Skocz do zawartości
One™

Uchodźcy w Europie - wasze zdanie

Rekomendowane odpowiedzi

PS. A naszych z terenów objętych wojną na ukrainie sprowadzili do pl ? :) dobrodzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wątpię, że wśród nich są fajni wartościowi ludzie którzy coś mogą wnieść do społeczeństwa. Jakieś dwa trzy lata temu dużo Czeczenów do nas przyjechało, część z nich została i niektórzy są dobrymi sportowcami czy pracownikami. Nawet jak by do nas wrzucili te 10tys to i tak ich głównym celem będą Niemcy, choć oni genialnie wpadli, że będą nam ich opłacać - 3 koła euro na rodzine. Wyobrażacie sobie to ?

Zastanawiam się kto pociąga za sznurki w tej kretyńskiej organizacji zwanej Unią Europejską. To wprost niemożliwe żeby tylu przywódców krajów było kompletnymi debilami i podejmowało tak oderwane od rzeczywistości decyzje. W tym całym bagnie jedynym rozsądnym człowiekiem wydaje się być pan Orban który widzi przyszłe konsekwencje takiej polityki i takiego prezydenta należy Węgrom zazdrościć. Komuś ewidentnie zależy na zniszczeniu kultury i cywilizacji europejskiej, na wypraniu narodów z ich wartości, charakteru i tożsamości.Takich kwiatków jak często się ostatnio słyszy typu:

zakaz mówienia mamo i tato żeby nie urazić zboczeńców

zakaz wieszania ozdób choinkowych żeby nie urazić muslimów

nakaz zabetonowania przeszklonego basenu żeby nie urazić muslimów.

będzie coraz więcej. Doprowadza to do patologii jak w UK gdzie policja bała się rozbić muzułmański gang pedofilów ze strachu o bycie posądzonymi o rasizm. To jest upadek cywilizacji europejskiej i kropka.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az strach zadac sobie pytanie do czego to zmierza. Czytam , ze rzad RP zgodzil sie przyjac 2 tysiace "uchodzcow" z narzucanych przez UE 20 tysiecy z tym , ze jak powszechnie wiadomo jesli w negocjacjach ktos zgodzil sie na 2 to zgodzi sie takze na reszte.

Teraz pytanie gdzie ich umiescimy? Czy posiadamy miejsce aby trzymac tych "uchodzcow"  w jednym miejscu czy moze wybudujemy im fawele zeby poczuli sie lepiej. Co sie stanie jesli dojdzie do przemocy w tym jakze przyjaznym nam spoleczenstwie , kto bedzie odpowiadal

jesli zachce im sie gwalcic lekarzy , tlumaczy , czy innych wolontariuszy. 

Kraje bogatsze od nas oraz z doswiadczeniem kolonialnym nie poradzily sobie z takimi emigrantami vide UK oraz Francja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki jegomosc wsadzi Ci nóż pod żebra to znajdą powód aby to była Twoja wina. Stary ten świat jest chory, małżeństwa dwóch chłopów, dzieci dla rodzin homo, powiesz coś źle na czarnego jesteś rasistą,na żyda antysemitą . jeszcze tych kilka k uchodźców będzie rządzić jakimś miasteczkiem czy wsią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwa homo to po prostu niesmaczna sprawa, chore za to jest pozwalanie takim parom adoptować dzieci czy też osłabienie pozycji normalnej rodziny. Doprowadza to do takich paradoksów że to mniejszość narzuca swoje prawa większości a tak nigdy nie powinno być.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwa homo to po prostu niesmaczna sprawa, chore za to jest pozwalanie takim parom adoptować dzieci czy też osłabienie pozycji normalnej rodziny. Doprowadza to do takich paradoksów że to mniejszość narzuca swoje prawa większości a tak nigdy nie powinno być.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

W tym wypadku homofob,zawsze się znajdzie słówko dla "krytykanta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kto pociąga za sznurki w tej kretyńskiej organizacji zwanej Unią Europejską. To wprost niemożliwe żeby tylu przywódców krajów było kompletnymi debilami i podejmowało tak oderwane od rzeczywistości decyzje.

