Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy to cudo wychodzi?  Po gameplayach jestem mega najarany nigdy nie słyszałem o tej grze. Slasher z RPG coś w stylu devil May cry lub god of wara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to druga część tej gry, jak masz możliwość ogrania na ps3 to naprawdę warto.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle bezsensownych remasterów wychodzi. A takiej giery nikt nie tknie, zwykły port na nowsze platformy by wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tu byłoby co poprawiać. Gra była szpetna. Do dziś pamiętam tą pierwszą dolinę ukutą z brył niczym na PS2. Animacja też była bardzo uboga. Jedyne co przyciągało to klimacik i fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry to to nie jest, powalającej ilości ciosów też tu nie ma, ta gra stoi fabułą i muzyką i postaciami, plus jedne z najlepszych sub questów jakie były w grach.

Reszta jak to większość określa to taki potworek, ale z duszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Pod koniec roku będzie demko.

 

Specjalna edycja (na razie Japonia) :

NierAutomataBox.jpg

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo nie odpalam żeby nie psuć sobie zabawy przed premierą...ale czekam jak szalony.

 

@Strife niestety dla niektórych ich pojawienie się może być niezgodnością fabularną. Nie każdy odkrył te dodatkowe endingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Eu pojawi się black box edition biere! To tytuł na który czekam najbardziej... poprzednik wywołał we mnie tyle emocji że jest to nie do opisania!!! Boję się trochę splycenia gry do walki z czego znane jest platinium. Co nie zmienia faktu że czekam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się tego obawiałem...dopóki nie napisali, że Nier Automata to w 80% erpeg oparty na historii a reszta to walka i grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strife napisał:

Jest na co czekać.

 

 

 

:obama:

 

Niech to już wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to amerykańska data ma dzień w środku a miesiąc na początku co by sugerowało 7 marzec 2017. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde na tym gameplayu z gamestopu ten boss na scenie omg :listek: jakie to pikne

nie grałem z pierwszą część (więc nie będę miał bulu dupy jak w przypadku FF :1_grinning: ) i raczej nie zagram ale to to już od dłuższego czasu czasami se puszcze parę scen z walki i wygląda piknie a jak to ma być tylko 20% gry i reszta rpg, klimat, fabuła to ogień... nie lubię w sumie klimatów androidów itd. ale tu główna bohaterka wygląda na szczęście całkiem fajnie w tej kiecce :) no i ten klimat z tym bossem na scenie i sam bossik :fsg:

super że będzie demo :) do takich gierek powinni zawsze wypuszczać bety/dema/free weekendy w online chociaż w ostatnim czasie nie można na to narzekać

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie to jeszcze ?

 

No klimat WYLEWA się z ekranu a soundtrack z tej gry to mistrzostwo świata.

Postacie, fabuła dubbing masakryczny ending ..... takie gry lubię tego typu wrażeń oczekiwał bym od nowego FF .

Niestety takie gry dziś się nie sprzedają, to boli ale mam nadzieję że platunium games odpisuję grę jak trzeba bo większość patrzy najpierw na grafę.

A jak zachowa chociaż połowę magii 1 to będę zachwycony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×