Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

spokojniej :)

tak zrobiłem i jakoś dojechałem :biggrin:

Ale w Walii trzy odcinki bez strefy serwisowej to chyba ciut za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zrobiłem i jakoś dojechałem :biggrin:

Ale w Walii trzy odcinki bez strefy serwisowej to chyba ciut za dużo

 

Jak jedziesz bez przygód to strefa serwisowa jest praktycznie niepotrzebna. Kilka procent na każdym elemencie i zostaje czas jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No bez jaj.... Jak sie rozwalic to na maxa.... Ocieractwo jest zboczeniem!!

Tacho zamiast grac bys podelowal...

Btw Pamietasz utwor Yaro - Rowery Dwa?? Choc ty mozesz byc za mlody....

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te strefy serwisowe to Sieniu chyba losowo ustawiałeś bo tak dziwnie hehe. U mnie pierwszy odcinek dobrym tempem i bez przygód, a strefa strefa serwisowa przed drugim jest. Na samym początku drugiego jakoś dziwnie uderzam o coś w stylu krawężnika  tak, że dość mocno niszczę auto i do tego jeszcze pęka mi tylna opona i cały długi odcinek jakoś się toczę do mety. A tu dupa 3 odcinki bez serwisu i auto wydaje dziwne dźwięki. Na ostatnim serwisie miałem prawie wszystko na 70-60% a radiator na 0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No bez jaj.... Jak sie rozwalic to na maxa.... Ocieractwo jest zboczeniem!!

Tacho zamiast grac bys podelowal...

Btw Pamietasz utwor Yaro - Rowery Dwa?? Choc ty mozesz byc za mlody....

Za młody haha, no tak, dzieli nas ćwierć wieku wapniaku ;)

PS. Udało się przelecieć Walie. Do ostatniego odcinka była ponad minuta przewagi stąd głupi błąd, rów i konieczność przywrócenia auta i kara. Ale coraz lepszy jestem :D i tak się trafiło że Focus z 2001 roku to chyba moje ulubione auto.

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... To ty masz 8 lat!! Ja wiedzialem ze posty to pisze ci Mama!! Kurde Bele, Spac Tachusiu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grecja skończona, ale jak to w rajdach bywa, pewność siebie na ostatnim odcinku dostała baty, w skutek czego 1/3 odcinka przejechana na samej feldze z przodu, rów, wyciąganie auta. Gdyby nie to miałbym jakieś 2:30 przewagi :D 

 

eee ? co ja pisze ... przecież mam jeszcze 3 odcinki do przejechania ^^

Edytowane przez Tachograf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Tachograf napisał:

Grecja skończona, ale jak to w rajdach bywa, pewność siebie na ostatnim odcinku dostała baty, w skutek czego 1/3 odcinka przejechana na samej feldze z przodu, rów, wyciąganie auta.

Lubię to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Grecji moja Fordzina padła na przed ostatnim odcinku...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja padłem na 5 odcinku. Nie mogłem się w ogóle skupić i trzeba było sie wycofać z rajdu :/

W Walii moja subaryna tez nie miała lekko, sam się dziwię, że dojechałem do końca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety poległem na 8-mym odcinku w Grecji a naprawdę dobrze mi się jechało ten rajd.Nawet nocny odcinek bez świateł przejechałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, mi też się przyjemnie i dobrze jechało, ale Grecja jest bardzo zdradliwa. Zachęca do szybszej jazdy ale te przepaście, skarpy i muldy potrafią zakończyć rajd w sekundę. Czy kiera naprawdę daje tak dużą przewagę nad padem?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie tras w Grecji po prostu mistrzostwo. Człowiek mimowolnie zjeżdża z trasy żeby podziwiać przydrożne rowy i lasy :D

A tak na poważnie to udało mi się dojechać do końca rajdu. Nie obyło się bez kilku dachowań. Na szczęście straciłem tylko kilka sekund i mogłem jechać dalej. No i niestety kilka razy przywróciło mnie na trasę, więc tutaj strata była nieco wieksza. Nie znam jeszcze tych tras przez co i czasy przejazdu nie najlepsze, ale jak na zapoznanie z Grecją chyba nie najgorzej to wyszło.

Właśnie też mnie ciekawi jak to wygląda z tą kierownicą. Dwa dni spędziłem na ustawianiu pada i wydaje mi się że lepiej już nie jestem w stanie. Niby przyjemnie się jeździ, ale na pewno kierownica daje większą precyzję, przez co i czasy można lepsze wykręcać, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz bardziej kusi jakaś kierownica i właśnie dlatego pytam czy różnica jest tak wielka między kierą a padem, że nie ma tego nawet co porównywac??

