Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nasza grupa PES a wywodzi się z tego forum. Ponad 100 osób trafiło tam stąd. Info było w społeczności i na forum.

Turniej miał być dla integracji społeczności, w pierwszej edycji bez nagrody ale chodziło o fun, o to aby założyć party i grać sobie w nocy turniej. Jeśli by wypaliło można by było rozwijać i pomyśleć o nagrodach. No ale widocznie każdy woli sobie :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Grand co Ty na turniej w środę tylko za dnia?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że w dzień nie mogę bo jestem kogutem domowym :D i siedzę w domu z dwójką dzieci haha. A ogarniać bracket + kontakt z graczami musi być non stop podczas takich turniejów.

Można by było zagrać to w sobotę w dzień, w nocy a nawet na przestrzeni 2 tygodni, wszystko było do ustalenia. Ale ani jednego komentarza plus prawie żadnych zgłoszeń daje mi do zrozumienia, że scenę PESa w Polsce nie interesują takie inicjatywy.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nasza grupa PES a wywodzi się z tego forum. Ponad 100 osób trafiło tam stąd. Info było w społeczności i na forum.

Turniej miał być dla integracji społeczności, w pierwszej edycji bez nagrody ale chodziło o fun, o to aby założyć party i grać sobie w nocy turniej. Jeśli by wypaliło można by było rozwijać i pomyśleć o nagrodach. No ale widocznie każdy woli sobie :)

Większość wywodzi się z pes.com.pl kolego :) dużo osób w społeczności jest z pes.com.pl.  i większość gra na specjalnej stronie do tego przeznaczonej.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę taa społeczność jest mało warta, bo i tak nikt ze sobą nie gra.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę taa społeczność jest mało warta, bo i tak nikt ze sobą nie gra.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia. Ja np. teraz gram tylko competition a od kolejnego sezonu zapisuje się do ligi. Zarejestruj się na pes.com i tam zawsze są chętni do gry średnimi zespołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość wywodzi się z pes.com.pl kolego :) dużo osób w społeczności jest z pes.com.pl. i większość gra na specjalnej stronie do tego przeznaczonej.

Ale dla mnie mogą wywodzić się z forum PClaab.

Ważne ze czytają tez to forum bo poprzez to forum a nie inne trafili do społeczności. Do tego każdy mógł przeczytać info na tablicy społeczności.

Nie będę na stronie ligi reklamować turniej który admini mogą odebrać jako konkurencję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę na stronie ligi reklamować turniej który admini mogą odebrać jako konkurencję...

Przecież nie masz nic reklamować tylko wejść na forum, które podałem zagadać z gościem Merio i możesz zorganizować tam turniej albo wziąć udział w turnieju, który ktoś zorganizuje. I frekwencja na pewno będzie bo to forum zapaleńców PES-a....

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przeszkadza. Nie przeszkadzają mi takie kwiatki, ani nie przeszkadzają mi lagi ani skrypty ani nawet nie przeszkadzał mi fakt, że składy były mniej aktualne od dema fify. Nie przeszkadza mi też fakt, że Konami obniżyło swoją grę o 40% chwilkę po premierze bo chyba sami uznali, że coś poszło nie tak. Gra jest wyśmienita i sprzedali juz tyle milionów kopii, że stwierdzili iż nachapali się wystarczająco dolarów $$ i czas oddać grę za połowę ceny... A co tam, kto bogatemu zabroni?? ;)

BTW

Teraz już nawet nie sprzedam tego za 50 PLN... :D

Ogólnie to nic mi nie przeszkadza ;)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przeszkadza. Nie przeszkadzają mi takie kwiatki, ani nie przeszkadzają mi lagi ani skrypty ani nawet nie przeszkadzał mi fakt, że składy były mniej aktualne od dema fify. Nie przeszkadza mi też fakt, że Konami obniżyło swoją grę o 40% chwilkę po premierze bo chyba sami uznali, że coś poszło nie tak. Gra jest wyśmienita i sprzedali juz tyle milionów kopii, że stwierdzili iż nachapali się wystarczająco dolarów $$ i czas oddać grę za połowę ceny... A co tam, kto bogatemu zabroni?? ;)

