Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bany1987 napisał:

 

 

Jestescie tak zalosni z ta wasza polaczkowoscia i nazekactwem ze bym was najchetniej obzygal z trzeciego pietra

 

Nie - to ty jesteś żałosnym kretynem używając zwrotów typu "polaczkowość" w dodatku z błędami... Obrzygał byś?

Ludzi, którzy mają racjonalne podejście do PRO?

Parafrazując klasyka - Kim ty w ogóle jesteś pajacu?

By pouczać ludzi używając kretyńskich słów, których znaczenia nie znasz ani poprawnej pisowni.  

Edytowane przez MaxyM
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczelo sie... Fani ortograffi i sawuarwiwru sie oburzaja bo brak konretnych argumentow... moze przesadzilem z tym obrzygiwaniem ale mi sie noz w kieszenie otwiera :24_stuck_out_tongue:

 

No to tak...

 

branza gier od samego poczatku jest nastawiona tylko i wylacznie na zysk poczawszy od rosnacych cen gier, dlc, abonamentow, czy jak w przypadku PC wymagan sprzetowych.

 

Naturalnie jak ktos przegra w rywalizacji konsol jak MS w obecnej generacji to potem musi rzucac jakies fanty w postacji wstecznej kompatybilnosci czy emulacji gier itp zeby przyciagnac graczy, potrzebne sa na to bardzo duze naklady finansowe, o wiele wieksze niz normalna kampania reklamowa i dlatego obecnie gracze zaczynaja to dostrzegac.

 

Sony wyskoczylo z PRO i tym ruchem dali sobie rok czasu w kotrym znowu beda trzepac sporo wiekszy hajs z konsol niz MS i w tym czasie moga spokojnie planowac nastepne kroki.

Ale jesli kiedys szala zacznie sie przechylac na strone MS np. po premierze scorpio to wtedy sony bedzie zmuszone do jakis ustepstw a MS bedie dojil mocniej. Przypomnijcie sobie kto sie czul na tyle pewnie zeby wprowadzic ABO na granie online jako pierwszy na konsolach... To wszystko jest czytelne i nie ma sie co ekscytowac.

 

Rozmiem ze obecnie sytuacja sie troche zmienia jesli chodzi o cykl wydawania konsol ale pomyslcie logicznie dlaczego tak jest i czy to nie jest tak ze gracze sie tego domagali bo gry wygladaja slabo?

 

 Jasne mozne zrobic konsole za 1000 - 1500 $ na 5-6 lat ale to sie nie sprawdza bo ludzie wybiora PC bo tansze gry a sprzet podobny i upgreadowalny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za 1800 nie kupisz solidnego PC do gry. Jeden z prostych, pierwszych argumentów za tym, że konsole są na przedzie.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bany1987 napisał:

branza gier od samego poczatku jest nastawiona tylko i wylacznie na zysk poczawszy od rosnacych cen gier, dlc, abonamentow, czy jak w przypadku PC wymagan sprzetowych.

 

Ale zdajesz sobie sprawe ze kierujac sie twoja logika z poprzedniego postu, jesli nie interesuja mnie mikrotransakcje, abonamenty czy DLC to powinienem siedziec cicho i nie interesowac sie? Niby nie moja sprawa, ale co jak mi gre beda balansowac tak zeby coraz bardziej mikrotransakcje wydawaly sie kuszace, albo beda ucinac zawartosc zeby DLC bylo bardziej atrakcyjne, tez mam siedziec cicho i bezkrytycznie bo nie interesuja mnie te aspekty i nie mam zamiaru ich kupowac? A co jak mi przykladowo porty gier na starej czarnulce beda robic na odwal sie, zeby prospekt kupna PROstaka wydawal sie ciekawszy?

 

Mniej wiecej zdajesz juz sobie sprawe jak nietrafny byl ten argument?

 

A co do tego "czego chcieli gracze", to nie wiem jak reszta, ale ja bym sie zadowolil 1080p/60fps w wiekszosci gierek za posrednictwem PRO, a nie oszukane 4k~30fps lub ~30fps i lepsze detale w 1080p, dodatkowo nie w kazdej grze, tylko w wybranych.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz czy ja dobrze przeczytałem? Gry na PS4 PRO w trybie multiplayer będą wyglądać i działać tak samo jak na ps4 ?