Mało tego - media idealnie prasują mózgi debilom, co pokazała dziś Francja. Odbył się tam marsz poparcia dla uchodźców... :wallbash:

Kto jak kto, ale żabojady to chyba powinni pamiętać jakie mieli problemy ledwie kilka lat temu z powodu m.in. imigrantów.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym tutaj elaborat napisac, jak to bardzo jestem rasista i nie nawidzę muslimow, ale pozwole sobie wkleic artykul blogowy, ktory wyraza moje zdanie : http://www.damcidomyslenia.pl/polityka-kilka-powodow-dlaczego-nie-powinno-przyjmowac-uchodzcow-z-afryki-i-azji/

 

Ode mnie stanowcze NIE dla brudasow, do referendum powinni dopisac 'czy zgadasz sie przyjac brudasow do Polski?' :biggrin:

 

/edit

 

wlasnie przegladam facebooka i jestem zalamany, dwie moje znajome zadeklarowaly wziecie 'udzialu' w tym evencie https://www.facebook.com/events/598835443590160/, jeszcze bardziej mnie przeraza ze az 54 tysiace osob na glupim facebooku w glupiej akcji deklaruje chec przyjecia ich tu do Polski, strach pomyslec ile ludzi rowniez jest ZA PRZYJECIEM ale nie deklaruje tego na facebooku... Okolo 50 tysiecy mieszka w moim miescie, wiec to tak jakby cale moje miasto bylo za przyjeciem muslimow. Gdyby ich tu przyjechalo no powiedzmy 500, to miasto byloby jedna wielka dziczą . Ludzie maja glowy tak puste, ze poezja.

Edytowane przez DeX
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie ten filmik (nie trzeba mieć konta): https://www.facebook.com/video.php?v=1483638728594320

Burdel we Francji robią. Czytałem też rano artykuł o autokarze z Polakami, który na granicy Włoch został zatrzymany i "imigranci/uchodźcy" atakowali autokar. Relacja była opisywana przez Polaka, który był w autokarze.

@DeX

 

Mam to samo zdanie co Ty - zamiast robić jakieś zbędne referenda, może by tak zrobić referendum, które w końcu w Polsce by coś wniosło, a mianowicie ws. a la imigrantów. 

I słowa Putina, o których była mowa na pierwszej stronie:

wPbCK.jpg

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co są za przyjęciem tej dziczy są naiwni i nie mają pojęcia o życiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam te relacje gdy szturmują mury, pociągi, autobusy czy tunele to mam wrażenie że jestem świadkiem inwazji zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to bardzo łatwo rozwiązać, wystarczy dodać kilka * na które muszą się zgodzić inaczej wypier*****. Albo się dostosowują, pracują ( pierw dać im jakąś pomoc) albo zostają odwożeni. Wiadome jest, że tak nie będzie bo są to osoby, które nie potrafią dostosować się do naszych praw i wyznań tylko chcą wyrażać własne będąc u nas. Nie dziwi mnie też fakt, że przywódcy UE chcą ich brać szczególnie Niemcy bo robią sobie na tym genialny interes. Po drugie to Francja, UK i w sumie już co raz bardziej Niemcy to nie prawdziwa EUROPA, wszędzie sami czarni, a no chyba że to jest ta prawdziwa EUROPA :/

Do tego największy problem to ma jak na razie Grecja i Włochy, widząc te rzeczy co się u nich dzieją... sami sobie nie poradzą. Uważam, że albo wszystkie kraje biorą ich wielu wyliczając liczbę poprzez wielkość kraju i pozycję gospodarki albo nikt ich nie bierze i zawracają ich od razu łódkami z Grecji.. pewnie byłoby to tańsze :) Przemytnikom może przestałoby się to opłacać skoro nie przynosiłoby efektu :]

Migracja ludzi w UE a nie kur** wszystkich poza UE !!!

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jawny desant w większości przypadków. Tych kobiet, dzieci i specjalistów czy ludzi chcących się uczyć lub pracować są promilowe ilości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pod Berlinem camp niczym w ground zeros , do Szczecina kilka h .... Sam nie wiem co o tym myśleć , sam byłem emigrantem zarobkowym ( i wròciłem ! ) większość mojej rodziny mieszka za granicà ( wujek wyjechał w latach 70 ) , ale kurde wszystko to w jakiś zdrowych europejskich ramach mimo wezystko no nie mogę być hipokrytà , niemniej kilka pytań same się nasuwa ...

- Kto stoi do curvy nędzy za tzw. ISIS , dlaczego w ostatnim 10-leciu gromko bombardowano tyle krajòw a tutaj nie widać żadnej aktywności armii poza śladowymi informacjami o "nalotach" ?