BTW

Teraz już nawet nie sprzedam tego za 50 PLN... :biggrin:

Ogólnie to nic mi nie przeszkadza ;)

Nie graj. Nie pisz. Nie chce się czytać tego marudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jednym trenerem zrobię TS 99 i przerzuce się na drugiego trenera i będę nabijał TS to czy wracając do tego poprzedniego trenera TS będzie mniejszy? Piłkarze uczą się już nowej taktyki?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie graj. Nie pisz. Nie chce się czytać tego marudzenia.

Janusz, powinieneś popracować bardzo poważnie nad swoją spostrzegawczości, nie żartuje.

Oczywiscie, że nie gram od kilku dni. Ja nie zakrzywiam rzeczywistości aby betonowo trzymać się jednego tytułu. Dzisiaj Konami znów coś zmieni na serwerach, w późniejszym terminie wydadzą pacza. Próbują grę naprawiać.

Feedback działa, piszę z Adamem Bhatti poprzez Twitter (wielu pisze) bo ktoś musi im pisać o problemach gry. Jeśli by wszyscy byli ignorantami jak ty i nie reagowali na błędy to firmy by nawet paczy nie wypuszczały, zdajesz sobie sprawę? Nie dawały by nam wersji Beta. Serio, to nie jest tak, że wszyscy grają w Beta tak jak ty, traktując to jak DEMO przy paczce chipsów i butelce Kubusia. Są gracze którzy zgłaszają swoje wszelkie uwagi do developerów i do cholery nie SAP za każdym razem gdy napisze coś złego na temat PES 2016, bądź sobie najprostszym konsumentem i ignorantem mam to w d u p i e, ale pozwól tez innym wyrażać swoje niezadowolenie bo w innym wypadku zajebią nas samograjami w następnych edycjach/latach.

Nie przypadkowo wszystkie fora fanowskie są wściekłe, nie przypadkowo ludzie którzy wydali kiedyś grę Kick Off w odpowiedzi na oskryptowane arkadówki typu Box to Box (FIFA i pes w tym roku) chcą wydać na PS4 w 2016 roku grę piłkarska która nie będzie tytułem AAA. Jest to gra jak zaznaczają developerzy w której 100% będzie zależało tylko i wyłącznie od gracza, Będzie to piłka 3d z możliwością zmian kamer.

To dlatego ci chłopcy chcą wydać swoją grę bo widzą, że jest zapotrzebowanie na grę która wymaga pure skill a ( wiedzą to właśnie z for, widzą, że wielu nie lubi takich automatów) , że nie każdy na klatę bierze ochłap jak ty później pucując się do telewizora bo przewrotka wyszła.

Widzą właśnie takie posty na które ty nie możesz patrzeć bo masz odruch wymiotny. Oni pisząc o swojej nowej grze zaznaczają! będzie to gra pozbawiona Handicapów, Player Emotion I wszelkich "smaczków" wpływających na gameplay.!!!

Graj w swoją wypasioną grę i pozwól innym wyrażać ewentualne niezadowolenie. To może e końcu doczekamy się gry która sprawi, że miód będzie wylewać się z telewizora bo w tej chwili wylewa się na I przemian Z g ó w n e m (zależy od dnia)

Uwierz mi, tez chce dobrej piłki nożnej na konsole.

I uwierz mi, doczekam się takowej...

Pozdro

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz, powinieneś popracować bardzo poważnie nad swoją spostrzegawczości, nie żartuje.

Oczywiscie, że nie gram od kilku dni. Ja nie zakrzywiam rzeczywistości aby betonowo trzymać się jednego tytułu. Dzisiaj Konami znów coś zmieni na serwerach, w późniejszym terminie wydadzą pacza. Próbują grę naprawiać.

