Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fuck...i następny DNF. Tym razem Monte Carlo. Przez Niemcy jeszcze jakoś szło, ale potem w MC car destroyed :biggrin:

Ja chyba powinienem mieć autopilota jak w samolocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tacho ale buj sie bo progres jest duży :shok:

Bardzo mnie to cieszy :p jestem znudzony moja slawą ha ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy poszły mi całkiem niezle, niestety w Monte Carlo kilka poważnych błędów i pewnie znów bedzie kiepski wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak widać poszło nie najlepiej :) ale jechało się miło, niestety jak przedmówca popełniłem kilka poważnych błędów (wypadłem z trasy i gra mnie z automatu wrzuciła na tor, przez co kara czasowa) 

Chyba jednak wole luźną nawierzchnie :)

 

 

ps. kolejny sezon chcę zrobić samochodami WRC (2010s) i to jest pewne. Proszę o sugestię odcinkowe, ile i w w jakich odstępach. Ja proponuję cały kalendarz, 3 dni na kraj z dwoma checkpointami ? (12 odcinków na kraj - checkpoint przy 4 i 8 odcinków)

 

Co Wy na to ?

Edytowane przez Tachograf
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy poszły mi całkiem niezle, niestety w Monte Carlo kilka poważnych błędów i pewnie znów bedzie kiepski wynik.

jeździsz na kierownicy z asystami ? tak pokazuję tabela z wynikami na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to chwilowo najbardziej pasował mi pierwszy event który zrobiłeś po 6 os. Był czas żeby jeszcze zagrać i zarobić offline. Jeśli chodzi o pełny rajd 12 os. to chętnie wystartowałbym w evencie obejmujący cały kalendarz rajdowy tak jak leci WRC, najlepiej od poniedziałku po rajdzie dać czas cały tydzień na start. Eventy jak w realu ewentualnie jak najbardziej zbliżone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. kolejny sezon chcę zrobić samochodami WRC (2010s) i to jest pewne. Proszę o sugestię odcinkowe, ile i w w jakich odstępach. Ja proponuję cały kalendarz, 3 dni na kraj z dwoma checkpointami ? (12 odcinków na kraj - checkpoint przy 4 i 8 odcinków)

 

Co Wy na to ?

 

Mi pasuje. Jeszcze na jakiś rallycross się pasuje ugadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sporo pojeździłem. Najpierw Tacholiga, niestety jako rozgrzewka kosztowała mnie kilka katastrof i skończyło się b. słabym wynikiem.

 

Potem pojeździłem Małą Ligę i tu poszło naprawdę nieźle. Drugie miejsce za Piotrasem, choć widziałem, że później ktoś mnie jeszcze wyprzedził.

 

 

ps. kolejny sezon chcę zrobić samochodami WRC (2010s) i to jest pewne. Proszę o sugestię odcinkowe, ile i w w jakich odstępach. Ja proponuję cały kalendarz, 3 dni na kraj z dwoma checkpointami ? (12 odcinków na kraj - checkpoint przy 4 i 8 odcinków)

 

Co Wy na to ?

 

Jak dla mnie powinno być więcej czasu na kraj, najlepiej duży rajd, tzn dużo odcinków z możliwościami wyjścia w trakcie i czas na zrobienie to tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działają żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trwają jakieś prace konserwacyjne na serwerach. Na początku jak gra się pojawiła na PS4 też tak było,trzeba czekać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu tematy ci sie nie pomylily coraz wiecej ludzi z twoich zawodów odchodzi a ty sie tu tak prężnie udzielasz raz raz dzis na 22 na trening sie zapisac cholero jedna 

bmw lub ford 

rajdy rajdami ja wszystko rozumiem ale wracaj na tor 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu tematy ci sie nie pomylily coraz wiecej ludzi z twoich zawodów odchodzi a ty sie tu tak prężnie udzielasz raz raz dzis na 22 na trening sie zapisac cholero jedna

bmw lub ford

rajdy rajdami ja wszystko rozumiem ale wracaj na tor

Nikogo na siłę nie bede trzymał ;)

A decyzje o samochodzie podejmę dziś na treningu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak widać poszło nie najlepiej :) ale jechało się miło, niestety jak przedmówca popełniłem kilka poważnych błędów (wypadłem z trasy i gra mnie z automatu wrzuciła na tor, przez co kara czasowa) 

Chyba jednak wole luźną nawierzchnie :)

 

 

ps. kolejny sezon chcę zrobić samochodami WRC (2010s) i to jest pewne. Proszę o sugestię odcinkowe, ile i w w jakich odstępach. Ja proponuję cały kalendarz, 3 dni na kraj z dwoma checkpointami ? (12 odcinków na kraj - checkpoint przy 4 i 8 odcinków)

 

Co Wy na to ?

 

Ja nie jestem od początku i nie wiem co było wcześniej, ale fajnie byłoby zrobić tak jak piszesz cały kalendarz, 3 dni na kraj jest ok i 12 odcinków i fajnie byłoby zrobić taki sezon z każdaj z klas samochodowych od najstarszej do najnowszej. Co Wy na to?

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeździsz na kierownicy z asystami ? tak pokazuję tabela z wynikami na stronie

Jedynie abs ustawiłem na 1 jak pierwszy raz gre uruchamiałem. Teraz widzę, że wiele mi to nie pomaga. Nastepny event polece bez absu.

Jeżdżę na t300.

Edytowane przez mariuszmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie badz dupa. Sam sie wpros.

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie badz dupa. Sam sie wpros.

From Nokia 3310sv

To było git :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git to byl przedstawiciel grupy mlodziezowej lat temu kilkanascie. O to ci idzie?

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem od początku i nie wiem co było wcześniej, ale fajnie byłoby zrobić tak jak piszesz cały kalendarz, 3 dni na kraj jest ok i 12 odcinków i fajnie byłoby zrobić taki sezon z każdaj z klas samochodowych od najstarszej do najnowszej. Co Wy na to?

 

Greetz,

Mike

Nie ma problemu, ale to chwilę zajmie :)

zaproście mnie do rajdu psn Gustaw1982

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/39299/tacholeague wchodzisz, zapisujesz się i grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się stało z ligą LTE? dlaczego nie ma żadnych eventów? przecież był jeszcze czas na ukończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas był chyba do godziny 20:00 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super. pomyliłem ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×