Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm mam pytanko odnośnie trzech taktyk których można używać w trakcie meczu (jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o PES-a) może ktoś poratować jakimś przewodnikiem? Lub podpowiedzieć tutaj gdzie co i jak się ustawia?

Jak ustawiasz drużynę przed meczem to musisz wejść w boisko ikona pierwsza od lewej. Teraz dokładnie tego nie opisze bo jestem w pracy.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono87, toc przexiez pisze wyraznie ze gralem z ludzmi zarowno z mojego regionu, jak i ze znajomymi z Polski. Paradoksalnie to wlasnie w tych meczach dalo sie wzglednie pograc, choc kumpel internet niemal wiadrem donosi. A z Koreanczykami dysponujacymiz najlepszymi laczami na swiecie lagusy-gigantusy. Co do refgionow - nie gram dywizji online, jedyniemecze towarzyskie online w pokojach, tak wiec juz przed meczem widze z kim bede gral. Roznicy nie ma zadnej. Swietnie, ze Tobie dziala ok. Niestety, sporo ludzi narzeka, wystaczy poczytac fora po angielsku pesowskiej spolecznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - można ręcznie przestawić pozycję piłkarza na boisku ? Ponadto da się zmienić jego rolę np. z CMF na DMF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - można ręcznie przestawić pozycję piłkarza na boisku ? Ponadto da się zmienić jego rolę np. z CMF na DMF ?

Tak przytrzymujesz :x: . Tak najeżdżasz na zawodnika i wciskasz :square: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - można ręcznie przestawić pozycję piłkarza na boisku ? Ponadto da się zmienić jego rolę np. z CMF na DMF ?

 

Da się. Zarówno jedno jak i drugie.

Żeby przesunąć manualnie musisz go przytrzymać i wtedy możesz go przenieść, co do zmiany roli na pozycji to wciskasz chyba kwadrat i masz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważył ktoś różnicę w tempie wzrostu doświadczenia między grą online a z kompem w MyClub? Myślę nabić sobie team spirit w meczach z kompem a potem pograć online bo po zmianie na del Bosque drastycznie spadł mi TS.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjdzie w praniu :)

 

Mam pytanie jest możliwość ustawienia drużyny w MyClub w ten sposób?? LB, CB,CB, RB, DMF, LWF, RMF,AMF, CF,CF ???

Jeśli chcesz mieć lwf i rmf to według mnie nie da się tak zrobić. Niema takiej taktyki gdzie jest prawy pomocnik i lewy napastnik/skrzydłowy. Musisz tam się zdecydować albo mają być bocznymi pomocnikami albo bocznymi napastnikami. Z racji tego że ta gra jest zrobiona pod 433 to niema się co zastanawiać. Zresztą w myClubie 90 % graczy gra 433. Inne ustawienia się nie liczą w tej grze a jeśli są to są z góry na straconej pozycji co do tego ustawienia. Ja tego ustawienia nie lubię wolę 2 napastników ale w tej grze to się nie sprawdza masz po prostu pod górkę. Wystarczy zagrać w my clubie przeciw przeciwnikowi gdzie  na lwf jest neymar a na prawej messi to zdamy sobie sprawę co za przeciąg robi te ustawienie. Boli to strasznie że jedno ustawienie ma taką przewagę nad innym. W tym pesie to widać najmocniej. 

 

 

Haobao: te czarne piłki to wszyscy piłkarze od 80 overall. Niewiem czy grałes poprzednią cześć jesli nie to radzę niewydawać tej kasy na te losowania za 10000. Są po prostu nieopłacalne. Lepiej zaczekać na jakieś specjalne losowania jak te z poprzedniej ligi mistrzów gdzie szansa trafienia na czarną to było 70 %. Bo teraz w tych losowaniach liczyć że się trafi koksa i do tego jeszcze takiego który idealnie wpasuje się w naszą taktykę to jak trafienie totolotka. Jest tak jak mówiłem na początku trochę wypluło koksów i koniec. Polecam wypożyczać piłkarzy i dobrze nimi rotować czyli niech grają połówkę wtedy takiego grajka mamy na 20 spotkać. Do tego możemy zobaczyć czy pasuje nam idealnie do taktyki. Wtedy nawet słabszego można wziąć bo niweluje to wpasowaniem się właśnie do naszej taktyki. To pewny zakup a te losowania za 10000 coinsów to wyrzucanie wirtualnej mamony do studni bez dna. Za drogie jest te losowanie 5000 to max ile powinno kosztować. No ale wiadomo dlaczego taka cena. Za niedługo ruszy znowu sklepik gdzie za realne kasa będzie można kupować monety złote. "Kasa misiu kasa" do tego ten tryb powstał. Gdyby nie to że nie ma filtrów to nie grał bym nawet w ten tryb a tak to na początku się fajnie buduje tę drużyną do czasu kiedy pokarzą się składy przeładowane koksami. Stara LM gdzie kupowało się kogo się chce wciąga nosem ten tryb. Jedyny plus tylko taki że różne sa drużyny ale później to i tak juz niema znaczenia bo co to za różnica czy na ataku będzie grał ronaldo czy robben ten sam zabójca. 

