Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, wnt napisał:

Ludzie zachwycaja sie nowym One S, ze niby ladnie wyglada. Toz to One w nieco mniejszym wymiarze, ale dalej w formie magnetowidu. Prosty ksztalt, nudny ksztalt.

Jeśli ktoś uważa, że bok w kształcie równoległoboku jest bardziej fikuśny niż prostokątny :) Serio, nowy One S jest śliczny, no i jakość wykonania nieporównywalnie wyższa od PS4. polecam wybranie się do sklepu i zobaczenie na żywo jak to wygląda.

 

Tako rzekłem ja sonoklap Dilerus :)

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dilerus napisał:

Jeśli ktoś uważa, że bok w kształcie rombu jest bardziej fikuśny niż prostokątny :) Serio, nowy One S jest śliczny, no i jakość wykonania nieporównywalnie wyższa od PS4. polecam wybranie się do sklepu i zobaczenie na żywo jak to wygląda.

 

Tako rzekłem ja sonoklap Dilerus :)

 

Dobrze prawisz Milordzie dE0y9O5.png

Eska z wyglądu pikna (ale to gusta i guściki), a jakością wykonania bije Ps4. Pad też lepszy, chociaż DS4 dobrze leżał w moich dłoniach, jednak zacinające się L3/R3, nieodbijający R1/L1, krótka żywotność baterii, ścierające się gałki i skrzypiące triggery nie pozwalają mi go umieścić na pozycji lidera :30vm3cw:

PS4 z wyglądu jeszcze było ok, ale Slimka i Sro to paskudy straszne.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Na konsoli się gra a nie na nią lampi ;)

To zależy czy ktoś jest estetą czy..nie :24_stuck_out_tongue: Samochodem się jeździ, rowerem się jeździ, dziewczynę się...słucha, a nie ogląda :24_stuck_out_tongue:

 

Wg takiego toku rozumowania jak ktoś chce to może sobie nawet nasrać koło TV...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad to sprawa drugorzedna. Przez ostatnie 3 lata xbone wygladal paskudnie w porownaniu do ps4 do tego gabaryt i zewnetrzny zasilacz ale gdyby mial przynajmniej wiecej pod maska niz ps4 to byc moze bym sie skusil. Obecna ska jest ladniejsza ale co mi po tym jak moge miec 3x mocniejsze PRO nawet kosztem wygladu ktory imo nie jest az taki zly a na zywo bedzie jeszcze llepiej. Kolor robi tutaj duzo jesli chodzi o pierwsze wrazenie bo xb1s w czerni dalej wyglada jak magnetowid a ps4 slim czy PRO w innym kolorze wypadlby zdecydownie korzystniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dilerus napisał:

Jeśli ktoś uważa, że bok w kształcie równoległoboku jest bardziej fikuśny niż prostokątny :) Serio, nowy One S jest śliczny, no i jakość wykonania nieporównywalnie wyższa od PS4. polecam wybranie się do sklepu i zobaczenie na żywo jak to wygląda.

 

Tako rzekłem ja sonoklap Dilerus :)

Widzialem w MediaMarcie odpalona. Nic specjalnego. Magnetowid.

1 godzinę temu, Grecky napisał:

Z mojej strony koniec tematu, ostatnie pytanie dało mi raka :30vm3cw:

No stary co z tego, ze to lepszy pad. Warty polowy ceny konsoli? Do FPSow sie to moze przyda, ale do innych gier?

Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

boże boże Bożenko...

 

Miałeś pada Elite w dłoniach? (no tak jasne że nie, bo inaczej byś nawet nie pytał)...

 

BTW: nie po co, bo Elite był pierwszy, a pad on One Ski to poprawiony pad on XboxOne po prostu...

 

 

Grecky +100 ;)

Mialem pada w rece. No jest lepiej wykonany i co z tego? Co wy tymi padami rzucacie w koty po domu? Jaki ten DS4 jest taki jest, ale sam pad nie jest powodem do kupna XONE. Nigdy w zyciu.

