Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Elliot778 napisał:

Warto dodac że od 31 maja do 20 czerwca będzie szansą na zdobycie czołgu Premium 8 poziomu T-54 Motherland .

Trzeba będzie nabic 150 tys expa na ruskich czolgach.

Jak wam szybko pójdzie i czołg zdobedziecie już 13 czerwca  to kolejne 150 tys da wam dodatkowo 1000 golda :) 

Event tylko dla no lajfów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Event tylko dla no lajfów :P

No właśnie nie , 150 tys expa na taki okres czasu to jest nic.

Event na sam czołg jest spoko , druga część jest bardziej skierowana do tych którzy będą chcieli czołg dostać od razu i kupią go za golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie ogarniam tego :P żona, małe dziecko, praca, życie ni chu chu 150k exp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Ja tam nie ogarniam tego :P żona, małe dziecko, praca, życie ni chu chu 150k exp...

No, ale z jednej słabej bitwy bez Premium i dzienniej premii x2 wyciagasz 1000 expa.

Więc zwykly szary Kowalski będzie potrzebować 150 bitew które przecież nie trwają godzinę a Max 10/15 minut z przy czym twój udział może się skończyć po 5 i przesiadka na kolejny czołg .

 

W porównaniu do eventow na PCtach to my dostajemy ten czołg za nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elliot778 napisał:

No, ale z jednej słabej bitwy bez Premium i dzienniej premii x2 wyciagasz 1000 expa.

Więc zwykly szary Kowalski będzie potrzebować 150 bitew które przecież nie trwają godzinę a Max 10/15 minut z przy czym twój udział może się skończyć po 5 i przesiadka na kolejny czołg .

 

W porównaniu do eventow na PCtach to my dostajemy ten czołg za nic :)

W sumie :P jak zepniesz dupsko to spokojnie 5-6k exp za bitwę masz (jako zwykly gracz, a nie jakiś pro :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten czołg to to samo co na pc t-54 first prototype. Na konsoli ma unikalny kamuflaż a poza tym to pewnie losuje go na 10-tki, w odróżnieniu do np. typa 59 którego losuje na 9-tki. Ma dobry pancerz kadłuba i wieży ale tylko na swoim poziomie. Operacja jest do zrobienia tylko szkoda że ja nie gram radzieckimi maszynami (grałem tylko BT-2). Czas będzie to zmienić. Jak ktoś ma konto premium to bez problemu dobije do tych 150k expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm troche slabo u mnie w garazu z radzieckimi. Mam tylko KV-1 za ktorym nie przepadam a ze chce isc w isy to musze dodatkowo V tier powtarzac (KV-1S --->KV-85 ---> IS). Dzis zaczalem isc w tdki ale nie ta nacja (wbity dopiero 3 tier Marder II) aczkolwiek gralem kiedys na PC dochodzac do SU-100 i cale drzewko jak i czolg dupy mi nie urwal.

150k w 20 dni to duzo czasu co by nie bylo, nawet bez premki.

Boli tylko w tej grze to ze nadal brak jakiekokolwiek rozbudowania klanow juz o samych bitwach nic nie mowiac.

Chyba warto sie eventem zainteresowac ale czolg do zarabiania nie bedzie sie nadawac jak go rzuca na dychy.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumie cały ten opis na stronie WOT. Powiedzcie mi czy każdy etap operacji "Walcz Za Ojczyznę" trzeba zaliczyć by dostać ten czołg?
Druga sprawa to gdzie dokładnie mogę sprawdzić ile mam już zdobytych punktów doświadczenia potrzebnych do zaliczenia zadania?
50 tyś punktów w 7 dni w ostatniej operacji to sporo jak na 7 dni czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz zaliczyć każdy etap .

A ile punktów już masz możesz sprawdzić przecież w operacjach .

