Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że usuneli ten 20-minutowy limit w conquest , dwie rundy teraz grałem i trwały ponad pół godziny i były bardzo wyrównane blisko 300 ticketów , krok w dobrą stronę . W becie bf3 pamiętam na ostatnie dwa dni dali drugą mapę caspian border może tu będaie podobnie

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakiś patch serwerowy był. Pociąg też poprawili i nie wjeżdża chwilę przed zakończeniem rundy. 

Myślę, że dadzą jeszcze tą mapę, która była w alphie, była zdecydowanie lepsza IMO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kielbas napisał:

Jak dla mnie to ten 2 miejscowy "attak plane" jest lepszy od 3 płatowego myśliwca. Ma co prawda wolniejsze działko, ale za to dużo mocniejsze, jak się ogarnie opóźnienie kul to można ładne wyniki kręcić. Latając tym 3 płatowym myśliwcem mam wrażenie że strzelam z kapiszonów. No i ten dwupłatowiec ma bombki :) co prawda jeszcze nie umiem ich dobrze używać ,ale już kilka killi wpadło :1_grinning:

 

Przecież w każdym typie samolotów można wybrać wyposażenie np. rakiety do niszczenia celów naziemnych itp. Wystarczy przy wyborze wcisnąć :triangle: - customise. To samo w tankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mike1422 napisał:

Cześć,

 

Też macie spadki fps'ów/zawiechy/przycinki np przy wybuchach albo w konkretnych miejscach w trybie conquest? Jedni mówią, że nie mają, inni mówią, że lekkie, a u mnie jest tak, że momentami grać się nie da. Na trybie rush nie ma żadnego problemu i wszystko śmiga.

 

Greetz,

Mike

 

 

Tak są spadki w cq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.09.2016 o 19:05, Thrasher8888 napisał:

Nie zartuje. Jest slaba. Moze nie najgorsza ale slaba, w porownaniu do innych gier. Zobacz sobie jak wyglada na pc. Tekstury sa bardziej blyszczace. Wiadomo ze konsole swoje lata maja ale licze na dobra optymalizacje na XO ktory wspiera Directx 12.


Serio wierzysz że to coś zmieni? Może Moc Chmury(tm) którą Microsoft reklamował przy XO zwiększy rozdziałkę z 720 p do 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Banan91PL napisał:

Mam nadzieje ze do premiery naprawia te spadki w CQ

XXI w. i takie kwiatki...Nie przystoi mówiąc wprost.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kisiel-PL napisał:

Sony zaprezentuje na to rozwiązanie 7 września, PS4 Neo :1_grinning:

 

A niech mnie w dupkę cmokną tak zobaczą $ za nową konsolę...

A za dwa lata PS5 czy coś w ten deseń i na nowo trzepać kasę od ludzi.

Ja podziękuję. Wysiadam:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps5 będą wychodziły remastery bh4 i hardlina, w prawdziwym fullhd i sztywnych 60klatkach. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na PS5 to musowo Remaster RESOGUN (super sellera Sony, jednego z grubszych tytułów startowych :24_stuck_out_tongue:)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zauważyłem że czas leci w górę a nie w dół i trwa bite pół godziny. Dobre posunięcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos zrobili napewno nawet cos w snajperkach pogrzebali bo dzis na strzała byłem a jeszcze wczoraj snajper musiał 2 hity zadać assault tez cos chyba albo mi sie zdaje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperki bez zmian. Takie same jak wczoraj, przedwczoraj itd ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale czym dłużej gram tym bardziej mi sie podoba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było jak z battlefrontem ze nie będzie co odblokowywac a widzę ze tak będzie bo mam 30 poziom i tyle punktów ze mógłbym kupić wszystkie bronie i ulepszenia dla każdej klasy i by jeszcze zostało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 50 poziom i około 2200 tej wirtualnej waluty a wszystko co można kupić w becie to mam. Mnie denerwuje że niby broni mamy 8 a tak naprawdę to 4 bo jedna z celownikiem a druga bez. Dla mnie celownik to dodatek a nie druga broń....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle poziomy tez coś za szybko wchodzą w takim BF4 nie mamy pod koniec rundy 30 tysięcy punktów za wygraną a jak dojdą jeszcze skrzynki i exp 200% to w 1 dzień bd można wbić maksa  dziwne strasznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie strasznie lubią duże cyferki,  pamiętam jak po denominacji w Polsce ojciec przyniósł wypłatę w nowej kasie i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że jakaś ona taka mała. ;)

Dlatego w bf5 za zdobycie flagi dostaniemy pół bańki,  a za kila sto tysiąców :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

W ogóle poziomy tez coś za szybko wchodzą w takim BF4 nie mamy pod koniec rundy 30 tysięcy punktów za wygraną a jak dojdą jeszcze skrzynki i exp 200% to w 1 dzień bd można wbić maksa  dziwne strasznie. 

Nie wiem czy zauważyliście, ale na koniec każdego meczu dostajemy dodatkowy exp równy temu, który zdobyliśmy w meczu, czyli mamy tak naprawdę double xp cały czas.

