Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spełniłem wszystkie warunki do bety, niestety nie udało mi się zarejestrować, dość powszechny problem niestety, więc sobie odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć iksboksa i usługę EA Access, wtedy możesz przetestować 5 dni przed premierą pełną wersję.

Ewentualnie zapisać się do zamkniętej bety, niestety zapisy są już zamknięte.

Tak to wygląda w skrócie.

A czy przypadkiem przed samą premierą nie wyjdzie zwykłe demo, jak przy okazji poprzedniej części i chyba każdej innej gry od EA Sports? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem przed samą premierą nie wyjdzie zwykłe demo, jak przy okazji poprzedniej części i chyba każdej innej gry od EA Sports? :P

Wyjdzie. Był news na głównej i innych portalach. Coś ok. 2 tygodni przed premierą o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie demko raczej na bank jak to zwykle bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z NHL ea sports postapilo srednio, demo a raczej grywalna beta byla tylko dostepna dla posiadaczy wersji 15 wiec moze im sie polityka zmienila i tu tez odwala taki numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie tam demo szczerze nie interesuje, czekam na pełną.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu ponad 100 walk w wersji beta , gra skończyła tam gdzie jej miejsce ... w koszu.

To co EA tutaj zaprezentowało jest totalnie niegrywalne , a już z całą pewnością na jakimś sensownym poziomie.

Czarę goryczy przelało nowe sterowanie które jak mówiłem wcześniej jest najgorszym możliwym rozwiązaniem jakie można spotkać w grach , to powinno zobrazować jak źle jest.

 

Nic w tej grze nie dzieje się w czasie rzeczywistym. W poprzedniej części całość akcji w parterze działa się tak jak by na bieżąco , czyli konkretny ruch analoga odpowiadał konkretnej akcji.
Zapomnijcie o tym w tej części. Wychylamy analoga i czekamy aż naładuje się kółeczko , ładuje się ono na tyle długo że stajemy się podatni na ataki. W praktyce całość wygląda tak że teraz zamiast blokować próby przejścia przeciwnika do czego zawsze potrzeba było dobrego wyczucia kierunku i momentu , wystarczy klepnąć przeciwnika lekkim ciosem co powoduje przerwanie ładowania kółeczka a co za tym idzie idealną obronę.

Tak samo tajskim klinczu , chcesz uciec? Czekasz aż naładuje się kółko , co w takiej pozycji powoduje że musisz czekać na moment w którym przeciwnik się zmęczy...problem jest taki że jego ataki zabiorą mniej staminy niż twoje próby blokowania ciosów do czasu aż on się zmęczy (czyli twoja stamina skończy się wcześniej) , a brak jego blokowania skończy się na deskach po UWAGA 2 ciosach na kolano , nie raz na jakiś czas a za każdym razem!!! Sprawdzone w kilku walkach , wchodzimy w tajski dwa kolanka , dobiegamy do przeciwnika i kończymy walkę.

 

Poprzednia część jaka była taka była , ale była przynajmniej grywalna. To co tutaj EA pokazało to crap pokroju FIFY nastawiony na dzieciaki które będą naciągać rodziców na paczki do Ultimate Team i to jest smutny fakt dotyczący UFC 2.

 

Preorder wycofany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu ponad 100 walk w wersji beta , gra skończyła tam gdzie jej miejsce ... w koszu.

To co EA tutaj zaprezentowało jest totalnie niegrywalne , a już z całą pewnością na jakimś sensownym poziomie.

Czarę goryczy przelało nowe sterowanie które jak mówiłem wcześniej jest najgorszym możliwym rozwiązaniem jakie można spotkać w grach , to powinno zobrazować jak źle jest.

Nic w tej grze nie dzieje się w czasie rzeczywistym. W poprzedniej części całość akcji w parterze działa się tak jak by na bieżąco , czyli konkretny ruch analoga odpowiadał konkretnej akcji.

Zapomnijcie o tym w tej części. Wychylamy analoga i czekamy aż naładuje się kółeczko , ładuje się ono na tyle długo że stajemy się podatni na ataki. W praktyce całość wygląda tak że teraz zamiast blokować próby przejścia przeciwnika do czego zawsze potrzeba było dobrego wyczucia kierunku i momentu , wystarczy klepnąć przeciwnika lekkim ciosem co powoduje przerwanie ładowania kółeczka a co za tym idzie idealną obronę.

Tak samo tajskim klinczu , chcesz uciec? Czekasz aż naładuje się kółko , co w takiej pozycji powoduje że musisz czekać na moment w którym przeciwnik się zmęczy...problem jest taki że jego ataki zabiorą mniej staminy niż twoje próby blokowania ciosów do czasu aż on się zmęczy (czyli twoja stamina skończy się wcześniej) , a brak jego blokowania skończy się na deskach po UWAGA 2 ciosach na kolano , nie raz na jakiś czas a za każdym razem!!! Sprawdzone w kilku walkach , wchodzimy w tajski dwa kolanka , dobiegamy do przeciwnika i kończymy walkę.

Poprzednia część jaka była taka była , ale była przynajmniej grywalna. To co tutaj EA pokazało to crap pokroju FIFY nastawiony na dzieciaki które będą naciągać rodziców na paczki do Ultimate Team i to jest smutny fakt dotyczący UFC 2.

Preorder wycofany.

