Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od premiery i 3 razy rozłączyło, ostatnio bajka, w większości bez walkowerów.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w Pesa jest miód i aż nie chce się odrywać od niego... Ale najarałem się na 2k16:), będzie ktoś grał?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętniej pogram sparingi w friendly match niż jak mam katować te durne dywizje z których nic nie wynika, bo i tak każdy patrzy tylko na ranking. 

PSN: arboos 

Więc jak coś to zapraszam na PSN

Pare lat temu zagrałem juz z tobą Spara na ps3,polecił mi cię niejaki "Gawron 88" z którym graliście wspólnie turnieje lanowe,chętnie bym sprawdził twoje umiejętności ale juz nie posiadam ps4.

Kiedyś ci najwyższym ratingiem potrafili każdego rozklepać,teraz to pewnie większość z tym patentem każdemu znanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj odpuściłem totalnie myClub na rzecz OnlineDivision. Powiem szczerze, że urzekło mnie to. Gra się tak jakby ktoś siedział obok mnie, zero lagów, zamulania przez TS jak w myClub no baja. Grałem Kolumbią, ale trochę tak dziwnie się nimi grało, a potem przesiadłem się na Anglię. Ustawienie 3-2-3-2 z Roneyem na AMF i normalnie ogień. Moje zdanie na temat formy zawodników jest takie, że powinni zostawić zielone neutralne strzałki tak jest najsprawiedliwiej. Wiem wielu narzeka na bramkarzy itp ale niestety tak w PESach i ISSach zawsze było bramkarze to byli cieniasy.Najbardziej chce mi się śmiać jak graja Barką lub Realem i jazda trójkątami. Idzie ich złapać, ale tak jak ktoś tu pisał trzeba być skupionym. Moje zdaniej est takie, że piłkę kopaną powinno robić 2K natomiast online EA i było by git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi was grajki pesa

 

Jaki by Pesik nie był to i tak do fifipipki porównywać go nie można......... tak jak nie można porównywać chleba do goowna!!!!!

 

Grajki fifki to podludzie!!!!!!!!!!!!!

 

Wczoraj coś pozmieniałem w obronie i zaczynam regularnie wygrywać drużynami pokroju Polski i WKS:D Jest nadzieja!!!!!!!!!!!!! :biggrin:

 

Awans do 1 dywizji musi być zrobiony!!!!! Taka tradycja hehe;)

Arboos podejmujesz wyzwanie??? Rękawica w pysk!!!!!!!!!

 

W dywizjach jeśli chodzi o połączenie to jest bajka........ zero lagów, zacinek wszystko śmiga jak na kanapie z kumplem :D

Edytowane przez Olus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w dywizjach gracie cały sezon by być jak najwyżej w rankingu czy jak uzbieracie pkt to przeskakujecie do następnego sezonu w wyższej dywizji?jakie jest "polskie" lobby, który serwer gdzie można rodaków w friendly match spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby awansować z dywizji 12 do 11 potrzeba 300pkt tj. 100 wygranych meczów ? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w dywizjach gracie cały sezon by być jak najwyżej w rankingu czy jak uzbieracie pkt to przeskakujecie do następnego sezonu w wyższej dywizji?jakie jest "polskie" lobby, który serwer gdzie można rodaków w friendly match spotkać?

Jak tylko mam wymagane punkty to przeskakuje wyżej........ liczy się tylko 1 dywizja i tam rekordy można bić:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby awansować z dywizji 12 do 11 potrzeba 300pkt tj. 100 wygranych meczów ? :O

Nie, możesz wziąć słabszą drużynę i od razu awansujesz po jednym meczu. Reguła jest taka im slabsza drużyna tym więcej punktów.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reguła jest taka im slabsza drużyna tym więcej punktów.

No to chyba odwrotnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Gibraltarem juz w 2 lidze. Można?można!

Jak wygrywacie pojedynki główkowe? Czy używacie tylko manuala (R2)+x do wybijają z pola karnego np przy rogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im słabszą drużyną grasz tym więcej punktów zdobywasz

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ja Gibraltarem juz w 2 lidze. Można?można!

Jak wygrywacie pojedynki główkowe? Czy używacie tylko manuala (R2)+x do wybijają z pola karnego np przy rogu?

A nie kwadrat?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jak jest w 16. Ja prawdopodobnie dzisiaj odbiorę konsole i sam będę mógł testować (obecnie ogrywam sporadycznie w singlu wersje PC)

Ale słyszałem, że najlepiej. sprawdza się X z R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy rogalach przeciwnika rogale to kwadrat i R2 ponieważ "iksem"parę razy już wyłożyłem taką patelnię przeciwnikowi, że hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pojedynkach powietrznych :square:  i tu się liczy skill zawodnika oraz jego postura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być kwadrat albo x. Tylko trzeba szybko pasek ładować żeby przeciwnik nie odebrał. Zabawa się często źle kończy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasem gdy chcecie uderzyć lub podać to po wciśnięciu odpowiedniego guzika pasek ładuje się minimalnie dopiero jak długo się trzyma to bardziej siłę ładuje.Od czego to zależy może jakieś ustawienia?Przyznam się, że nigdy nie zmieniałem ustawień czułości czy coś w 15tce tego nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek to siła strzału lub podania od zawsze w PESie,moze grałes na pełnym automacie i w tedy moze sie nie pojawia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być kwadrat albo x. Tylko trzeba szybko pasek ładować żeby przeciwnik nie odebrał. Zabawa się często źle kończy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

No właśnie...Straciłem już tak kilka bramek, bo pasek po naciśnięciu X nie zdążył się naładować :/

Szkoda, że nie ma szybkiego wybicia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal kwadratem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal kwadratem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Tyle że wybicie kwadratem zwykle nie kończy się szybowaniem piłki w środek pola tylko na aut jakieś 3metry od twojej linii bramkowej.... niby lipa ale lepsze to niż wyłożenie gały oponentowi jak na tacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie raz żałowałem, że na aut nie wybiłem typowa gała na uwolnienie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wgraniu koszulek np Arsenalowi da się w jakiś sposób edytować kolor na radarze? nie chodzi mi o sztywne ustawienie radaru w ustawieniach bo tutaj w PES 2016 utaj fajnie to działa automatycznie. Ale jak wybiorę w meczu online drużynę wcześniej edytowaną np Arsenal któremu koszulkę żółtą przerobiłem na czarną to na radarze w meczu jest żółto.

Mozna to edytować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×