Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ojjj, rośnie napięcie przed wieczorem :D 


To teraz dla odmiany pojedź Mitasubiszim

pomyśle nad tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie tyko zastanawia. Ze pierwszy i drugi odcinek jechało nas 6-ciu a od trzeciego już tyko 4 czy 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypadłem na drugim odcinku, zsunąłem ze skarpy i niestety auto nie nadawalo się do dalszej jazdy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w wynikach powinno wyskakiwać DNF a tu tak jakby nikt nie jechał, mi już pierwszy odcinek pogrzebał szansę jak uderzyłem przodem i światła zgasły, potem to już był armagedon ;-)

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest coś w tym, bo chyba nie na bieżąco pojawiają się wyniki lub to jakieś błedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zaczna takie kwiatki w miare szybko poprawiac bo tabela faktycznie jest troche nieczytelna. Po kazdym przejechanym odcinku najpierw powinny byc podane czasy trasy a pozniej klikajac dalej podsumowanie wszystkich wyscigow. Na 2 evencie ktos pisal ze odpadl bodajze w 2-3 odcinku i tez jak jechalem to widzialem normalnie czas tej osoby w odcinku gdzie mial wypadek DNF a w kolejnych juz tej osoby nie bylo wcale jakby nie brala udzialu czyli sytuacja jaka opisaliscie wyzej.

I oby FFB naprawili na rallycrossie w g29 bo chcialbym posmigac a nie mozna, kiera wariuje i armageddon w srodku sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta dotarła do mnie wiec dziś coś pojezdze aby zbliżyc sie do was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta dotarła do mnie wiec dziś coś pojezdze aby zbliżyc sie do was

W T500 jest możliwość zmiany kąta skrętu jak w T150/T300 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak tacho ,kamaczo mi da ustawienia które juz obcykał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, do trzeciego odcinka pierwsze miejsce. Na czwartym odcinku podbiło mnie i wyleciałem poza trasę.  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraz dzis i na mnie... Trza sie skupic...

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czytałem Wasze relacje i zajarałem się do gierki. Dziś akurat urlopik, więc uruchomiłem Dirta. Pojechałem najpierw Grecję Mini Morrisem w karierze. Grecja to zwłaszcza na początku pasmo wypadków i rolek. Potem w Monte Carlo i Niemczech było lepiej. Następnie zapisałem się do Małej Ligi, gdzie przesiadłem się z Mini do Evo X i moja jazda w tym rajdzie trwała jakieś 15 sekund :) Pierwszy nocny odcinek, pierwszy mocny zakręt, rolka, zbite światła i staję na drodze i nic nie widzę,  naprawdę nic! Biorę jedyną możliwą opcję czyli retire i to koniec rajdu :) Teraz 3 dni czekania na kolejny etap. Potem pojechałem tacholeague, tu przynajmniej przejechałem cały rajd. Po kilku odcinkach nauczyłem się trochę jazdy tym autem i ostatnie dwa odcinki straciłem do lidera tylko sekundę z hakiem.

 

Gierka jest bardzo fajna, taka miła odmiana od wyścigów. Jedyny większy minus to co piszą inni, czyli brak tablicy z czasem kolejnych odcinków w rajdzie, jest tylko overall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie wlaczone ffb w kierownicy?

Powiem tak jak jechalem we wtorek zimowe odcinki to nie wiem jakim cudem ale podczas rajdu kierownica stala sztywno tzn jak nia skrecalem to zaraz sama powracala do pozycji srodkowej, prawdopodobnie wtedy mi sie zle skalibrowala ale powiem ze jechalo sie wtedy swietnie i nie moge powrocic do tego stanu... po odpaleniu konsoli tak zachowuje sie w menu a gdy odpalam gre blokada puszcza i obracajac ja np. o 90 stopni pozostaje w tym miejscu. Wiem ze tak ogolnie powinno byc ale czy w opcjach gry da sie ustawic zeby dzialala tak napisalem wyzej?

teraz wystartowalem i po 15s zrobilem dnf bo po prostu jechalo sie gorzej i jakos dziwnie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety swoje Monte Carlo skończyłem na 3 odcinku za burtą :) W Grecji bylem drugi w generalce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwoch rajdow nie da sie przejechac mi,... Zrobilem to Monako. Wszystko boli.. Wsiadlem w Sieniego lige pocisnlalem 3 etapy i pofrunolem w powietrze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po godzinnym treningu z nowa grą postanowiłem pojechać TachoLIGE i co Lancer smiga sie swietnie .Pierwszy odcinek przejechany czysto i moje zaskoczenie na koniec 7 sekund przewagi nad drugim ,drugi odcinek już mam przewage 14 sek nad drugim kierowcą ,myśle se ale jestem zajebisty ,.jazda dalej 3 odcinek dwa złe dochamowania i + 30 sek kary i spadam w dół tabeli ,myśle sobie odrobie na następnym .4 odcinek rolka i tak zakończyłem 1 rajd ,czuje sie jak Kubica ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi Monte Carlo siadło elegancko i wygrałem, tym samym objąłem prowadzenie w lidze   :)

 

za to Grecja u Sienia ... powtórka z rozrywki, pierwszy odcinek coś pięknego, jechało się świetnie ale coś poszło nie tak i znalazłem się w rowie i to spooorym rowie bo nie dało się mnie już stamtąd wyciągnąć, po rajdzie :)

 

Nie ma co, gierka jest mega miodna, a jak się człowiek skupi, wpadnie w trans i dobrze słucha pilota, ustawi głośność ma maxa toooo, leje się po plecach :biggrin: i majtach

Edytowane przez Tachograf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Walia, i nie jest to dwudniowych event tylko jednodniowy. Kończy się dziś o północy. Potem pijemy wódkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to warto takie info zapodać na forum :). muszę zmodyfikować plany na wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koniec marzeń o jakiejś przyzwoitej pozycji w generalce :) niestety dziś nie będę mógł przejechać Walii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to warto takie info zapodać na forum :). muszę zmodyfikować plany na wieczór.

 

info było podane już dawno, zmienił się tylko dzień startu rajdu bo error nudził, reszta została bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale że jest jednodniowy? no to przegapiłem w takim razie. no nic, jak się uda to przyatakuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale że jest jednodniowy? no to przegapiłem w takim razie. no nic, jak się uda to przyatakuję.

post #27 i #82 w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×