Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

weakspoty , grubosc pancerza czy tez charakterystyki dzial zapewne pozostaly bez zmian. Natomiast co do stylu to chyba kazdy musi sobie go sam wypracowac. 

Poza tym z tego co widzialem na YT to w wersji PC mozna zaglowac wyposazeniem u nas zaklada sie je na stale (tego ze mozna je sciagnac za zloto nie licze), co tez wymusza inne podejscie. Szkolenie zalgi tez przebiega inaczej. 

Sa tez pewnie inne zmiany stad tez trzeba brac poprawki przegladajac poradniki dla PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styl gry każdym czołgiem jest inny. Są np. ciężkie: uniwersalne, snajperzy, czy tzw. brawler czyli walczący na małym dystansie. Oczywiście też żależy od gracza jaką woli taktykę ale nie zmienia to faktu że dana maszyna może się w danej roli nie sprawdzać. Jeśli chodzi o ekwipunek to na konsoli możemy przenosić bez użycia złota 3 moduły: siatkę kam., skrzynkę z narzędziami i lornetę. W praktyce wygląda to tak: mamy kupioną lornetę za 490 tys. i możemy ją sprzedać za 100% ceny, po czym kupujemy na innym czołgu. Analogicznie z ww.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Wie ktoś  jak działa szybsze expienie załogi na czołgu elitarnym, trzeba coś odznaczać? Czy dzieje się to samoistnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Wie ktoś  jak działa szybsze expienie załogi na czołgu elitarnym, trzeba coś odznaczać? Czy dzieje się to samoistnie?

samoistnie + 25 % na elitarnym jest do szkolenia zalogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie da się w wersji konsolowej przełączyć żeby nie zdobywać exp a całość szła w załogę, jak na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież idzie całość  to co zdobywasz na załogę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co moge zrobic z doswiadczeniem zdobytym na czolgu skoro mam juz status elitarny, kupione wszystkie moduly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jeśli chciałeś to na elitarnym exp się nie zbierał i leciał prosto do załogi. Tutaj tak nie mam, przynajmniej na premkach mi się dalej zbiera. W garażu nie mam wyelitowanego zwykłego czołgu, także strzelam, że ucięli nam opcję umożliwiającą przekazywanie do załogi całego expa. Zebrane doświadczenie możesz jedynie wymienić z pomocą złota, na WOLNE doświadczenie. Czyli pozostaje kiszenie.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodziło, niestety nic z tym expem nie da się zrobić, bo jakoś nie widzę nikogo kto hurtowo będzie ten exp wymieniał na wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde lopatologicznie trzeba to wytłumaczyć

Wygrałeś bitwę i dostałeś 1500 Exp, Exp ten idzie na szkolenie załogi i zostaje na danym czołgu do wymiany za złoto

Może wy macie jakoś inna wersję wota, ale mi się szkoli załoga na elitarnym czolgu

I to lepiej niż na PC, tam nigdy nie udało mi się zrobić 8 perkowej po 15 k bitew, tu już mam że 3czolgi z 4 perkami i jedna z robiącym się 8 a 2k bitew mam na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Kurde lopatologicznie trzeba to wytłumaczyć
Wygrałeś bitwę i dostałeś 1500 Exp, Exp ten idzie na szkolenie załogi i zostaje na danym czołgu do wymiany za złoto
Może wy macie jakoś inna wersję wota, ale mi się szkoli załoga na elitarnym czolgu
I to lepiej niż na PC, tam nigdy nie udało mi się zrobić 8 perkowej po 15 k bitew, tu już mam że 3czolgi z 4 perkami i jedna z robiącym się 8 a 2k bitew mam na ps4

 

Łopatologicznie to widzę że tobie trzeba wytłumaczyć, bo my tu mówimy o tym:

 

zaloga.JPG

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiem że nie da się w wersji konsolowej przełączyć żeby nie zdobywać exp a całość szła w załogę, jak na PC?

 

 

Na PC jeśli chciałeś to na elitarnym exp się nie zbierał i leciał prosto do załogi. Tutaj tak nie mam, przynajmniej na premkach mi się dalej zbiera. W garażu nie mam wyelitowanego zwykłego czołgu, także strzelam, że ucięli nam opcję umożliwiającą przekazywanie do załogi całego expa. Zebrane doświadczenie możesz jedynie wymienić z pomocą złota, na WOLNE doświadczenie. Czyli pozostaje kiszenie.

