Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Ja widzę tu taki sam krótki żywot jak UFC 1. Poprawiono grafikę, zmieniono parter i w sumie tyle. Wciąż zbyt często są identyczne animacje wszystkiego. Od odrzucenia po silnym ciosie, po radość po zwycięstwie.

Za darmo w EA Access super, za 250 zł zdecydowanie nie :)

A w jakiej grze sa jakies wielkie zmiany ?

 

Assasin nie rózni sie praktycznie niczym od 1 czesci

 

Fifa od kilku lat to samo

 

Uncharted 1,2,3 i teraz 4 czesc tez prawie to samo

 

Moge tak wymieniać dalej ale nie ma po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, Uncharted jest genialne, drobne zmiany tylko doskonalą. UFC 1 było słabe, więc dziwne porównanie :) Po paru walkach robi się monotonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy popołudniu.

Co tam ciekawego zobaczyłeś?  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać dopiero jak skończę triala, ale niech wam będzie ;)

 

Pograłem z grubszą większość trybów oprócz kariery czyli min. singiel, Ultimate team, sezony, trzeba sobie jakoś rozplanować te 10 godzin bo w sumie to nie jest wcale tak dużo.

Graficznie podobnie jak jedynka ale tego szło się spodziewać bo i w sumie co tu ulepszyć, niektóre postacie wyglądają lepiej niż poprzednio.

Dużo fajnych nowych animacji ruchu, szczególnie w parterze. Właśnie, parter, to jest przegięcie ;)

Na początku myślałem że to jakiś kosmos i ciężko będzie to ogarnąć, ale czasem stwierdzam że spokojnie, kilka chwil treningu samouczek czy coś i będzie dobrze.

Ale jaka frajda, ilość tych wszystkich nowych przejść i pozycji naprawdę mi się podoba, widać że dopakowali podłogę strasznie. Wrócił nawet flying armbar z clinczu z tego co widziałem.

Natomiast stójka według mnie jest dużo łatwiejsza i prostsza niż w jedynce, być może ciut za szybka jak dla mnie i za łatwa. Online jeszcze to jakieś wyzwanie, ale na poziomie Pro w singlu praktycznie w każdym momencie mogę skończyć walkę, przy lekkim przyciśnięciu przeciwnika czy jakiejś udanej kombinacji.

Ze stójki na plus na pewno sposób kończenia zawodnika który padnie na glebę, bardzo fajnie to wygląda.

Dużo trybów singlowych i online, bardzo fajnie zapowiada się ten Ultimate Team, większość czasu przegrałem właśnie tam.

Mi podoba się bardzo, kto dopracuje parter według mnie będzie strasznie męczył przeciwników w tej grze.

Coś więcej napiszę jak skończę triala pewnie.

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać dopiero jak skończę triala, ale niech wam będzie ;)

 

Pograłem z grubszą większość trybów oprócz kariery czyli min. singiel, Ultimate team, sezony, trzeba sobie jakoś rozplanować te 10 godzin bo w sumie to nie jest wcale tak dużo.

Graficznie podobnie jak jedynka ale tego szło się spodziewać bo i w sumie co tu ulepszyć, niektóre postacie wyglądają lepiej niż poprzednio.

Dużo fajnych nowych animacji ruchu, szczególnie w parterze. Właśnie, parter, to jest przegięcie ;)

Na początku myślałem że to jakiś kosmos i ciężko będzie to ogarnąć, ale czasem stwierdzam że spokojnie, kilka chwil treningu samouczek czy coś i będzie dobrze.

Ale jaka frajda, ilość tych wszystkich nowych przejść i pozycji naprawdę mi się podoba, widać że dopakowali podłogę strasznie. Wrócił nawet flying armbar z clinczu z tego co widziałem.

Natomiast stójka według mnie jest dużo łatwiejsza i prostsza niż w jedynce, być może ciut za szybka jak dla mnie i za łatwa. Online jeszcze to jakieś wyzwanie, ale na poziomie Pro w singlu praktycznie w każdym momencie mogę skończyć walkę, przy lekkim przyciśnięciu przeciwnika czy jakiejś udanej kombinacji.

