Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuję się ktoś czy jest jakiś glitch na łączeniu scoutów?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

chodzi ci o myClub? Bo jeśli tak to oczywiście że jest. Ostatnio dałem agenta od goalkeeping skils co na rozum powinno wylosować bramkarza a wylosowało prawego obrońcę :) to tyle na temat myCluba. Lepiej spuścić zasłonę milczenia na ten tryb.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ci agenci,juz 4 razy trafiłem czarna piłkę a ze względu ze agent miał jedna gwiazdkę dostałem gracza z 67 OVR.myslalem ze każda czarna to powyżej 80 OVR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna to ich jakby potencjał... Będą mieli overall 80+ tylko trzeba nabić levele

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Bez sensu ci agenci,juz 4 razy trafiłem czarna piłkę a ze względu ze agent miał jedna gwiazdkę dostałem gracza z 67 OVR.myslalem ze każda czarna to powyżej 80 OVR

Trafiasz z tych darmowych agentów??

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjału to raczej nie sprawdzę bo odrazu zamieniam takich na trenerów.Jesli to prawda ze tak sie rozwinął to bym ich zatrzymał .

Tak,z tych darmowych co dostajesz nieraz po meczu.Mam taki patent przy losowaniu i nie raz sie uda trafić te czarna piłkę,mimo ze jest tylko jedna .(łatwo nie jest)

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjału to raczej nie sprawdzę bo odrazu zamieniam takich na trenerów.

Tak,z tych darmowych co dostajesz nieraz po meczu.Mam taki patent przy losowaniu i nie raz sie uda trafić te czarna piłkę,mimo ze jest tylko jedna .(łatwo nie jest)

Sprawdź sobie ile mają ovr w jakimś normalnym trybie albo edit mode i będziesz wiedział ile będzie miał.... Uchyl rąbka tajemnicy

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Bhatti napisał na Twitterze :

@BaxterCymru yeh the team are concerned now it will be too hard to score lol please let me know if people are complaining the other way

Gość dobrze mówi:

https://youtu.be/Cls6tavxvxg

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM :) 


 


c8520fc96a0abae4gen.jpg


Edytowane przez Nemsik_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami wyda update składów trybów offline i MyClub dopiero 29 października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ciągle wyrzucało z meczu. Nie że jakaś zamułka. Zajebisty mecz bez lagów nagle jeb i niema grania online. Mowie o myClubie. Chciałem porzucić już ten tryb no ale jak w online division na 5 meczy 5 grałem z bayernem to dałem sobie spokój. Parodystyczna gierka. W ogóle nieprzygotowana na premierę i całkowicie kanapowa jest to gra. Ja nie wiem po co oni ten online w ogóle wrzucają do gry skoro się tylko ośmieszają. Co do samej gry to to samo demko dużo dużo lepsze jak co roku zresztą. Tu znowu już widać kiedy puścić górą piłkę i nasz napastnik magicznie ją przyjmuje na klatkę gdzie nic mu niemożna zrobić. Znowu to liniowe, zaprogramowane i mało realistycznie tzw "szyny" To już nie to co kiedyś jednak. Gierkę zostawi się tylko do pogrania ze znajomymi bo tylko do tego się nadaje.  A te animacje jak widzę jak te nogi obrońców same wyrastają nam na drodze to się odechciewa grać. Te wystawienie nogi to powinno być że sami musimy przycisk nacisnąć a nie że samoczynnie się to dzieje. Weźmiesz taki bayern i w zasadzie grać nie trzeba umieć bo te animację same się pozałączają odbioru, wystawienia nogi, wyjścia na pozycję. To nie to co kiedyś gdzie wszystko od ciebie zależało nawet jak się grało mocnymi drużynami. Te silniki dzisiejsze są tak zjebane że połowę rzeczy na boisku robi za ciebie właśnie ten osławiony silnik. W fifie to samo. Z ogólnego załamania włączyłem demko fify co aby zobaczyć że a może się przekona człowiek no ale to co ta gra sobą reprezentuje to już lepiej nawet nie komentować. Ja chyba wysiadam z tego pociągu bo to jednak nie moje klimaty te samoczynne robiące coś za ciebie na boisku silniki. Nie takiego czegoś jednak oczekuję. Mnie w głowie siedzi ten arcadowy football kingdom. Ja gdy widzę te filmiki jak tam się piłka zachowuje jak i sama gra chodzi to mam ochotę w takie coś zagrać niż te nowe gry. Tam po prostu widzę że wszytko od ciebie zależy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ciągle wyrzucało z meczu. Nie że jakaś zamułka. Zajebisty mecz bez lagów nagle jeb i niema grania online. Mowie o myClubie. Chciałem porzucić już ten tryb no ale jak w online division na 5 meczy 5 grałem z bayernem to dałem sobie spokój. Parodystyczna gierka. W ogóle nieprzygotowana na premierę i całkowicie kanapowa jest to gra. Ja nie wiem po co oni ten online w ogóle wrzucają do gry skoro się tylko ośmieszają. Co do samej gry to to samo demko dużo dużo lepsze jak co roku zresztą. Tu znowu już widać kiedy puścić górą piłkę i nasz napastnik magicznie ją przyjmuje na klatkę gdzie nic mu niemożna zrobić. Znowu to liniowe, zaprogramowane i mało realistycznie tzw "szyny" To już nie to co kiedyś jednak. Gierkę zostawi się tylko do pogrania ze znajomymi bo tylko do tego się nadaje.  A te animacje jak widzę jak te nogi obrońców same wyrastają nam na drodze to się odechciewa grać. Te wystawienie nogi to powinno być że sami musimy przycisk nacisnąć a nie że samoczynnie się to dzieje. Weźmiesz taki bayern i w zasadzie grać nie trzeba umieć bo te animację same się pozałączają odbioru, wystawienia nogi, wyjścia na pozycję. To nie to co kiedyś gdzie wszystko od ciebie zależało nawet jak się grało mocnymi drużynami. Te silniki dzisiejsze są tak zjebane że połowę rzeczy na boisku robi za ciebie właśnie ten osławiony silnik. W fifie to samo. Z ogólnego załamania włączyłem demko fify co aby zobaczyć że a może się przekona człowiek no ale to co ta gra sobą reprezentuje to już lepiej nawet nie komentować. Ja chyba wysiadam z tego pociągu bo to jednak nie moje klimaty te samoczynne robiące coś za ciebie na boisku silniki. Nie takiego czegoś jednak oczekuję. Mnie w głowie siedzi ten arcadowy football kingdom. Ja gdy widzę te filmiki jak tam się piłka zachowuje jak i sama gra chodzi to mam ochotę w takie coś zagrać niż te nowe gry. Tam po prostu widzę że wszytko od ciebie zależy.

