Skocz do zawartości
cwir

FUT - XO

Rekomendowane odpowiedzi

 

PS. Jakoś karne mi przestały doskwierać. Może kwestia tego, że przestałem praktycznie dotykać tradycyjny odbiór w swoim polu karnym. 

To jak odbierasz? Tylko LT??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LT, czasami R1, czyli pressing kolegi. Staram się przecinać podania albo sprowokować przeciwnika, żeby po prostu sam na mnie wbiegł. Odbieram w ostateczności w polu karnym. Jeśli widzę, że robi się u mnie gorąco to staram się ciąć poza polem karnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze którym przyciskiem gra się ciałem w ataku, gram na alternatywnym ustawieniu pada. LT? RB? Bo próbowałem i nie wychodzi mi to jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was level 45 na Xbox One i mógłby podesłać rozszerzenia listy transferowej z poziomu 30 i 45? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was level 45 na Xbox One i mógłby podesłać rozszerzenia listy transferowej z poziomu 30 i 45? ;)

Jesteś teraz?

 

edit: załatwione. :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale cena za hero Lewandowskiego solidnie leci w dół. W chwili obecnej niewiele ponad 700k. Wraz dużo za dużo jak na kartę niewiele lepszą od jego NIF-a, ale że ma ciekawy kolor to przy wydatku maks 500k może być niezła na inwestycję. O ile Robert nie zdecyduje się zdobyć kolejnej specjalnej karty w najbliższym czasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jest jeszcze jeden problem - karta leci w dół i fajnie. Jak kogoś stać, to kupi kilka licząc (co jest logiczne) na zysk w przyszłości.

Niestety za jakiś czas ea pogrzebie w widełkach i można na tej "okazji" być grubo w plecy. Ja tak w 15 wtopiłem na kilku kartach i rzuciłem tą grę w diabły.

Drugi raz się nabrać nie dam. Widełki byłyby fajne, gdyby od początku zostały ustalone i nikt przy nich nie grzebał.

Nie zmienia się zasad w trakcie gry. No, ale to ea ;)

Liczą się tylko fp, nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ja właśnie pogoniłem 3 IF-y Martiala, bo widzę, że EA już mu powoli tnie widełki, więc nie ma co go trzymać w nadziei na dodatkowe kilka tysięcy. W tej edycji powiedziałem sobie, że minimum FIFA Points i zero coinsów. Na razie kupiłem tylko na początku 2200 FP, wszystko poszło na draft. 70 PLN to nie majątek. Dzisiaj osiągnąłem swój pierwszy cel, czyli mam monet na Ibrę. Drugi to już zdecydowanie dalej - Weah, 4 razy tyle, ile mam obecnie (o ile do tego czasu nie skoczy mocno do góry). Te dwie karty i nic lepszego w ataku nie wymyślę. FP kupować nie zamierzam, bo z tego co zauważyłem (na podstawie streamerów) z 12k, czyli 80 paczek wychodzi jakieś 150k monet. O ile oczywiście nie ma się dropa jak @MaxyM ;). A 150k to przy dobrym handlu w dwa dni zrobię, także bez sensu.


PS. Co do inwestycji, to lepszą kartą niż hero Lewandowski jest IF Sturridge. Mniejsze prawdopodobieństwo, że dostanie kolejną kartę specjalną, wyższy pace (wiadomo, ludzie na to patrzą), Premiership. Nie wiem czy do niego się nie przymierzyć. Widełki ma ustalone bardzo wysoko - aż do 2.2kk. Obecnie kosztuje około 330k. Może pójść mocno w górę moim zdaniem. Chyba tutaj ryzyko wtopy jest małe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie marzę o jednej karcie do swoich makaronów - Pavel Nedved! I to mnie jara najbardziej w tym, że kupiłem wersję na XO :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dodatkowo, z każdym mają chemię i dla mnie legendy > jakiekolwiek inne karty. TOTY, TOTS, MOTM, don't care. Kilka legend w składzie i rzeźnia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wkleiłem Teveza do składu, to baardzo chcę Nedveda. Perotti jest niezły, ale na to lewe skrzydło Nedved byłby idealny.

I właśnie chemia! Niestety 630k to nie mój pułap w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi handel idzie jak krew z nosa. Niby duże obroty, ładnie w rankingu wygląda, ale zyski mizerne. Po 200c na karcie. Ale cóż, w ilości siła. Jak dobry dzień to pod 100k wejdzie, jak gorszy to 30-50k jest dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie chce handlować, poinwestowałem w poniedziałek w jakieś mierne ify na pałę i tak wiszą na liscie bez sensu ;(

Mało czasu na granie, to wolę już grać mecze.

