Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucą standardy i będzie tysiąc...

Lepiej 140 pięknych i dopracowanych niż 1000 kwadratów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W artykule jest jakaś wzmianka, że twórcy chcą dociągnąć do 400-500 autek. Ciekawe, czy będą to auta Premium, czy tak jak w przypadku GT5 będą to auta typu Standard. Osobiście jakoś nie wierzę w to, że dorobią kolejne kilka set aut Premium. Pewnie otrzymamy jakieś DLC, jak to było przy GT5.

Gierkę tak czy siak kupię, bo w GT5 grałem sporo, tak samo jak w poprzednie części. Ominąłem tylko GT6, ale czytając opinie nie ma czego żałować raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się zachwycać jak nawet na gameplay'ach nie pokazują widoku z kokpitu który pewnie jest cały czarny :1_grinning: Kicha straszna. Lepszym wyborem będzie sprzedanie PS4 i kupienie XOne z FH3 lub FM6 którą mam i sobie bardzo chwale + wreszcie można pojeździć prawdziwymi Porsche a nie RUF-ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Oranje napisał:

W artykule jest jakaś wzmianka, że twórcy chcą dociągnąć do 400-500 autek. Ciekawe, czy będą to auta Premium, czy tak jak w przypadku GT5 będą to auta typu Standard.

 

W orginalnym Q&A jaki się pojawił jakiś tydz temu i gdzie była o tym mowa, Kaz wspominał o jakości super premium tych autek. Wątpię, aby znowu dali ciała z autami standard. Bardziej prawdopodobne jest, że przeszczepią Tessellation Premiumy z GT6

 

17 godzin temu, Thrasher8888 napisał:

Nie wiem czym się zachwycać jak nawet na gameplay'ach nie pokazują widoku z kokpitu który pewnie jest cały czarny :1_grinning: Kicha straszna.

 

Na Gameplayach może nie, ale zrzutów jest pełno. O to bym się nie martwił.

Co do Porsche, przewijało się już parę smaczków związanych z tą marką zarówno w grze jak i różnych materiałach czy przeciekach - kto wie, może i ta marka w końcu pojawi się w GT ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mataman napisał:

Porsche będą też w innej grze, znacznie lepszej od Forzy ;)

Asseto Corsa nie ma systemu drivatarow, czyli auta jada jak po sznurku. W forza wyscigi sa ciekawe a nawet czasami smieszne jak 3 samochody lacznie z toba uderzaja w to samo miejsce. Do tego ciekawe dlc gdzie byly 2 autka Hot Wheels a ostatnio ciezarowa mercedesa z 1100 konnym silnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ciekawe. Pewnie nie możesz doczekać się premiery Micro Machines albo Need4Speed: Duplo Edition :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem i w GT i FM (w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj zgromadzonych) i po ustawieniu wszystkiego na symulacje musze stwierdzic ze o wiele TRUDNIEJ jezdzilo mi sie w FM6 niz w GT6. Kontrolowanie gazu i ustawienia zawieszenia, cisnienia opon (jest taka opcja w GT?), hamulcow w takim Hennesey Venom GT to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że było trudniej nie oznacza że lepiej. Forza ma problem z modelem jazdy (szczególnie na kierownicy). Jeżdżąc ma się uczucie nonstop niedogrzanych opon. Poza tym obie serie nie są już wyznacznikiem jakości na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadchodzące Asseto, te dwie gry są wyznacznikiem symulacji na konsolach.

Drivatary i inne pierdoły nikogo, bo największe emocje i tak są w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asseto kurcze na ultima pl dobra cena 169 wacham sie w pre orderem (ciekawe ile bedzie paczy na dzien dobry i kiedy bedzie grywlana on-line na konsoli) 

 

p carsy po 10 łatkach są w tej chwili najlepszą symulacją na konsole 

 

kurcze do GT s mam ogromne obawy jako fan tej gry od czesci 3 i setki wyjezdzonych godziny w 5 i 6 on-line niestety po filmikach na yt chyba stoi znow to w miejscu te dzwieki i pisk opon jakos to kulawo wyglada zobaczymy moze w listopadzie. Łudzę sie że może będzie dobrze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gustaw napisał:

kurcze do GT s mam ogromne obawy jako fan tej gry od czesci 3 i setki wyjezdzonych godziny w 5 i 6 on-line niestety po filmikach na yt chyba stoi znow to w miejscu te dzwieki i pisk opon jakos to kulawo wyglada zobaczymy moze w listopadzie. Łudzę sie że może będzie dobrze lepiej.

 

Czytając wypowiedzi osób, które jeździły zarówno na pierwszym buildzie jak i obecnym GTSa, to WSZYSCY widzą poprawę WSZYSTKIEGO między jednym a drugim.

Niektórzy piszą nawet o fizyce zbliżonej do AC. Pamiętajmy też, że Kaz zapowiedział zaawansowany model zniszczeń.

