Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale kupowanie bf'a żeby grać tylko singla mija się z celem, przynajmniej nie na premierę. To gra stworzona typowo pod multi... ja się tam nawet nie napalam na singla. Zagram w niego jak nie będzie internetu, a nie jednak nawet wtedy nie bo będę miał kłódkę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

@Banan91pl to widzimy się na serwerze za trochę ponad 9 godzin :1_grinning:

Kiedyś się mówiło bf do multi, cod do singla. W tej chwili to nic nie wiadomo bo obie gry cisną w stronę multi. singla to już nawet nie chce im się robić.... no chyba że odnowią go ze starej części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat singiel mi się jak na razie bardzo spodobał, choć wiadomo że tej gry nie kupuje się dlategoż właśnie.

Pojawiły się pierwsze recki, tak jak przypuszczałem oceny dość wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Ultima wyśle pakę.

Ta mapka w lesie jest przezacna, wreszcie moje klimaty. Stalowe Szczury się kłaniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest naprawdę z EA acces/origin acces? Słyszałem że jest 10h multi i dwie misję singla teraz oglądam film kromki i słyszę że single 10h a multi z ograniczeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak jest to Ci nie powiem, ale wiekszosc dzisiejszych gier ukonczysz w 10h wiec z tym singlem to cos musiales zle slyszec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem kawałek misji gdzie leci się gołębiem. Na ten moment nie mam zamiaru w ogóle odpalać kampanii. A miało być tak pięknie :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, princ18 napisał:

Dokładnie jak jest to Ci nie powiem, ale wiekszosc dzisiejszych gier ukonczysz w 10h wiec z tym singlem to cos musiales zle slyszec.

 od 1:35 kromka mówi o tym, i w 6:25 wspomina o 10h dla kampani...

 

Kromka zawsze podaje dosyć pewne info, ale teraz to zgłupiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin do trybu singleplayer i multiplayer, czyli moim zdaniem caly czas jaki mozemy spedzic z ta produkcja w ramach ea acces to, to 10 godzin. W 6:25 nigdzie nie mowi ze mial dostep czy tam ma dostep 10 godzin do kampani tylko z gral nie malo bo wolal innaczej rozdysponowac to 10 godzin.

Edytowane przez princ18
literowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cykor napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest naprawdę z EA acces/origin acces? Słyszałem że jest 10h multi i dwie misję singla teraz oglądam film kromki i słyszę że single 10h a multi z ograniczeniami...

 

EA/Origin Access daje Ci 10 godzin rozgrywki. W singlu są dostępne 2 misje, natomiast w multi były ograniczenia trybów i map. Niemniej te ograniczenia dla multi od premiery mają być (czy już zostały) zniesione - nie mam jak tego sprawdzić, bo swój czas wykorzystałem. Oczywiście to jak spędzisz te 10 godzin zależy od Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dziękuję za informację. Myślałem że jest tak: 10h multi i 2 misje singla, Teraz już wiem. Dzięki!

 

Ograniczenia jeszcze są bo premiera dopiero w piątek. Nie zapędzajmy się, za 15zł wcześniejszy pełny w 100% dostęp do gry to już lekka przesada :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kolos28 napisał:

Nono ale są i tacy, którzy ruszą :)

 

O paniczu to są tacy?? o fakin szit ;) Pokażta mi palcem bo nie uwierzę :24_stuck_out_tongue:

(BF od dawien dawna już kampanią nie stał a multikiem :P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banan91pl pobrałeś już grę? u mnie idzie jak krew z nosa. Strasznie powoli, masakracja...

 

PS: Patrze w PSN i widze że... kromka gra w BF1 i jest na serwerze. WTF?

Widzę że są równi i równiejsi pomimo tego że ktoś buli ponad 50zł więcej za grę...

 

Teraz pomyślałem. Ma płyte. Tylko skąd ją ma 5 dni wcześniej....

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel miał fajny początek ale poźniej wieje nudą. Sandbox z najgorszym cechami farcry.  Akcja strasznie traci tempo.  Goście z miotaczami ognia są nieśmiertelni i mają zasięg ognia na 200 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cykor napisał:

@Banan91pl pobrałeś już grę? u mnie idzie jak krew z nosa. Strasznie powoli, masakracja...

 

PS: Patrze w PSN i widze że... kromka gra w BF1 i jest na serwerze. WTF?

Widzę że są równi i równiejsi pomimo tego że ktoś buli ponad 50zł więcej za grę...

 

Teraz pomyślałem. Ma płyte. Tylko skąd ją ma 5 dni wcześniej....

Ja zacząłem pobierać 2 dni temu i dziś o 17 się pobralo . W nocy szlo wolno od rana do południa szybko ale ogólnie to strasznie wolno wszystko się ściąga z psnu ostatnio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Dziś wieczorem pobralo mi się chyba 3gb w zakresie 6godzin. Jak na moje skromne 6mb internetu to troszkę mało. Betę IW (20gb) zassalem w nieco ponad 7godzin..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłem kawałek misji gdzie leci się gołębiem. Na ten moment nie mam zamiaru w ogóle odpalać kampanii. A miało być tak pięknie :trap:

To nie jest misja :)

To taki jakby przerywnik gdzie dodatkowo możemy na nim pokierować ale to trwa może z minutę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cykor napisał:

Tragedia. Dziś wieczorem pobralo mi się chyba 3gb w zakresie 6godzin. Jak na moje skromne 6mb internetu to troszkę mało. Betę IW (20gb) zassalem w nieco ponad 7godzin..

Miałem to samo przez całą noc 5 gb  a za dnia 25 zassalo.  Net 4 MB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszych oględzinyach menu...trochę marudzenia. Brak podstawowych ustawień. Co mam na mysli- Strzelanie i celowanie tylko r2 i l2, a co dziwne w szybkiej grze mam tylko 5 trybów....

Sturmowiec ma od razu to ciężkie działo. Respy na tdm do poprawki...

Gra się przyjemnie (tdm), miejscami takie ciemne zakamarki że nie wiadomo czy to przeciwnik czy cień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, narazie ma tą grę może kilkadziesiąt osób z forum no i ci równiejsi co mieli płytę już wczoraj. Poczekajcie tydzień, premiera dopiero w piątek ;)




Ps: las argoński to operacja blokada v2
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak dalej ale pierwsze.minuty singla miazdza klimate. Graficznie, dzwiekowo to jest to ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytę już gdzieś można dostać ? Byłem dzisiaj w Empiku i euro rtv. Niestety tam nie było. I nie wiem czy czekać aż wejdzie do sklepu czy zamówić online do paczkomatów za 228 zł z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefront ubrany w ciuchy Battlefielda. Postaci poruszaja sie identycznie jak w battlefroncie. Ogolnie gra przepiekna, najladniejsza gra generacji, dzwiek tez masakra. Gra sie przyjemnie jak to bf, ale jednak troche nudzi. Moze to przez te stare bronie i mala roznorodnosc? Sama rozgrywka tez duzo wolniejsza niz chocby w bf4.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem bfów nie jestem, częściej w sumie grałem w coda, ale BF1 pozamiatał wszystko co było do tej pory. Grafika, udźwiękowienie, klimat, nie wiem jak oni to zrobili bo po becie byłem na nie a teraz jest mi głupio. Gra jest fantastyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×