Skocz do zawartości
wili23

Promocja i okazje

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ten dodatek do Forzy Horizon za 17 to chyba niezły deal , plus Titan ale wiadomo Accessi wszystko jasne.

Ale no 240 za coda PO obniżce nie chce mi się wierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeej, macie oficjalne info:

http://majornelson.com/2015/12/18/the-biggest-sale-ever-for-xbox-store-begins-dec-22/

Starting next week on Dec. 22, Xbox fans can take advantage of Xbox Store’s biggest sale ever, Countdown. The sale will offer 17 days of great deals on hundreds of games, movies & TV shows and apps, including daily and weekly offers counting down to the New Year and continuing through Jan. 7.

For the first time ever, all Xbox fans can get great deals on the greatest games lineup – Halo 5: GuardiansRise of the Tomb RaiderForza Motorsport 6Gears of War: Ultimate Edition, and Rare Replay – plus, join Xbox Live Rewards to earn rewards credits. In addition, there will be deals on a variety of blockbuster titles such as Fallout 4, Call of Duty: Black Ops III, Assassin’s Creed Syndicate and more. Xbox One owners can take advantage of discounts on more than 10 Backward Compatibility games offered during the sale.

The sale includes deals for both Xbox One and Xbox 360, with up to 40 to 60 percent off, and some deals even more than 60 percent off. Xbox Live Gold members will save up to an additional 10 percent on top of the game discounts, so now is a great time to go Gold and reap the benefits.

Plus, there will be deals on hit Movies & TV shows such as Mission: Impossible – Rogue Nation, Kingsman: The Secret Service, Mad Max: Fury Road, Archer seasons one through five, and hundreds more. During the sale, Apps such as Sling TV, Crunchyroll and CBS All Access are all offering exclusive one-month free trials.

With Xbox One console bundles available for $50 off, starting at $299 through Dec. 26, and more great game discounts on the way, there’s never been a better time to pick up an Xbox One.

Check back here or follow me on Twitter for all of the latest Countdown sales. Or visit the Countdown sale on Xbox.com starting Dec. 22 to view the offers. Game on and happy holidays!

 

 

...także te wasze promocje na razie wsadźcie między bajki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wiesiek za stówkę to dobra cena. No i Ori za 35 chyba też?

No to zaczynamy: Tomb Raider 160,79zł ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista już wisi:

http://majornelson.com/2015/12/21/the-official-list-of-deals-on-xbox-stores-countdown-the-biggest-sale-ever/

 

wychodzi na to, że lista jest, jaka jest.. ale to właśnie dzienne promo będą robić swoje

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę dla siebie tylko dodatek do Forzy no i NFS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba z dużej chmury mały deszcz, jedynie pozostało trzymać kciuki za dejli ofers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam NFS za 28 a nie 69.99, to dla mnie sporo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziałem Ori , Storm Island i sezon Life is strange . Kurde no liczyłem na wiéksze promocje mimo wszystko troszkę się ośmieszyli tymi hasłami spędziłem tam z godzine w sklepiku szukając :) Fallout za 249 naprawdé cieżko się zmusić żeby kliknąć taką "ofertę" :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie stówy rabatu w Sferisie dla abonentów NC+ na zestaw X 500GB + FIFA 16.

http://ncplus.pl/promocja-xbox

 

 

Kochani bracia, dzisiejsza oferta w sklepie, czy to dobry dil?

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Bundle/The-Telltale-Games-Collection/e119e46c-88bc-46a8-8330-0ab11be37f1e#gameDetailsSection

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ppe.pl piszą, że od jutra w promo Obcy za 37,50 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ppe.pl piszą, że od jutra w promo Obcy za 37,50 zł.

Nieźle, żona mi żyć nie da, uwielbia to uniwersum :P

 

Pany, czy Skyrim działa we wstecznej kompatybilności?

Właśnie wypatrzyłem, że ma być za 34,99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bozia rączek nie dała? :)

Dała, przepraszam....

Na liście oficjalnej nie widzę, ale miałem cichą nadzieję, że jacyś łowcy internetów obyci na wielu stronach, twitterach itp. gdzieś jakieś info wyłowili, że chociaż będzie kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na X360 ma, więc na 99% ta na XO też.

 

W ogóle ta najwyższa kolekcja tylko 6 dyszek. To się nazywa obniżka, gra z 7 dodatkami prawie 2 stówki taniej. Nice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując obniżkę Aliena w stosunku do innych dużych tytułów zapaliło mi się światełko, czy przypadkiem do Golda nie trafi.

Taka tam czujność po obcowaniu z PS.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TR tak było. W promocji za 30 zł, by niedługo trafić do golda. Co nie zmienia faktu, że 37 zł za Aliena to świetna oferta. Biere.

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×