Feedback działa, piszę z Adamem Bhatti poprzez Twitter (wielu pisze) bo ktoś musi im pisać o problemach gry. Jeśli by wszyscy byli ignorantami jak ty i nie reagowali na błędy to firmy by nawet paczy nie wypuszczały, zdajesz sobie sprawę? Nie dawały by nam wersji Beta. Serio, to nie jest tak, że wszyscy grają w Beta tak jak ty, traktując to jak DEMO przy paczce chipsów i butelce Kubusia. Są gracze którzy zgłaszają swoje wszelkie uwagi do developerów i do cholery nie SAP za każdym razem gdy napisze coś złego na temat PES 2016, bądź sobie najprostszym konsumentem i ignorantem mam to w d u p i e, ale pozwól tez innym wyrażać swoje niezadowolenie bo w innym wypadku zajebią nas samograjami w następnych edycjach/latach.

Nie przypadkowo wszystkie fora fanowskie są wściekłe, nie przypadkowo ludzie którzy wydali kiedyś grę Kick Off w odpowiedzi na oskryptowane arkadówki typu Box to Box (FIFA i pes w tym roku) chcą wydać na PS4 w 2016 roku grę piłkarska która nie będzie tytułem AAA. Jest to gra jak zaznaczają developerzy w której 100% będzie zależało tylko i wyłącznie od gracza, Będzie to piłka 3d z możliwością zmian kamer.

To dlatego ci chłopcy chcą wydać swoją grę bo widzą, że jest zapotrzebowanie na grę która wymaga pure skill a ( wiedzą to właśnie z for, widzą, że wielu nie lubi takich automatów) , że nie każdy na klatę bierze ochłap jak ty później pucując się do telewizora bo przewrotka wyszła.

Widzą właśnie takie posty na które ty nie możesz patrzeć bo masz odruch wymiotny. Oni pisząc o swojej nowej grze zaznaczają! będzie to gra pozbawiona Handicapów, Player Emotion I wszelkich "smaczków" wpływających na gameplay.!!!

Graj w swoją wypasioną grę i pozwól innym wyrażać ewentualne niezadowolenie. To może e końcu doczekamy się gry która sprawi, że miód będzie wylewać się z telewizora bo w tej chwili wylewa się na I przemian Z g ó w n e m (zależy od dnia)

Uwierz mi, tez chce dobrej piłki nożnej na konsole.

I uwierz mi, doczekam się takowej...

Pozdro

Ignorant? hmm a co to da, że za każdym razem piszesz to samo? Mam duże wymagania co do PES-a. Grałem w każdą wersję i wiem co jest zje.... ale nic nie zmienię pisząc tu w każdym poście, że gra ma to czy to spiepszone.

Czy ja gdzieś napisałem, że gra jest dla mnie wypasiona??

I proszę bez ubliżania chłoptasiu bo ja Cię nie obrażam.

Nie lubię takich gości co na forum cisną a na żywo pewnie by głowę w piach włożył hehe......

 

 

P.S. Rozumiem, że każdy wyraża swoje niezadowolenie Ja również  poczytaj  moje wcześniejsze posty.Tylko jakbym miał non stop pier..... jak Ty to samo w kółko to bym sobie dał spokój z tą grą.

 

Z chęcią bym zagrał w jakąś lepszą piłkę i bym ci dupsko zlał:P ale niestety teraz jest pes i  gram w niego.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do rozmowy wieczorem na chat party (LIVE) .

Zobaczymy jaki jesteś wyszczekany i czy głowę w piach schowam...

W końcu jesteśmy przyjaciółmi na PSN wiec problemu nie powinno być.

Porozmawiajmy o stanie gry....

Ja po dobrej grze porażki przyjmuje z uśmiechem.

Ja juz przegrywałem z tobą w PES 2016 i były to bardzo miłe porażki. Ale to była inna gra niż to coś co mamy dzisiaj.

I trzeba dyskutować, trzeba wyrażać opinie i Konami musi też wiedzieć o State Of Game...