Jeśli tak to w moim przypadku w ogóle nie muszę myśleć o jakiejkolwiek przesiadce. Gram tylko multiplayer....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cykor napisał:

Zaraz zaraz czy ja dobrze przeczytałem? Gry na PS4 PRO w trybie multiplayer będą wyglądać i działać tak samo jak na ps4 ?

Jeśli tak to w moim przypadku w ogóle nie muszę myśleć o jakiejkolwiek przesiadce. Gram tylko multiplayer....

 

Tak, zostalo to juz potwierdzone. Oficjalnie: "nie chca dawac nikomu przewagi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mozna zakonczyc temat ze pro to gowno i tylko kasa sie liczy. Ani troche mnie nie zachecili do kupna bo po prostu nie warto... wystarczy 1080p/60fps i wiecej do szczescia nie potrzeba a oni nadal nie potrafia tego ogarnac i mydla takim bananom jak bany oczy o 4k i innych cudach.

Nie kazdy wszystko lyka jak mlody pelikan...

fa1dzukfcz2r7ualg8yu.gif

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skiba ty masz 15 lat i przechodzisz okres buntu? To by wiele tlumaczylo...

jesli chodzi o multi to byla mowa tylko o framerate ze bedzie blokowany na obu konsolach tak samo. Rozdialka to inna para kaloszy. Wracajac do frameratu to jak go zablokuja na 60 fps np w BF1 to nie zdziwilbym sie jak na PRO nie bedzie dropow w przeciwienstwie do PS4 ale jak bedzie sie okaze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kombinacje tylko dla kasy moim zdaniem. Skoro fps w multi będzie takie same to mnie nie interesuje wersja pro. Mi wystarczy 60fps i przyjmę nawet te 900p byle tylko 60kl/s.

Poza tym musiałbym kupić tv/monitor z 4k, więc chyba dopiero w następnej generacji...

To oferta raczej dla łowców trofeów i hardcorowych graczy single moim zdaniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz wszyscy przenoszą się na Nintendo i Xboxy żeby nie być graczami gorszego sortu ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Tarce. Ludzie z PS4 będą gorszego sortu, a z PSPRO już nie.

A tak na poważnie mam to wszystko w d.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy będziecie się z Niemiaszkiem kłócić?

Bedzie mie i moich kolegów obrażał... ...ma ktoś popcorn?

A tak na serio...

Zobaczcie co sami robocie.

Konsoli jeszcze nie ma a gównoburza na całego się rozkręca.

Jeżeli celem Sony jest zarobienie kasy kosztem podziału graczy to chyba im wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SephiroT napisał:

Co wy będziecie się z Niemiaszkiem kłócić?

Bedzie mie i moich kolegów obrażał... ...ma ktoś popcorn?

A tak na serio...

Zobaczcie co sami robocie.

Konsoli jeszcze nie ma a gównoburza na całego się rozkręca.

Jeżeli celem Sony jest zarobienie kasy kosztem podziału graczy to chyba im wyszło.

 

Seph TY mi powiesz bez zbytniej gównoburzy ;) O co kaman z płatnymi patchami? (bo nie miałem okazji śledzić ani Sony Meetingu ani portali zaraz po, więc wiem tylko, że będzie Slimka i wersja NEO=Pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Sony chce kasę na update gier do wyższej rozdzielczości dla Pro.

Wyszło na to że gracze mają zapłacić - Chcesz4K i dużo FPS w takim już istniejącym AC Stndicate to płać za upgrade- a teraz jak zwykle się z tego wycofują.