Żebym jeszcze jakieś pewniaki miał, ale nawet szukać mi się specjalnie nie chce. Obrzydzili mi handel w 15 pod koniec.

A tak fajnie się obracało tymi zerami zanim widełki wprowadzili :laugh:

Mam do dzisiaj screeny z niektorych perelek transferowych. Trening do wszystkich atrybutów i heja karta szła za 2 lub nawet 5 razy tyle :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wkleiłem Teveza do składu, to baardzo chcę Nedveda. Perotti jest niezły, ale na to lewe skrzydło Nedved byłby idealny.

I właśnie chemia! Niestety 630k to nie mój pułap w tym roku :D

A czy w rankingu nie masz pół banki z handlu?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w rankingu nie masz pół banki z handlu?

Ale mam też niezły skład, więc wiesz gdzie te pół bańki poszło ;)

Coś się sprzeda, dozbieram - kupuję piłkarza do składu. Dziś Naingollan mi przybył, a tani nie był :)

Chodziło mi o to, że nie prę tak bardzo w handel jak w zeszłym roku.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam też niezły skład, więc wiesz gdzie te pół bańki poszło ;)

Coś się sprzeda, dozbieram - kupuję piłkarza do składu. Dziś Naingollan mi przybył, a tani nie był :)

Dlatego ja gram składem, gdzie najdroższy jest David Villa ;) a cały cash w obrocie. Pełna lista i relist co godzinę to około 100k dziennie obrotu. W sumie dziś mi przybyło 100k, ale na liście dalej 100 pozycji i kilkadziesiąt w obserwowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale sam pisałeś, że mało grasz. A ja odwrotnie - jak mam czas, to wolę grać mecze. Dużo jest do ogarnięcia w tej edycji.

100k dziennie to świetny wynik, w takim tempie to bym szybko na Nedveda uzbierał :)

Ale tu dochodzimy do sedna - uzbierał i wydał na Nedveda... koło się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale sam pisałeś, że mało grasz. A ja odwrotnie - jak mam czas, to wolę grać mecze. Dużo jest do ogarnięcia w tej edycji.

100k dziennie to świetny wynik, w takim tempie to bym szybko na Nedveda uzbierał :)

Ale tu dochodzimy do sedna - uzbierał i wydał na Nedveda... koło się zamyka.

Aby grać, to trzeba być przy konsoli ;) Wracam wieczorem i nie chce mi się, bo usypiam. A w ciągu dnia zakupy na tel, relist sam się robi co godzinę i dwie minuty. Tylko Ukraińcy cały czas pytają co tak gapię się czasami na telefon. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niby na L4, ale gorączka bierze górę i nie gram tyle co bym chciał.

A co do inwestycji, to nawet nie mam pomysłu w co.... Kupiłem parę ifów w zeszły poniedziałek i to były chyba nietrafione wybory.

Jakoś nie mam pomysłu, a z kolei szukać okazji specjalnie mi się nie chce, bo to dość czasochłonne.

Oj nie leży mi handel w tym roku...

 

Wiem o czym piszesz, bo w zeszłym roku jak app działał, to się nawet kierowniczka w pracy pytała "do kogo piszę te smsy" a ja oczywiście na app siedziałem :biggrin:

 

 

edit: Tadzik nie czaj się tu cały czas, tylko kupuj wreszcie tego XO :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Tadzik nie czaj się tu cały czas, tylko kupuj wreszcie tego XO :D

Tadek w tych funciokach zarabia, to dla niego taki Xbox to pikuś. Tyle to on ma pieczywo dla dzieciaków w tygodniu wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak zagladam bo ni ma z kim lupnac :(

... a nie przesadzajcie rokiefelery, jam biedny emigrant (nie uchodzca :D) nie jak Wy.

...jakkolwiek to ponadczasowo nie zabrzmi

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, jak będzie, to psn padnie akurat :biggrin:

 

ależ byśmy sobie mogli mini ligę założyć nocnych marków po starej znajomości.

Tylko Maxym o normalnej porze by grał, a Bart na śpiocha :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac pogramy jak bedzie energia ;)

A co do fifci, to jak jo zyebio to normalnie piana mi pojdzie wszystkimi dziurami

A tera lece bo brakuje mi pkta do historycznego awansa :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac pogramy jak bedzie energia ;)

A co do fifci, to jak jo zyebio to normalnie piana mi pojdzie wszystkimi dziurami

A tera lece bo brakuje mi pkta do historycznego awansa :)

Trzymam Cię za słowo co obiecałeś na pw :P

Awansuj, awansuj :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×