A bez dyskusji to nie zadziała, oni nie naprawią gry. Nie można tylko pisać o dobrych rzeczach te są też oczywiście, ale dyskusji wymaga to co jest do naprawy a PES od tygodnia ma ze sobą spore kłopoty.

I skoro są czasem i były przebłyski fenomenalnej gry to oznacza, że można z PES 2016 wyciągnąć jeszcze bardzo wiele, ale Konami potrzebuje feedbacku.

Mam rację?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do rozmowy wieczorem na chat party (LIVE) .

Zobaczymy jaki jesteś wyszczekany i czy głowę w piach schowam...

W końcu jesteśmy przyjaciółmi na PSN wiec problemu nie powinno być.

Porozmawiajmy o stanie gry....

Ja po dobrej grze porażki przyjmuje z uśmiechem.

Ja juz przegrywałem z tobą w PES 2016 i były to bardzo miłe porażki. Ale to była inna gra niż to coś co mamy dzisiaj.

I trzeba dyskutować, trzeba wyrażać opinie i Konami musi też wiedzieć o State Of Game...

A bez dyskusji to nie zadziała, oni nie naprawią gry. Nie można tylko pisać o dobrych rzeczach te są też oczywiście, ale dyskusji wymaga to co jest do naprawy a PES od tygodnia ma ze sobą spore kłopoty.

I skoro są czasem i były przebłyski fenomenalnej gry to oznacza, że można z PES 2016 wyciągnąć jeszcze bardzo wiele, ale Konami potrzebuje feedbacku.

Mam rację?

Słuchaj ogólnie masz rację w swoich postach tylko irytują mnie posty w których piszesz to samo :P

I nie pisz już do mnie jak do jakiegoś gówniarza, że się podniecam niedopracowaną grą. Nie znasz mnie więc nie pisz tak.

Mnie ta gra wkur...od kilku lat tylko ja napisze kilka postów co jest moim zdaniem do dupy a co jest ok

Mniej spiny Panie bo szkoda życia:) A jakby jakaś firma zrobiła grę, która będzie lepsza od PES-a to oczywiście, że bym w nią grał ale czy to jest na ten moment realne hmmm....

 

"Ale to była inna gra niż to coś co mamy dzisiaj." - moim zdaniem teraz lepszy jest gameplan po patchu niż wtedy. Czy chodzi Ci o net, że wtedy lepiej działał Tobie.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bierz do siebie tych kubusi i chipsów, ok to był trolling, ale akurat ciebie za gówbiarza nie uważam.

Ot pozwoliłem sobie na drobną uszczypliwość. Ty też mi próbowałeś wmowic, że mam problemy z psychą, a mnie po prostu wkurwia fakt, że kupiłem konsole do piłki nożnej i mam wybór oskryptowane arcade Vs arcade. A może to zmienić tylko i wyłącznie niezadowolenie fanów na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bierz do siebie tych kubusi i chipsów, ok to był trolling, ale akurat ciebie za gówbiarza nie uważam.

Ot pozwoliłem sobie na drobną uszczypliwość. Ty też mi próbowałeś wmowic, że mam problemy z psychą, a mnie po prostu wkurwia fakt, że kupiłem konsole do piłki nożnej i mam wybór oskryptowane arcade Vs arcade. A może to zmienić tylko i wyłącznie niezadowolenie fanów na forach.

Mnie zawsze od kilku lat dziwi dlaczego Japońce nie zrobią gry tak jak chcą gracze. Przecież jak piszesz, wystarczy wejść na kilka for i gracze podają minusy gry na talerzu a firma Konami nic sobie z tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pracujący w Konami to są jednak idiotami. Nawet nie wiedzą jak liczyć bilans bramek który decyduje o awansie w kompetycjach. 

Ja miałem 8:3 a rywal 6:1 i każdy debil wie, że lepszy bilans jest ten, gdzie jest więcej strzelonych bramek. To dlaczego nie awansowałem dalej przy równej ilości pkt ?