Wysłane z X Tetki

 

 

 

 
 

 

Łopatologicznie to widzę że tobie trzeba wytłumaczyć, bo my tu mówimy o tym:

 

zaloga.JPG

 

no i o co wam chodzi? przecież macie cały exp jaki zdobywacie na załogę , naprawdę brakuje wam tego kwadracika do zaznaczenia?

post-16638-0-12107100-1455582348_thumb.p

 

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czołgi premium w sklepie zmieniają się określonego dnia czy nie ma reguły? Szkoda że na walentynki nie było promocji w Europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waszym zdaniem po VK 3001H iść raczej w stronę Tygrysa czy Pantery?

Nie mam przekonania, która z tych maszyn pełni bardziej rolę czołgu przełamania. Do strzelania z krzaków mam Stuga III i Mardera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Strone wczesniej zamiescilem filmy z YT , na ktorych omawiane sa wady i zalety obydwu czolgow.

Osobiscie sklanialbym sie ku Tygrysowi , ale to zalezy od wlasnych preferencji i stylu grania. Mysle tez , ze Tygrys bardziej nadaje sie na jak to okresliles przelamanie sil wroga.

Ogrywam wlasnie Shermana Jumbo , strasznie jestem niezadowolony z doboru przeciwnikow. Kurcze 9/10 bitew jest przeciwko pojazdom z 8 tiieru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Strone wczesniej zamiescilem filmy z YT , na ktorych omawiane sa wady i zalety obydwu czolgow.

Osobiscie sklanialbym sie ku Tygrysowi , ale to zalezy od wlasnych preferencji i stylu grania. Mysle tez , ze Tygrys bardziej nadaje sie na jak to okresliles przelamanie sil wroga.

Ogrywam wlasnie Shermana Jumbo , strasznie jestem niezadowolony z doboru przeciwnikow. Kurcze 9/10 bitew jest przeciwko pojazdom z 8 tiieru.

Ja w bitwie grałem (z ludźmi tu z forum) Jumbo to ubilem 4 szt. 8 TIERU :)

Dla mnie czołg kozak... Na 100 zostaje w garazu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie twierdze , ze Jumbo jest slaby , mozna ugrac nim sporo tyle tylko ze jest to denerwujace jak masz walczyc non stop przeciwko czolgom sklasyfikowanym o dwa tiery wyzej. Czesto jest tak , ze za mna jest tylko ktos kto uzywa Chaffie.

Znowu grajac VK 36,01H dobiera przeciwnikow z V tieru i raz na jakis czas z VII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Postanowilem zrobic sobie UFO (czyli TD rosyjski VIII tieru - Object 704).

Oczywiscie droga do tego czolgu idzie przez ISU152 i tu zaczyna sie moja meka :)

 

Co za mozg wymyslil te niektore pakiety w niektorych (przepraszam za powtorzenie) czolgach?
Odkrylem i zakupilem wspomniane wyzej ISU152 i ... ehhh (westchnienie).
Czolg jest z VIII tieru, wiec rzuca go takze na Xtki. Z tego tez powodu wolalbym grac tym pojazdem z dzialem "marki" Troll (poki oczywiscie nie odkryje BL-10tki).
Niestety aby grac trollem musze jezdzic "bez" silnika, gasienic i radia. Jak chce zamontowac te "cuda" to pakiet proponuje mi dodatkowo super swietna armate z penetracja 175mm.
Na osemki armata jeszcze wystarcza, ale jak mi sie trafia walki gdzie wiekszosc przeciwnikow to niemieckie dziewiatki czy dziesiatki to sobie moge postrzelac na wiwat. Trollem zawsze bym "poskroba", 175tka - nic z tego.
Czolg nie jest demonem predkosci, a obracac sie potrafi w tempie slimaczym. Bez silnika i gasienic ... Panie (albo Pani) Premierze jak zyc??

Niestety trzeba grac na trollu - bez silnika, gasek i radia - gra nie proponuje innego pakietu.

 

Zrobilem eksperyment i chcac jak najszybciej wyekspic BL-10 -  zaladowalem prawie caly magazyn pociskami premium.
Troche boli po kieszeni - 10 pociskow = 60k srebra, ale rezultat jest zadawalajacy.
Prawie gwarantowane 700 obrazen za strzal to juz nie w kij dmuchal.

Co do dziala. Czasem strzal wchodzi idealnie z 400 metrow w maly wystajacy kawalek pancerza, a czasem leci kalafior (niedolot) na odleglosc 100m. Uroki RNG.
Srednio polowa pociskow jest zmarnowana, ale w tym przypadku nie zalezy mi na zarobku.
Kredyty w plecy - choc nie tak duzo jakbym sie spodziewal, ale exp leci.

