Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od Gran Turismo oczekuje by był to wyścigowy killer, który pożre i wysra wszystkie wyścigi jakie się do tej pory pojawiły. Mam nadzieje, że model jazdy się nie zmieni i faktycznie jak wspomniał kolega wyżej przy dużych prędkościach coś się zmieni. Driveclub odnośnie grafiki postawił wysoko poprzeczkę. Forza 6 też jest zajebista. Zobaczymy co pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporta traktuje jako płatne demo i raczej z pełnoprawnym GT7 nie będzie mieć wiele wspólnego. Za bardzo martwi mnie też ten cały social bełkot i jak to będziemy jeździć dla swojego kraju czy marki. Pewnie będzie najzwyczajniej ranking i jeżdżenie po kilku torach na krzyż. 

Bardzo chciałbym się mylić, ale ta gra to będzie bardziej zapchaj dziura. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co Polyphony pokaże, bo w końcu na PlayStation mamy inne, solidne samochodówki o zabarwieniu symulacyjnym poza serią Gran Turismo. Dotychczas nawet przez brak konkurencji GT rządziło. Teraz w starciu z Project Cars czy Assetto Corsa będzie musiało się postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

19-go nowy trailer i info:

https://blog.eu.playstation.com/2016/05/12/watch-the-new-gran-turismo-sport-trailer-here-on-19th-may/?emcid=social_20160512_61550316&adbid=730820197402054660&adbpl=tw&adbpr=36969785

 

Na tym etapie to wystarczy ze pokaza czarny ekran z dzwiekami w tle i juz bedzie wiadomo czy cokolwiek sie w grze ruszylo czy dalej dostaniemy gre z PS2 plus pare wozow/tras z PS4... Takze w ogole sie nie jaram bo standardowo pokaza Replay/Photomode ktore w scigankach nie maja zadnego odniesienia do faktycznej gry + naobiecuja niewiadomo czego tylko po to zeby sie nigdy z tego nie wywiazac, jak poprawione dzwieki czy AI w GT6... Jedyne wiarydogne zrodla dla mnie jesli chodzi o GT to beda relacje graczy z E3 czy innych targow ktorzy beda mieli okazje ograc gre na stoiskach, bo PD stracilo jakaklowiek wiarygodnosc i zaufanie.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Na tym etapie to wystarczy ze pokaza czarny ekran z dzwiekami w tle i juz bedzie wiadomo czy cokolwiek sie w grze ruszylo czy dalej dostaniemy gre z PS2 plus pare wozow/tras z PS4... 

 

Ponoć w GTS wszystkie auta mają być 'Super Premium'. Widziałem gdzieś na GTPLanet fragment rozmowy fana z devem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na dzisiejszej imprezie PD gdzie ma byc pokazany nowy trailer GTS ludzie juz maja okazje pograc w nowa odslone gry, i mozna znalezc wypowiedzi o tym ze dzwieki... sa takie same jak w GT6... Takze PD pozamiatalo, ale samych siebie, a podobno podwedzili dzwiekowca z Forzy ktora pod tym wzgledem jest kapitalna, widocznie chyba tylko po to zeby go zamknac w piwnicy zeby Forza jeszcze bardziej nie odskoczyla w tym aspekcie ;D Oczywiscie na trailerach jak zawsze beda dla niepoznaki puszczane prawdziwe dzwieki, a tymczasem w studio PD:

 

bZysLMS.png

 

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak SPORT to będzie tylko i wyłącznie GT6 na lekkich sterydach. Dadzą kilka nowych fur, żeby nie było że nic nie robią, dźwięki pozostaną te same, kilka znanych tras i nastawienie na rozgrywkę sieciową. Nie oczekuje po tym tytule nic więcej jak po Prologach, chociaż tam była mała zajawka kampanii single player.

Niestety, ale nadzieja na większe zmiany to dopiero przy GT7, a na to jeszcze poczekamy trochę, o ile w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czego najbardziej sie obawiam to ze zabija fukcje sieciowe w GT6 (chocby takie jak wyzwania) w momencie jak pojawi sie GTS. 

Nawet jesli GTS ma byc czyms na ksztalt prologu, nastawionego na online, to jednak spodziewalbym sie poprawek ktore mialy by prezentowac poziom przyszlego GT7 z ograniczona liczba fur i tras dla wielkich fanow GT. Jesli to mala produkcja (jesli chodzi o zawartosci) to powinni ja dopiescic i tak odbicowac zeby ludziom galy z orbit wychodzily.

Jesli jednak dostaniemy GT6 po malej dawce sterydow i nic wiecej... no to powiem ze troche slabo... bo jak taki GTS bedzie mial mnie zachecic do GT7? Jak mam uwierzyc ze GT7 bedzie prezentowac nowa jakosc skoro GTS jej nie prezentuje... 

No chyba ze wielkim wow bedzie mialo byc to ze GTS bedzie dzialal z PS VR. 