Ze stójki na plus na pewno sposób kończenia zawodnika który padnie na glebę, bardzo fajnie to wygląda.

Dużo trybów singlowych i online, bardzo fajnie zapowiada się ten Ultimate Team, większość czasu przegrałem właśnie tam.

Mi podoba się bardzo, kto dopracuje parter według mnie będzie strasznie męczył przeciwników w tej grze.

Coś więcej napiszę jak skończę triala pewnie.

O no to ja się cieszę, że stójka jest szybsza. Czyli można ogólnie powiedzieć, że szykuje się lepiej, więcej niż jedynka?:D 90% moich walk w jedynce kończyło się w stójce, więc jeśli parter w tej części jest lepszy, to gra będzie miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno więcej jeśli chodzi o tryby, jest więcej zabawy.

Stójka dużo szybsza, dla mnie ciut za szybka, w jedynce podobała mi się lepiej. Parter teraz bez porównania do pierwszej części.

Ogólnie zmiany na plus, widać że coś tam słuchają graczy jeśli chodzi o ten tytuł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie przykuwa uwagę w parterze? Rozumiem, że mnogość technik to jedno. Co poza tym? Jak wyglądają poddania, przejścia, kontry itd. i obrony do nich? Są jakieś techniki na nogi?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No parter został bardzo przebudowany, te wszyskie sweepy, sprawle, jest tego masa, plus nowe pozycje.

 

 

Sporo fajnego gempleju jest na tym kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać dopiero jak skończę triala, ale niech wam będzie ;)

Pograłem z grubszą większość trybów oprócz kariery czyli min. singiel, Ultimate team, sezony, trzeba sobie jakoś rozplanować te 10 godzin bo w sumie to nie jest wcale tak dużo.

Graficznie podobnie jak jedynka ale tego szło się spodziewać bo i w sumie co tu ulepszyć, niektóre postacie wyglądają lepiej niż poprzednio.

Dużo fajnych nowych animacji ruchu, szczególnie w parterze. Właśnie, parter, to jest przegięcie ;)

Na początku myślałem że to jakiś kosmos i ciężko będzie to ogarnąć, ale czasem stwierdzam że spokojnie, kilka chwil treningu samouczek czy coś i będzie dobrze.

Ale jaka frajda, ilość tych wszystkich nowych przejść i pozycji naprawdę mi się podoba, widać że dopakowali podłogę strasznie. Wrócił nawet flying armbar z clinczu z tego co widziałem.

Natomiast stójka według mnie jest dużo łatwiejsza i prostsza niż w jedynce, być może ciut za szybka jak dla mnie i za łatwa. Online jeszcze to jakieś wyzwanie, ale na poziomie Pro w singlu praktycznie w każdym momencie mogę skończyć walkę, przy lekkim przyciśnięciu przeciwnika czy jakiejś udanej kombinacji.

Ze stójki na plus na pewno sposób kończenia zawodnika który padnie na glebę, bardzo fajnie to wygląda.

Dużo trybów singlowych i online, bardzo fajnie zapowiada się ten Ultimate Team, większość czasu przegrałem właśnie tam.

Mi podoba się bardzo, kto dopracuje parter według mnie będzie strasznie męczył przeciwników w tej grze.

Coś więcej napiszę jak skończę triala pewnie.

Co do AI ponoc trudniejszy jest na Hard

W nowym patchu maja poprawic obrone w stojce cpu.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro jest wyżej niż Hard, ale tak jak napisałem stójka jest dużo łatwiejsza z AI niż w jedynce, nawet na najwyższym poziomie, za to parter... za mocny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro jest wyżej niż Hard, ale tak jak napisałem stójka jest dużo łatwiejsza z AI niż w jedynce, nawet na najwyższym poziomie, za to parter... za mocny ;)

Wiem ze pro jest wyzej ale ponoc na hardzie cpu gra lepiej.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że sa nowe animacje w parterze jak nie ma nad tym żadnej kontroli?

W poprzedniej części wszystko w parterze działo się w czasie rzeczywistym tutaj jest "wychyl analoga w lewo.... czekaj.... udało sie... Wychyl analoga w prawo... Czekaj... " i tak w kółko.