 

Czytam twoje (wasze) posty i tak się zastanawiam... jakim cudem jeszcze się nie pogodziłeś z tym że PES nie istnieje... Ostatnią w "miarę" przypominającą PESA częścią była edycja 2013 fakt że nie idealną ale chociaż miało się kontrole nad graczem który jest przy piłce! porównując to w co dziś gramy z tym co konami wydawalo na PSX czy ps2 to dwa światy. zachodzę w głowe jak można było na tak słabe sprzęty zrobić grę na tamte czasy (i wychodzi na to że na te tez) grę prawie idealną... PES do 6 odsłony to było coś czego nie da się opisać. czytam forum bardzo długo ale się udzielam a w PESA mucę od edycji 98 i moge jasno stwierdzić PES to tylko nazwa nic wiecej! ubolewam nad tym bo jak sobie przypomne te godziny,dni,tygodnie,miesiące i lata spedzone przed tv i pesem to mnie strzela ze teraz musimy(chcemy) grać w taki syf... do fify nigdy sie nie przekonam bo nie i tyle a PES jak juz wyżej napisalem to tylko nazwa... niestety.... pozdrawiam i nie ma sie co denerwowac bo wygląda na to ze w prawdziwą piłke od konami juz nigdy nie zagramy. Łukasz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem w MyClub. Połączenie w niektórych meczach lipa  przez duże L - bardzo opóźnione. Co do losowań to również lipa na 10 losowań za GP ani jednej czarnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czuję ból!!!! Boli, boli, ból, ból!!! :sad:

 

Rozegrałem już jakieś 100 meczy w dywizjach i taki oto obraz tego Pesa wyrysował mi się w mózgu:

 

-statystyki zawodników grają same.......czasy 2015 przeminęły gdzie granie słabiakami przynosiło frajdę i wymierne korzyści. W 2015 Polskę uznawałem za w miarę mocną ekipę hehe a teraz drużyna tej klasy jest rozbijana L1+trójkąt masakrycznie

 

-gra obronna to jakiś żart bo jedyna skuteczna metoda to jeżdżenie na dupie cały mecz........ proste jak sędziowie nie widzą fauli i nie posiadają przy sobie kartek to hulaj dusza piekła nie ma....tylko z meczu na mecz odechciewa mi się na to patrzeć już nie mówiąc o graniu. Pamiętam częste spiny na turniejach jak ktoś komuś załadował kosę od tyłu ostatnim obrońcą i był faul i żółta albo czerwień i afera na całego bo to nie z duchem gry hyhyhy to ciekawe co będzie się działo teraz na turniejach jak kosa od tyłu ostatnim obrońcą to obecnie w większości przypadków piękny czysty wślizg.......... kabaret mamy mega wślizgi podstawą gry obronnej!!!!!!! 