 

1 godzinę temu, cykor napisał:

Ja mam 50 poziom i około 2200 tej wirtualnej waluty a wszystko co można kupić w becie to mam. Mnie denerwuje że niby broni mamy 8 a tak naprawdę to 4 bo jedna z celownikiem a druga bez. Dla mnie celownik to dodatek a nie druga broń....

Każda broń ma kilka setów, i nie różnią się tylko celownikiem -.- np .MP 18 Experimental strzela seriami, a strzelba dla Assaulta ma wersje z bagnetem lub bez. Bronie też będzie można modyfikować samemu, ale jest to zablokowane w becie.
 

Np. W BF4 przez granie medykiem mogliśmy odblokować 8 broni + chyba były 3 do odblokowania w jakiś inny sposób (nie pamiętam). Teraz po wszystkich DLC mamy ich 16. I bądźmy szczerzy. Część z nich zachowuje się bardzo, bardzo podobnie do siebie. NP. M416, AUG A3 i L85A2- z każdej z tych broni strzela się bardzo podobnie, różnią się jedynie niewiele w kwestii szybkostrzelności. Równie dobrze mogliśmy mieć  zamiast tych trzech broni jedną. I tak dla każdej klasy i broni między klasowych(shotgunów, karabinków i DMR-ów). 
Zakładając że ilość broni dostępnych i zablokowanych w grze nie zmieni się, to np. dla medyka mamy 4 bronie, dla każdej z 2-3 warianty+ ok. drugie tyle mamy zablokowane. Czyli w finalnej wersji gry mamy ok. 7-8 broni dla medyka- dla innych klas podobnie. Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Mniejsza ilość broni pozwala zachować większą różnorodność giwer i każdy będzie mógł znaleźć "tą jedyną". 

EDIT. Oraz ułatwia balansowanie broni ;)

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Bo ludzie strasznie lubią duże cyferki,  pamiętam jak po denominacji w Polsce ojciec przyniósł wypłatę w nowej kasie i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że jakaś ona taka mała. ;)

 

Może część wypłaty przepił ?:biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam niektóre wypowiedzi m.in. o OP czołgach/snajperach, symulatorze biegania po pustyni i zaczynam wątpić większość takich graczy. NO bo jasne jak z buta chcesz biec do oddalonego punktu to racja symulator biegania ale trzeba mieć coś z głową nie tak by tak grać. PO to są samochody i kawaleria, czasem desant z samolotu byle nie pilot bo już kilku takich januszów było a pasażer z maszyna bum w glebe (zresztą w pozostałych Bf też się trafiają takie perełki). 
Skoro snajper taki op to niby jaki miałby byc? Zazwyczaj 2 strzały potrzebuje chyba ze head mu wszedł, wiec podobnie jak wcześniej. Troche trudniej go zdjąć niż np w bf4 bo tu ciężko seriami sciąć kogoś na 150 metrów plus i na minimapie nie ma pełno czerwonych punkcików, że ktoś strzela. A na otwartym terenie bardzo dobrze, że jest groźny bo taki ma być. Może cześć graczy przestanie biegać jak kot z pęcherzem bez ładu i składu. 
Co do czołgów. Większość moich gier op tankiem polega na tym, że przez cały mecz raptem 2-3 graczy próbuje mi coś zrobić reszta mnie ignoruje bądź ucieka. Natomiast jak trafisz na ogarnięta drożynę nie daj boże z czołgiem to jak wystrzelę 2 razy to sukces bo więcej czasu nie dostane. Wiec uważam, że to na razie wina samych graczy nie balansu bo nie wyobrażam sobie, żeby jeden janusz z grantem ppanc rozwalał czołg. Sorry janusz ale to nie wina czołgu,ze cie ubił tylko dennych graczy w teamie którzy za chiny nie ogarniają co się dzieje i mają Cie gdzieś zamiast pomóc z czołgiem.
Ogólnie uważam, że beta nie jest zła. Jak ludzie zaczną bardziej ogarniać to samoloty będą wiedzieć o gniazdach snajperów i bomby zrobią swoje. Większość filmików o op snajperach polega na tym, ze nikt do nich nie strzela a oni wala w biegający tłum jak do kaczek. Jeden czołg, działo stacjonarne czy choćby kumata piechota bardzo szybko robią porządek z takimi op graczami.
Reasumując uważam, że klasy są mocne w swoich założeniach, we właściwej sobie roli i dystansie jakim walczą. Pewne zmiany balansu nastapią ale jak zaczna wszystko nerfić to dopiero bedzie strzelanie kapiszonami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka akcji na krótkim polu 1v1, czy to z medykiem czy to z assaultem i wygrywalem bezproblemowo snajperem.

Więcej ludzi woli strzelać pistoletem niż karabinem, bo wg. mnie pistolet w tej grze to super sprawa, bo też często go używam grając medykiem lub assaultem, często rezygnując z broni podstawowej ;)

Może i piszesz prawdę, ale są sprawy do zbalansowania, chociażby o tuzinek.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×