Coz jak bedzie czas pokaze, a na GTS zupelnie nie mam cisnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych informacji wynika ze... w koncu jest po co nabyc PS4 ;) Premiera potwierdzona na 15 Listopad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 137 samochodów super premium
  • 19 lokacji
  • Tokyo Express Way - tor nawiązujący do japońskich autostrad
  • Powracają "Dirt Tracks"
  • 110 wydarzeń offline
  • Przebudowano tory z poprzedniej części, aby oddać moc PlayStation 4
  • Cztery kategorie samochodów - w tym samochody istniejące w rzeczywistości oraz różne fikcyjne koncepcje
  • Nowy tryb fotograficzny
  • Składająca się z czterech sekcji kampania (w tym szkoła jazdy)
  • Cały system społecznościowy
  • Przebudowano muzeum
  • Wszystkie modele samochodów zostały stworzone od zera.

 

No 110 offline i do tego jakas kampania, przyznam ze odrobine sie zainteresowalem. Troszke malo lokacji...  no ale coz pozyjemy zobaczymy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez szalu. Grafika wypisz wymaluj jak w GT6 tylko torche ulepszone oswietlenie, bije za to po oczach kompletny brak AA i screentearing co w 2016 nawet na Prima Aprilis by nie przeszlo:

eIWmmi5.png

 

No i drzewa sa chyba jeszcze gorsze niz na PS3, przeciez to jest jedna tekstura pociagnieta wzdluz toru lol:

seBAUjf.jpg

 

Pomijam fakt ze ma to byc "gameplay" trailer a w tych 4min. gameplay'u jest moze z 10s, reszta to Replay/Photomode ktore nie maja zadnego odniesienia do wlasciwej rozgrywki. Kwestie dzwiekow, AI, kolizji itd. dalej stoja pod wielkim znakiem zapytania. Niezmiernie cieszy natomiast fakt ze robia kazde auto od zera. Jest i Livery Editor, ale jesli nie bedzie mozna sie dzielic/sciagac malowan jak w Forzie to bedzie to jedynie polprodukt, takze licze na wiecej info z nim zwiazanych. I narazie to tyle, jakis tam postep widac, ale bez prawdziwego gameply'u ciezko cokolwiek ocenic bo tak jak mowie - najwazniejsze kwestie dalej sa nierozwiklane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy praca zawieszenia będzie podobnie dopracowana jak w Project Carsie, bo jeśli nie to będzie odczuwalny regres feelingu jazdy i nie wiem czy będę w stanie dobrze bawić jeżdżąc kartonem na czterech kółkach, szczególnie po tym co doświadczyłem w PC. Oby moje obawy się nie sprawdziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to co pokazali to ma być nowe GT to jakiś żart................tyle czasu robili takie kopiuj/wklej z GT6 z nieco lepszym oświetleniem,trochę ładniejszymi furami a otoczenie nadal jak było chujo............tak jest dalej.Prosze was-z czym do ludu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oglada ktos stream? Nie wiem czy to w ogole mozna nawet okreslic jako GT6.1... Dokladnie te same dzwieki suszarek/odkurzaczy, ten sam system kolizji przy zderzeniu z banda... Ja odpadam, mam nadzieje ze MS pokaze chociaz teaser Forzy 7 na E3 i (po raz pokejny) pokaze Kazowi jak sie robi wyscigowki. Nic tylko patrzec jak PD odcina serwery GT6 zeby zmusic ludzi do przesiadki na PS4 i GTS ;)

 

EDIT:

 

Trailer vs wlasciwa gra:

5p4o1j5f2hw3pgy827kft6ask.jpg

Wychodzi na to ze PD nawet dobrego trailera nie potrafi zrobic...

 

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz obejrzalem fragmenty i widac ze PD z uporem maniaka trzyma sie sterylnosci.

No coz driving simulator nie racing sim...

To chyba jedna z tych rzeczy gdzie chcialbym miec wybor, GT5 i GT6 swietnie mi sie gralo a 6 dalej gram dzis sobie odpalilem, ale brak mozliwosci nawet zmiany opcji odnosnie uszkodzen, brak lepszych dzwiekow, kartonowe uderzenia o bande...

no coz zobaczymy, nie skreslam tej produkcji bo ma singla, ale z pewnoscia jesli bede rozwarzal zakup to jak juz bedzie w koszu z napisem wyprzedaz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...jeśli to ma być ten wyczekiwany wyścigowy killer to ja odpadam. Forza 6 zjada to GT na śniadanie. Słabo to wygląda i nie ma niczego nowego. Bardziej zapowiada się na demo niż pełnoprawną grę. Wygląda jak Gran Turismo 6.5 albo 6.1 bo tej nowej jakości związanej z większą mocą w nowej konsoli to nie widzę. Wracam do Forzy i chwilowo zakup nowego GT odkładam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadome, że to Prologue z inną nazwą tylko. Szkoda tylko, że to tylko minimalnie poprawione GT6, ale niczego innego się nie spodziewałem.



Druga sprawa to to, że japoński game dev leży i kwiczy od dłuższego czasu. PD jest tego idealnym przykładem. Głowy w tyłkach i realizowanie swojej ideologii, która dziś już się nie sprawdza.