 

-gra w ataku to kolejny mało śmieszny żart:( ..... zaczynam coraz bardziej szanować przeciwników ze słabszym bilansem meczy.... kiedy trafiam na takiego to jest szansa na w miarę ciekawy mecz bo wszyscy z lepszym bilansem spotkań swoją grę opierają tylko na waleniu L1+trójkąt z każdej pozycji hehehe nie ma znaczenia czy ze swojej połowy czy z mojej, ze środka, boku cały czas jedno apotem gonimy piłkę......... mało śmieszne jest to dlatego że popłaca i to bardzo:(

 

Aha jeszcze jedno co mnie boli:( Niby mamy fajne www.pesleague.com gdzie można śledzić swoje postępy jak i ziomali tylko już mnie to wali bo mam o 10 wygranych mniej i właśnie doszedłem do wniosku że nie opłaca się nikogo za bardzo lać bo jak się ktoś rozłączy to nie zalicza nam wygranej do pesleague hehehe kabaret kur......

Edytowane przez Olus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi was grajki pesa

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę odbiegnę od tematu, ale sobie zainstalowałem PES na PC i powiem szczerze że chyba za jakiś czas konsolowa wersja pójdzie do żyda.

Wgrałem sobie jakiś pacz i mam dosłownie wszystko, składy, stroje, nowe stadiony, piłki, Bundesliga, twarze, nawet paczyki poprawiające wygląd murawy itd.

Poza tym gemplej jakby jakiś lepszy i w zwykłych dywizjach jakby lepiej się gra, dużo większy odsetek "normalnie" grających ludzi.

 

Co do konsoli, to zacząłem sobie grać w dywizjach Zenitem i nawet mi tam idzie, często udaje mi się klepać tzw. "przepasieńców", natomiast na niektórych po prostu nie ma rady i po kilku minutach wiem że nawet jakby strzelił 5 bramek to gość strzeli przynajmniej o jedną więcej (Ultraofensywa + L1/Trójkąt i masa wslizgów)

Po około 50-60 meczach mogę powiedzieć kilka rzeczy:

- "Hokejowe" wyniki wcale nie są tak częste

- Najczęściej spotykana drużyna to teraz Barca

- Obrona ma bardzo małe znaczenie, jak piłka przejdzie pomoc to w większości przypadków jest gol, pomoc to klucz moim zdaniem.

- Lagi są praktycznie zerowe, gra się bardzo przyjemnie i za to bardzo duży plus.

- Sędziowie często nie gwizdają ewidentnych fauli, widać że część graczy ewidentnie to podchwyciła bo kosy idą często na potęgę.

 

Ogólnie gra się bardzo fajnie, czasem trafi się jakiś wąsko-repertuarowo przeciwnik z jednym zagraniem.

Zobaczymy jak będzie dalej.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety odkąd od Konami odeszło kilka lat temu kilku najważniejszych programistów, tak już nigdy nie zrobią dobrej piłeczki, bo tam chyba pracują ludzie bez mózgu. 

Wystarczyłoby zostawić silnik z PES3, gdzie jeszcze wtedy była cała rzesza wyznawców serii ISS/PES, aktualizować składy ( co jest wielkim problemem ), ulepszać grafikę i wziąć pod uwagę kilka sugestii graczy... Mielibyśmy piłkę idealną a nie co kolejny PES to jakieś kwiatki z dupy wychodzą. 

Czy to aż takie trudne do zrobienia ? 

Ja się pytam, gdzie ta swoboda na boisku, gdzie każdy mecz wyglądał inaczej i każdy gracz na ówczesnej scenie PES miał swój własny unikalny styl grania ? Teraz ma się wrażenie, że każdy gra tak samo, bo gra na to pozwala.