Szkoda, że na stronie RaceNet nie można sprawdzić różnicy czasowej między poszczególnymi odcinkami tylko sumuje całkowity czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy daje przewagę ale frajdę z całą pewnością milion razy większą :-)

Jak czytam jaki pogrom był to zaczynam żałować że nie startowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hakuna napisał:

Nie wiem czy daje przewagę ale frajdę z całą pewnością milion razy większą :-)

Jak czytam jaki pogrom był to zaczynam żałować że nie startowałem.

Jeszcze masz czas wystartować. Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotras - niezła walka :D na 7 odcinku dzieliło nas +00.00.799, czad :) na 8 stageu spieprzyłem i to zdrowo na 9 stageu nadrobiłem, 10 11 i 12 również lipa :) 

 

Czas na Niemcy, tutaj się już gorzej czuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, było blisko, ale dużo straciłeś w ostatnich odcinkach. Ja spierdzieliłem chyba tylko jeden odcinek gdzie wypadłem kilka razy i zaliczyłem rolke, a tak to w miarę dobrze poszło do końca. Nie wiem na ile dni jest poustawiane, ale moim zdaniem jeden tak długi rajd powinien być na minimum 4-5 dni. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, piotras3 napisał:

No, było blisko, ale dużo straciłeś w ostatnich odcinkach. Ja spierdzieliłem chyba tylko jeden odcinek gdzie wypadłem kilka razy i zaliczyłem rolke, a tak to w miarę dobrze poszło do końca. Nie wiem na ile dni jest poustawiane, ale moim zdaniem jeden tak długi rajd powinien być na minimum 4-5 dni. 

Ale po co tak długo ? Jest 72 godziny i są dwa checkpointy. 4-5 dni jechać 12 odcinków ? Nuda ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to aby więcej osób pojechało. Po za tym jest też inna liga, zawsze coś jest do roboty w Dircie. Ja bym chętnie pośmigał ligę RX, ale multi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ładnie Ci koła poleciały :1_grinning:

Pojechałem i ja, początek piękna pogoda..... Start i pierwszy zakręt pierwszego os. zwiedzam słynny grecki rów z restartem na drogę, przez sekundę pomyślałem o restarcie ale jak umowa to umowa cisnę dalej i podobnie już do końca, na każdym os jakaś przygoda. Rajd super tylko jakoś nerwowo się jechało z ciśnieniem na wygraną :3_grin:

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rezygnuję z Tacholigi. właśnie spędziłem cały pier.... wieczór usiłując przejechać rajd od godziny 20, specjalnie wróciłem do domu z grilla, cały czas przerywałem żeby nakarmić dzieci, umyć, uspać. i tak po jednym odcinku co 15-20 minut, aż mi zostało 20 minut do końca eventu i dwa odcinki. przejechałem 11 (a byłem cały czas 4 w generalce) po czym ostatni się nie wczytał. pusta lista z wynikami i nie da się kontynuować. wyłączyłem szybko grę, odpalam znowu a tu mnie cofnęło przed 9 odcinek zamiast 12...

dla mnie to jest za mało czasu na taki długi rajd. 6-8 odcinków jeszcze do ogarnięcia, choćby ratami. ale 12 to jest za dużo w 3 dni, jak dla mnie jeden wieczór na granie wygospodarować w tym czasie jest ciężko.. gram sobie dalej w LTE, a jak skończycie tą przydługawą ligę to dajcie znać to dołączę znowu..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą pustą listą z wynikami też miałem problem i dokładnie pod sam koniec rajdu z tym że u mnie po chwili jednak się wczytała.

Jak dla mnie też za mało czasu ale sporadycznie jak go wygospodaruję to w pojedyńczych rajdach pojadę, całego sezonu raczej w takim terminie nie da rady ogarnąć, pogoda się robi i trzeba prace polowe ogarnąć ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, piotras3 napisał:

Chodziło mi bardziej o to aby więcej osób pojechało. Po za tym jest też inna liga, zawsze coś jest do roboty w Dircie. Ja bym chętnie pośmigał ligę RX, ale multi.

Zgadzam się. Też nie będę w stanie pojechać wszystkich rajdów w tak krótkim terminie. Przy 12 odcinkach to jeden rajd na tydzień. Wtedy pojechało by z pewnością więcej osób. Fajniej się jeździ, gdy w lidze jest z kim walczyć, są małe różnice.

Ja po słabym początku goniłem Mike w walce o 3 miejsce. Przed przedostatnim odcinkiem, nocnym, miałem już tylko niecałe 30 sekund. Niestety zbiłem światła i nie dało się dalej jechać :(

Fajnie obserwowało się walkę Piotrasa z Tacho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×