Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No brzydka w ch*j. Scorpio dużo ładniej wygląda.

A jak wygląda scorpio?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mataman napisał:

No jest brzydkie, tylko jakie to ma znaczenie?

 

No takie, że to sprzęt stojący na widoku, a nie głęboko w szafie. Rozumiem oszczędności na tworzywie, to nie telefon, by go wszędzie nosić i by był solidny, ale mogli chociaż dopłacić projektantowi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda scorpio?

5bf9c21aa2dd3451398d9babe38b00e3.jpg

Piękna, co? Widać, że biała. Będzie pasować do mojego białego domu, białych mebli i białego psa.

Czytałem w czasopiśmie NWO, że konsola już jest okrzyknięta tą najpiękniejszą.

We Włoszech dostała tytuł "Bambini roku 2016" za najładniejszy sprzęt którego jeszcze nie ma.

We Francji dostała tytuł "Belle roku 2016" za najbardziej biały produkt który to Francja zobaczy w przyszłym roku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stoi w szafce i zbytnio się konsoli nie przyglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stoi w szafce i zbytnio się konsoli nie przyglądam.

To znaczy, że nie wykorzystujesz w pełni produkt. On ma się błyszczeć na półce, a nie chować nieśmiale. Szczęśliwa konsola to więcej klatek na sekundę.

A tak na powaznie (wiem, że w tym temacie się nie da) to nie trzymał bym konsoli w szafie. Nie ma tam czym bidulka oddychać, bo nie ma w szafie efektu cyklonu.

Unboxing konsoli, czarnej :

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koniecznie pudełko po konsoli na szafie w widocznym miejscu ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam zawsze kartony po nowym sprzęcie za oknem żeby sąsiedzi też widzieli, że mi się powodzi :newell:

A jeszcze wracając do tematu z poprzedniej strony odnośnie dwóch oddzielnych układów GPU. Jeśli faktycznie jeden będzie cały czas zablokowany, a jego wykorzystanie będzie możliwe dopiero po wydaniu odpowiedniej łaty do konkretnej gry to faktycznie szczyt skur*ysyństwa został właśnie osiągnięty. No ale w sumie przecież mówili, że nie chcą dzielić graczy :kaz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Geble napisał:

Ja trzymam zawsze kartony po nowym sprzęcie za oknem żeby sąsiedzi też widzieli, że mi się powodzi :newell:

A jeszcze wracając do tematu z poprzedniej strony odnośnie dwóch oddzielnych układów GPU. Jeśli faktycznie jeden będzie cały czas zablokowany, a jego wykorzystanie będzie możliwe dopiero po wydaniu odpowiedniej łaty do konkretnej gry to faktycznie szczyt skur*ysyństwa został właśnie osiągnięty. No ale w sumie przecież mówili, że nie chcą dzielić graczy :kaz:

Jakiego jeszcze potwierdzenia Ci trzeba? Mark Cerny powiedział już o tym jakiś czas temu. Nie ma chyba nikogo bardziej kompetentnego od niego w tym temacie. I to nieprawda, że Pro ma dwa układy GPU. Po prostu połowa jednostek obliczeniowych jest nieużywana jeśli gra nie otrzymała łatki ale wszystkie gry, które będą wychodziły od premiery konsoli będą miały odblokowany pełny potencjał sprzętu, czyli wyższe zegary i wszystkie CU. To nie są żadne dwa GPU obok siebie połączone na zasadzie Crossfire czy coś takiego. Było już sprostowanie, bo jakiś "znawca" rozsiał bzdurę w sieci i wszyscy łykają jak pelikany.

Edytowane przez szparagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko co za różnica, czy zablokowane jest jedno GPU, czy też połowa jednostek obliczeniowych jest nieużywana? Wychodzi na to samo, i tak gry, które nie dostaną łatki nie wykorzystają mocy, bo tak i już. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, Geble napisał:

Ja trzymam zawsze kartony po nowym sprzęcie za oknem żeby sąsiedzi też widzieli, że mi się powodzi :newell:

a ja biorę karton i chodzę po osiedlu parę razy w tygodniu żeby wszyscy widzieli :)

 

 

5 minut temu, Geble napisał:

No dobra, tylko co za różnica, czy zablokowane jest jedno GPU, czy też połowa jednostek obliczeniowych jest nieużywana? Wychodzi na to samo, i tak gry, które nie dostaną łatki nie wykorzystają mocy, bo tak i już. 

