Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co za sklep? Ja najtaniej znalazłem z 219 zł i darmowa wysyłka. Jednak we wszystkich sklepach co przejrzałem, to w każdym pisali o dostępie do legendarnych zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w Polsce. U szwabow. U mnie w game stopie wołają 79.99€ ale chyba ich kierwa budda opuścił. Media i Saturn 69. A znalazłem za 59.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce Lee otrzymałem od razu za to, że grałem w inne gry EA Sports.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ea to mam tylko fife 16.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 45 min i wyłączyłem.

 

Dla mnie totalne nieporozumienie tak samo jak jedynka i EA MMA. oni nie potrafią robić gier o mma, koniec kropka.

 

Stójka fatalna a parter i klincz to jakaś komedia. przyciśnij i przytrzymaj by zmienić pozycję.

Najgorzej że nie czuć dystansu ani siły ciosów np gram Aśką walę 50 frontoników i nic, tylko mi stamina spada a przeciwniczce nic się nie dzieje.

 

Jako fan MMA który zna cały roster nie czuję się targetem tej gry, wolę pograć w Maddena gdzie nie znam absolutnie nikogo a gra mi się świetnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem przed chwila o jeden klik od zamowienia gry, ale pomyslalem, "jeszcze wejde na PSS, moze ktos dodal opinie", a tu taki strzal... I znowu nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na moja opinie to dopiero nie będziesz wiedział co zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze dla rownowagi, bedziesz sie nad nia rozplywac?

Ja mam taka ochote, ze mimo wszystko chyba zamowie, a jesli bedzie rzeczywiscie niegrywalna, to po prostu strace troche i sprzedam.

Ostatnie UFC gralem (wlasciwie nadal gram od czasu do czasu) to UFC 3, wiec roster jest tam w 80% nieaktulany. Choc taki vintage tez ma swoje zalety, ale jednak lubie miec biezace sklady i statystyki. W UFC3 cenie sobie bardzo Pride, choc to taki lizniecie tematu, ale soccer kick lezacego zawdonika jest becenny.

Ale wracaajc do EA - nigdy nie gralem w ich produkcje. Tylko demo EA MMA, ale zupelnie nie przypadlo mi do gustu - jednak to bylo dawno temu i wiele od tego czasu sie zmienilo - zarowno same gry, jak i osobiste preferencje...

Teraz jestem wyglodnialy jak zolnierz po sluzbie, i biere wszystko;)

Jesczze poogladam recki na Tubie i klikam zamowienie;)

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została mi jeszcze godzina triala, wieczorem podsumowanie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wieczorem? Dawej przed teleexpressem.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie tematu UFC 1, tam Tereso też się zachwycał i wykłócał, więc przeczytacie to samo. A za miesiąc zapomnicie, że istniało coś takiego jak UFC 2:D

Ten parter to parodia jak czasami akcja zamiera, bo gra czeka aż załaduje się nasz wybór :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś oklep kilka razy wtedy ode mnie, ale widzę ze jeszcze Cię trzyma i masz jakieś ale do wtracenia, przykro mi nic na to nie poradzę że nie ogarniales gry wtedy jak i teraz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością, fajnie się grało ze znajomymi, w sieci też spoko ale wyszła fifa i przestałem. Teraz doszło parę trybów to się może nie znudzi tak szybko. Parter wydaje się, że będzie okej. Jak ktoś nie lubi takich gier to niech nie komentuje, że słaba bo moim zdaniem jest bardzo dobrze zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma związek to, że wygrałeś 2 walki do chujowizny gry? :)

Jarasz się po prostu tak samo jak wtedy, i skończy się również tak samo jak wtedy.

Planowałeś wielkie ligi online, złożoną rozgrywkę i tak dalej, a po miesiącu niemal nikt już w to nie grał. Czemu? Raczej nie dlatego, że była super :D

Teraz znowu to samo, jest kilka opinii, ale tylko Ty bronisz gry. Gra w parterze leży i kwiczy. To tak jak by w FIFA po dośrodkowaniu piłki, piłkarze zamierali w powietrzu, a Ty byś grał mini gierkę o to czy trafisz w piłkę :D

Gra jest spoko aby zagrać przy piwku z kumplem kilka walk i tyle.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry toreso ale gadasz jak PIS w sprawie Smoleńska.... Wszyscy się mylą , ale tylko ty masz rację i twoja racja to jest jedyna właściwa racja!

Gra jest słaba , w niczym nie umywa sie do serii Undisputed (no dobra w to się da grać online).

Ale we wszystkim innym gra leży i kwiczy . Oczywiście amerykańskie nastolatki zachwycone.