49 minut temu, bany4KHDR napisał:

wyglad to sprawa drugorzedna. Przez ostatnie 3 lata xbone wygladal paskudnie w porownaniu do ps4 do tego gabaryt i zewnetrzny zasilacz ale gdyby mial przynajmniej wiecej pod maska niz ps4 to byc moze bym sie skusil. Obecna ska jest ladniejsza ale co mi po tym jak moge miec 3x mocniejsze PRO nawet kosztem wygladu ktory imo nie jest az taki zly a na zywo bedzie jeszcze llepiej. Kolor robi tutaj duzo jesli chodzi o pierwsze wrazenie bo xb1s w czerni dalej wyglada jak magnetowid a ps4 slim czy PRO w innym kolorze wypadlby zdecydownie korzystniej

Kupili konsole oczami, no i pad lepszy. Przy okazji 99% gier nie dziala nawet w 1080p :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, wnt napisał:

Mialem pada w rece. No jest lepiej wykonany i co z tego? Co wy tymi padami rzucacie w koty po domu? Jaki ten DS4 jest taki jest, ale sam pad nie jest powodem do kupna XONE. Nigdy w zyciu.

 

Jednego nie stać szuka wymówek, burżuje majo i grajo oooo :24_stuck_out_tongue:

 

A tak na serio dla Ciebie nie dl innych tak, NIE MIERZ swoją miarą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Jednego nie stać szuka wymówek, burżuje majo i grajo oooo :24_stuck_out_tongue:

 

A tak na serio dla Ciebie nie dl innych tak, NIE MIERZ swoją miarą...

Ale niech kupuja pady nawet i za milion zlotych. Bardziej dziwi mnie, ze powod zakupu XONE, a wy wielkie oczy. Zreszta wszystko widac po wynikach sprzedazy :) Miala byc konsola, zrobili all-in-one-shit i to jeszcze na Windows 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczególnie widać to po danych o sprzedaży konsol z ostatnich miesięcy...mam PS4 i pewnie jednak przy niej zostanę (ale ta Forza :38_worried: ), ale naprawdę bądźmy obiektywni i wiedzmy kto goni i idzie do przodu, a kto spoczął na laurach i stoi w miejscu w tej generacji.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dilerus napisał:

Tak szczególnie widać to po danych o sprzedaży konsol z ostatnich miesięcy...mam PS4 i pewnie jednak przy niej zostanę (ale ta Forza :38_worried: ), ale naprawdę bądźmy obiektywni i wiedzmy kto goni i idzie do przodu, a kto spoczął na laurach i stoi w miejscu w tej generacji.

Wez pod uwage to, ze na wiesc o pro wielu ludzi moze sie wsztrzymywac z zakupem. Wgl. To jest temat o pro a nie o tym ktora konsola jest lepsza, ktora ma lepszego pada I exy. A wy sie tu dogadujecie jak male dziecie i to jeszce na temat ktory jest oklepany do bolu. Kazda konosla ma tyle samo wad co zalet jeden woli to drugi to. A pady z guzikami od spodu mialy obie, dlugo przed premiera elite, na takim samym poziomie wykonania.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.10.2016 o 19:36, Santino napisał:

Siema, może mi ktoś wyjaśni parę kwestii bo mi już się poje.bało we łbie od tych informacji. Mam telewizor full HD, kupuje pro. Gry lecą w 1080p ze wszystkimi efektami graficznymi, tutaj nie ma  problemu. Problem pojawia się tutaj. Co jeżeli mam TV 4k HDR, podłączam pro ale nie chcę grać w gry w 4K z okrojoną grafiką, no bo bądźmy szczerzy, gó.wno w 4k dalej wygląda jak ostrzejsze i bardziej wyraźne gó.wno więc po co. Także ustawiam sobie albo w ustawieniach konsoli 1080p albo przykładowo w takim rise of the tomb raider tryb 1080p i 30 klatek i jazda. Pytanie, czy dalej będzie obowiązywał HDR nawet w trybie 1080p na TV 4K? Czy HDR jest ściśle związany z tym że gra musi latać w natywnym 4k? No bo jak odpalę ją w trybie 1080p na tv 4k to i tak zamiast ps pro, telewizor zrobi upscaling.  Brzmi zawile ale w zasadzie jest to sensowne pytanie a nikt się nie pokwapił na wyjaśnienie.

