Skocz do zawartości
wili23

Promocja i okazje

Rekomendowane odpowiedzi

No..  max info dla tych co by chcieli kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na regionie USA za 20 baksow jest  The Crew® Complete Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok na regionie usa dzialaja polskie karty kredytowe? bylo juz pisane jak cebulic ze stanow z regionami etc?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok na regionie usa dzialaja polskie karty kredytowe? bylo juz pisane jak cebulic ze stanow z regionami etc?

Nie. PayPal na posli adres też nie przejdzie.

Zdrapki z Plati albo alledrogo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Call of Duty®: Advanced Warfare Złota Edycja - w xbox store - 96 zł.

 

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zabierałem się za to od dawna ale z konta kolegi nie miałem jak odpalić w dzień :P


P.S.

W PL Store również jest na promocji - 35zł więc przy obecnym kursie dolara wychodzi praktycznie na to samo. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyście wiedzieli za co się bierzecie :) Jak zapytałem kiedyś m0rpha czy gra jest trudna odpowiedział - jest zajebista. Kupiłem i gra była zajebista. Do połowy...

Potem jest super trudnym hardcorowo, staro szkolnym platformerem, przy którym można się oskalpować i zjeść pada razem z zasilaczem. Po dwóch dniach prób przejścia jednego momentu grę rzuciłem w kąt i nigdy do niej nie wrócę tak się wkurzyłem. Za stary jestem to raz, a dwa, że ciężko czuje tego pada w platformerze (a za czasów PS2 to był mój ulubiony gatunek). Po prostu timing na tych gównianych przyciskach jest nie do ogarnięcia.

 

Można szydzić ;)

 

ale delikatnie, bo walnę focha i będzie smród :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy motyw jest taki, że jeden z achivmentów jest za przejście całej gry bez zgonu :D no.. jak chooy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zabierałem się za to od dawna ale z konta kolegi nie miałem jak odpalić w dzień :P

P.S.

W PL Store również jest na promocji - 35zł więc przy obecnym kursie dolara wychodzi praktycznie na to samo. 

Prawdziwe cebulaki teraz kupują z Brazylijskiego sklepu. Za 10zł wychodzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest wkońcu z tymi kartami kredytowymi w xbox live. Na polskiej karcie zrobie zakupy tylko w Polsce czy jeszcze gdzieś indziej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyście wiedzieli za co się bierzecie :) Jak zapytałem kiedyś m0rpha czy gra jest trudna odpowiedział - jest zajebista. Kupiłem i gra była zajebista. Do połowy...

Potem jest super trudnym hardcorowo, staro szkolnym platformerem, przy którym można się oskalpować i zjeść pada razem z zasilaczem. Po dwóch dniach prób przejścia jednego momentu grę rzuciłem w kąt i nigdy do niej nie wrócę tak się wkurzyłem. Za stary jestem to raz, a dwa, że ciężko czuje tego pada w platformerze (a za czasów PS2 to był mój ulubiony gatunek). Po prostu timing na tych gównianych przyciskach jest nie do ogarnięcia.

 

Można szydzić ;)

 

ale delikatnie, bo walnę focha i będzie smród :P

Ja nie zamierzam szydzić, bo mam to samo w Max course of brotherhood. Zaciąłem się w jednym miejscu i dupa blada.

Gra leży od miesięcy.

Tera można szydzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat zrobiłem ale były momenty gdzie musiałem się skupić mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskiej witrynie Xbox.com pojawiła się specjalna zakładka, na której widnieją przecenione tytuły. Promocja będzie trwać przez 2 najbliższe dni, ale nie wiadomo, czy oferta zostanie rozszerzona na inne regiony – aktualnie mniejsze ceny są wyświetlane wyłącznie na Xbox US. Oczywiście na aktualnej generacji nie jest to większym problemem, bo możemy bez problemu zmienić region.

  • Batman Arkham Knight - około 130 zł ($32.49)
  • Batman: Arkham Knight Premium Edition - około 215 zł ($53.99)
  • COD: Advanced Warfare Gold Edition - 96 zł
  • COD: Black Ops III - około 199 zł ($49.79)
  • COD: Black Ops III Digital Deluxe Edition - około 359 zł ($89.99)
  • Destiny The Taken King - Legendary Edition - około 160 zł ($40.19)
  • Forza Motorsport 6 - około 199 zł ($49.79)
  • Halo 5 - około 191 zł ($47.99)
  • Life is Strange - około 10 zł ($2.50)
  • Life is Strange Complete Season (Eps. 1-5) - około 40 zł ($10.00)
  • Mortal Kombat X - około 119 zł ($29.99)
  • Mortal Kombat X Premium Edition - około 175 zł ($43.99)
  • NBA 2K16 - około 191 zł ($47.99)
  • NBA 2K16 Michael Jordan Special Edition - około 239 zł ($59.99)
  • Ori and the Blind Forest - około 40 zł ($10.00)
  • Skylanders Superchargers - około 119 zł ($29.99)
  • Tales from the Borderlands Complete Season (Eps. 1-5) - około 40 zł ($10.00)
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - około 96 zł ($24.00)
  • The Elder Scrolls Online Imperial Edition - około 128 zł ($32.00)
  • The Elder Scrolls Online Premium Edition - około 192 zł ($48.00)
  • Witcher 3 - około 100 zł ($25.00)
  • Witcher 3 + Expansion Pass - około 194 zł ($48.74)
Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, ojciec podpisał umowę z NC+ jako nowy klient i dostał od nich jakiś kod rabatowy na 200 zł na Xboxa One 500 gb w zestawie z FIFA 16 i kodem na 1 miesiąc EA Access. Z rabatem konsola wychodzi 1299 zł, czy jak na taki zestaw jest to dobra cena czy zestawy z większym dyskiem i tym nowym padem są niewiele droższe? Bo nie wiem czy jest to okazja i ją wykorzystać czy olać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena wporzo. Poczekaj na odpowiedzi innych ale ze sklepowych to widzialem najtaniej 1449zl. Natomiast allegro rzadzi sie prawami i tam ceny moga byc zblizone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kod rabatowy(30€) na zakup konsoli w niemieckim amazonie i niemieckim sklepie ms do oddania za friko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EuroAgd jest promocja na Destiny TKK 139zl plytka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na obecną chwilę zestaw Xbox one 500 GB + Fifa 16 + EA 1m + Gold 3m + Saga Star Wars Blue-ray = 1649 zł to najlepsza oferta na rynku? (Przy założeniu, że saga idzie do Żyda) ;)

Ew. Zestaw z Fifa 16 + Forza 6 za 1599

A może przeczekać świąteczny szał i zapolować po nowym roku?

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza oferta, widziałem licytacje sagi z tego zestawu, która skończyła sie za 3 stówki. Teraz jest dobry okres na sprzedaż z powodu premiery filmu ;) fifa pewnie kod do pobrania czyli warty gdzieś stówkę i gold 40-50 zł czyli golas wychodzi 1200 :) ja swojego kupiłem za 1400 dwa miechy temu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdzie ta promocja byłby ktoś chętny żeby zrzucić się na jakąś gierkę? Głównie interesuje mnie F4 i AC:S, aczkolwiek jeśli wejdzie coś innego wartego uwagi to też jestem w stanie rozważyć zakup :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdzie ta promocja byłby ktoś chętny żeby zrzucić się na jakąś gierkę? Głównie interesuje mnie F4 i AC:S, aczkolwiek jeśli wejdzie coś innego wartego uwagi to też jestem w stanie rozważyć zakup :)

 

Podpowiem... Propozycje składek i wspólnych zakupów nagradzane są tutaj Banami :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×