Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, jest to mój absolutnie pierwszy kontakt z grą, czy grając ze znajomym mogę grać czołgiem parę tierów do przodu czy są jakieś limity czy podziały jakie tiery mogą grać ze sobą w grze?

A dobra, zdaje się że odpowiedzią na moje pytanie jest informacja nad posiadanym czołgiem w garażu :P

Póki co lamie straszliwie ale gra podpasowała mi bardzo, troszkę pewnie w nią pogram.

Odpowiem Ci na przykładzie: jeśli wybierzesz czołg z II tierem, a Twój kompan z plutonu z klasy np.V to dołączy Was do gry V tierów a nawet do VII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mówiąc to wszystko zależy od dowódcy plutonu. Jeśli dowódca plutonu wybierze czołg powiedzmy VI tieru to możemy wybrać wszystko do VI tieru , ale wszystko powyżej będzie zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 12gb tylko jakieś 600mb... Zapamiętajcie to wreszcie ze konsola pokazuje rozmiar wszystkich patchy od premiery wliczając w to część gry która gra pobiera w tle umożliwiając podpalenie przed pobraniem 100%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam w kv-85 all ulepszenia,kupiłem Isa i kv nie wskoczył na elitarny.Coś dodatkowo trzeba zrobić?

 

 

Edit:

OK rozumiem,że muszę wybadać również drugi czołg za 50 k nie licząc IS więc nieźle.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze odpaliłem z ciekawości czołgi na pc. Są naprawdę super rozbudowane. Wersja na konsole to jakby dla niedorozwojów. Szkoda że aż tak je uprościli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za zalogowanie się do gry od 29 lutego 9:01 do 1 marca 8:59 otrzymamy dzień konta premium, które zostanie automatycznie aktywowane przy pierwszym logowaniu od 2 marca włącznie.

@wojcik_dan Bez przesady. Uproszczony zostało grindowanie czołgu, które i tak nie było skomplikowane. W załodze z kolei przyznajemy po kolei nowe umiejętności natomiast na PC każdemu załogantowi osobno.

Na duży plus jest brak modyfikacji na konsole. Dobry mix modów ma pececie dawał sporo przewagi

Pytanie: Mam stockowego T29, w pierwszej kolejności mam do odblokowania pakiet wieży, działa, silnika i zawieszenia, albo pakiet z tym samym działem co w pierwszym pakiecie. Czy po odblokowaniu pakietu z działem, koszt w ilości doświadczenia drugiego pakietu zmniejszy się?

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ;-)

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kody które były dodawane do cdaction działają na kontach ps4? Sprawdzał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania natury technicznej, dotyczące pojazdów premium:

 

1. taki pojazd zawsze zdobywa extra kapustnik i pd, niezależnie czy mamy wykupione konto premium?

2. przenoszenie załóg z czołgu macierzystego do premium i na odwrót jest darmowe - czyli mogę sobie szybciej podszkolić załogę z maszyny nie-premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Tak. O ile załoga jest tak samej narodowości co czołg premium.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania natury technicznej, dotyczące pojazdów premium:

 

1. taki pojazd zawsze zdobywa extra kapustnik i pd, niezależnie czy mamy wykupione konto premium?

2. przenoszenie załóg z czołgu macierzystego do premium i na odwrót jest darmowe - czyli mogę sobie szybciej podszkolić załogę z maszyny nie-premium?

1. Tak premka nie potrzebuje konta Premium , ale z kontem premium leci jeszcze szybciej :p

Inna sprawa ze zdobyte doświadczenie do niczego ci się nie przyda (oprócz wolnego) bo żeby zamienic doświadczenie zdobyte na czołgu Premium na wolne doświadczenie musisz wydać zloto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak premka nie potrzebuje konta Premium , ale z kontem premium leci jeszcze szybciej :P

Inna sprawa ze zdobyte doświadczenie do niczego ci się nie przyda (oprócz wolnego) bo żeby zamienic doświadczenie zdobyte na czołgu Premium na wolne doświadczenie musisz wydać zloto

Chcę powiedzmy z Mardera wsadzic załogę do DMaxa, podexpić ją szybciej w konkretnych atutach i z powrotem przenieść do Mardera - jeśli dobrze rozumiem, to robię to bez konieczności wydawania złociszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę w jaki sposób wykorzystać wolne doświadczenie? Trochę mi się uzbierało ale nie wiem jak je wykorzystać przy kupnie np. jakiegoś pakietu z lepszym działem do czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak, jak wykorzystać? Zbadaj pakiet i tyle.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem. DMax daje radę, mega przyjemnie się zamiata tym klockiem :)

 

Czy na ps4 sa jakieś promocje na premki? Bo jak porównuje ceny kont na pc a u nas to straszna lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdali już jednodniowe konta premium za rok przestępny?

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie można wybrak kiedy sie chce taki dzień odebrać, przed wczoraj otrzymalem dzień z paczki, ale przez inne obowiązki dlugo nie pograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JacaC8 Ja nie dostałem, a dzisiaj powinno wskoczyć zgodnie z zapowiedzią.

 

Jednak różnica w grindowaniu bez/z premium jest kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to za rok przestepny dadzą 4 marca, a jednak strone wczesniej ktos pisal ze od 2 marca. Wiec ja nie dostalem a gram codziennie 

Edytowane przez beny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy dzionek premki juz działa

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×