Do tego sytuacje w której obaj gracze proboja zmienić pozycję , nie macie tak jak w poprzedniej części możliwości anulowania jednej czynności i przejścia do innej (w tym wypadku zablokowania przejścia rywala) bo gra ukarze was za taką próbę totalną blokadą sterowania na kilka sekund.

Sterowanie jest prostsze tu się zgodzę, ale zrobili to jak zawsze kosztem splycenia rozgrywki do maksimum.

Nigdy nic dobrego nie wyszło z podejścia user friendly i to jest doskonały przykład.

Już pomijam fakt że walki w stojce są jeszcze bardziej randomowe od tych w poprzedniej części.

Jak dla mnie to ta gra powinna być do pobrania za free jako dodatek do UFC1 ,bo nowe sterowanie psuje odbiór całości.

Jedyna nadzieja ze dadzą możliwość powrotu do starego sterowania w przyszłości...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elliot, ciekawe jest to, że nikt nie ma takich wniosków jak Ty. Nie pisze o tym nikt tutaj, nie narzekają na to na streamach, kanałach na YT. Z tego co piszesz wynika, że gra jest kompletnie niegrywalna w parterze. Ciekawe co na to toreso, dobrze by było gdyby się do tego odniósł. Toreso? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze pro jest wyzej ale ponoc na hardzie cpu gra lepiej.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 

No Ponoć, ja nic takiego nie zauważyłem, na hardzie jest łatwiej o wiele.

 

 

Ale co z tego że sa nowe animacje w parterze jak nie ma nad tym żadnej kontroli?

W poprzedniej części wszystko w parterze działo się w czasie rzeczywistym tutaj jest "wychyl analoga w lewo.... czekaj.... udało sie... Wychyl analoga w prawo... Czekaj... " i tak w kółko.

Do tego sytuacje w której obaj gracze proboja zmienić pozycję , nie macie tak jak w poprzedniej części możliwości anulowania jednej czynności i przejścia do innej (w tym wypadku zablokowania przejścia rywala) bo gra ukarze was za taką próbę totalną blokadą sterowania na kilka sekund.

Sterowanie jest prostsze tu się zgodzę, ale zrobili to jak zawsze kosztem splycenia rozgrywki do maksimum.

Nigdy nic dobrego nie wyszło z podejścia user friendly i to jest doskonały przykład.

Już pomijam fakt że walki w stojce są jeszcze bardziej randomowe od tych w poprzedniej części.

 

 

Nie do końca jest tak jak piszesz.

Przecież możesz blokować przejścia normalnie lub zmienić pozycje, nie zależnie czy jesteś w pozycji dominującej czy nie. Więc albo blokujesz w te czy we wte, albo zmieniasz pozycje w te czy we wte. Nie da się blokować i przechodzić pozycji jednocześnie, no chyba że robisz sweepa lub sprawla.

Co do "czekaj" to właśnie dla tego dłużej czekasz bo jest to wynikiem niskiego poziomu staminy, przy wysokim przejścia wchodzą bardzo szybko. Z pozycji dominującej przejścia są szybsze, z pleców dłuższe, co jest całkiem zrozumiałe, jak chłop leży na tobie.

Najlepiej się naumić nowego sterowania i wyłączyć podpowiedzi, sam tak planuje, te obrazki z wskazówkami są trochę mylące czasem.

 

 

Jak dla mnie to ta gra powinna być do pobrania za free jako dodatek do UFC1 ,bo nowe sterowanie psuje odbiór całości.

Jedyna nadzieja ze dadzą możliwość powrotu do starego sterowania w przyszłości...

 

Już jest za free ale tylko 10 godzin, jeśli komuś się nie podoba, nie musi kupować przecież.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elliot, ciekawe jest to, że nikt nie ma takich wniosków jak Ty. Nie pisze o tym nikt tutaj, nie narzekają na to na streamach, kanałach na YT. Z tego co piszesz wynika, że gra jest kompletnie niegrywalna w parterze. Ciekawe co na to toreso, dobrze by było gdyby się do tego odniósł. Toreso? :)

Powrownojac do UFC Undisputed 1-3 i EA UFC tak właśnie jest , gra jest w parterze niegrywalna w stosunku do tamtych gier.

