Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie cyfrowe duże gry w tym exy kosztują od 249 do 289 a bogatsze wersję to już w ogóle głowa mała

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://eshop-prices.com
Co ciekawe chyba legalna jest zmiana regionu i zakupy w tańszym (trzeba pamiętać zeby to zrobić na koncie N a nie w konsoli)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN

 

I jak pierwsze wrażenia z użytkowania Słicza?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, CePeeN napisał:

@strife gdzie wózeczki za za 166? Bo patrzę i widzę 248?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rano jeszcze były na eshopie tak jak Xeno 2 i parę inmych exów ,  teraz cena z dupy spóźniłeś się o kilka godzin niestety. 

 

Moja Topka :

Xeno 2 chyba oczywiste. 

 

Mario wózeczki najlepsze multi.

 

Mario kurwiki i aż dziw bierze że gra od ubi. 

 

1 2 switch jak masz dzieci w innym wypadku grać po pijaku. 

 

Zelda dla samej eksploracji,  bo jest miodzio. 

 

Stardew Valley chyba najbardziej rozbudowany indyk jakiego widziałem zjada Harvest Moony, po za tym można się rozwieść i rzucić czar na byłą żeby ją ponownie posunąć :Coolface:.

 

No i poczciwy Marian ale on reklamy nie potrzebuje.

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=21568]CePeeN[/mention]
 
I jak pierwsze wrażenia z użytkowania Słicza?
 
 


Na razie spoko ale bardziej mogę ocenić wykonanie/wygląd i FW. Kupiłem go wczoraj ale w sklepie w którym go wziąłem akurat nie mieli żadnych gier. Zamówiłem Rayman Legends bo młoda grała w origins i planuje tu z nią jakaś kooperację uskutecznić. Wczoraj ogólnie miałem mało czasu ale pobawiłem się klasykami NES i całkiem spoko to działa.
Co do wykonania to ekran mógłby być ładniejszy (w stosunku do choćby OLEDa z Vity) i muszę się przyzwyczaić do trzymania. Te ioycony się nie wyrobią? Bo tak delikatnie poskrzypuja. Poza tym fajna zabawka, niestety wziąłem w szarej wersji bo te co mi się najbardziej podobają czyli czerwone to jakieś szalone ceny maja.
Jeszcze będę chciał MK8D upolować, tez pod katem córki i potem już pójdę w stronę ZELDY Itp. Widziałem w eShop ze Civ6 jest :) coś czuje ze siądzie jak złoto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, CePeeN napisał:

 


Na razie spoko ale bardziej mogę ocenić wykonanie/wygląd i FW. Kupiłem go wczoraj ale w sklepie w którym go wziąłem akurat nie mieli żadnych gier. Zamówiłem Rayman Legends bo młoda grała w origins i planuje tu z nią jakaś kooperację uskutecznić. Wczoraj ogólnie miałem mało czasu ale pobawiłem się klasykami NES i całkiem spoko to działa.
Co do wykonania to ekran mógłby być ładniejszy (w stosunku do choćby OLEDa z Vity) i muszę się przyzwyczaić do trzymania. Te ioycony się nie wyrobią? Bo tak delikatnie poskrzypuja. Poza tym fajna zabawka, niestety wziąłem w szarej wersji bo te co mi się najbardziej podobają czyli czerwone to jakieś szalone ceny maja.
Jeszcze będę chciał MK8D upolować, tez pod katem córki i potem już pójdę w stronę ZELDY Itp. Widziałem w eShop ze Civ6 jest :) coś czuje ze siądzie jak złoto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Posciagaj parę darmówek jak Warframe i parę inmych też się znajdzie to sobie wyrobisz zdanie o sterowaniu, które będzie brzmiało qrwa jakie to dziwne i nie wygodne:megusta:, ale po czasie idzie się przyzwyczaić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo na vicie to do dziwnych analogów jestem przyzwyczajony. Jedynie zamieniony a z b mnie dobija.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, CePeeN napisał:

Grałem sporo na vicie to do dziwnych analogów jestem przyzwyczajony. Jedynie zamieniony a z b mnie dobija.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi to robi właśnie robotę,  zawsze wolałem sterowanie Japońskie w ps4 gdzie kółeczko robiło za X. 

Vitę mam i jest o niebo lepsza od słicza,  ale to kwestia przyzwyczajenia,  chyba że się zaopatrzysz w pro controler to jest wtedy miodzio nawet pad do ps4 wymięka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza pod jakim katem? Sterowania? Bo na pewno trzyma się ja lepiej. Ja się właśnie Vity pozbyłem bo ograłem na niej praktycznie wszystko co mnie interesowało i się kurzyła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymania w dłoniach,  dłuższe posiedzenie na kiblu ze pstrykiem powoduje zdretwienie nóg,  a co gorsza i łapek,  a wtedy masz dylemat czy przypadkiem nie trafisz na czekoladową niespodziankę :Coolface:

 

A tak całkiem na serio to nie jest tak źle,  odłączenie joyów i trzymanie ich oddzielnie jest bardzo wygodne. 