PS Tylko mnie irytuje ten ziarnisty filtr? (Szczególnie widoczny na powtorkach , momentami to wygląda jak by śnieg padał)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Pipol, chyba pomyliłeś mnie z kimś innym to nie ja organizowałem ligę tylko Inkognito, to raz.

Dwa ze nie będę odpowiadał juz na twoje posty bo i po co?

Tym bardziej ze ten temat jest nie do tego przeznaczony.

Tak w ogóle to mam w dupie opinie innych i jak dla mnie to tej gry może nikt nie kupić, mam to w tidit. Gra jest tak strasznie ujowa ze przegrałem cały trial w dwa dni. Kompletny krap, specjalnie ja kupie i wrzucę przez okno, taki protest, macie moja opinie, proszę bardzo, nie trzeba dziękować.

Boun voyage, gasimy światła i spokojnie możemy zamykać temat.

Miałem coś napisać na poważnie ale mam to w dupie I juz mi się nie chce. Wszystko i tak już wiadomo, rzeczowe opinie kolegów wyżej juz padły, nie mam nic więcej do dodania :D

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele wy macie po 5 lat i kręcone zęby?

Pisz co miałeś pisać a reszta niech trzyma japę jeśli nie ma nic konkretnego do napisania.

Być może UFC 2 to ścierwo nad ścierwa ale chciałbym poczytać jakieś recenzje. Z resztą UFC undisputed po pół roku też nie miało online a łatek doczekało się... Jednej. Jednemu może pasować taki system, innemu nie ale obejrzałem kilka recenzji i nie słyszałem narzekań na parter czy sterowanie. I bynajmniej recenzentami nie były pryszczate gimbazy. Gra oczywiście ma wady ale piszecie o niej jakby to była jakaś gratisowa produkcja ma komórki.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Toreso, ja też czekam na opinię. Napisałeś, że podzielisz się opinią wieczorem..., także z chęcią przeczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, jak jakaś osoba może się czepiać kogoś o to, że mu coś podoba, a czepia się o to bo mu się nie podoba...?  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja

 

 

Poza tym z grubsza swoją opinie już napisałem, zdania nie zmieniłem, a to co mógłbym napisać to tylko rozszerzenie tego bardziej szczegółowo.

Tym bardziej że większość wie lepiej ode mnie z czym mamy do czynienia tutaj przy tej grze, przykro mi ale mam to gdzieś, musicie sobie znaleźć innego męczennika który ograł cały trial i coś bardziej dosadnie może o tej grze powiedzieć. Mi to wisi, i mi się nie chce po prostu, moja w miarę pozytywna opinia nic nie zmieni, ale to też również mam w dupie, radźcie sobie sami :biggrin:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oprzytomnijcie. Nie ma co żyć przyszłością, jeżeli ktoś oczekuje że dostanie coś na wzór gry od THQ to jest w błędzie. Trochę się pozmieniało od tamtej pory i Elektronicy starają się pójść na jakiś kompromis który zadowoli starych wyjadaczy jak i niedzielniaków. UFC 1 mimo wielu błędów było bardzo grywalne, 90% mojego czasu to walki z kompem i to w takim zestawieniu fighterów którzy kiedyś walczyli lub będą walczyć. Bawiłem się przednie nawet jak stoczyłem parę pojedynków. Liczę na to że to samo dostanę od UFC 2. Więcej trybów już działa na plus, ciekawi mnie tylko jak z tym parterem wyjdzie ale ci którzy co jakiś czas zerkają na oficjalnym forum to twórcy często wchodzą w interakcje z użytkownikami i starają się naprawiać swoje błędy. Poprzednie UFC kupiłem dopiero jak dodali możliwość dobijania wrogów po KO. Może nie wszystko poprawią co ludzie sobie wymyślą ale jestem pozytywnej myśli. Z pre orderem ostatecznie się wstrzymałem bo liczę że jakiś sklep w Warszawie będzie miał wcześniej. Pozdrawiam i do zobaczenia w octagonie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kariera to jest śmiech , jest chyba jeszcze gorzej niż poprzednio bo treningi można skipować :) Sama gra ( dla casuala !!! ) jest ok grafika świetna , parter uproszczony co dla mnie ok . Ale boli kariera gdy jedyne co jest to filmik reklamowy miedzy kilkoma walkami , na pewno ultimate jest rozbudowany ale samą kampanie oceniam na 6/10 ( ale nawet w menu jest schowana )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toreso, mógłbyś jednak skrobnąć parę słów na temat szczegółów, zwłaszcza nt parteru. Mnie Twoje zdanie interesuje, niezależnie od tego co do powiedzenia mają inni. Szczególnie, że do tej pory było treściwie i na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×