-Kto finansował i koordynował tzw . Arabską wiosnę ?

-Dlaczego ci ludzie teraz naraz nacurviają taką falą skoro wojna w Syri trwa od przeszło 4 lat ?

-Czy nie dziwne że pierwszą ofiarą tego flooda jest pogrążona w totalnym kryzysue Grecja ?

-Dlaczego robi siē z Orbana Hitlera ?

Ogõlnie co ma być to będzie ( macie temat macie wypowiedź :) ) ale niesamowite oglądać te obrazki z Monachium 75 lat po puczu , historia dzieje sié na naszyxh oczach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Kto stoi do curvy nędzy za tzw. ISIS , dlaczego w ostatnim 10-leciu gromko bombardowano tyle krajòw a tutaj nie widać żadnej aktywności armii poza śladowymi informacjami o "nalotach" ?

 

 

Bo Syria to tylko część dużej układanki, tak jak i Ukraina. Widocznie komuś za mało się opłaca żeby konflikt trwał jak najkrócej, co jest całkiem logicznie dla tych którym na tym zależy.

 

-Kto finansował i koordynował tzw . Arabską wiosnę ?

 

Niektóre teorie mówią że to Amerykańce z CIA na czele.

 

 

-Dlaczego ci ludzie teraz naraz nacurviają taką falą skoro wojna w Syri trwa od przeszło 4 lat ?

 

 

Widocznie poczuli szanse, ten okres, w którym nie ma sensu po cichu w małych ilościach przemieszczać ludzi. Idą hurtowo bo widzą że Europa zgłupiała już do reszty, ludzie którzy się tym zajmują też mają w tym interes bo dostają kasę od każdego człowieka, nikt tam nie jest z przypadku, za darmo tych ludzi nikt tam nie wsadził.

Sytuacja podobna jak na granicy Meksyku i USA. Tylko bardziej jawna i chyba na większą skalę.

 

 

-Czy nie dziwne że pierwszą ofiarą tego flooda jest pogrążona w totalnym kryzysue Grecja ?

 

 

Raczej nie do końca, raczej mentalność i gospodarność Greków miała tutaj największe znaczenie, ale ta sytuacja pewnie ich troszkę szarpnęła po kieszeni.

Z tym totalnym kryzysem w Grecji to bym nie przesadzał bo wcale tak nie jest.

 

 

 

 

-Dlaczego robi siē z Orbana Hitlera ?

 

 

Bo według niektórych jest antyeuropejski i dba o interesy swojego kraju za granicą, może i tak tylko gorzej to wygląda na samych Węgrzech.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie ta Ukraina , teraz Polska i kraje bałtyckie sprzeciwiają siē tej fali uchodźców ( śledze prasę zachodnią , dostaje nam się w ostatnich dniach ale głównie Węgrom ) , Putin wkracza do Donbasu i szans nie ma najmniejszych żeby ktoś kiwnał palcem , w takich warunkach wyobrażacie sobie np. mobilizacje :)

Ja tam bym trzymał stronę Węgier , Czech i wszystkich bałtyckich krajõw w kupie siła . Podziwiam tego Orbana jedyny polityk z jajami :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie człowiek weźmie mapę świata do ręki i poogląda kilka reportaży z różnych źródeł i poczyta kilka książek to widać gołym okiem o co te wszystkie małe gierki się toczą.

Wraca mała Zimna Wojna. Próba destabilizacji Ukrainy przez zachód, i zdecydowana odpowiedź Rosji. Arabska wiosna, konflikt w Syrii, wcześniej Irak i Afganistan.

Większość rzeczy o których pisał Prof. Zbigniew Brzeziński się sprawdza, Świat dzieli się na trzy kawałki, Rosja, Stany i reszta.

Amerykanie z każdej strony zacieśniają pierścień wokół Rosji będąc pośrednio (za pomocą krajów w których rządzą im przychylni ludzie, bazy wojskowe itp.) lub sami wewnątrz bezpośrednio z "pokojową wizytą", szerząc najlepszy ustrój na świecie czyli demokracje.

Popatrzmy sobie na mapę i ostatnie konflikty które miały miejsce w ciągu 20 paru lat - Bałkany, Kosowo, Turcja, Syria, kraje Afryki Północnej, Gruzja, Afganistan, Iran, Irak, Ukraina i jeszcze parę ciekawych miejsc by się znalazło.