No chyba raczej ze 2 kolana w klinczu na glowe to koniec niema w tym nic dziwnego. Twoje negatywne opinie mnie dziwia bo raczej kazdy zachwala ja czekam na demo a jak nie bedzie to i tak kupie preorder.W razie czego sprzedam szybko i i straty nie odczuje nawet.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba raczej ze 2 kolana w klinczu na glowe to koniec niema w tym nic dziwnego. Twoje negatywne opinie mnie dziwia bo raczej kazdy zachwala ja czekam na demo a jak nie bedzie to i tak kupie preorder.W razie czego sprzedam szybko i i straty nie odczuje nawet.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalk

Amerykanie to naród idiotów więc co tu się dziwić że zachwalają? Zmiana sterowania z real time action na wait for it  jest własnie takim ukłonem w stronę ludzi którzy pada widzą pierwszy raz w życiu. Ja grając w tą betę czułem się jak bym grał w kolejną część Final Fantasy z jakimś dziwnym, niedorobionym sterowaniem.

Dadzą demo to ludzie będą zachwyceni zmianami bo na botach tak tego nie będzie widać. Ale online gdzie ludzie jak to ludzie będą wykorzystywać każdą niedoróbkę gry (tak jak to się dzieje teraz w betcie) w obecnym kształcie to tylko ocean frustracji.

 

Walki są totalnie randomowe jak spotkania w FIfie , KO po jakichś losowych ciosach bez staminy. Do tego całe mnóstwo błędów gdzie postaci się potrafią zablokować przy próbie przechwycenia kopnięcia , potrafią mieć schowane ręce na początku walki z którymi nie da się nic zrobić i wiele innych.

EA jak zwykle sprytnie rozgrywa swoje Bety blokując nagrywanie , co by jakieś niewygodne fakty nie wyszły w trakcie.  

Niestety ale UFC 2 to w tym roku murowany kandydat do największego rozczarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze bylem bardzo napalony na UFC2, i wlasciwie to byl dla mnie starter pod PS4, ale recka kolegi, troszeczke zasiala we mne niepewnosc.

Po UFC 3 od THQ, mialem pauze od MMA na PS, ale po obejrzeniu trailerow, wlasnie UFC2 mnie bardzo podjaralo. OK - wiedzialem, ze EA robilo gorsze walki niz THQ. W ogole, THQ; na ktore tak narzekano, okazuje sie, ze postawilo poprzeczke, ktorej sporostac nie moze ani EA (UFC) ani 2K (WWE). Ale wracajac do tematu - jesli jest jak pisze kolega Elliot, to niestety bede bardzo rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryan Hayes, jeden z odpowiedzialnych za tytul potwierdził na twitterze że dema niestety nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, jednak czekam niecierpliwie na ten tytuł, biorę na premierę, tylko ze względu na tryb ultimate team, myślę że będzie fajna zabawa, ważne żeby to było dobrze zbilansowane, a nie w 90% skierowane na multi płatności, wyszukiwanie przeciwników na podobnym poziomie czy coś takiego, bo wiadomo że Zachód stać na to żeby ojrami  rzucać, ja nie mam zamiaru :D, wezmę wersję deluxe jak będzie na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeee będzie mlucka w stójce, biere :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie większość zainteresowanych już widziała.

Joanna wygląda kapitalnie.

 

 

 

A mi się podoba ten rozbudowany parter, bardzo lubię spawać do maty jednopłaszczyznowych zawodników w online ;)

Oby tutaj było szerokie pole do popisu.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość zainteresowanych już widziała.

Joanna wygląda kapitalnie.

https://www.youtube.com/watch?v=4xTFuu-v5gE

A mi się podoba ten rozbudowany parter, bardzo lubię spawać do maty jednopłaszczyznowych zawodników w online ;)

Oby tutaj było szerokie pole do popisu.

Poddac , znokautowac albo zgnoic czekam

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że kolega pisał o fatalnym parterze, to jednak zdecydowalem że grę kupię a parter po prostu będe musiał rozkminić i się przyzwyczaić. Gra wygląda obłędnie a Johana dodaje w pytę smaku, nam Polakom, tej grze.

Bogaty roster też cieszy, że najpierw w karierze będzie się obijac kelnerów ufc a dopiero później jakieś grubsze ryby.

Nie mogę jednak znając calego rosteru. Czy ktoś wie, czy będzie tam Lesnar, Crocop, W. Silva i ogólnie jakieś legendy z czasów pride?

I nie wiem czy brać wersje cyfrową deluxe za 309pln i mieć dzień przed premierą czy pudełkową ale dopiero kilka dni po premierze...

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anderlei wyglada jak prawdziwy, super grafika! Swietna gierka sie nam szykuje. Nie moge sie doczekac az zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie namiary na tanie pre-order y?

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest między lawlerem i frankiem? Rutten? I wgl Connor I ronda nie powinni za uja być na pierwszym planie.

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest między lawlerem i frankiem? Rutten? I wgl Connor I ronda nie powinni za uja być na pierwszym planie.

Wysłane z mojego SM-N920C

Dlaczego nie powinni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kto to jest między lawlerem i frankiem? Rutten? I wgl Connor I ronda nie powinni za uja być na pierwszym planie.

Wysłane z mojego SM-N920C

Ronda może i nie, ale Connor jak najbardziej tak :)

 

 

Edit: https://www.easports.com/ufc/fighter-roster?utm_campaign=ufc2_hd_ww_ic_ic_fb_ufc-2-roster-fb-022516&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=1957&ts=1456506131736&sf44786188=1link do całego rostera zawodników :)

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×