Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, czeskimaster napisał:

Tutaj to gra na ps4 ładniejsza niż na pro. dziwne porównanie bo na pro jest jaśniejszy obraz a na zwykłej ciemniejszy wiec mysle ze są to różne ustawienia tv w sensie jasność ostrość itp i tak serio 0 roznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Banan91PL napisał:

Tutaj to gra na ps4 ładniejsza niż na pro. dziwne porównanie bo na pro jest jaśniejszy obraz a na zwykłej ciemniejszy wiec mysle ze są to różne ustawienia tv w sensie jasność ostrość itp i tak serio 0 roznic

 

Tylko, że to jest nagrywane jakimś DVRem, więc ustawienia TV nic nie mają do przechwytywanego obrazu. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, nigdy nie zauważymy różnicy oglądając na YT, bo hdr trzeba na żywo zobaczyć, jedynie co będzie można zobaczyć to różnice przy porównaniu klatek i fiCZerów graficznych.


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak różnice będą także jak w U4 to po co kupować Pro coś czuje ze to bedzie kicha i ludzie tylko wtopia kasę ale jeśli będzie serio różnica w grafice i fpsach to i sam się skusze. na ta chwile po zobaczeniu tego porównania  nie widzę różnicy  i sensu kupowania pro 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka te porównanie wygląda tak jakby z PS4 było nagrywane z mniejszą kompresją. Jestem ciekaw analizy bezpośredniego sygnału z obu konsol bez kompresji. Pewnie Digital Foundry coś takiego zrobi w przyszłym tygodniu chociaż osobiście nie spodziewam się dużych różnic w tytułach które już wyszły, bo nikt nie będzie zbyt długo nad tym siedział - dadzą 4K lub lepsze wygładzanie w 1080p i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam, że wiele osób zapomniało że wsparcie HDR będzie dla każdej konsoli nie tylko PS4PRO, więc porównanie U4 z HDR na PS4PRO i bez HDR na PS4 tym bardziej nie ma sensu. Bardzo wiele dyskusji tu było o HDR, zbędnych skoro będzie to na każdej konsoli.

 

Potwierdzenie, że HDR będzie na wszystkich PS4:

konferencja SONY 4:01 : (dodałem atrybut #t więc powinno od razu powinno być ustawione)

 

EDIT: HDR na innych PS4 nawet już powinno być (powinno być dodane we wrześniu 2016)

 

 

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest nowy sprzet, trzeba poczekac np na Horizon idt, na jakiej nowe gry, to nie ps5 zeby wcisnelo kogos w fotel, bedzie wiecej albo stabilniej z klatkami, troche lepsza grafika i tyle, a przedewszystkim, tak mi sie wydaje ze najbardziej pro zostanie wykorzystany w VR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, nie było? 

Nie regulujcie odbiorników, to mimo wszystko 2 "różne" zdjęcia :)

 

Thumbnail

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlosy, zrenice  :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania że porównywanie przez filmiki z yt jest o kant pupy. Trzeba zobaczyć life. Co najwyżej fpsy możemy różne dostrzec wyraźnie. No i tak jak ktoś napisał zaczekajmy na nowe gry które defy od poczatku będą robić z myślą o p4p wtedy powinno prosię pokazać swój potencjał. A tak z innej beczki, znajomy mówi że już nie idzie zamówić prosiak w mediamarkt. podobno popyt przekroczył podaż heh

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Frog__PL napisał:

 znajomy mówi że już nie idzie zamówić prosiak w mediamarkt. podobno popyt przekroczył podaż heh

Zmień znajomego... https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-playstation-4-pro-1tb-a-chassis-czarna?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon uk ponoc wyprzedal juz cala pule i nie bedzie prosiakow do swiat - na tydzien przed premiera :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no fucktycznie trzeba będzie ;-) jestem w pracy i nie zweryfikowalem tego

..