Najbardziej mnie martwi to, że przy GT7 również nic się nie zmieni.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarałbym się gdybym mógł pod to podpiąć swoją DFGT, a tak jak mam wydać tyle co konsola na kierownicę to zawsze studzi moją chęć do zakupu kolejnej scigałki.

Zanim wyjdzie pełna GT7 to już będzie nowa generacja na horyzoncie, zapewne nowe kierownice i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i jestem zawiedziony. Wygląda jak GT6 Remastered i nic więcej. GT5 przemogłem, GT6 również, ale tego nie ruszę. Zdecydowanie lepiej prezentuje się Project Cars. Przykre, że konkurencja potrafi mieć świetnie wyścigi, a na Playstation oprócz genialnego DriveClub, nie ma nic ekskluzywnego, a zarazem będącego symulatorem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam w pupci ) jesli nowa gra spowoduje ze znowu bedziemy sie scigac w GTbN jak szaleni to ja sie juz pisze. Gra to tylko 50% sukcesu a reszta to ludzie z ktorymi sie scigasz!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym dźwiękiem? Ktoś pisał, że to samo co w GT6 a ja specjalnie nic na YT nie mogę w tym temacie znaleźć. Może ktoś podrzucić filmik z dźwiękiem aut?

 

Myślę, że trzeba poczekać na betę czy jakieś pierwsze gameplaye z prawdziwego zdarzenia i dopiero wyrokować. Na pewno cieszy dodanie funkcji społecznościowych, różnego rodzaju ratingów kierowcy itp. - mało o tym wiadomo ale jakieś nieśmiałe wnioski można z obrazków wyciągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Sir Siekier

duzo racji, ale pytanie skoro sciganie bedzie tym samym czym jest teraz GT6 z moze mininalnymi zmianami to rownie dobrze mozna by dalej z uporem maniaka tkwic przy GT6 na poprzedniej generacji. Obawiam sie ze Sony i PD zadbaja o to zeby w okolicach swiat zrobic patch ktory zabije wszystkie funkcje online w GT6, w takim wypadku owszem nie bedzie wyboru bedzie tylko GTS. 

--------------

Jesli GT6 uznac za GT5,5 to GTS jest GT5,75. 

Seria stoi mocno w miejscu, a zmiany przypominaja nowy makijarz tej samej zmeczonej juz zyciem kobiety. 

Nowe menus, zmiany w photo mode, naklejki, pewna poprawa graficzna. I dalej ten sam kartonowy model kolizji - bylo to pieknie widac na ostanim okrazeniu na Nurbie na karuzeli jeden leci szeroko ale wolno i ostroznie, drugi leci po wlasciwej linii ale pod koniec nie opanowal pojadu bum bum 2 kartonowe pudelka sie zderzyly jedno odbilo sie od drugiego a drugie skonczylo na bandzie. 

Wczoraj jak lecial ten steam to ja sobie smigalem zawody zesonowe w GT6 (co brak praktyki dal sie we znaki), i bawilem sie swietnie, mimo sterylnosci, ale jakos nie usmiecha mi sie placic po raz kolejny za to samo tyle ze mniejsza zawartoscia (wozy, tory). 

Nie skreslam GTS, ale jesli kupie to pewnie dopiero po taniosci, a i to o ile nie bedzie GT7 na horyzoncie.... ale patrzac co PD robilo 2,5 roku to pewnie GT7 wyjdzie w 2021r.

@cieglo

Tutaj masz zapis transmisji z wczoraj: http://www.gran-turismo.com/pl/products/gtsport/report/

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z tego co mówili to nie jest finalny produkt , zarówno pod wzgledwm grafiki jak i fizyki .

Na dzień dzisiejszy widać że skupili się na dodaniu nowych opcji zamiast na zmianach w samym gameplayu .

Plusy

+Neutralizacje i Safety Car , coś czego ewidentnie brakowało w poprzednich grach .

+Nowy tryb obserwatora który wreszcie działa jak powiwnien (nie jest ograniczony tylko do uczestników gry) i do tego ma kilka fajnych nowych funkcji jak możliwość odpalenia powtórki

+Nowy HUD (po tylu latach wreszcie widzimy różnice czasowa nie do pierwszego a do poprzedzającego nas zawodnika)

+Nowy Photo Mode

+System malowan (coś co Forza miała już dawno , no ale cieszmy się ze jest )

Minusy

-Archaiczne rozwiązania z poprzednich gier.

-Mało zmian względem GT5/6

-Dźwięki (no ale to GT , nie ma co oczekiwać poprawy)

-uszkodzenia (wyścigi kartonowych pudełek)

-fizyka , ciężko coś powiedzieć po filmikach , ale wyglądało to dziwnie . 

Samochody latały na lewo i prawo jak w NFS.

 

 

Ale na koniec warto napisać jedno ... Mimo tych wszystkich wad....16 listopada i tak wszyscy będą grać bo to kolejne Gran Turismo , nawet jesli to tylko Prologue :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×