 

Ściągnij demko taiko no tatsujin i pokaż córce,  będziecie walić w bębenek jak wariaci. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki właśnie na ciebie i zduna liczę w temacie japońszczyzny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzypienie joy-conów raczej się nie wyrobi, trzeba się przyzwyczaić.

 

Na początku może wydawać się dziwna konsola - duża, trzyma się niewygodnie etc, ale po przyzwyczajeniu już się nie odzwyczaisz i do mniejszego ekranu nie wrócisz

 

Szczególnie jak zagrasz w jakieś duże gry od Nintendo w trybie przenośnym

 

Konsola jest dość ciężka, ale moim zdaniem to dobrze, bo przez sesje pare h poćwiczysz bica i inne mięśnie ramion. 

 

A feeling gdy ją trzymasz jest bardzo podobny jak przy New 3ds XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ściągnąłem bębny i chyba się pożegnałem z konsola...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, CePeeN napisał:

Hahaha ściągnąłem bębny i chyba się pożegnałem z konsola...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie córka jak się dorwała to te dwie piosenki znienawidzilem,  ale bawiła się przednio,  a na dwóch to w ogóle jest miazga. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty pamięci to jaka maksymalna przepustowość ma switch? Kupować class10? I czy 64 czy 128GB?

 

@up zapomniałem ze na switcha wychodzi remake mojego ukochanego Toki :) ale się jaram.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Co do karty pamięci to jaka maksymalna przepustowość ma switch? Kupować class10? I czy 64 czy 128GB?

 

@up zapomniałem ze na switcha wychodzi remake mojego ukochanego Toki :) ale się jaram.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

128gb chyba że masz środki na 256gb ja mam osobiście czerwonego samsunga evo 128, bo musiałem dwie karty kupić, bo mały też ma pstryka więc u mnie wszystko razy dwa :whyyy:.

Toki kochałem na automatach i amisi, ale 149zł za ten tytuł to zbrodnia w biały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji cen, jak wyglądają przeceny i promocje na eshopie? Są jakieś częste i warte uwagi czy raczej rzadko? Bo ceny wyjściowe są dość spore ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże produkcje to rzadkość a exy to już praktycznie całkowicie brak przecen.
Przeceny Indorów jest cała masa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

A tak przy okazji cen, jak wyglądają przeceny i promocje na eshopie? Są jakieś częste i warte uwagi czy raczej rzadko? Bo ceny wyjściowe są dość spore ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyglądają mniej więcej tak :fuckoff:

 

Do piątku były dobre przeceny na exy od ninny( chyba jedyne jakie widziałem w przeciągu roku) jak pisałem wcześniej za 166zł chyba z okazji czarnego piątku, czy coś w ten deseń, ale ogólnie jest bieda z nędzą. 

 

Można czasem wyrwać fajnego indyka czy coś większego, ale na takie przeceny jak na psstore czy x'a raczej bym nie liczył, N się wysoko ceni niestety.

 

Lepiej kupować w pudełkach wychodzi o wiele taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego lokalnego brajanka ceny pudełkowych exów z drugiej ręki są niewiele niższe niż nówek :/ nawet bym powiedział, że są pomijalnie niższe.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami można wyrwać nóweczki w cenach genialnych, mario Kurwiki edycje kolekcjonerską z tym bydlęcym królikiem ze spluwą dorwałem za 179zł, a ostatnio Hyrule Warriors za 119zł, ale to był przypadek, bo przechodziłem obok jakiegoś stoiska z grami w Rzeszowie i rzuciło mi się w oczy, a tak nigdy nie dałem więcej niż 2 stówy za grę na N chyba że edycja kolekcjonerska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CePeeN napisał:

Mam 40 zniżki jak kupię coś za 200 w euro. Myślicie zeby wziąć xenoblade, kurwiki w edycji gold czy coś innego?

https://m.euro.com.pl/gry-nintendo-switch,od200.bhtml


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja zawsze polecam Xeno2:kaz:, ale gra nie podchodzi każdemu więc radzę na nią uważać. Chyba że lubisz japońszczyznę świetną fabułę i ogromny świat i jest to gra wyłącznie dla Ciebie.

 

Jako że jesteś tatusiem to bym polecał Mario Tennis, Kirby( masz demko na storze), Donkey Konga dosyć trudna gra jak na dzisiejsze standardy, Kurwiki, ale dla dzieciaka szybko mogą się znudzić, niby Mario party dobre ,ale w to nie grałem więc nie wiem. Mario Karta tam nie ma chyba, ale to się podoba praktycznie każdemu.

 

Jeszcze jedno, jak gdzieś dorwiesz 1,2 Switch tylko używańca (mi się udało za 7 dych), bo za dużo sobie za to liczą jak na taką popierdółkową grę( a raczej pokaz możliwości joy conów) to polecam jeżeli masz anty grową żonę łykają to jak pelikany:ohstop:

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, japońszczyzny mi niecprzeszkadza raczej, lube fajne rpg. Młoda gra z doskoku wiec o kurwikach raczej myślałem dla siebie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×