Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A rdr smiga juz na one czy nie bo tam coś były cyrki ? Bo jest promo 24 zika , odpalam to z miejsca ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symulator Kozy, the crew, super meat boy i xcom enemy unknown w czerwcu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

https://majornelson.com/2016/05/24/xbox-live-games-with-gold-for-june-2016/

 

Powiem tak. Calkiem fajna oferta. Mimo krytyki troszke pogralem na PC w goat sim i w takegorii odpaly, smiechowa bezcelowa produkcja sprawdza sie idealnie. A jeszcze lokalny coop i mamy tone smiechu.

The Crew - mam gram, 47h na liczniku i bawie sie wysmienicie, wraz z patchami naprawde poprawili jak ta gra wyglada, jazda jest arcadowa ale przyjemna, a im wyzszy poziom masz wozek tym lepiej. Z tym ze tutaj trzeba pofarmic kaske, a nie kupowac nowe wozy jak leci, lepiej skupic sie na minimalnej ich ilosci i wbijac level a potem jak bedziemy mieli wiecej funduszy wybrac kolejny wozek. a rozne specyfikacje tuningowe tego samego pojazu prowadza sie inaczej. street, off-road, performance, raid, race-track.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The crew rzuce okiem , grałem w betę czy tam alphę kiedyś ... No powiedzmy sobie szczerze test drive to to nie jest ale skala mapy robiła wrażenie , także dla mnie luz :) 

 

Ale szkoda tego RDR kurczę ani w goldzie we wstecznej też wycofali , lipa bo chciałem sobie po wieśku polatać . Oby plotki o zbiżającym się Skate chociaż się potwoerdziły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff dobrze że z tym RYSE to fake :P (bo kupiłem za 30 zeta nówkę :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Uffff dobrze że z tym RYSE to fake :P (bo kupiłem za 30 zeta nówkę :P)

Co się odwlecze... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, kozę i the crew sprawdzę.

Gusta gustami ale mamy to jedno pudełkowe AAA- miesięcznie za co wielkie brawa dla M$

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_83 napisał:

Może być, kozę i the crew sprawdzę.

Gusta gustami ale mamy to jedno pudełkowe AAA- miesięcznie za co wielkie brawa dla M$

A jam a ja się cieszę z KOZY :D (bo sam bym nie kupił ;) ) a tutaj jest :D a to podobno naprawdę świetna gra w swej idiotycznej idei :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czy XCOM może jest PL?

W PSN jest anglik mimo że płyta jest PL 

 

edyta jest :) 

Wersja w usłudze Gry na żądanie obsługuje następujące języki: polski

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że MS od kilku miesięcy w GWG wypuszcza jakąś samochodówke i grę z "jajem". Wszystko fajnie tylko powoli zaczyna ubywać miejsca na dysku (70GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać ale córka dorwała właśnie symulator kozy i mamy niezły pocisk :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, SephiroT napisał:

Możecie się śmiać ale córka dorwała właśnie symulator kozy i mamy niezły pocisk :D

Paniczu toż to oni masakrują beret ;)

* Goat Simulator: Waste of Space

Goat Simulator: Waste of Space to dodatek do gry Goat Simulator. Rozszerzenie przenosi akcję symulatora kozy w daleką przyszłość i klimaty science fiction. Gracze mogą bawić się w kosmosie oraz na powierzchni obcej planety, a do ich dyspozycji oddanych zostaje wiele futurystycznych zdobyczy techniki, takich jak m.in. statki międzygwiezdne czy broń laserowa

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=31235

* Goat Simulator: GoatZ

Drugie duże rozszerzenie do parodystycznego symulatora kozy pt. Goat Simulator. W GoatZ twórcy ze studia Coffee Stain przemieniają grę w sandboksowy survival w realiach apokalipsy zombie, który wyśmiewa podobne gry (z DayZ na czele). Dodatek oferuje nowy obszar do swobodnego zwiedzania, prosty system tworzenia przedmiotów, kozy ze specjalnymi mocami do odblokowania i inne atrakcje.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27513

* Goat MMO Simulator

Dodatek do gry Goat Simulator, przemieniający balansującą na granicy absurdu produkcję szwedzkiego studia Coffee Stain w humorystyczną grę MMO, będącą swoistym pastiszem poważnych gier MMORPG. Akcja przenosi nas do świata fantasy, gdzie kreujemy swojego bohatera i wykonujemy całą masę mniej lub bardziej absurdalnych zadań fabularnych.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24881

* Goat SImulator: PAYDAY

Dodatek wprowadza do gry elementy gangsterskie - pozwala grabić ludzi i przepuszczać mamonę w kasynie (bądź w sklepie z maskami zaczerpniętymi wprost z serii PayDay), a także realizować rozmaite, zwykle zupełnie absurdalne zlecenia od lokalnych przestępców. Wisienką na torcie są nowi bohaterowie: wielbłąd, flaming, delfin na wózku inwalidzkim oraz cztery kolejne kozy.

