Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko zleci trzeba się cieszyć grą, bo jak oni zaczną poprawiać aspekty gry denerwujące to pożal się Boże hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem. Trzeba się modlić aby te śmiecie zniknęły z rynku jak najszybciej. Zyczę im tego z całego serca. Zresztą ta firma się sama wykończy. Podtrzymuję to co mówiłem do 3 lat niema pesa jak i konami. Oby ich fifa zmiazdżyła ze sprzedarzą na tyle że się będą musieli zwijac z rynku. Zero szacunku za to co odjebali z tym uaktualnieniem składów. I nawet mi już nie żal pesa. Niech wypier... z rynku z takim syfem i nieprzygotowaniem na premierę gry. Najwyżej się w tą słabsza gameplayejową fife nauczy grać i tyle. Zero szacunku dla konami tych śmieci. Bhatti tez ten frajer mydli oczy żeby być spokojnym że  następnym tygodniu będzie i co. Kłamią te śmiecie jak najęci w oczy. Ale mnie wkuri... tym newsem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tez nie dodali dzis do myclub... nawet glupiego online challenge...nie postarali sie jak zawsze...

 

mi sie tam gra podoba ogolnie ale faktycznie konami to frajerzy :

- składów nie ma

- turniej z kumplami dopiero od 14 osób - kto to ku.r.wa wymyślił ?? żeby sie normalnego turnieju z kumplami nie dało... było juz nawet na PS 1 !!!!!!!!!

- liczą sie tylko je.b..an.e mikrotranzakcje

- od 20 losowan z top agentów zero czarnych ... - napewno coinsow nie zakupie ...fuck you konami :-)

 

ale i tak cisne w iss ile sie da - jak nałóg :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tez nie dodali dzis do myclub... nawet glupiego online challenge...nie postarali sie jak zawsze...

 

mi sie tam gra podoba ogolnie ale faktycznie konami to frajerzy :

- składów nie ma

- turniej z kumplami dopiero od 14 osób - kto to ku.r.wa wymyślił ?? żeby sie normalnego turnieju z kumplami nie dało... było juz nawet na PS 1 !!!!!!!!!

- liczą sie tylko je.b..an.e mikrotranzakcje

- od 20 losowan z top agentów zero czarnych ... - napewno coinsow nie zakupie ...fuck you konami :-)

 

ale i tak cisne w iss ile sie da - jak nałóg :-)

Bo to gra kanapowa jest. Online to jakaś kurw... prehistoria jest.  Co rok to samo. Ta świnia bhatti by przynajmniej nie kłamał jak najęty na tweecie że wszytko będzie w piątek. Tacy ludzie to własnie nie ludzie tylko zwykłe zakłamane świnie. Ale tak jak mówię to ich ostatnie podrygi na rynku gier. i Oby zniknęli bo z takim podejściem do klienta to nie powinno byc miejsca dla nich na rynku gier. Trzeba trzymać kciuki aby fifa sprzedażą ich zwalcowała tak co znikną i już nie będzie podniecania się że może tym razem wszystko wypali. Ale jak widac nie wypali bo jeśli od 2 lat dawali dupy to jak niby by mieli w tym roku wszystko ok zrobić. człowiek tam miał jakąś znowu naiwną jak się okazuje nadzieję ale chu.. zawiedli jak zawsze. No niema dla tych śmieci szacunku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony np. mi trudno jest sobie wyobrazić jak ogrywam fife. PES jest jaki jest ale dobrze, że jest.

Idą chłopaki po kosztach i z najmniejszym nakładem siły.

Zatrudnili by nawet kogoś z tego forum, porobił by składy, informatyk by dał w formie aktualizacji i już. To jest tyle roboty, że półtora miecha trzeba na to czekać. Niewyróba haha

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest i nie ma co narzekać :) A dlaczego ? bo brak jakiejkolwiek alternatywy :) Fifa to jeden wielki gejmplejowy dramat + momentum w pakiecie ;)


Po co mi co tygodniowe apdejty EA, jak grać się nie da ;)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Wina gimbazji, że fifa się tak dobrze sprzedaję.... Konami się trochę podłamało. Odcinają kupony od dawnej świetności. Nieprzetrwali próby czasu.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje składów do Online League i Online Competition za tydzień ? Nie ma tragedii. Pewnie mi szybko zleci czytając jak PES powinien przestać istnieć .   :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Vincent to taki peesowy bandyta :D Ciągle narzeka, a dalej gra :D

@Vincencie nic nie zmienisz :) Ciesz się po prostu dobrą grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio PES 2016 ze składkami z przed 2 lat jest lepszy jet ten plastikowy i pozbawiony fizyki gameplay z Fify.

