Skocz do zawartości
BulletPOL

Gears of War: Ultimate Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel ukończony - to było moje pierwsze spotkanie z Gears of War i muszę powiedzieć, że gra przypadła mi do gustu :-) Więcej tak zrobionych remeaków z poprzednich generacji xboxów chętnie przyjmę. Tak jak ktoś wcześniej wspominał po grze nie widać tych 9 lat (zarówno w grafice jak i mechanice) i śmiało może konkurować z nowymi grami. Teraz czekam na części we wstecznej kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułości ustawiłem na maxa, i nadal mam wrażenie że multi jakieś ociężałe, chodzi o ruchy postaci itd,albo za dużo titanfall i przyzwyczajenia zostały :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest. Jeśli kupię używkę Ultimate Edition w najbliższy czasie, to także dostanę dostęp do starszych części? Są one w postaci jakiegoś używalnego kodu czy po prostu wystarczy uruchomić na swoim profilu Ultimate by reszta się przypisała do konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku nie ma żadnego kodu więc raczej wystarczy mieć GoW UE na swoim koncie.

Tylko unikać regionu niemieckiego, bo tu zakazana. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski gdzie dostałeś kodzik na system czy gearsy dzis odpaliles ? U mnie na razie cicho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem na 3 cześć i Judgment. Dostałem na konsole informacje jak i na smart glass. Gry, są do pobrania w Gry i aplikacje.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zainstalowałem i odpaliłem teraz Gearsy nie wiem czy to ma jakieś znaczenie właśnie odnośnie kolejności , czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostani raz włączyłem gyrosy z miesiąc temu, ale to pewnie i tak bez znaczenia.

Coś takiego, jeszcze dostałem :

Konsola Xbox One w nowej odsłonie jest już dostępna. Jeśli nie posiadasz jeszcze tej aktualizacji, będzie Ci potrzebna do grania w gry Gears of War z Xbox 360 na konsoli Xbox One. Przejdź do Ustawień i wybierz opcję Zaktualizuj teraz.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest jak z tą paczką wczoraj do Halo , jakaś tam kolejka jest i jedni poczekają trochę dłużej , zobaczymy ile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem wiadomość z tokenami do GoW 1 i 2 wramach wstecznej kompatybilność. Pewnie 3 i 4 będzie później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza ;(

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Edytowane przez Astarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem w sumie 5 tokenów.

Na GoW 1 - 3 i GoW:J

...i dodatkowego na GoW3 że ten pierwszy niby nie prawidłowy tylko że ja już z tego pierwszego ściągam więc dostałem 2x GoW 3  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszedł zanim napisałem posta :) jak jescze się pomylą dam znać choć wątpie ze 3 raz wysla mi to już by była przesada , tak czy siak licze na nastepne niespodzianki :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies wymagania do spelnienia zeby dostac te kody?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie remastera jedynki było info że będzie można pobrać przed końcem roku 4 części , także trochę przyspoeszyli cały proces . Czy teraz też w bonusie się dostaje - nie mam pojęcia niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przy zakupie Ultimate Edition (płyta) pojawiła się informacja o całej reszcie części dostępnych "do końca roku" - w założeniu chodziło o bliżej nie określoną premierę wstecznej kompatybilności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja ma jakis okres waznosci czy remaster zawsze bedzie dawal te kody?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×