Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zwyrolki Nintendowe sprawa jest...

 

Chciałbym może coś na TV na Switchu córce odpalić i z nią zagrać, jakaś gra dla 5 latki a nigdy w nic nie grała (preferujemy rower, park, spacer, piłka itp. ale mój wewnętrzny duch gracza podpowiada aby coś zamłucić razem), więc nie wiem jak z ogarnianiem kontrolera, więc zakładam coś mega prostego...

 

Jakieś pomysły jaką grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario karts. Ze wspomagaczami da radę. Moja się mega wkręciła. Czasem tez rayman ale to już dość trudne jest i maks jeden level na raz jest w stanie przejść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zwyrolki Nintendowe sprawa jest...
 
Chciałbym może coś na TV na Switchu córce odpalić i z nią zagrać, jakaś gra dla 5 latki a nigdy w nic nie grała (preferujemy rower, park, spacer, piłka itp. ale mój wewnętrzny duch gracza podpowiada aby coś zamłucić razem), więc nie wiem jak z ogarnianiem kontrolera, więc zakładam coś mega prostego...
 
Jakieś pomysły jaką grę??
Digi moja córa ma 5 lat i zagrywa się w Mario Kart, gra normalnie joyconami w tym uchwycie co był w zestawie.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szuldi82 napisał:

Digi moja córa ma 5 lat i zagrywa się w Mario Kart, gra normalnie joyconami w tym uchwycie co był w zestawie.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

A da się jakoś mega prosto sterowanie ustawić aby 1 joycon byl wymagany typu lewo prawo, albo w ogóle aby na początek nic nie wciskać tylko po żyroskopie czy co tam jest?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. O tym pisałem. Masz tam jeszcze przyspieszanie automatyczne i utrzymywanie na torze lekkie. Wiec na prawdę jest łatwo. No i gra na dwa cony, ty plus młoda jest bardzo fajna.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A da się jakoś mega prosto sterowanie ustawić aby 1 joycon byl wymagany typu lewo prawo, albo w ogóle aby na początek nic nie wciskać tylko po żyroskopie czy co tam jest?

 

Tak, jak odpalisz wyścig to wciśnij plusa, tam masz wszystko zoobrazkowane, wciśniesz smart stering, auto gaz i coś tam jeszcze. Sterowanie przechylając joycon jak kierownice dla dziecka nie jest wcale takie proste. Córa próbowała ale łatwiej jej było joyconem jeździć normalnie. Teraz sama sobie wszystko robi, uruchamia grę, wybiera wyścigi, postaci, jedynie w opcjach wyścigu jej pomagam np. ustawić drużynę czy poziom trudności, no bo czytać po angielsku jeszcze nie potrafi. Kupiłem sobie kierownice nie oryginalne, jakieś z allegro dwie w zestawie za grosze i o dziwo działa to jak należy. Jak gram z córa to ja jadę kierownica a córa drugim joyconem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie życzę wam żebyście zobaczyli jak wasi rodzicie grają z waszymi dziećmi w 1,2 switch (do mariosa na trzeciego mały z dziadkiem mnie dopuścili, dziadek wali w prawo jak czołg i trzeba go asekurować, ubaw po pachy) ale to 1,2 switch rozbił bank.  Moja matka zobaczyła jak grają to też chciała pomachać joyconem, z tak chirurgiczną precyzją rzuciła joyem w odwłok świni morskiej że ta wypuliła z miejsca piramidę gówna piękny widok :banderas:.

 

Dziś już powrót do szarej rzeczywistości i znowu będę się tułał po tym jebanym Podkarpaciu :notbad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieci też mogę polecić 1,2 Switch. Parę razy znajomi z gówniakami u nas byli i najchętniej w to dzieci grały, bo się można poruszać i nie trzeba nic czytać. Do tego zabawnie to wszystko wygląda (oprócz dojenia krowy...).
U mnie się Mario Kart nie sprawdził za bardzo. Nawet chętniej w Rocket League grały dzieci tzn. jeździły po boisku a piłka gdzieś sobie latała :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jutro o 15 jakiś japoński minievent o Pokemonach, na którym mają opowiedzieć o nowych pokegrach. Jak to nie będą prawilne poksy na switcha to im pizne, nie wiem jeszcze jak, ale to zrobię.

Niemniej wierzę, że będą to poksy jak trzeba, więc Michałek jest w gotowości.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka przypomina bardzo Heimdal'a albo Darkmere  z Amigi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beat Cop już za rogiem, Polska gra :)



Swojska jak cholera...
2ace2b3b9b81eb67e112490fc33ea7e6.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

No i Skyhill podobno fajne :) i jest PL jak coś.



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Michałek w gotowości

Edit. Michałek zerka nieśmiało, ale chyba jest zadowolony

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

late 2019... Przecież mi michałek odpadnie od tarmoszenia do tego czasu :/ Dobrze, że po drodze sporo innych pyszności do odwrócenia uwagi :)

tenor.gif?itemid=12517446

(tak, wiem że troche nieaktualny, ale zajebisty jest ten gif :P )

W zasadzie można bez większych obawień stwierdzić, że nintendo wygrało święta (o ile będzie aż tak późny 2019).

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to infantylne jakie kolorowe aż do porzygania :Coolface: a michałek stoi i salutuje :banderas:

 

Jak na razie 2 gry które mogą pozamiatać w 2019 Fire Emblem i Poksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to się dziwie waszym michałkom, że tak na poksy reagują :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś tęsknił za pokrętnym humorem to jutro wychodzi odświeżony klasyk gra Constructor Plus i o dziwo jest PL nawet na Switcha :)

fa366e9f45f47d3c433dee718d4d9ccd.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undertale - grał w to ktoś?

 

Po obrazkach średnio zachęca

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Undertale - grał w to ktoś?
 
Po obrazkach średnio zachęca
 
 
No właśnie parę razy zastanawiałem się nad tym tytułem bo zebrał dobre oceny i opinie ale jakoś w natłoku innych gier straciłem zainteresowanie.
Od wczoraj pogrywam w Blaze Rush, całkiem przyjemny tytuł, by odpalić parę wyścigów w wolnej chwili. Coś jak micro machines tylko z wybuchami, karabinami itp.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem w ten epizod 1 Deltarune, co jest dostępny i się zajarałem

 

Chciałem łyknąć Undertale, bo było w promo, ale się spóźniłem i znowu jest po 60

 

A Blaze Rush wygląda nienajgorzej, w starym stylu, coś jak RC Pro AM albo Micro Machines

 

Znalezione obrazy dla zapytania rc pro am

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beardo0 napisał:

Właśnie zagrałem w ten epizod 1 Deltarune, co jest dostępny i się zajarałem

Z czym to się je? Warto sobie zawracać głowę czy to tylko ciekawostka do zagrania i skasowania?

 

Ja natomiast polecę nowego( a wręcz starego) Mariana 2d, myślałem że Donkey Kong to praktycznie idealna platformówka 2d, ale jednak w Mariana gra się o wiele przyjemniej.

 

Cieżko było mi go małemu zakosić, ale gra posiada w sobie niewyobrażalne pokłady miodu i naprawdę ciężko jest się oderwać od tego tytułu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undertale dosyć specyficzna gra. Ciekawa i dziwna. Bardziej taki eksperyment z mechanikami i założeniami. Szkoda, że się promo skończyło na Switcha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że zdeczka nie na temat, ale poksy pasują do N :dafuq: no pika pika mnie rozpierdoliło.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deltarune warto obadać, bo klimat ma gęsty

 

Przy włączaniu zasugerowało, żeby obadać Undertale i tak też chciałem poczynić

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×