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bany4KHDR napisał:

amazon.uk ponoc wyprzedal juz cala pule i nie bedzie prosiakow do swiat

Gier wykorzystujących moc pro też nie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, schranz napisał:

Gier wykorzystujących moc pro też nie :1_grinning: 

wyprzedali juz te 40 tytulow ze wsparciem dla PRO na premiere? Nie wierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam wyprzedali ja mam np zamowione 2 z czego 1 na pewno skasuje :)
do tego kolejna w game , mysle ze wiele takich osob jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły bełkot, żeby ludzie ze sraczką zamawiali. Tak samo jak z PS4 było na premierze. Na święta półki będą się uginać od Pro, może jakieś ciekawe bundle się pojawią przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie celuje w black friday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie w tym roku bieg z przeszkodami żeby wyrwać drugiemu konsole z rąk? ech.. wspomnienia premiery ps4 co to się działo pamiętacie? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc temu miałem PS3, po dłuższym zastanowieniu kupiłem PS4 Slima 1TB choć wahałem się nad Pro. Gram prawie wyłącznie w RPG i cRPG i wszystkie gry które mnie interesują czyli Dragon Age Inkwizycja, Wiedźmin 3, Wasteland 2, Divine Divinity, Risen 3, Dark Souls 2, Dark Souls 3 żadna z nich nie wspiera PS4 Pro. Jedyne w czym Pro mogłaby się wykazać to Fifa 17 w którą gra syn, choć nie jestem przekonany co nowego można wymysleć w grze typowo piłkarskiej i czy ma to znaczenie. Mógłbym kupić Pro, ale miałbym z ta konsolą psychiczny problem że gram w gry które nie wykorzystują możliwości tej konsoli, chodzi o odłączany 1 GPU w Pro. Jestem zadowolony ze Slima, jest mała i bardzo, bardzo cicha. No i do tego mam TV FHD Sony z serii W7 i nie zamierzam go zmieniać na 4k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, walczy napisał:

Jeszcze miesiąc temu miałem PS3, po dłuższym zastanowieniu kupiłem PS4 Slima 1TB choć wahałem się nad Pro. Gram prawie wyłącznie w RPG i cRPG i wszystkie gry które mnie interesują czyli Dragon Age Inkwizycja, Wiedźmin 3, Wasteland 2, Divine Divinity, Risen 3, Dark Souls 2, Dark Souls 3 żadna z nich nie wspiera PS4 Pro. Jedyne w czym Pro mogłaby się wykazać to Fifa 17 w którą gra syn, choć nie jestem przekonany co nowego można wymysleć w grze typowo piłkarskiej i czy ma to znaczenie. Mógłbym kupić Pro, ale miałbym z ta konsolą psychiczny problem że gram w gry które nie wykorzystują możliwości tej konsoli, chodzi o odłączany 1 GPU w Pro. Jestem zadowolony ze Slima, jest mała i bardzo, bardzo cicha. No i do tego mam TV FHD Sony z serii W7 i nie zamierzam go zmieniać na 4k.

Cieszy mnie to, że jesteś zadowolony ze swojej konsoli i zakupu. Nie musisz jednak mieć TV 4K żeby czerpać korzyści z Pro. To raz, a dwa grasz tylko w stare gry? Nie zamierzasz kupować nowych gier, które będą wychodzić w tymi miesiącu i później? Bo one wszystkie będą miały odblokowany pełny GPU i podwyższone zegary więc Twój problem w tej sytuacji odpada.

 

Porównanie Titanfall 2 na PS4 Pro: https://abload.de/img/ps4proweks1.png i bezpośredni sygnał z wersji PS4 od Digital Foundry (gra działa w skalowanej rozdzielczości 900p-1000p) https://abload.de/img/ps4standard77ob4.png. Jak widać oprócz stabilniejszej płynności różnice w 1080p są widoczne nawet jeśli deweloper nie miał czasu na dodawanie nowych bajerów.

Edytowane przez szparagu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare godzin temu widzialem niby porownanie Wiedzmina na ps4 i ps4p ... ale chyba to fake, szczegolnie ze CD Red napisal, ze nie planuje wsparcia dla PS4Pro. Tak czy inaczej na YT film jest i roznica w plynnosci jest zauwazalna golym okiem... tylko w plynnosci co i tak w W3 robi wrazenie, bo Ci co grali wiedza jak potrafi chrupnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×