Ok jest mały niedosyt ale nie dramatyzujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło 5 minut w edytorze i sam sobie transfery porobiłem. Gra się miodnie tak czy siak. Na szczęście online mam daleko gdzieś. Sprawdziłem jak to działa i podziękowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ta aktualizacja składów jest najmniej ważna ;) Ludzie bawicie się w fifofców ? PES to zawsze był dobry gameplay i teraz tak właśnie jest :)

JA bardziej czekam na poprawę bramkarzy i sędziów, a ten cały update składów w sumie olewam ;) Będzie to będzie, ale nie ma to żadnego wpływu na ogólną ocenę gry ;)

Zresztą kolega wyżej napisał - dla mocno zniecierpliwionych i innych frustratów to 5min w edytorze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie BPL to1h roboty ;) więc to nie powód, żeby wylewać pomyje na Konami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale o co chodzi z tym online, że wszyscy dziękujecie? Chodzi o bramkarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy odczuwają różnicę między online, a offline... Rozegrałem +-30 meczyków i różnic brak :) Musisz sam zagrać i ocenić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro konsola wraca z serwisu PES jeszcze mam w foli. Po tych wszystkich komentarzach zastanawiam się czy jutro otworzyć czy sprzedać jako nówke.

Malo pochlebnych komentarzy. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z gry 1 vs 1 na rzecz Fify i trybu kluby.

Bo FIFA 1v1 jest dla.... No właśnie nie wiem dla kogo

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zrezygnować z gry 1 vs 1 na rzecz Fify i trybu kluby.

:shok: dobra, uciekam... :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich komentarzach zastanawiam się czy jutro otworzyć czy sprzedać jako nówke.

Malo pochlebnych komentarzy. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z gry 1 vs 1 na rzecz Fify i trybu kluby.

 

Przecież to jest już świetna gra, a narzekamy bo chcemy gry jeszcze lepszej :P Fani PESa nigdy nie zadowalali się byle czym jak ci inni. ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale o co chodzi z tym online, że wszyscy dziękujecie? Chodzi o bramkarzy?

Ja aż tego tak nie widzę moze przez to że ciągle gram na bayern gdzie neuer jest jak murek znowu ja lubię grac juventusem a tam kolejny wariat ale ogólnie cały net pisze o tym że w bramkach są ręczniki i wyniki 6:5 i ciągle coś koło tego czyli hokej. W myclubie tak mam. Dlatego już w niego nie gram. Tam bramek na mecz 6 to minimum. Ogólnie jest takie przekonanie że to najgorzej zbalansowany pes z całą mocą przechylony na atak. Tak pisza na necie. A wymyślić przecież by sobie tego nie wymyślili ludzie bo po co. Ta gra jest znowu niegotowa na premierę to jest największy skandal. W dupie mają ludzi te gnoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Konami przyznało się, że bramkarze Online są na regular więc o to bym się nie martwił.

Mnie najbardziej interesuje obrona. Czy obrona w MyClub lub w Online Division w niewyjaśnionych okolicznościach rozjeżdża się?

W 2015 często było tak, że środek obrony jak by lekko schodził do skrzydeł i była autostrada do bramki. Jeśli w 2016 obrona trzyma się pozycji to dla mnie bomba.

Proszę napiszcie, jak to wygląda w tej edycji.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ograniasz obrone to nawet z koksami dużo nie stracisz, najgorszę są turbo przegięte główki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Konami przyznało się, że bramkarze Online są na regular więc o to bym się nie martwił.

Mnie najbardziej interesuje obrona. Czy obrona w MyClub lub w Online Division w niewyjaśnionych okolicznościach rozjeżdża się?

W 2015 często było tak, że środek obrony jak by lekko schodził do skrzydeł i była autostrada do bramki. Jeśli w 2016 obrona trzyma się pozycji to dla mnie bomba.

Proszę napiszcie, jak to wygląda w tej edycji.

W myclub jeśli masz niski team spirit to owszem. Obrona będzie się często zachowywać jak dzieci we mgle :P Od TS 65 jest już trochę lepiej, a teraz gdy TS wynosi u mnie 91 to coś takiego się nie zdarza (no, chyba że źle operuje pressingiem to się zdarzy, ale to wiem, że z mojej winy :P)

 

Jak ograniasz obrone to nawet z koksami dużo nie stracisz, najgorszę są turbo przegięte główki :/

Szczerze to nie tracę zbyt wiele bramek z główek, a w obronie oprócz Luisao nie mam nikogo dobrego, ale fakt, dość często mi się udaje strzelić.

. W sezonach nie wiem jak to jest, bo w nie nie gram, ale w competition też mi się coś takiego nie zdarzyło (gram tylko Polską).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze sa przyjecia piłki w obronie i przechwyty jak Nolito z Barca na środku to mam w kazdym meczu .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×