Skocz do zawartości
cwir

FUT - XO

Rekomendowane odpowiedzi

239,99 zł w konsole i gry plus wysyłka na wieś.

Wersja deluxe?

@Tsarov bez golda to raczej nie pograsz online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja deluxe?

@Tsarov bez golda to raczej nie pograsz online.

Tak, na XO taka sama cena, linka nie wkleję bo mi coś w przeglądarce stronę rozwala. Sklep: konsoleigry.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, poddaje się.

Uruchomiłem grę, fut oddalony, klub o innej nazwie niż tej na web app i co? Wchodzę potem na web app i przywitał mnie komunikat, że posiadacze EA Access nie mają dostępu do web app. Prosimy kupić pełną wersję gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, poddaje się.

Uruchomiłem grę, fut oddalony, klub o innej nazwie niż tej na web app i co? Wchodzę potem na web app i przywitał mnie komunikat, że posiadacze EA Access nie mają dostępu do web app. Prosimy kupić pełną wersję gry...

Ciekawe czemu? Ty i Max macie ten sam problem.

U mnie wszystko śmiga bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu? Ty i Max macie ten sam problem.

U mnie wszystko śmiga bez problemów.

I jeszcze mam już zamówioną wersję delux...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - wersję super deluxe da się w ogóle kupić w pudełku gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - wersję super deluxe da się w ogóle kupić w pudełku gdzieś?

Nigdzie nie widziałem. Raczej jest to tylko cyfrowa wersja. Wg mnie nie warta swej ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby paczki jumbo przez 40 tygodni, ale cena cyfrówki jest zdrowo przegięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne dla mnie jest to, że mam EA Access i zrobiony preorder, a EA nie pozwala takim ludziom grać od 17 na full. Tylko 10h testów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, chore. Absurd jest jeszcze taki, że jak ktoś kupił bundle Xbox One + FIFA 16 to może grać od razu po wklepaniu kodu, który znajduje się w zestawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, chore. Absurd jest jeszcze taki, że jak ktoś kupił bundle Xbox One + FIFA 16 to może grać od razu po wklepaniu kodu, który znajduje się w zestawie. 

No to już jaja...

 

 

A teraz kilka oficjalnych newsów. 

 

* Web app działa NIEOFICJALNIE i nikt z EA nie odpowiada i nie pomaga userom, gdyż to są tylko testy. Jeśli ktoś nie może się logować, to musi cierpliwie czekać. 

 

* Problemy z logowaniem występują u każdego i u każdego może być tak, że dziś, wczoraj, przedwczoraj się logował bez problemu, ale jutro nie uda mu się, bo system jest w fazie testów. 

 

* Paczki, gifty i inne udogodnienia. Są, bo są, niby każdy ma je dostać, ale EA nie odpowiada za to. 

 

* Co do ceny FP, bo zapewne ponad trzysta zł zaskoczyło każdego. Oficjalny komunikat jest taki, że można kupić FP z poziomu konsoli w FUT15 i gdy wejdziemy do FUT16 to system nas spyta, czy przenieść points do 16. Czyli jesteśmy w stanie zaoszczędzić te 100zł. Ale pamiętajcie o jednym - przenieść FP można tylko raz! 

 

* EA Access jest produktem microsoftu, nie EA. Czyli nikt z EA nie jest w stanie nic pomóc w sprawie awarii, dostępu, itd. Microsoft kupuje produkt od EA i nim handluje. 

 

Skąd to wiem? Odbyłem miłą rozmowę z pracownikiem EA. Najśmieszniejsze jest to, że pracownicze konta działają bez zarzutu, a prywatne konta niestety nie. O czym mnie poinformował i stwierdził, że w swoim przypadku też nie może nic zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Co do ceny FP, bo zapewne ponad trzysta zł zaskoczyło każdego. Oficjalny komunikat jest taki, że można kupić FP z poziomu konsoli w FUT15 i gdy wejdziemy do FUT16 to system nas spyta, czy przenieść points do 16. Czyli jesteśmy w stanie zaoszczędzić te 100zł. Ale pamiętajcie o jednym - przenieść FP można tylko raz! 

 

 

Skąd to wiem? Odbyłem miłą rozmowę z pracownikiem EA. Najśmieszniejsze jest to, że pracownicze konta działają bez zarzutu, a prywatne konta niestety nie. O czym mnie poinformował i stwierdził, że w swoim przypadku też nie może nic zrobić. 

 

 

 

Pytanie czy jak już grałem/graliśmy w early access i teraz kupimy FP w 15 zapyta raz jeszcze. Byłoby kiepsko utknąć z FP w 15. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie paczki są w edycji deluxe vs super deluxe?

G2 / SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dziś dobry artykuł na fifauteam (chyba), że nie opłaca się kupować super deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja nie czytałem... Wcześniej.

Ale mam plan, nie otwieram tych paczek, niech się kumulują - odpalę na TOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja nie czytałem... Wcześniej.

Ale mam plan, nie otwieram tych paczek, niech się kumulują - odpalę na TOTY.

Paczki mają jakiś czas ważności, jak nie otworzysz to znikają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja np. te ze świat trzymałem do TOTS i odpaliłem.

Kupiłem na premierę NHL15, odpaliłem raz HUT... Paczki mi się zebrały, otworzyłem 40 w lato... I przez przypadek skasowałem klub... LOL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja nie czytałem... Wcześniej.

Ale mam plan, nie otwieram tych paczek, niech się kumulują - odpalę na TOTY.

Masz 7 dni na dopalenie paczki, więc nie przekombinuj ;)

 

"Failure to download and/or use the pack in any given week will result in forfeiture of that week’s gold pack offering. Each pack weekly offer is valid for 7 days and must be redeemed within that time period."

 

Źródło: http://www.fifauteam.com/buy-fifa-16-prices-stores-editions/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te wszystkie informacje.

Dzięki Sith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem wk... 

 

Nie działa mi web app, nie dostałem zadnej paczki startowej, nic. Mam skład z samych brązów z pace poniżej 55, dwa mecze za sobą i coinsów troszkę ponad 900... Nie należy zapominać o tym, że po dwóch meczach moi zawodnicy nie mają już siły. Dlatego pozostaje mi draft offline, bo oczywiście nie mam web app, ani app, więc nie mam darmowego tokenu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny skład...

 

Szukał ktoś czy jest sposób, by skasować czas triala? Czy tylko mnie nałóg fut już tak wciągnął, że zaczynam kombinować? LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nic z tego niestety ;). Jedyne co można zrobić to założyć drugie konto na Xbox One, wykupić tam za te 15 PLN miesięczny dostęp do EA Access i grać. Prawdopodobnie dałoby się na nowym koncie Xbox One odpalić konto z FIFY, na którym już wcześniej grało się w early access. Ja jednak się w to bawił nie będę i spokojnie kupię grę w poniedziałek, bo wtedy już na pewno gdzieś w Warszawie znajdę.

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×