Ot całe zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie im lepsza sprzedaz konsol sony tym wiecej karmy dla cebulakow bedzie rzucal MS dlatego seph i digi zamiast sie nasmiewac powinniscie zachecac ludzi do kupna ps pro no chyba ze jednak czekacie az sie sytuacja odwroci bo z utesknieniem czekacie na fanty od sony... Jak to jest panowie?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

 

Ja mogę tylko napisać, że cieszyłem się z faktu wydania mocniejszej konsoli, lecz liczyłem, że moc będzie o wiele większa, a nie kolejny średniak (zawód, a nie wzwód). Sytuacja z płatnymi patchami przegięta, nie do zaakceptowania, a kto to będzie wspierał to:

 

 

CHOOY

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podział graczy, jakieś majaczenie o płatnych patchach i szybkie wycofywanie się z tego, wmawianie, że nie chcemy filmów na fizycznych nośnikach, rezygnacja z EA Access, rezygnacja z szumnie zapowiadanych modów do F4 i Skyrima, rosnące ceny PS Plus.... Sony robi co chce, sra niektórym prosto do ryja i co? I wie, że może sobie na to pozwolić, bo zawsze znajdą się pelikany, które ze smakiem to łykną.... Efekt? Najbardziej spierdolona generacja w historii jest jednocześnie najlepiej sprzedającą się. 

 

Najlepszy jest argument, że mam pieniądze i mogę je wydać na co chcę. Spoko, tylko wtedy nie narzekaj, bo Ty i Tobie podobni przykładacie rękę do tego, że branża ma wyjebane w graczy, bo i tak się sprzeda. Tak jakbym po przeczytaniu pięciu newsów o wybuchających Samsungach Galaxy Note 7 kupił takiego a potem w Internecie wylewał żale, że i mi się to przytrafiło... Na cholerę kupowałeś, na cholerę dałeś im zarobić? Mało jest marek telefonów? 

 

Kupiłem PS4 na premierę, dałem 2 tysiące złotych. Minęły od tego wydarzenia blisko 3 lata i z ręką na sercu mogę polecić tylko jednego exa, Bloodborne (w U4 nie grałem), co jest w głównej mierze zasługą doświadczenia studia nabytego na poprzedniej generacji. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę stał z boku i się przyglądał jak się tniecie.

Co mnie to obchodzi kto co kupi?

Ja wiem na co i kiedy wydam pieniądze. Nie mam 15 lat.

Śmiałem się z Xbotów teraz się śmieję z Sonoklapów. Może mam mniej klatkuf, mniej piksli ale pasuje mi to jak działa konsola.

Generalnie to co się dzieje jest nie zrozumiałe i pokręcone.

Jedno jest pewne.

Ani Sony ani M$ fundacją charytatywną nie są.

Chcą zrobić. Teraz od kogo i w jaki sposób wyciągną kasę robi mi różnicę. Każdy przesuwa granicę i to my decydujemy na co im pozwolimy.

Jak mam być dymany to chciałbym mieć wpływ na to w jaki sposób i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecky przeplaciles , ja na premierę dalem z 1700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

 

Chcą zrobić. Teraz od kogo i w jaki sposób wyciągną kasę robi mi różnicę. Każdy przesuwa granicę i to my decydujemy na co im pozwolimy.

Jak mam być dymany to chciałbym mieć wpływ na to w jaki sposób i tyle.

 

Dokładnie czas ruszyć na mury, bo to co się odp...ala w tej branży to lekka pomyłka.

 

Jestem leniwy to wklejam moje zdanie o tym pro.

 

Ps4 owner here.

So in what way does this fucking piece of shit compete with pc? 

>No 1080p/60 fps STANDARD
>No backwards compatibility 
>No free multiplayer
>No native performance boost from upgraded hardware for games without dev input
>can't turn off shitty graphics settings

 

The ONLY way this garbage somewhat competes is with the 4k meme that very FEW pc autists even use or care about, while still missing all of the RELEVANT reasons people game on pc in the first place.

 

As someone who already owns a ps4, there is NO compelling reason for me to buy this "upgrade". FUCK YOU SONY!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiech na sali w tym temacie. Sami pseudofachowcy

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że napisałeś swój błyskotliwy i merytoryczny post. To znacznie ukwieciło tę dyskusję.

 

 

 

Zastanawialiście się nad tym, czy w telewizorach z HDR, ta opcja jest dostępna przy ustawieniach typu GRA? Ma ktoś może jakiś nowszy model z tym ficzerem i mógłby sprawdzić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×