 

No GPU a CPU też jest zablokowane czy procek zrobi swoje i wyciągnie troszkę lepsza płynność ?

Edytowane przez dragonosi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba niebieski pasek ledowy o ile on swieci , bo nie wiem tak naprawde XD, bedzie mi pasowal do calej instalacji ledowej w pokoju, do wygladu nic nie mam , mogl by byc lepszy, mogl byc i gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Geble napisał:

No dobra, tylko co za różnica, czy zablokowane jest jedno GPU, czy też połowa jednostek obliczeniowych jest nieużywana? Wychodzi na to samo, i tak gry, które nie dostaną łatki nie wykorzystają mocy, bo tak i już. 

W tym przypadku akurat nie ma różnicy, bo tak jak mówisz gry nie zyskają na lepszej wydajności (o lepszej grafice bez łatki w ogóle nie ma mowy, bo to jest niemożliwe). Różnica jest w tym, że co niektórzy opowiadają bajki o dwóch GPU, gdzie przy takiej konstrukcji część mocy obliczeniowej byłaby marnowana, a emisja ciepła i pobór prądu byłyby ogromne. Tam siedzi Polaris z kilkoma rzeczami z Vegi, która wyjdzie w przyszłym roku i będzie pewnie w Scorpio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek moim zdaniem lepiej byl ulokowany na facie ale jest spoko bo jest w slim jest lipa.

podstawkę zakupiłem teraz tylko czekam na konsole , zobaczymy co to warte.

 

 

2 minuty temu, ixion napisał:

A mi sie podoba niebieski pasek ledowy o ile on swieci , bo nie wiem tak naprawde XD, bedzie mi pasowal do calej instalacji ledowej w pokoju, do wygladu nic nie mam , mogl by byc lepszy, mogl byc i gorszy.

pasek bedzie bialy a niebieski tylko przy uruchamianiu tak jak na facie a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur...  , dobrze ze mam ledy RGB XD ,ale jak mogli ustawic na bialy :38_worried: biale to sa x klocki.

Edytowane przez ixion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ixion napisał:

Kur...  , dobrze ze mam ledy RGB XD

jakis pomysl jak zrobic inny kolor bez rozkrcania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Chazy_Chaz napisał:

jakis pomysl jak zrobic inny kolor bez rozkrcania ?

Nakleić folię w innym kolorze :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szparagu napisał:

Nakleić folię w innym kolorze :Gmoch:

kiedys widzialem na zwykle i chyba tak zrobie :) chodz niewiem ile to pro znow u mnie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chazy_Chaz napisał:

kiedys widzialem na zwykle i chyba tak zrobie :) chodz niewiem ile to pro znow u mnie bedzie.

Tylko pamiętaj, że ten pasek jest klikalny - tam są fizyczne przyciski zasilania i wysuwania płyt więc na dłuższą metę folia może się marszczyć i schodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szparagu napisał:

Tylko pamiętaj, że ten pasek jest klikalny - tam są fizyczne przyciski zasilania i wysuwania płyt więc na dłuższą metę folia może się marszczyć i schodzić.

wiem widzialem , bylem pewny ze nie sa mechaniczne.
a tyle co ja używam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie ogarna i zmienia to w aktualizacji bo jak na poczatku jest niebieski to tam jest, czy sa, diody rgb, w calym ps dominujacy kolor to niebieski wiec nie wiem czemu to jest biale, wymienic mozna ale nie warto rezygnowac z gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ixion napisał:

Moze sie ogarna i zmienia to w aktualizacji bo jak na poczatku jest niebieski to tam jest, czy sa, diody rgb, w calym ps dominujacy kolor to niebieski wiec nie wiem czemu to jest biale, wymienic mozna ale nie warto rezygnowac z gwary

przez lata w ps4 zwyklym nie wymienili wiec tu tak tez nie bedzie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinni zrobic aplikacje i kazdy by mogl sobie ustawic kolor jaki chce, taka aplikacja do zrobienia prosta jak drut a to zawsze jakas tam dodatkowa funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pro jest "mydlina" jakby była w niższej rozdzielczości nagrywana, tekstury też lepsze na podstawce. Przydałyby się źródłowe pliki bez kompresji żeby dokładnie ocenić, bo może na Prostacie chodziło w 60FPS, ale jak na razie niezła beczunia :jaro:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×