Skocz do zawartości
cwir

FUT - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pytałem MaxyMa jak jest z tym Ea Access. I dalej mam wątpliwości. Bo niektórzy jak Max piszą, że od 17 gra będzie już na full dla tych co mają access, a niektórzy, że tylko 10h. Jak to jest?

 

Otrzymujesz 10 godzinny dostep do pelnej wersji gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytałem MaxyMa jak jest z tym Ea Access. I dalej mam wątpliwości. Bo niektórzy jak Max piszą, że od 17 gra będzie już na full dla tych co mają access, a niektórzy, że tylko 10h. Jak to jest?

On September 17, play 10 hours of FIFA 16 before it’s released with EA Access, only on Xbox One. Build your Squad in FIFA Ultimate Team™ and be one of the first to try FUT Draft. Plus, EA Access members save 10% on all EA digital purchases on Xbox One, including FUT packs, FIFA points, game purchases, and more.

 

Czyli: zagrasz 10 godzin, a Twój postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji po jej zakupie i premierze.

Możesz kupować, sprzedawać karty, możesz kupić fifa points i generalnie grać we wszystko jakbyś miał pełną wersję, ale tylko przez 10 godzin.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, tylko 10h łącznie (czyli do premiery) i dodatkowo, jeśli masz konto na Xbocie zarejestrowane w innym kraju niż Kanada, Meksyk czy USA będzie to 19.09, a nie 17.09 (5 dni przed oficjalną premierą w kraju). Ja nastawiam się, że od 19.09 będzie można te 10h pograć, a grę i tak najpóźniej zakupi się we wtorek, czyli dwa dni przed premierą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę. Oszukali mnie... Kanadyjczycy decydenci.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum:

 

podobno ci ktorzy maja fife 16 ze zdrapki na xbox one mogą juz grac w nia

 

To jest prawda akurat. ;) Szkoda, że na Ps4 takiego czegos nie ma :D Bo może ktoś by odsprzedał

 

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy kupili zestaw X + FIFA 16 mogli pograć. EA się jednak ogarnęło i już to zablokowali. Nie wiem jednak co z tymi, którzy zdążyli zacząć :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na web app i co? Jak rozwijam zakładkę usera i wybieram przeniesienie z PS4 na moje konto XO, to po tym jak kliknę continue, to web app pracuje, ale nie przenosi mnie tylko znów odpala mi konto ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na web app i co? Jak rozwijam zakładkę usera i wybieram przeniesienie z PS4 na moje konto XO, to po tym jak kliknę continue, to web app pracuje, ale nie przenosi mnie tylko znów odpala mi konto ps4.

Bo nie grałeś w ogóle na XO w fut....

U mnie jest taki zonk, że dostałem tylko 2 paczki, bo potraktowało mnie jako gracza fut od 2015....

Na ps4 dostałem więcej, bo gram od 2013. Trochę się zawiodłem, bo powinni to potraktować z konta Origin, a nie konsol.

 

Może pobierz Fifę 15 z EAA i pograj trochę przed premierą nowej :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam taki problem : podczas logowania się na web appa wyświetla mi że nazwa mojego klubu jest za krótka, nie ważne czy wpisze 5 czy 15 znaków, nie mogę wbić na web appa ;) miał ktoś z Was podobny problem ?

Edytowane przez GrzeluKNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam taki problem :

ciężko będzie Ci pomóc..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam taki problem :

Ciemność, widzisz ciemność? :P

Grałem! Dziś grałem!

To nie wiem... może trzeba odczekać parę dni aż to wszystko ogarną. Narazie ludzie się rzucili i działa, jak działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzelu miałem tak przez prawie godzinę jak zacząłem próby logowania koło 20-tej.

Także nie martw się i odpuść na dziś, albo spróbuj później.

Wyczyść ciasteczka, historię w przeglądarce itd.

Pewnie dopiero testują na nas to web app ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za to w ogóle nie znajduje klubu z Xbota. Z PS4 wyszukało bez problemu. Na Xbocie dostaję info, że nie mam i muszę założyć nowy. A w 15 on normalnie funkcjonuje. Może to kwestia ich nowych zabezpieczeń i tego, że założyłem go dopiero w sierpniu 2015. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem co to w ogóle jest ten FUT :biggrin: ale brzmi fajnie ;p i kiedyś pewno zaFUTam 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem co to w ogóle jest ten FUT :biggrin: ale brzmi fajnie ;p i kiedyś pewno zaFUTam

Nie, jeśli nie znasz jego smaku i cenisz sobie swoje życie, to nie tykaj. To jak amfa, koka, szlugi i seks dla nomfomanki. Zawładnie Twoim życiem, zgubi Twoja osobowość, skończysz jak my...

Ja zatrzymuje się w tym miejscu

http://imgur.com/I8Mxlad

Wybieram klub z Xa i ładuje no znów klub z PS4.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przyjmowało XO, wszedłem przez profil PS4 i automatycznie miałem XO.

Może musi minąć 1/2 dni, żeby serwery odnotowały, że przeniosłeś się na XO - jak włączyłeś FIFĘ15 na XO, to przeniosłeś swój profil? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ogóle nie odnotowuje, że mam klub na XO. Rozmawiałem z advisorem i stwierdził, że to bug, nad którego załataniem już EA pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przyjmowało XO, wszedłem przez profil PS4 i automatycznie miałem XO.

Może musi minąć 1/2 dni, żeby serwery odnotowały, że przeniosłeś się na XO - jak włączyłeś FIFĘ15 na XO, to przeniosłeś swój profil?

Wczoraj przed wejściem ma WebApp grałem w fut 15 na XO. Także lub tam mam, jak widać na liście widnieje on, ale nie ładuje mi go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się zalogować do WebApp, wyskakuję komunikat, że nie posiadam swojego klubu w FUT, chociaż specjalnie 4 godziny temu

ściągnąłem F15 z ea access i odpaliłem FUT'a. Znacie jakieś rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jest to o czym mówili - "potrzeba kilku dni na weryfikację nowych graczy"... Skoro wczoraj zainstalowałeś, to duże prawdopodobieństwo, że podlegasz kwarantannej EA. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM - dzięki za odpowiedź, ciekawe czy będę mógł odpalić jutro F16 w early access?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się zalogować do WebApp, wyskakuję komunikat, że nie posiadam swojego klubu w FUT, chociaż specjalnie 4 godziny temu

ściągnąłem F15 z ea access i odpaliłem FUT'a. Znacie jakieś rozwiązanie problemu?

 

Dwa posty ponad tym masz odpowiedź, której udzielił mi advisor.

BTW, chciałem sobie pograć wcześnie, ale nic z tego. EA Access w Polsce od 19.09, a gra może gdzieś w poniedziałek się znajdzie. Chociaż wątpię, prędzej środa, skoro premiera w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM - dzięki za odpowiedź, ciekawe czy będę mógł odpalić jutro F16 w early access?

Europa dopiero 19.

MaxyM ile w US Fifa na Xbox store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×