A to wszystko co się dzieje jest jeszcze wynikiem I wojny w Afganistanie i okolicach gdzie Amerykańce trzymali z późniejszymi terrorystami jak ich później nazwali byle by dokopać Rosji, potem wojna się skończyła, mocarstwa rozeszły się w inne rejony świata, a Ci miejscowi ludzie wydymani i skłóceni zostali porozrzucani sami sobie tak jak np. na Bałkanach. A ten cały terroryzm, uchodźcy to jest właśnie odpowiedź tych ludzi na to co te kraje robiły w przeszłości i robią dalej w tych rejonach.


Ja tam bym trzymał stronę Węgier , Czech i wszystkich bałtyckich krajõw w kupie siła . Podziwiam tego Orbana jedyny polityk z jajami :)

 

Też jestem zdanie że powinniśmy trzymać się z takimi krajami jak Czechy, Słowacja, Węgry i kraje z Bałkanów (Chorwacja, Serbia itp.)

Z tym że Rosja w kilku z nich (Węgry, Serbia) ma bardzo duże wpływy i z racji tego gdzie jesteśmy teraz w Europie tak nie będzie.

Co do Orbana to może to tak wyglądać że jest super i w ogóle, ale na dłuższa metę izoluje swój kraj w Europie i nic dobrego to nie przyniesie dla ludzi tam żyjących, bo samowystarczalną potęgą nie są. Zresztą sami Węgrzy już trochę się na nim poznali i powoli mają go i jego rządu dość.

Więcej robi i mówi o sprawach poza krajowych, natomiast wewnętrznie nie jest już tak kolorowo.

W skrócie to takie ulepszenie Kaczyńskiego i Korwina razem wziętych.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie człowiek weźmie mapę świata do ręki i poogląda kilka reportaży z różnych źródeł i poczyta kilka książek to widać gołym okiem o co te wszystkie małe gierki się toczą.

Wraca mała Zimna Wojna. Próba destabilizacji Ukrainy przez zachód, i zdecydowana odpowiedź Rosji. Arabska wiosna, konflikt w Syrii, wcześniej Irak i Afganistan.

Większość rzeczy o których pisał Prof. Zbigniew Brzeziński się sprawdza, Świat dzieli się na trzy kawałki, Rosja, Stany i reszta.

Amerykanie z każdej strony zacieśniają pierścień wokół Rosji będąc pośrednio (za pomocą krajów w których rządzą im przychylni ludzie, bazy wojskowe itp.) lub sami wewnątrz bezpośrednio z "pokojową wizytą", szerząc najlepszy ustrój na świecie czyli demokracje.

Popatrzmy sobie na mapę i ostatnie konflikty które miały miejsce w ciągu 20 paru lat - Bałkany, Kosowo, Turcja, Syria, kraje Afryki Północnej, Gruzja, Afganistan, Iran, Irak, Ukraina i jeszcze parę ciekawych miejsc by się znalazło.

A to wszystko co się dzieje jest jeszcze wynikiem I wojny w Afganistanie i okolicach gdzie Amerykańce trzymali z późniejszymi terrorystami jak ich później nazwali byle by dokopać Rosji, potem wojna się skończyła, mocarstwa rozeszły się w inne rejony świata, a Ci miejscowi ludzie wydymani i skłóceni zostali porozrzucani sami sobie tak jak np. na Bałkanach. A ten cały terroryzm, uchodźcy to jest właśnie odpowiedź tych ludzi na to co te kraje robiły w przeszłości i robią dalej w tych rejonach.

 

Też jestem zdanie że powinniśmy trzymać się z takimi krajami jak Czechy, Słowacja, Węgry i kraje z Bałkanów (Chorwacja, Serbia itp.)

Z tym że Rosja w kilku z nich (Węgry, Serbia) ma bardzo duże wpływy i z racji tego gdzie jesteśmy teraz w Europie tak nie będzie.

Co do Orbana to może to tak wyglądać że jest super i w ogóle, ale na dłuższa metę izoluje swój kraj w Europie i nic dobrego to nie przyniesie dla ludzi tam żyjących, bo samowystarczalną potęgą nie są. Zresztą sami Węgrzy już trochę się na nim poznali i powoli mają go i jego rządu dość.

Więcej robi i mówi o sprawach poza krajowych, natomiast wewnętrznie nie jest już tak kolorowo.

