba wszystko ręcznie wrzucać.

Info do Paula:

"Hi guys, I have been told that sharing of editing on PS4 is limited just to kits so at this stage there will be no OF's. This may change in the future if Konami or Sony find a solution, but for now I will just go back to editing the game for myself like I used to on PS2."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie całą licencję na Lige Angielska oraz MLS -> http://www.pesworld.co.uk/p/pes-2014-files.html

Ludzie wybrzydzają, a mi zajęło to 30 minut i mam całą licencję na najlepszą ligę świata :) Tylko nie wrzucajcie całości na pendrive bo może zwiesić konsolę. Ja wrzucałem po 2,3 teamy i wszystkie pięknie się zgrało

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znalazłem stronkę z plikami, wrzucać ręcznie czy poczekać aż będzie można podmienić pliki wszystkie?

Jakj masz dużo czasu i cię to nie wku... to droga wolna nie? Problem jest taki że można 334 image wrzucić i wtedy każe ci usunąć jakieć obrazy. Usuwając je znikną ci także dane koszulki które wgrałeś. To musi być stary poczciwy OF bo teraz to jest po prostu źle zrobione.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj chcąc wyszukać przeciwnika wyskakuje takie coś

post-23805-0-89370200-1443023609_thumb.j

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wklepywania lig angielska mam, ale która to liga MlS i bundesliga w pesie ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj chcąc wyszukać przeciwnika wyskakuje takie coś

Może spróbuj odinstalować grę i zainstaluj ją jeszcze raz ? Powinno pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Panowie pograłem z trzema kumplami  i wyniki 0-0,3-1,1-1, itp. nie było więcej niż 4 bramki w meczu. Graliśmy drużynami  typu sevilla, ajax, wolsburg.... Gra się super, bramkarze bronią takie piły, że szczena opada. Za to online jakoś inaczej działa......

Ja w 70 meczach w Ligach online mam średnią 1,6 strzelonych bramek i 1,3 straconych. Mimo kiepskich bramkarzy, mimo "tych" drużyn. Mimo dzisiejszego dnia gdzie grałem słabo i byłem chłopcem do bicia  :sweat: Hokej to na pewno nie jest, ale może jakieś taktyki czy style gry powodują, że niektórym pada po 10 goli w każdym meczu. 

 

Nienawidzę Robbena w tej grze. Jego nie dotyczy fizyka, odbiór piłki nie działa jak należy, bo on sobie tylko podskakuje, nikt go nie kryje, start do piłki i strzał techniczny ma z kosmosu. Ronaldo do upilnowania to pikuś przy nim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 70 meczach w Ligach online mam średnią 1,6 strzelonych bramek i 1,3 straconych. Mimo kiepskich bramkarzy, mimo "tych" drużyn. Mimo dzisiejszego dnia gdzie grałem słabo i byłem chłopcem do bicia  :sweat: Hokej to na pewno nie jest, ale może jakieś taktyki czy style gry powodują, że niektórym pada po 10 goli w każdym meczu. 

 

Nienawidzę Robbena w tej grze. Jego nie dotyczy fizyka, odbiór piłki nie działa jak należy, bo on sobie tylko podskakuje, nikt go nie kryje, start do piłki i strzał techniczny ma z kosmosu. Ronaldo do upilnowania to pikuś przy nim. 

Ja na razie gram w MyClub i tu akurat to norma, że na początku wpada dużo bramek bo trzeba skład zgrać. Druga sprawa jest taka, że trzeba dobrze operować obroną to unikniemy wyników typu 6-5 :) ale Ja uważam, że w offline mam "większą władzę" nad drużyną niż online. Może po prostu grałem sporo w demo i dlatego takie odczucie.... tak czy siak gra się dobrze. Pozdro

Kiedy zrobią transfery wie ktoś, ponawiam pytanie ?

W zeszłym pes wszelkie aktualizacje dawali w czwartek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam online? Pewnie coś robią

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa online działa już a aktualizacji składów jak nie była tak nie ma :( jak można nie dać składów w dniu premiery masakra !!! KONAMI samo robi sobie strzał w kolano !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrotransakcje najważniejsze

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa online działa już a aktualizacji składów jak nie była tak nie ma :sad: jak można nie dać składów w dniu premiery masakra !!! KONAMI samo robi sobie strzał w kolano !!!

To jest norma niestety dlatego trzeba mieć na to wyje....... :) bo i tak się nic nie zmieni w polityce tej "firmy" :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami to banda idiotów. Nie dziwię się, że bankrutują i pewnie za dwa lata nawet PES już nie zrobią, bo kto to kupi ?

Mają niby licencję na LE a tam z 8 drużyn do wyboru tylko ? WTF ? Podobnie z LM. 

 

Nawet nie ma kogo wybrać, żeby sobie pograć normalnie. Ja się nie dziwię, że same Reale grają z ich debilną polityką. A niech się to wszystko rozpierniczy w pi....

 

Pierwszy raz odkąd wychodziły ISS nie kupiłem na premierę - pograłbym online, ale dopiero ruszę od poniedziałku - zobaczymy co tam w powietrzu wisi, bo póki co, to tylko smrodem zalatuje !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chajsu... Fifa jest wszędzie w Warszawie na każdym większym budynku bilbord , co chwila reklama w tv. Zmiażdżą Pesa, szkoda, że nie gameplayem.

P. S te losowania to nieporozumienie z 15 piłek wylosowałem i dupa. To ja się pytam jakie 15 %?!?!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest smieszne,jedynie my club w tym momencie wchodzi w gre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×