Ogólnie 50tys to nie jest aż tak dużo :) weź jak najwięcej ruskich czołgów i wykorzystuj dzienną premię x2 i wpadnie w mgnieniu oka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dziwne pytania, ale ja dopiero zaczynam swoją przygodę z WOT. Aktualnie mam ruski czołg na 4 tierze, a dziś może uda mi się wbić KV-1.
W ogóle to pograłbym z kimś trochę bardziej ogarniętym w tym, ale nie z dzieciakami tylko kimś z większym poziomem merytorycznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak warto robić tą misję. Przesiadłem się co prawda na Pc jeżeli chodzi o World of tanks ale dla tej misji pogram na ps4 by go zdobyć. Oczywiście trochę mam nabitych godzin na ps4.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam idzie operacja Motherland? Ja chyba nie dam rady tego zrobić mimo tego, że się napaliłem na ten czołg. Zostało 8 dni do końca operacji a ja mam do zrobienia jeszcze 90 tyś. co raczej jest nie realne nawet gdybym zainwestował w konto premium na 7 dni. Czas na granie mam tak naprawdę po 21 do północy. Ehhh a miało być tak pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz codziennie te 3h na granie to powinieneś dać radę, bez Premium.

Ja jestem przeciętniakiem w tej grze i w sb-nd dałem radę uciułać 40tys. choć na grę nie miałem więcej jak 3h dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakimś wymiataczem nie jestem i tak się teraz zastanawiam czy żyłować się kosztem niewyspania kolejnego dnia czy nie odpuścić. Wstaje codziennie o 6 rano do pracy ;)
medmaxx czym pomykasz fajnym? Może zagramy kiedyś razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z graniem przez HS to ciężki temat, zazwyczaj gram jednocześnie doglądając 8-miesięcznego syna. Ciężko mi by było co chwilę wyciągać kabelkowy HS z ucha i dobiegać do małego urwisa ;)

Normalnie gram póki co drzewkiem USA. Robię bezwieżową linię TD (aktualnie t28 czyli VIII tier) oraz HT (t32, również VIII tier). O ile z Tank Destroyera jestem na prawdę zadowolony, tak T32 to nieco szybsze T29 i nic więcej. Topowe działo to same, czyli w walce z dziesiątkami lipa.

Aktualnie tłukę SU-152 i KV-1S ze względu na Motherlanda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze całe 2 operacje do zrobienia ... Niestety NBA 2k16 i Euro pochłaniają ostatnio mój cały wolny czas :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma takiej dużej spiny. Kwestia ile kto ma czołgów radzieckich. Jak przynajmniej 3 to codziennie nawet gwiazdki robić to już jest sporo. Mi ostało właśnie te 50000 tyś. Jeszcze jak ktoś nie żałuje tych 25 zł to 7 dni premium wziąść zwłaszcza Ci co czasu nie mają za dużo a chcą ten czołg. 1,5 godziny można 20tyś natłuc. Wiadomo im więcej czołgów radzieckich w garażu tym szybciej się w bije. A z premium to do 20 czerwca można ze 2 razy to jeszcze zrobić. I oczywiście mowa tu o graniu 2-3h dziennie.

Ja nigdy wcześniej premium nie kupowałem ale żeby się nie męczyć to wziąłem na 7 dni i przy okazji srebra sporo leci.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tłukę xp na 4 czolgach, w sumie najwięcej na ISU-152 bo mam bl-10 I ładnie wchodzi. Oczywiście bardzo chciałem mieć Motherland I kupiłem premke więc 40k poszło naprawdę szybko. Bardzo dobrze do nabijania sprawuje się też KV-1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić KV85 z działem 100mm na losowaniu na VI/VII  wykręca się nieźle wyniki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No KV1 ładnie daje 1S też niczego sobie.

Już mam 20000 z 50000.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licząc od soboty, kiedy gram SU-152 to na topce ląduję w 85%. Nie wiem jakim cudem, dzisiaj z rana również prawie każda gra to topka. Coś pięknego, tak to można robić zadanie ;)

KV-1 czy KV-1S już tak kolorowo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie męczę przedostatnią operację na 40 tysięcy. Wczoraj uzbierałem 12 tyś i wpadły mi dwa dni premium co i tak nie zmienia faktu, że mam wrażenia, że te punkty strasznie wolno lecą. W hangarze mam T-46, T-28, KV-1, KV-1S. Ehhhhh i kolejna zarwana noc z ciężką pobudką do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-1s jak dla mnie jakoś za miękki jest.. Trafiam na tier wyżej i trzeba się trochę namęczyc dla dobrego wyniku. 

Su-152 fajna maszyna nawet na stocku, niestety ISU jest dobre tylko z bl-10, inaczej jest tak sobie na VIII i IX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×