Skocz do zawartości
cwir

FUT - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera Panie... i serwery ea ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałeś dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dostał na companion jeden token do gry online.

Hmmm ja zużyłem w trialu, Ty nie?

Innego nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiem, ale nie pamiętałem już czy ten żeton był tylko w appce...

No cóż trochę masz pod górkę, ale pierwsze koty za płoty, teraz będziesz miał mega Maxymowe dropy z paczek i lawinę coins :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problem teraz z dostępem do rynku transferowego z poziomu konsoli? Za każdym razem pokazuje mi komunikat "Wystąpił problem z połączeniem z serwerami FIFA Ultimate Team. Spróbuj ponowne później". O dziwo nie mam takiego problemu przez Web App.

PS. Pochwalcie się jak Wasz handel? Czym trading uskuteczniacie?

Edit: Odetkało się.
 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mało handluję. Nie chcę wpaść w taki nałóg jak w zeszłym roku, że wszędzie tylko z appką w ręce, handel, handel, handel... uzbieranie na wypas skład, którym potem mało grałem bo handel....

Teraz gram i ciułam coins. Jak kupuję coś do składu to zawsze szukam okazji i patrzę jakie skoki cen są. Jak trafia się okazja, to kupuję dwie karty.

Jedna idzie do klubu, druga na market :)

Wczoraj tak kupowałem, co prawda tani skład Serie A, ale dziś duble poszły po cenie x2 i z 0 coins zrobiło się 30k.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, handel X1 nie jest najłatwiejszy, ale w kilka dni udało mi się dojść do ponad 100k. Pozbyłem się tych monet i zwrócił mi się koszt zakupu FIFY 16. Zostawiłem sobie trochę na handel + bieda składy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, handel X1 nie jest najłatwiejszy, ale w kilka dni udało mi się dojść do ponad 100k. Pozbyłem się tych monet i zwrócił mi się koszt zakupu FIFY 16. Zostawiłem sobie trochę na handel + bieda składy ;).

A ja nie narzekam. Karty schodzą regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzą, schodzą, tylko ciężko mi okazje odnaleźć. W czwartek zarobiłem z 50k, wczoraj dla przykładu już tylko 20k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzą, schodzą, tylko ciężko mi okazje odnaleźć. W czwartek zarobiłem z 50k, wczoraj dla przykładu już tylko 20k.

Ja nie szukam okazji. Kupuje na bin i robię price fix na kilkunastu kartach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzą, schodzą, tylko ciężko mi okazje odnaleźć. W czwartek zarobiłem z 50k, wczoraj dla przykładu już tylko 20k.

Ja dzisiaj nie kupuję, tylko sprzedaję. Szok jaka przebitka względem tego co w tygodniu kupowałem. x2 x3 a nawet x4 niektóre karty.

Tyle, że ja więcej gram niż handluję, więc to sama drobnica. Ale i tak miło.

Kupować lepiej w środy, sprzedawać w weekendy od piątku od 19.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam widzieć jedną efektywną metodę - upatrzyć sobie gracza, kontrolować jego cenę i snajperka. Upolować tanio, drogo sprzedać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam widzieć jedną efektywną metodę - upatrzyć sobie gracza, kontrolować jego cenę i snajperka. Upolować tanio, drogo sprzedać.

Ja mam dwóch graczy. Ostatnie 24h to 50k na plus na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś jutro spar późnym wieczorem?

Chcę potestować ustawienie 3-5-2, jest więc szansa, żeby spuścić mi naprawdę duże bęcki :P

W życiu tym nie grałem, ale w fut 16 ustawienie 4-1-2-1-2 jest chyba niezbyt przydatne. Zbyt duże luki powstają między formacjami.

Z kolei do 4-3-3 jakoś nie mogę się przełamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można potestować. Też jakąś formację bym wypróbował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dodam Cię do znajomych, może uda się usyawić wieczorem. W sumie mam nadzieję na jakieś zakupy w ciągu dnia, bo dwie formacje bym potestował i różne ustawienia custom tactic ;)

Jakby mnie nie było to padłem, bom chory.

 

aaa daj gamertaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 17 rynek znów zaczął kupować moje karty.

Jak tutaj się zapisuje gole? Bo strzeliłem piętą, to mi zapisało z automatu. To samo przewrotką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 liga online, regularne baty. Byłem w 1 w 15, teraz nie umiem nic zrobić zupełnie. Mam dość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 liga online, regularne baty. Byłem w 1 w 15, teraz nie umiem nic zrobić zupełnie. Mam dość.

Ja zagrałem tylko 13 spotkań, bo nie mam czasu. Jednak jak mnie koleś pocisnał 7:0 to miałem ochotę wyrzucić XO przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym meczu mam przewagę posiadania, bez wyjątku i nie polega to na klepaniu z tyłu. Jednak jak podchodzę pod pole karne przeciwnika to nic - sztuczki, gra ciałem, tempo, nic. Zupełnie nie działa, tylko krótkie podania + nowe podania. Jeden wielki chaos na boisku aka bilard. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 15 to rak gier piłkarskich, który odbija sie czkawką do tej pory.

Przez tandetne przyzwyczajenia z tamtej edycji przegrywa się mecze w 16.

Cierpliwości i czasu sobie dajcie. No i grać, ćwiczyć :)

 

edit: i żeby nie było, ze ja jakoś wymiatam... sztuczek kompletnie nie ogarniam, to nie dla mnie, wczoraj ledwo, ale ponownie awansowałem do 8 ligi dopiero.

Jednak gra sprawia mi przyjemność. Jest dużo akcji podobnych do tych z realnej piłki i to mi się podoba.

No i beka z ludzi, którzy wjeżdżają z przyzwyczjeniami z 15, zresztą już po składach czasami widać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się utrzymać w 6 lidze online, zagrać jakieś 50 meczów, więc moje wrażenia odnośnie gameplaya:

 

1) Podania są cholernie trudne. Krótkie to najlepsza metoda. Prostopadłe w gąszczu powodują straty. Mocne z użyciem R1 tylko dla graczy z wysoką statystyką podań. 
2) Przez skomplikowane podania na boisku panuje wielki chaos.

3) Pace został poprawiony zbyt dobrze. Giovinco czy Martinsa bez problemu na skrzydle łapie Glik.
4) Wysoki pressing powoduje, że trzeba ciągle klepać. Najlepiej z użyciem nawet bramkarza. Lekcja cierpliwości.

5) Siła i podania, to moim zdaniem droga do sukcesu. Obok Martinsa mam ustawionego Dempseya, Giovinco partneruje z kolei Kaka, który potrafi doskonale rozegrać. Czuć różnicę o kilku punktów w podaniach i to zdecydowanie.

6) Zauważyłem, że dla środkowych obrońców istotna jest zwinność. Nawet nie sprawdzam ile jej w grze ma Glik, a ile np. Schär, ale Polak, który jest solidny przecinakiem momentami obraca się jak towarowy.

Generalnie kilka zmian w gameplayu i będzie rewelacja.

PS. Jakoś karne mi przestały doskwierać. Może kwestia tego, że przestałem praktycznie dotykać tradycyjny odbiór w swoim polu karnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×