Oczywiście jest to mocno przerysowana opon , ale moim zdaniem nie narzekają pizdki które nie ogarnialy parteru w grze od THQ , w EA UFC też sterowanie wymagało wprawy a tu widać kto był targetem , amerykańskie pryszczate nastolatki.

Miało być prosto i jest zbyt prosto, walki w parterze to jest teraz totalny chaos. Zero kontroli , mnóstwo przejść bez składu i ładu bez karencji na staminie , do tego kolejny raz w grze od EA ( A jest tak od patcha do Fight Night 4 ) premiuje się spamerów .

I nie zrozumcie mnie źle gra nie jest taka zła, ale w sportowym kontekscie jest niegrywalna . Ot można by tej grze nadać tytuł TEKKEN 8 UFC , arcade pełna gęba i nie ma co się dziwić taki jest obecny target EA , widać to w każdej ich grze sportowej od jakiegoś czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamuj trochę ze słownictwem w niektórych momentach, bo nie potrzebnie się pultasz w powietrze.

Dziękujemy bardzo za twoją opinię, wprowadzimy ją do systemu.

Teraz czekamy na inne.

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam cały czas bo nie wiem czy brać na premierę, Panowie nie bójcie się, piszcie jak najwięcej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, są polskie napisy? Pytam z ciekawości czy jest jedną wersja multi czy na regiony. I dwa: grę może pobrać każdy na te 10h czy tylko jakaś grupa ludziów?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było i nie ma PL.

10 godzinny trial pełnej wersji jest tylko dla posiadaczy EA Access.

 

Edytka:

 

BTW, dzisiaj wyłączę te trochę głupie podpowiedzi i sprawdzę jak się gra, przyznam że wpieniają mnieto bardzo, a sterowanie jest przecież praktycznie te same co w jedynce, dość intuicyjne, a zmiany w klawiszologii są kosmetyczne.

 

 

Dość fajne wideo tutki są, można zobaczyć co nowego wskoczyło do gry.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJiVGeJ_KPz6iwcPYNq2OJotJQuC3aiI0

 

 

Conan z Conorem, czyli dwóch rudych bawią się w nowym UFC:

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, zgadzam się z Elliot jeśli chodzi o parter. Gra lubi też gubić klatki o czym nikt nie pisał.

Tereso jak zwykle obrońca UFC. Przerabialiśmy to przy jedynce, a po miesiącu nikt w to nie grał :)

Grałem chwilę online, póki co nikt nie spamuje jednego ciosu jak to miało miejsce w poprzedniej grze. Ale online tylko 1500 osób, więc po premierze może być różnie.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mówię gra mi się podoba i tyle, ma swoje mankamety jak i plusy, niczego nie bronie.
Jak ktoś chce mega realistycznych doznań, 1:1 to niech zapiszę się do jakiegoś klubu MMA, będzie miał realizm na twarz, a tak to tylko gra, komuś pasuje biere, a jak nie to droga wolna, jak przy każdym innym tytule.

Prosta sytuacja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki sens grać online z randomami? To trochę jak z wyścigami - robi się własną ligę, dopuszcza sprawdzonych (usuwa spamerów), trzeba korzystać z potencjału forum. Jeśli gra będzie obiecująca (tak się zapowiada, ja na razie jestem zbudowany :) ) a online stabilny - napisze się krótki regulamin, zbierze pakę i zaczniemy oklep :) Jebać zgubione klatki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie mućki online to bym się pisał...

Czy można teraz wykupić ea acces i pobrać grę?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, czemu by nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no nie wiem... Zobaczę.

Kolejne pytanie : znalazłem grę w dobrej cenie, pre-order, ale nie piszą nic o Tysonie, Sakurabie i Basie. Wysłałem do nich maila z zapytaniem i odpowiedzieli, że nie dostali żadnej informacji od dostawcy na ten temat.

Myślicie, że mimo wszystko w pudełku byłby kod na tą trójkę? Jeśli nie, to czy od razu byliby w PSS do pobrania (za jakąś opłatą)?

I co z Brucem Lee? Jest normalnie w rosterze czy też jako jakiś dodatek?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×