 

Pamiętam jak dzisiaj Anglię Eśka ( byłego Mistrza Europy ) i jego 4-3-3 z zabójczymi skrzydłami. Klepaczkę GOPY 3-4-3 Holendrami. Klasyczne 4-4-2 Olusa, gdzie grał tylko na skrzydło i one two, Prędki jak brał Brazylię i strzelał jak na zawołanie, czy moje Włochy, gdzie jak już strzeliłem bramkę to wiedziałem , że wygram, bo ciężko mi było bramkę strzelić. 

 

I to było najfajniejsze, że każdy grał swoją ulubioną reprezentacją i do głowy nikomu by nie przyszło, żeby zagrać kimś innym, bo liczyły się tylko i wyłącznie umiejętności !

A teraz to już nic się nie liczy :(
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gry poszły w kierunku przystępności dla każdego, skill zszedł na drugi plan. Kiedyś miałeś trzy życia w grze i musiałeś całą grę przejść.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobili takich robotów w PES, że nobki będą uciekać do FIFY :)

Przecież ktoś kto pograł rok w PES 2015 Realem noobow będzie niszczyć 10 - 0

Kłopot, że ta gra jest bezpłciowa a wręcz strasznie frustrująca.

Ja im daje czas na filtry, miesiąc.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek grał w każda cześć,jaka by nie byla i czerpał radość z piłki od konami a teraz to juz przesada,każdy gra tak samo,przejęcie piłki i długa a jak ktoś chce zagrać po swojemu to zaraz zostanie wypunktowany przez jednego szybkiego napastnika.w tej edycji ci którzy tak grają to nawet nie potrzebują pomocników :)

Mimo iż da sie takich ograć ale męczysz sie cały mecz zeby napastnik sie nie urwał to nie przyjemność chociaż czieszy jak trafisz na osobę z rating 700 a nic nie moze zrobic jak zajmiesz sie jego "tajna bronią "

Ostatnio grałem z takim typem co zanim poukladalem gre w obronie to po 15minutach gry strzlil mi 3 bramki Robenem,pózniej obrona ani raz nie puściła Robena a ja strzeliłem 5 bramek bo gry w obronie to juz nie miał czasu sie nauczyć :) niestety mało jest takich meczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest największe przekleństwo obecnych PES ! Faworyzowanie gry w ataku, byle "niedzielny stefan" nastrzelał sobie bramek przepasieńcem. 

Dawniej pamiętam , że w/w stefan, nie był w stanie bramki strzelić dobremu grajkowi, który miał ogarniętą grę w defensywie, choćby miał drużynę All Stars.

Jutro jednak kupuje swój egzemplarz i zobaczę co to online niesie za sobą :)

Boję się tego !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra na skryptach. Wolę przegrać po ładnej kombinacyjnej grze niż walić trójkąt albo kółko na koksa z przodu i dzida przed obrońcę.

P. S Panowie czy można gdzieś się ustawiać na jakieś spary. Miło popykać, bez lagerów. I bez sztywnych terminów, bo na pes. com.pl gra się mega fajnie ale nie mam czasu grać tak często.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest największe przekleństwo obecnych PES ! Faworyzowanie gry w ataku, byle "niedzielny stefan" nastrzelał sobie bramek przepasieńcem.

Dawniej pamiętam , że w/w stefan, nie był w stanie bramki strzelić dobremu grajkowi, który miał ogarniętą grę w defensywie, choćby miał drużynę All Stars.

Jutro jednak kupuje swój egzemplarz i zobaczę co to online niesie za sobą :)

Boję się tego !!!!!!!!!!!!

Dokładnie,w dawnych pesach trzeba było sie nauczyć aby wogole oddać dobry strzał :)

Co do gry online to mając w miarę mocna obronę to da sie zatrzymać te wszystkie gwiazdy,na przykładzie my club gdy mam w obrońców z OVR 76,78 to daje rady i te all stary juz tak łatwo nie mąja ale przy OVR na poziomie 70 to juz urywają sie cześciej.

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętniej pogram sparingi w friendly match niż jak mam katować te durne dywizje z których nic nie wynika, bo i tak każdy patrzy tylko na ranking. 

PSN: arboos 

Więc jak coś to zapraszam na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie miejsce ale, może niech każdy chętny wpisuję psn to sobie pogramy

Mój PSN ID :lukasz198410

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was też co chwile rozłącza z serwerem ?

Od 4 dni każdy mecz mi rozłącza nie wiem czy to tylko u mnie czy to wina serwerów Konami ?

Masskra !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×