HDR nie jest scisle powiazany z rodzielczoscia 4K takze bedzie ok

 

Ja nie wiem co wy o tym wygladzie konsol. Dla mnie to zaden argument jesli chodzi o sprzet elektro. Nawet jakby wygladala konsola jak kupa gowna to w ogole nie mialo by to wplywu na moja decyzje jej kupna... Licza sie parametry techniczne (wydajnosc,mozliwosci). Wyglad dla mnie jest totalnie bez znaczenia. Co najwyzej moge kolor dobrac by pasowal do reszty sprzetu i tyle jesli jest wybor.

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dilerus napisał:

Tak szczególnie widać to po danych o sprzedaży konsol z ostatnich miesięcy...mam PS4 i pewnie jednak przy niej zostanę (ale ta Forza :38_worried: ), ale naprawdę bądźmy obiektywni i wiedzmy kto goni i idzie do przodu, a kto spoczął na laurach i stoi w miejscu w tej generacji.

Hmm, na NeoGAFie podaja sprzedaz tydzien w tydzien i nawet w USA PS4 raz ma o kilka tysiecy mniej, a raz XONE wiecej sprzedazy. Mowimy o USA, gdzie XONE zawsze mial najlepsza sprzedaz. Poza tym wielu ludzi wstrzymalo sie z zakupem przed Pro. Ostatecznie i tak PS4 ma prawie 2x wiecej sprzedanych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HDR nie jest scisle powiazany z rodzielczoscia 4K takze bedzie ok

 

Ja nie wiem co wy o tym wygladzie konsol. Dla mnie to zaden argument jesli chodzi o sprzet elektro. Nawet jakby wygladala konsola jak kupa gowna to w ogole nie mialo by to wplywu na moja decyzje jej kupna... Licza sie parametry techniczne (wydajnosc,mozliwosci). Wyglad dla mnie jest totalnie bez znaczenia. Co najwyzej moge kolor dobrac by pasowal do reszty sprzetu i tyle jesli jest wybor.

Dla mnie ma znaczenie. Ja bym wolał postawić w salonie coś co w miarę pasuje do reszty a nie jakieś gówno pod TV.

Lubię minimalizm i jestem estetą i jak by konsola wyglądała jak niektóre koncepty przed premierą to bym chyba walił to że sie zjara i trzymał zamkniętą w szafce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wnt napisał:

Ostatecznie i tak PS4 ma prawie 2x wiecej sprzedanych konsol.

 

Dlatego ma tak ostro wywalone w graczy. No, ale co się dziwić. Każdy inny produkt/gra zgarniający przed premierą średnie/słabe noty jest wyszydzany, a po średnim raczej przyjęciu VR? Oooo rewelacja, mesjasz gejmingu. Kij, że rzygi i że gry na 5 minut. A Kaz tylko siedzi i :kaz: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grecky napisał:

 

Dlatego ma tak ostro wywalone w graczy. No, ale co się dziwić. Każdy inny produkt/gra zgarniający przed premierą średnie/słabe noty jest wyszydzany, a po średnim raczej przyjęciu VR? Oooo rewelacja, mesjasz gejmingu. Kij, że rzygi i że gry na 5 minut. A Kaz tylko siedzi i :kaz: 

Ale co nas VR obchodzi? Kto chce niech kupi, mam to w dupie. Mnie to dziadostwo w ogole nigdy nie interesowalo. A juz na pewno nie za 4 eurostowki.