Edytowane przez vincent
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem grę no i online to niestety dno. Lagi mam co chwile, a granie co chwilę na Real w takiej sytuacji mija się z celem. Na szczęście i tak się nastawiam tylko na kanapowe granie z kumplami. No i oczywiście ML. Co do gameplayu to jest super. Meczyk za meczykiem i chce się więcej. Trochę te edytowanie jest zbyt czasochłonne, ale powoli da rade. Nie wiem też czemu nie dostałem Neymara w My Club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do myCluba to pomoże ktoś rozszyfrować o co chodzi gdy się łączy agentów. Oczywiście wiem na czym polega łączenie ich ale doszło coś nowego a mianowicie po złączeniu 2 agentów nieprzechodzi od razu do losowania tylko wyskakuje takie coś:

 

the negotiation power of the selected scouts

match all conditions

30%

match some conditions

70%

 

 i wtedy następuje losowanie. Czy ktoś mi pomoże to rozszyfrować o co może chodzić? Byłbym bardzo wdzięczny. Dawajcie nawet  swoje pomysły o co według was może chodzić wszystko się przyda do rozkminy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zaczekać na jakieś specjalne losowania jak te z poprzedniej ligi mistrzów gdzie szansa trafienia na czarną to było 70 %.

Co przez to masz na myśli vincent ? Co jakiś czas będą specjalne losowania ? I czy w takim losowaniu mogę zagrać kilka razy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o aktualizacji składów ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Czwartek, piątek? 

 

Haobao: W poprzednim roku przy ćwierćfinałach byly losowania drużyn które znalazły się w nich. I wtedy te losowania były opłacalne bo miało się 70,80 % szans na czarna piłkę. Teraz mam nadzieję że te losowania prędzej zrobią. Co do drugiego pytania to nie rozumiem. Losowanie jest jedne przy którym jest 70-80 % procent szansy na czarną i tyle a losować możesz ile chce jesli masz na koncie nabite coinsy. Rok wcześniej byli takie świry co mieli wszystkie losowania zrobione i tak jak zostało np 4 drużyny w półfinale to jeśli zalosowałeś te 60 losowań bo tyle mniej więcej liczą kadry 4 druzyn  to miałeś pewność że masz wszystkich tych zawodników z drużyn półfinałowych(jeśli był tam np real, barcelona lub inny klub to miałeś wszystkich) no ale to trzeba być bogatym żeby wykupić tyle coinsów za prawdziwa kasę :) a byli tacy necie. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pes 15 miałeś co jakiś czas specjalnie losowania za 10 tysięcy. np jak grała liga mistrzów to losowałeś graczy z drużyn grających w aktualnej kolejce. oczywiście sami gracze powyżej 80ovr. jak miałeś 100 tysięcy to mogłeś losować 10 razy. Wiadomo kiedy będzie można kupić lepszych trenerów? bo już mam za mocną kadrę na tych obecnych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, piątek?  Zapewne wyjdzie z live updatem który przypadał chyba w czwartek. Jeśli ktoś ma ale pewną informację to niech da znac.