W skrócie to takie ulepszenie Kaczyńskiego i Korwina razem wziętych

Premier izoluje kraj bo nie robi tego czego chce komunistyczna unia europejska?Węgrzy pokazują że nie chcą być pociągani za sznurki i sterowani przez socjalistyczną brukselę.Oni mają u siebie nierobów zwanych cyganami a unia chce im noowych pasożytów wcisnaćChciałbym takiego premiera w Polsce.Polaka który pokaże że jesteśmy wolnym krajem i nie nakaże nam żadna unia,czarni i żydki z usa oraz ruscy .Z Madziarami mieliśmy znakomite stosunki (Powstanie węgierskie-polak,Józef Bem jest ich bohaterem narodowym.Podczas II wojny światowej rząd węgierski odmówił hitlerowi ataku na Polskę z terytorium jego kraju.Węgrzy dali schronienie ponad 100 tys naszym uchodźcom(w tym,gen.Sosnkowski i Maczek)

Dlatego nie rozumiem zemu nasze władzę obią sztuczną przyjaźń z banderowcami i wchodzą ukraińcom bez wazeliny w dupę.Z Węgrami łączy nas wspólna historia 

,pomoc i współpraca.

Zapomniałbym podczas wojny polsko bolszewickiej.Jedynym państwem jakie udzieliło nam pomocy militarnej to właśnie Węgry.(w krytycznym momencie wysyłali broń nieodpłatnie i swoimi pociągami)Można rzec więc że to dzięki ich pomocy i wsparciu nie dotarła do nas i zachodniej europy czerwona zaraza.(oczywiście zachód o tym nie wie i ne chce wiedzieć)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węgrzy to fajni ludzie jak zresztą wszędzie są tacy, nawet w Rosji. Natomiast politykami bym się za bardzo nie podniecał, szczególnie takim Orbanem który niby jest super jak każdy mówi ale z mateczką Rassiją i wujkiem Putinem trzyma się mocno. No ale jak Unie kopie w dupę to z kimś musi trzymać.

 

 

Chciałbym takiego premiera w Polsce.Polaka który pokaże że jesteśmy wolnym krajem i nie nakaże nam żadna unia,czarni i żydki z usa oraz ruscy 

 

A to nie jesteśmy wolni? O czymś mi nie wiadomo? Mylisz pojęcia, co innego wolność czy niepodległość a co innego sojusze, zobowiązania czy gwarancje.

A to na jakich warunkach i przez kogo są one podpisywane to już inna sprawa. W sumie ciężko w tych czasach przetrwać bez żadnego sojuszu, czy nie będąc w jakimś stopniu z kimś w komitywie więc będąc w pewnym sensie uzależnionym, dlatego zawsze ktoś będzie stał obok nas czy nad nami.

Jest takie jedno spokojnie państwo które wszystko i wszystkich ma w dupie, nazywa się Madagaskar, podobno brakuje im ludzi do pracy.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość rzeczy o których pisał Prof. Zbigniew Brzeziński się sprawdza, Świat dzieli się na trzy kawałki, Rosja, Stany i reszta.

 

Akurat Brzeziński jest jednym z autorów tego co się dzieje, więc nie ma się czemu dziwić ;)

 

 

Zresztą sami Węgrzy już trochę się na nim poznali i powoli mają go i jego rządu dość.

Więcej robi i mówi o sprawach poza krajowych, natomiast wewnętrznie nie jest już tak kolorowo.

Rozumiem, że Twoje opinie biorą się stąd, że często bywasz na Węgrzech, a nie z medialnej papki polskich stacji tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Brzeziński jest jednym z autorów tego co się dzieje, więc nie ma się czemu dziwić ;)

 

 

No po części tak, więc o tym mówię.

 

 

 

Rozumiem, że Twoje opinie biorą się stąd, że często bywasz na Węgrzech, a nie z medialnej papki polskich stacji tv?

 

Wole sam szukać informacji niż dostawać je na tacy, więc myślę że jest też druga strona medalu, ta zła tak jak i ta wspaniała tego co dzieje się na Węgrzech.

Ale ten temat chyba nie o tym, więc wróćmy tak skąd przyszliśmy.

Jeśli chodzi o "uchodźców" jestem zdecydowanie na nie. Jeśli ktoś chce niech przyjmie go do siebie na próbę, i wtedy ocenimy czy warto czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×