MASAKRA!! ale majo tak głupie i absurdalne pomysły, że aż fajne :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bede ukrywal ze wylozylem nascie PLN  i kupilem Goat Sim (PS4), ogolnie nie jest to jakas super produkcja, ba technicznie powiedzialbym srednio slaba.

Ale jest idealna dla tak zwanych odpałow, mamy dosc nic nam sie nie chce, mamy dola, odpalamy koze i szukamy co by tu mozna w ramach swiata wykreowanego zrobic.

Hmmm moze by tak przejechac sie rollercosterem, mozna, hmm moze mimo iz to nie jest latwe zadanie posadzic koze na  rower? skater goat? tez mozna. i po 30 minutach stwierdzamy  alez to glupie a przy tym jakie zabawne, wylaczamy i przechodzimy do porzadku dziennego lub odpalamy inna gre.

Gra tez moze zyskac jesli mamy znajomych i zapasowe pady (lub jeszcze lepiej znajomych z wlasnymi padami), wbijaja, pare drinkow/buchow/czy innej formy intoksykacji i beka jest ogromna, a jak wiadomo smiech to zdrowie. Wszystko zalezy od ludzi bo w wielu przypadkach bez intoksykacji tez moze byc dobra beka :)

Niemniej nie jest to produkcja dla wszystkich raczej dla graczy majacych spory dystans, rozumiejacych ze ta produkcja nie miala byc dobra, ze po prostu miala byc.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie było nie było, NIKT definitywnie z autopsji nie potwierdził ;)

XCOM z Golda w jakiej wersji językowej będzie? (napisy PL, czy Full ENG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to XCOM jest Full PL:)

Edytowane przez Laptok
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Laptok napisał:

Jakby co, to XCOM jest Full PL:)

No to GIT :) Można pograć :) Choć tęskni mi się za oryginalnym UFO: Enemy Unknown, niby siermiężne itp. ale jednak świetna strategia i walka taktyczna :) (mapa całego globu, wiele baz itp :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten XCOM aż tak nie bije po oczach i nie odpycha (pomimo że to z XBOX360) myślałem, że będzie gorzej graficznie :24_stuck_out_tongue: No ale XCOM (no może lepiej UFO :P) nigdy nie stało oprawą graficzną a gameplayem :1_grinning: (dubb trochę z dupki, ale i tak świetnie, że jest PL :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty na lipiec 2016:
XO: Banner Saga 2, Warriors Orochi 3 Ultimate
X360: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, drake_neith napisał:

Ploty na lipiec 2016:
XO: Banner Saga 2, Warriors Orochi 3 Ultimate
X360: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Ploty plotam a ja NIE wiem co to :24_stuck_out_tongue: (no Banner Saga coś słyszałem) ale i tak to jakiś indor...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Ploty plotam a ja NIE wiem co to :24_stuck_out_tongue: (no Banner Saga coś słyszałem) ale i tak to jakiś indor...

Banner saga - turówka / rpg utrzymana w fajnym stylu graficznym. Imo dużo to ciekawsza gra niż "typowy" indyk (jeżeli w ogóle istnieje coś takiego ;) ). Z resztą, ploty chyba mało wiarygodne, bo to bardzo świeży tytuł.
Ta druga gra na XO -  Warriors Orochi 3 Ultimate - wygląda na klon Dynasty Warriors. Z resztą, pochodzi od tej samej ekipy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, drake_neith napisał:

Banner saga - turówka / rpg utrzymana w fajnym stylu graficznym. Imo dużo to ciekawsza gra niż "typowy" indyk (jeżeli w ogóle istnieje coś takiego ;) ). Z resztą, ploty chyba mało wiarygodne, bo to bardzo świeży tytuł.
Ta druga gra na XO -  Warriors Orochi 3 Ultimate - wygląda na klon Dynasty Warriors. Z resztą, pochodzi od tej samej ekipy. 

"Jestę" ignorantem ;) Co to Dynasty Warriors :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklep se w YT i sprawdź. :24_stuck_out_tongue: Bardzo specyficzna rąbanka. Jednym ciachnięciem miecza kroisz 30stu luda. ;) Pobieżnie grałem w kilka części, jak lubię naparzanki, tak styl prezentowany przez DW nigdy mi nie podchodził. Chociaż klimat ma to całkiem fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DigitalMan_PL ma bana na google i yt. W zasadzie nasze forum to już jedna z ostatnich stron, do której ma dostęp. Stąd też te głupie, wydawać by się mogło, pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×