 

Sony leje na uzytkownikow PS4, bo jest ich wiecej? Czym leje, kupa remasterow, platnym PS+? Stary, nikt nie bedzie placil za utrzymanie infrastruktury sieciowej, bo to idzie w milionach. Dobrze zrobili, ze wprowadzili oplaty, moze troche dzieciarnie odsieja z gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wnt napisał:

Dobrze zrobili, ze wprowadzili oplaty, moze troche dzieciarnie odsieja z gier.

 

:vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: 

 

 

Dzieciarnię, którym starzy kupili konsolę stać i na abonament. Jak nie w Polsce, to na pewno na zachodzie. Szkoda, że miało to jednak wpłynąć na jakość usługi, ale chyba nie za bardzo. Ale dobrze, że chociaż Sony odebrało możliwość grania online biednym dzieciom z Bangladeszu

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że trzeba założyć nowy temat w którym użytkownicy będą mogli wymieniać  się swoimi poglądami na temat platformy na jakiej grają i pisemnie argumentować swoje racje, to zdecydowanie odciąży inne tematy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem obie konsole, teraz mam tylko pleja 4 i naprawdę, jeden chooj na jakiej grasz konsoli,praktycznie wszytsko jest to samo.

Mi bardziej pasują gry z PlayStation i lepiej wyglądające gry ale te różnice są minimalne.

Szkoda strzepic ryja na ten temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Grecky napisał:

 

:vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: :vxoAZzf: 

 

 

Dzieciarnię, którym starzy kupili konsolę stać i na abonament. Jak nie w Polsce, to na pewno na zachodzie. Szkoda, że miało to jednak wpłynąć na jakość usługi, ale chyba nie za bardzo. Ale dobrze, że chociaż Sony odebrało możliwość grania online biednym dzieciom z Bangladeszu

Gram FIFE sezony i UT i na micu jeszcze nie slyszalem zadnego dzieciaka. Za to czesto trafiam Arabow xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrze po znajomych to konsole MS sa dla bardziej niedzielnych graczy którzy traktuja je predzej jak media srv niz maszyne do gier, film sobie lubią obejrzeć itp MS poszedl nawet za glosem konumentow wprowadzająć odtwarzacz 4K w wersji slim a podzespoly dalej pozostają w tyle w porownaniu do zwyklej ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem pro w preorderze w MM za 1769zl. Dodatkowo jest promocja na bony BP 50zl za każde wydane 500zl. Także cena konsoli pomniejszona o 150zl. Jak ktoś tankuje to polecam :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem pro w preorderze w MM za 1769zl. Dodatkowo jest promocja na bony BP 50zl za każde wydane 500zl. Także cena konsoli pomniejszona o 150zl. Jak ktoś tankuje to polecam

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Chyba najlepsza opcja teraz. Pisałem o tym wcześniej. Miałem już preorder u nich ale anulowalem i wziąłem z tymi bonami ;)

Widzę że jesteś z ZS ;) ja jadę odbierać w dzień premiery na słonecznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też anulowałem i zamówiłem znowu Czy oni mogą mi tamtego nie anulować ? bo pisze że zostało wysłane do anulowania ale widnieje w historii że mam 2 zamówione ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rambo8 napisał:

Chyba najlepsza opcja teraz. Pisałem o tym wcześniej. Miałem już preorder u nich ale anulowalem i wziąłem z tymi bonami ;)

Widzę że jesteś z ZS ;) ja jadę odbierać w dzień premiery na słonecznym ;)

Ja też zamówiłem w MM ale odbieram na lewobrzeżu na Mieszka ;)

Edytowane przez szparagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulują, tylko to trwa ze 2dni. Chciałem jeszcze dorzucić bf1 do tego zestawu ale nie było takiej możliwości.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×