Skocz do zawartości
BulletPOL

Gears of War: Ultimate Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bezsens, nowa konsola i grać w gry ze starej :P

Specjalnie założyłem 2 profil specjalnie dla XO a teraz "zmuszają" mnie abym grał w gry z X360. Żałuje że nie gram na starym profilu :/

Gest miły ale nie o to chodzi w nowej generacji :P

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy gracze, którzy kupią Gears of War: Ultimate Edition do końca roku otrzymają za darmo:

Tytuły trafią do śmiałków dzięki wstecznej kompatybilności .

 

 

Ale Kill namieszałeś :biggrin:,dostaniemy na x360 ale nie zagramy na one :biggrin: :biggrin:.

 

No bo fatalnie jest napisany ten news. Na wielu stronach ludzie się zastanawiają i nikt nie jest do końca pewien jak to ma wyglądać. Tylko tutaj od razu hura optymizm, że dostaniemy 4 gry za darmo. Wsteczna kompatybilność na Xbox One działa w ten sposób, że musisz posiadać daną grę na X360, albo mieć ją na nośniku. Nie można sobie klepnąć w sklepie Perfect Darka na swoim koncie, odpalić XO i w czarodziejski sposób zacząć grać.

 

A jednak już można. Przyanjmniej według tego faq.

 

How to purchase Xbox 360 games if you don’t own an Xbox 360

If you want to purchase an Xbox 360 title and don’t own or have access to an Xbox 360, you can still purchase the game digitally online from the Xbox marketplace. Simply log into your account at http://www.xbox.com and navigate to the catalog of Xbox 360 titles. Once you select a title, you will see the option to download it to your Xbox 360. Clicking on the download button actually brings up the purchasing screen. Once you purchase the game and the transaction is complete, the game will be registered to your account.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezsens, nowa konsola i grać w gry ze starej :P

Specjalnie założyłem 2 profil specjalnie dla XO a teraz "zmuszają" mnie abym grał w gry z X360. Żałuje że nie gram na starym profilu :/

Gest miły ale nie o to chodzi w nowej generacji :P

A to o coś "chodzi" w nowej generacji? :D To nie wiedziałem, że się na coś pisałem. Generalnie temat kompatybilności wstecznej przyjmuje z otwartymi rękoma. Kurde, dali mi w gratisie Xbox'a 360. Byłem posiadaczem PS3. Znajdzie się dużo dobrego, w co nie pograłem (jak chociażby te GoW'y). 

Dobra gra, to dobra gra, czy stara, nowa, czy hd czy sd. A że dali możliwość pogrania w to wszystko na jednym sprzęcie, to tylko się cieszyć kolego. Nie chcesz, nie kupuj, nie graj, dla każdego coś dobrego się znajdzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem data premiery nie została przesunięta na 28.08? Jakoś zakodowałem sobie ten 25 sierpień, wchodzę na stronę euro.agd, a tam dzień premiery określony na 3 dni później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wypowiada sie teoretyk. 

 

Halo 2 i to jak zrobili remastera co to bardziej byl remake oceniajac tylko na YT widac ogromna roznice i ile pracy w to wlozyli w rzeczywistosci pewnie jeszcze wiecej roznic widac. 

 

Dorzucenie Gearsow w oryginale mily gest w strone tych ktorzy x360 nie mieli a lubia porownac jak gra sie zmienila. To takze bardzo odwazne posuniecie bo czesc ludzi chocby z ciekawosci porowna obie wersje. Same screeny org / remaster powiem wygladaly na ogromny nadklad prac (choc kto dzisiaj wierzy screenshotom). Tak wiec jesli przylozyli sie tak samo jak do remasterowanego halo to tylko chylic czola i z radoscia grac. 

 

Bez zbednych wojenek bo multiplaformy tez sa remasterowane ale uwazam ze czesc z remasterow robiona na odwal (pobijmy rozdzialke, dorzucmy jakis efekt swietlny, sprawdzmy czy pojdzie w 60fps - ok to puszczamy na rynek) sa rozczarowaniem. Skoro juz poswieca sie czas to moze warto dopiescic produkcje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest troszké zmieniona kolorystyka w remake Gearsów podobnie jak w Halo 1 , chyba nie będzie dedykowanego przycisku żeby w real time się przełączać ale widać to na poerwszy rzut oka . Mi to nie przeszkadza w sumie fazka podobnie jak w Twin Snakes że jest jakaś nowa wizja i inaczej zmontowane scenki , spoko że dorzucą za free pierwszą wersję to będzie można porównać :) Sam fakt że dorzucają za darmo trylogie i można będzie ją ograć na splicie to jest nokaut w porównaniu do innych remasterów ma rynku , po takich kolekcjach wątpię żebym się kiedyś skusił na cokolwiek bez bonusów :) Ogólnie po kilku filmikach zapowiada się niezwykle smakowicie , boli że brak będzie czasu na inne gry w tym czasie które będą musiały poczekać ... Sorki Boss :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deweloperzy potwierdzili już, że produkcja w kampanii singleplayer śmiga tylko w 30 klatkach na sekundę. Informację potwierdził Rod Fergusson na swoim Twitterze. Taki zabieg był ponoć konieczny by zapewnić wyższą jakość grafiki w sekcji singleplayer. Gears of War: Ultimate Edition hula natomiast w 60 fps podczas rozgrywki sieciowej.