Jeszcze tylko ok. 15k doswiadczenia i zamontuje BL-10.
Dopiero po tym sie okaze czy ISU152 bedzie na stale w moim garazu, czy raczej tylko je przeskoczyc i zakupic UFO (object704)

Pomarudzilem, a teraz normalnie.
Niech mnie te tanki juz wypuszcza, bo czuje sie juz niewolnikiem tej gry.
Chcialbym zagrac w cos innego, a one mnie nie puszczaja.

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC pamiętam, że to było lepiej rozwiązane, można było sobie wybierać poszczególne elementy które montujemy. Np w takim Jumbo można było zostać przy pierwszej wieży, która była nie do przebicia dla większości czołgów. Ogólnie większość czołgów bez wygrindowania to szrot, aby niecierpliwym wyciągnąć troszkę z kieszeni. Np podstawowy pershing ma armatę praktycznie taką jak jumbo, gdzie trafia się na IX a nawet X ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie

 

Przy ISU152 na piecu mozna grac z najlepszym silnikiem, gaskami, radiem i jednoczesnie uzywac stockowego dziala (jedynie slusznego - przed BL-10tka).

Na konsoli niestety nie ma tego komfortu. Gra zmusza nas abysmy grindowali czolg na calkowitym stocku lub montowali dzialo ze 175 mm penetracji, ktora jest niczym jesli rzuci nas na wysokie tiery (a rzuca bardzo czesto).

Oczywiscie zdaje sobie sprawe dlaczego tworcy tak zrobili :)

Albo to niedopatrzenie - w co watpie, albo celowy zabieg w stylu ... kup za realna gotowke zloto, przetop na wolne doswiadczenie i wykorzystaj je do odkrywania/przeskakiwania "niewygodnych" pakietow. Nie stac cie to zbieraj wolne doswiadczenie na innych czolgach :) i sie męcz.

Pieniadz musi sie zgadzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Strone wczesniej zamiescilem filmy z YT , na ktorych omawiane sa wady i zalety obydwu czolgow.

Osobiscie sklanialbym sie ku Tygrysowi , ale to zalezy od wlasnych preferencji i stylu grania. Mysle tez , ze Tygrys bardziej nadaje sie na jak to okresliles przelamanie sil wroga.

Ogrywam wlasnie Shermana Jumbo , strasznie jestem niezadowolony z doboru przeciwnikow. Kurcze 9/10 bitew jest przeciwko pojazdom z 8 tiieru. 

 

Poszedłem w kolejny proto Tygrysa. Nie ukrywam, że po obejrzeniu tych filmików i poczytaniu nieco, głównie doświadczeń z PC. Póki co nie jest źle, szkoda tylko że uzbrojenie takie se :/

Czy ta krótka 88 sie sprawdza? Czy lepiej 7,5 Waffe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Strone wczesniej zamiescilem filmy z YT , na ktorych omawiane sa wady i zalety obydwu czolgow.

Osobiscie sklanialbym sie ku Tygrysowi , ale to zalezy od wlasnych preferencji i stylu grania. Mysle tez , ze Tygrys bardziej nadaje sie na jak to okresliles przelamanie sil wroga.

Ogrywam wlasnie Shermana Jumbo , strasznie jestem niezadowolony z doboru przeciwnikow. Kurcze 9/10 bitew jest przeciwko pojazdom z 8 tiieru.

Taa bo filmy z 2013/2014 mają mega wartość merytoryczna :) Od tego czasu Tygrys dostał takiego nerfa że w tej chwili co najwyżej może za doniczke ogrodowa robić :)

To nie jest Tygrys z WT gdzie IS go nie jest w stanie przebić podstawowymi pociskami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki. Siedzicie pewnie długo w tym całym WoT. Czy chodzą choć jakieś słuchy o polskich tankietkach i czołgach z '39?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie drzewko będzie , ale nie wiadomo kiedy na konsolach bo nawet wersja na Xboxa ma tyły względem wersji PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem zrobic sobie UFO (czyli TD rosyjski VIII tieru - Object 704).

Object 704 jest na IX. Na VIII jest ISU-152 i SU-101. No chyba że na PS4 jest inaczej. Nie sprawdzę tego bo mam wersję na XOne.

 

Na PC pamiętam, że to było lepiej rozwiązane, można było sobie wybierać poszczególne elementy które montujemy. Np w takim Jumbo można było zostać przy pierwszej wieży, która była nie do przebicia dla większości czołgów.

Przecież na konsoli można zostać przy tej mocnej wieży. Są jakby 2 drzewka pakietów: jedno z słabszą wieżą ale lepszym ROF a drugie z mocniejszą, trochę gorszym ROF lub troll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×