 

Haobao: W poprzednim roku przy ćwierćfinałach byly losowania drużyn które znalazły się w nich. I wtedy te losowania były opłacalne bo miało się 70,80 % szans na czarna piłkę. Teraz mam nadzieję że te losowania prędzej zrobią. Co do drugiego pytania to nie rozumiem. Losowanie jest jedne przy którym jest 70-80 % procent szansy na czarną i tyle a losować możesz ile chce jesli masz na koncie nabite coinsy. Rok wcześniej byli takie świry co mieli wszystkie losowania zrobione i tak jak zostało np 4 drużyny w półfinale to jeśli zalosowałeś te 60 losowań bo tyle mniej więcej liczą kadry 4 druzyn  to miałeś pewność że masz wszystkich tych zawodników z drużyn półfinałowych(jeśli był tam np real, barcelona lub inny klub to miałeś wszystkich) no ale to trzeba być bogatym żeby wykupić tyle coinsów za prawdziwa kasę :) a byli tacy necie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś te turnieje typu LM i stwierdzam, że jak gram z konsolą to jest ta sama gra co demo. Podania, bramkarze, strzały wszystko jak w demie. Coś online mają namieszane. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś te turnieje typu LM i stwierdzam, że jak gram z konsolą to jest ta sama gra co demo. Podania, bramkarze, strzały wszystko jak w demie. Coś online mają namieszane.

Też mam takie odczucie, grając z kompem zawodnicy lepiej reagują, na online naciskam strzał, a zawodnik biegnie i biegnie... Także z daleka trudno co kolejek ustrzelić bo tak długo strzelają, że zawsze na kogoś się nadzieje, bramki w 90%padają gdy przed strzelając m jest tylko bramkarz. Ale myślę że poprawia to niedługo, pamiętam ze w pes 15 tez tak było jakieś trzy tygodnie po jakiejś "nieudanej" aktualizacji. Edytowane przez niebieski9
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć lwf i rmf to według mnie nie da się tak zrobić. Niema takiej taktyki gdzie jest prawy pomocnik i lewy napastnik/skrzydłowy. Musisz tam się zdecydować albo mają być bocznymi pomocnikami albo bocznymi napastnikami. Z racji tego że ta gra jest zrobiona pod 433 to niema się co zastanawiać. Zresztą w myClubie 90 % graczy gra 433. Inne ustawienia się nie liczą w tej grze a jeśli są to są z góry na straconej pozycji co do tego ustawienia. Ja tego ustawienia nie lubię wolę 2 napastników ale w tej grze to się nie sprawdza masz po prostu pod górkę. Wystarczy zagrać w my clubie przeciw przeciwnikowi gdzie  na lwf jest neymar a na prawej messi to zdamy sobie sprawę co za przeciąg robi te ustawienie. Boli to strasznie że jedno ustawienie ma taką przewagę nad innym. W tym pesie to widać najmocniej. 

 

Źle napisałem. Chodzi mi o pomocnika defensywnego DMF lewego i prawego pomocnika  LMF i RMF  między nimi AMF i dwóch CF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapisów w największej lidze w Polsce PES 2016  , startujemy już wkrótce .

 

www.pes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Chrono87 - jak wczoraj pisalem, ze jest roznica wzgledem offline, to nie zgadzales sie ze mna. Widac ja zwlaszcza jak pograsz duzo z komputerem albo znajomym na jednej konsoli. Generalnie online grac sie da, ale wielkiej satysfakcji to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę współczuję co niektórym, bo zagrałem już dziesiątki meczyków online i nic z tego co piszecie mnie nie dopadło :) Nie mam ŻADNEJ różnicy między online, a offline :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w piątek online competition i było kozak jak offline a w sobotę już dupa, ruszali się jak mucha w smole. Dla porównania Driveclub chodzi płynnie. U każdego chodzi inaczej. Grałem u siebie w 13, wszystko po dupie. Poszedłem do kumpla 3 mecze 3 wygrane z kolesiami z ratingiem po 200-300 większym... Przypadek?... Niesądzę :( w BF3 i Diablo 3 grało się kozak.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo oni już w PES 2015 to robili. 2 dni wszystko śmiga, wszystko na boisku wychodzi a 2 dni piłkarze biegają jak mucha w Smole.

Nie wiem jak to nazwać, handicapami? zepsuty Netcode? Co by to nie było daje im czas 4 tygodnie na doprowadzenie tego do stanu grywalnosci w innym wypadku Fifa.

PES 2015 ostatnie miesiące był nie grywalny właśnie z powodów o których piszecie.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×