 

 

Źródło - PPE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to że gearsy 4 będà też śmigać w 30 i żeby ich nie zjedli poszedł mały downgrejdzik w singlu :) A poważnie to Ultima wysyła od jutra , moja januszowa żyłka zwyciężyła także pojutrze już będę kroił piłā Locustòw na kawałki to napiszę kilka słòw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę fanatyk multi :) Ja najpierw singla jadę ... Pōźniej jadę singla ponownie w coopie na insane :) I wtedy gnasher wejdzie do akcji jak już się napatrzę na gierkę ktòrej nie widziałem tyle lat i lrzypomnę sobie stare nawyki :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, to tylko żart, każdy gra tym, czym lubi ;) . Ehh, nie mogę się już doczekać tego kotleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że luzik zrozumiałem żart :) powiem ci nawet że jestem cienki w multi bo w tamtym czasie siedziałem w jakieś norze pod londynem i nawet golda nie miałem , cisneliśmy tego singla namiętnie :) Ale teraz to się zmieni zamierzam troszké pouprzykrzać życie noobòw i poduczyć się fachu :)

No ale pamiętam jak dziś jak to pierwszy raz ujrzałem :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechali z launch trailerem prawie jak Madden to lubie :) @Solid_POL 0:22 gnasher ?

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kròtko , rewelacja to się nazywa REMASTER :) :) :) # teamxbox

fajne naklejki sà w pudełku jak coś :) i 48 h live'a

Edit:Zrezaliśmy wczoraj za jednym podejsciem 3/4 kampanii z kuzynem . Split jest obciety podobnie jak oryginal ( casus re5 ) no i zwalnia niekiedy ale miodnosc wynagradza wszystko ( na jednego smiga jak maselko ) . Jest to remake w doslownym tego slowa znaczenii podobnie jak w halo dodane jest zupelnie nowe oswietlenie ktore momentami zmienia wydzwiek scen bardzi mocno i podobnie jak u master chiefa nie zawsze mi podchodzi ta wizja ( oryginal byl mroczniejszy ) . Overall grzech nie zagrac jak ktos ma xa , rozwiazania gameplayowe cale to przyklejanie + piła w dzisieszych czasach samograjòw broni sie doskonale

W weekend obadam multi mam nadzieje :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem zaproszenie po odbiór GOW:UE do Empiku (moze zainteresuje to zamawiających w tym sklepie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza styczność z serią Gears of War. Za taką cenę (99) grzechem było nie brać.

 

Kurde, rewelacja! Cóż za miodny gameplay. Jedyny minus do tej pory (po przejściu pierwszego aktu) to sztuczna inteligencja, zarówno towarzyszy jak i wrogów. Wyczyniają istne cuda, ale można przymknąć oko. W ogóle nie widać, że korzenie tej gry sięgają blisko dekady temu. Świetnie zrobiony remaster. Sony płakało jak widziało.

 

Krótkie podsumowanie po kilku godzinach zabawy. Świetny system strzelania, przyjemni bohaterowie, spoko otoczka fabularna... Brawo!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie przed chwilà rozwaliłem ostatniego bossa solo , zachciało mi się wysokich poziomòw trudności ja p.... zapomniałem jakie to chamidło jest :) Na szczęście filmy na yt dość fajny sposòb pokazujà także po tym dość gładko poszło .

Multi po kampanii masakruję 60 klatkami i poziomem , na rankingowe serwery wszedłem i było dość komicznie lvl 1 a tam 24-25 :) Nie muszę mòwić że nawet gnasher nie pomògł hehe .

Świetna gra , świetny Remake ( żaden remaster zostawmy ten zwrot konkurencjii ) Uncharted dla facetòw :)

A.i zasysa maksymalnie ale tak było już w oryginale :) Widać ingerencja w kod już by była zbyt dużym wyzwaniem , zresztà dostaniemy w bc wszystkie 4 czesci jesienia kazdy bedzie mògł obczaić oryginał ( zmiany momentami sà ogromne w designie a i dorzucono kilka rozdziałòw z wersji pc :) )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny żeby ustawić się jutro po południu na jakąś sesję online?(Ostrzegam ,że to mój pierwszy kontakt z serią  :laugh:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od wczoraj. Gra jest tak dobra, że dozuje sobie po 4 godzinki dziennie, bo inaczej pewnie pękłaby za jednym podejściem a ja skończył z wylewem na OIOMie ;)

 

Grafika, design postaci i otoczenia na najwyższym poziomie. A przede wszystkim to co się liczy najbardziej czyli miód gameplaya cieknący każdą szczeliną konsoli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny żeby ustawić się jutro po południu na jakąś sesję online?(Ostrzegam ,że to mój pierwszy kontakt z serią )

Jutro 16-23 mi pasuje, może uda się zebrać tu więcej osób do multi, było by fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro 16-23 mi pasuje, może uda się zebrać tu więcej osób do multi, było by fajnie.

Też powinienem być dostępny w tych godzinach(jeśli żona czegoś nie wymyśli) i chętnie z wami pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne jest to multi ciezko sie oderwac jak juz sie zalapie movement i faktycznie tylko shotgun wchodzi w gre :) te one hity z gnushera przypominaja mi czasy quake zero udziwnien , perkow radaròw i wallhackow , tylko manualny skill :) kocham nawet jak przegrywam podobnie jak Halo , Xbox jest świetnym miejscem dla graczy spragnionych normalnego oldscholowego multi :)

https://onedrive.live.com/?id=67395A0948EDD9D6%21106&cid=67395A0948EDD9D6&group=0&parId=67395A0948EDD9D6%21105&authkey=%21AHqFCffJR32JXu8&o=OneUp

Marna akcja ale cieszyłem się jak dziecko po kilkunastu rundach batòw :) świetna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×