 

A tak z innej beczki to jaki Ty masz rating TrueGrand i bilans meczów ? odpisz mniej więcej... bo chętnie bym zobaczył w meczach z Tobą momentum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pracujący w Konami to są jednak idiotami. Nawet nie wiedzą jak liczyć bilans bramek który decyduje o awansie w kompetycjach.

Ja miałem 8:3 a rywal 6:1 i każdy debil wie, że lepszy bilans jest ten, gdzie jest więcej strzelonych bramek. To dlaczego nie awansowałem dalej przy równej ilości pkt ?

A tak z innej beczki to jaki Ty masz rating TrueGrand i bilans meczów ? odpisz mniej więcej... bo chętnie bym zobaczył w meczach z Tobą momentum :)

Żeby była jasność.

Skill w PES 2016 jest potrzebny aby dojść wysoko.

Żeby była jasność Skill jest potrzebny w każdej grze czy to Starcraft PES FIFA Tetris czy Poker. .

Chodzi o to, że ja gram dla przyjemności z praktycznie tymi samymi ludźmi od lat i na 10 wieczornych meczy w lobby online (na kanapie to inna gra) mamy mecze które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nie mogę JA wyjść z połowy przegrywam 6-0 później za 10 minut kolega nie może wyjść z połowy i ja wygrywam 7-1 następnie remis 5-5 a piłkarze 3,5 gwiazdkowi biegają jak by wciągnęli po gramie koksu WTF? Nie zmieniamy nic w taktykach. Grając nawet w PES 2015 gry były równe, były pełne walki i spać szliśmy z przymusu bo trzeba rano wstać a tera kończę wkurwiony o 21

No obrona ucieka mi do boków, grając mecz mamy beke z gry i z siebie dla trollingu.

Ja w PES 2016 nie gram ranków w PES 2015 byłem w 5 lidze z Ratingiem troszkę ponad 600

Wiec dla ciebie jestem słabym graczem, który chce grać na innych słabych graczy (kolegów) ale tak jak było kiedyś, że wszystkie wyniki były bliskie tak teraz dzieją się anomalia i jest arkadowo.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność.

Skill w PES 2016 jest potrzebny aby dojść wysoko.

Żeby była jasność Skill jest potrzebny w każdej grze czy to Starcraft PES FIFA Tetris czy Poker. .

Chodzi o to, że ja gram dla przyjemności z praktycznie tymi samymi ludźmi od lat i na 10 wieczornych meczy w lobby online (na kanapie to inna gra) mamy mecze które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nie mogę JA wyjść z połowy przegrywam 6-0 później za 10 minut kolega nie może wyjść z połowy i ja wygrywam 7-1 następnie remis 5-5 a piłkarze 3,5 gwiazdkowi biegają jak by wciągnęli po gramie koksu WTF? Nie zmieniamy nic w taktykach. Grając nawet w PES 2015 gry były równe, były pełne walki i spać szliśmy z przymusu bo trzeba rano wstać a tera kończę wkurwiony o 21

No obrona ucieka mi do boków, grając mecz mamy beke z gry i z siebie dla trollingu.

Ja w PES 2016 nie gram ranków w PES 2015 byłem w 5 lidze z Ratingiem troszkę ponad 600

Wiec jestem słabym graczem, który chce grać na innych słabych graczy (kolegów) ale tak jak było kiedyś, że wszystkie wyniki były bliskie tak teraz dzieją się anomalia i jest arkadowo.

To dziwne macie wyniki. Ja też gram z kolegami od lat turnieje kanapowe i ostatnio graliśmy w sobotę i nie było takich wyników. Mecze zacięte równe i max wynik to był 4-3. Nie wiem dlaczego masz takie problemy, że obrona się rozchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja serio juz sobie wkręcalem, że to w Holandii internet PES owi nie pasuje.

Ale z 2 strony, od tygodnia na zagranicznych forach grzmi i masa ludzi ma podobne odczucia

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×