 

Podsumowując, jeżeli gra rzeczywiście będzie:

- miała dedykowane serwery pod tryb SPORT

- zaawansowane zniszczenia

- poprawione dźwięki silnika

- 20 graczy online w trybie SPORT

- fizyka lepsza jak w GT6

- dopasowywanie graczy umiejetnościami

 

To gra ta powinna zjeść całą konsolową konkurencję. Pytanie, czy tym razem PD dotrzyma słowa ;)

No nic, ja się jaram i już nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko GT nigdy nie aspirowało do sim racingu zawsze pod uwagę brało granie na padzie i kierwonicy nie tylko na kółku simeme seria GT nie bedzie nigdy moim zadaniem 

to jest inny rodzaj ścigania jak w F1 codamstersów i inne podejście jak PCarsy czy Asseto Corsa 

a prawdziwym sim racer to w tej chwili tylko iRacing tak naprawdę  

P carsy i Asseto jest bardziej złożna w setupie auta kierownicy itd apsiruje bardziej do sim racingu 

seria gt zawsze stoi w rozkroku miedzy Sim a Arcade ale znów jest to skierowane do innego odbiorcy bardziej otwarta w łatwiejszych ustawieniach i z drugim obliczem jak wyłaczysz abs i tsc itd. i dlatego ma rzeszę fanów.

 

i czekam na Asseto i czekam na GT grając i teraz w Dirta i w PCarsy od przybytku głowa nie boli jeszcze rok temu na PS4 nie było praktycznie ścigałek z krwii i kości a teraz mamy wybór i to spory od listopada jeszcze większy a w produkcji jest cały czas PCars 2 

 

wasz duży członek Gustaw kurczę opy co to są za opisy nad logami - w sumie to traktuję to jak komplement jeszcze dodajcie np. duży gruby członek tak pełniejszy opis by był 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz. Jednego gola strzeliles juz duzy czlonek:)

Sent from my MI 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10 August 2016 o 14:38, medmaxx napisał:

 Pamiętajmy też, że Kaz zapowiedział zaawansowany model zniszczeń.

 

Pamiętajmy też, że to samo zapowiadał w GT5, a w GT6 ulepszone dźwięki. Vision GT też po ponad 2,5 roku jest nieukończone, a edytor tras dodali po ponad roku od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych zrzutów:

5jGpbXu.jpg

 7OWWqhq.jpg

 

gkShDiH.jpg

 

3p5WdpW.jpg

 

JSJyw83.jpg

 

B6gS2oq.jpg

 

kKNVA9k.jpg

 

bULaNRl.jpg

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda. Niestety dla samej marki to Polyphony robi te swoje gry tak długo, że zanim cokolwiek pokażą to jest to już stare i mało atrakcyjne. Konkurencja w postaci Forzy 6 odjechała im tak daleko, że przy ich tempie pracy nie wiem czy kiedykolwiek ich dogonią. Nie dość, że w Forzy jest dużo więcej samochodów, model zniszczeń i nie słychać tego uderzenia z GT jak w kartonowe pudło, dźwięki są super, a nie jak odkurzacze w GT...nie wiem co w tej chwili może przemawiać na korzyść GT. Szkoda bo sam bardzo lubię tą serię i jestem z nią od pierwszej części na pierwsze PSX i smutno się trochę robi jak się to widzi.

Szkoda tylko, że Forza wychodzi tylko na Xboxa bo gdyby taki tytuł wychodził na PS4 to na GT nikt by nie czekał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japońce się skończyli na 6 gen. konsol. GT Sport to skok na kasę, żeby 2 razy zarobić. Normalnie wypuściliby GT7 zamiast jakieś Sport. Ale są zacofani do tego stopnia że potrzebują 5 lat na pełnoprawną odsłonę (prawdopodobnie 2 lata po premierze GT Sport. Podobnie jak to było z GT5 po GT Prologue). Podczas gdy Amerykanie wypuszczają co 2 lata świetne wyścigówki z masą nowych rzeczy w każdej kolejnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.08.2016 o 17:20, Thrasher8888 napisał:

Japońce się skończyli na 6 gen. konsol. GT Sport to skok na kasę, żeby 2 razy zarobić. Normalnie wypuściliby GT7 zamiast jakieś Sport. Ale są zacofani do tego stopnia że potrzebują 5 lat na pełnoprawną odsłonę (prawdopodobnie 2 lata po premierze GT Sport. Podobnie jak to było z GT5 po GT Prologue). Podczas gdy Amerykanie wypuszczają co 2 lata świetne wyścigówki z masą nowych rzeczy w każdej kolejnej części.

 

Skok na kasę, no gratuluję logiki. Facepalm.

 

PD właśnie dopracowuje swoje gry tak bardzo jak to tylko możliwe a kolejne odsłony zawsze prezentują bardzo wysoki poziom, są spełnieniem marzeń fanów motoryzacji. 

Forza wychodzi co dwa lata i każda odsłona wygląda praktycznie tak samo. Nie lubię gier wypuszczanych taśmowo, a Forza się do nich zalicza i dlatego jest słaba. Zaiast wydać jedną odsłonę raz na 4 lata to spamują nimi aby tylko zarobić. 

 

A dlaczego GT Sport a nie GT7 to odsyłam do poczytania trochę o najnowszej odsłonie cyklu. W skrócie - GT Sport ma pełne wsparcie FIA i będzie jak żadna poprzednia odsłona skupiać na ściganiu on line, turniejach itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mógł napisać fanboy GT? Wierzysz w te wszystkie brednie które serwuje Yamauchi? Bo ja nie. Poza tym jak przypuszczam nie grałeś w FM6 a piszesz o niej takie brednie. Forza wypuszczana jest taśmowo i dlatego jest słaba? cóż za brak logiki u fanboya. Ja obiektywnie oceniam obie serie i widać wyraźnie kto się bardziej przykłada do swojej pracy a kto kopiuje pomysły od innych (vide PD przy GT Sport - naklejki na auta, customizacja) i leci już od 10 lat na tych samych sprawdzonych pomysłach bez żadnych innowacji (poślizg kół pamięta GT1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×