Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, januszp85 napisał:

Czy ja pytam o offline.................przecież to logiczne,że można :24_stuck_out_tongue:

No w Fifę np nie da się grać offline wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Goldie napisał:

 

Nie no lepiej siedzieć cicho jak gra to bubel i nie spełnia tak podstawowego wymogu jak możliwość grania online. Oczywiście nie popieram płaczów na nie wiadomo ile postów, ale problem jest poważny bo online w takiej grze to sprawa fundamentalna. U mnie opóźnienia się zdarzają bardzo sporadycznie, ale są zauważalne. Inna sprawa to wyszukanie gracza, na zwykły sparing trwało wczoraj po ok. 3-4 min.

 

Co do samej gry to dopiero wczoraj przysiadłem i jestem srogo rozczarowany, bo tempo w porównaniu z demem znacznie wzrosło. Co także powoduje wyniki hokejowe w przypadku gry zawodnikami z wyższej półki. Koszmarny minus to znowu płynność odpalania się wszystkiego w menu, matko ile to trwa. Nie wiem czy oni to kiedykolwiek poprawią. Po pierwszej dłuższej sesji jedyny plus jaki na ten moment dostrzegam to zauważalna poprawa bramkarzy. Jak przez weekend mi się nie odmieni to pozbywam się gry w tempie szybszym niż to było z 2016.

Ja z wynikami hokejowymi się nie spotkałem. Max 4 bramki w meczu. Co do połączenia to racja. Temp jest takie same jak było.

1 minutę temu, Wypizdzisko napisał:

No w Fifę np nie da się grać offline wdg mnie.

Tego to nawet nie wiem bo nie gram.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z Multimedia, po kablu. Grałem wczoraj pd 22 do 2 w nocy i w sezonach online zero laga. W myclub 5 meczy i w jednym była lipa, reszta ok.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na darmową wersję my club. Z tego co widzę dalej można uciekać z meczów i lagi są na porządku dziennym więc moim zdaniem nie warto ostrzyć sobie kłów na ten tytuł przynajmniej na tą chwilę. Czas działa na nie korzyść PES-a bo liczba nie zadowolonych szybko zaczyna rosnąć, pewnie w grudniowej wyprzedażach gra będzie poniżej 100 złotych jak co roku zresztą. Konami niczego się chyba nie nauczy już :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przy tegorocznych ocenach PES'a i mega udanym gameplay'u nie wiem czy będzie darmowy MyClub plus nie liczyłbym na taki szybki spadek ceny. Względem 16 wszystko jest usprawione.

 Sam osobiście nie mogę się oderwać, w końcu załapałem mechanikę gry, udaję się wygrywać co raz więcej prawie 500 pkt jakoś już w online divisions, nie gram w MyClub do takiej zabawy zostawię sobie futa, otoczka MyClub w ogóle mi się nie podoba. Co do samej gry im więcej w nią gram tym bardziej doceniam, zdecydowanie jest to najlepsza piłka tej generacji i wiem że Fifa 17 mojej opinii nie zmieni. Czekałem na Fifkę bardzo teraz to nawet nie wiem czy kupię w premierę jak zawsze bo po prostu mam w co kopać, sprawia mi ta gra frajdę niesamowitą. Pokonać Real drużyną Napoli 4:0 to coś pięknego. Brak mi było piłki gdzie po strzeleniu gola autentycznie się cieszyłem i gra dawała mi satysfakcję, tutaj to jest. To samo się tyczy goli straconych, wiem że sam gdzieś dałem ciała jak tracę bramkę i mam pretensję tylko do siebie a nie do zrytej mechaniki gry. Odnośnie grania po necie, rzadko kiedy mam lagi, może w 2 na 10 średnio spotkań tak wychodzi. Po paru dniach szarpania daję jej zdecydowane 9/10 plus tytuł Króla który w końcu wrócił, mam nadzieje że żadną  aktualizacją tego nie zepsują.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, imo żadnego darmowego myCluba nie będzie. PES w tym roku jest genialny. Gram, gram, a nagrać się nie mogę. Potwierdzają to liczne recenzje. King is back!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam tak jak koledzy wyżej :1_grinning: nawet jak przegrywam to mam frajdę z gry :) W końcu są emocje jakich brakowało. A dziś wieczorem Piwko i turniej z kumplami :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz trzy mecze i lagów nie miałem, ale bez sensu zrobili z główkami co koks to gol. System kolizji też jest jakiś dziwny no i trzeba przyznać, że jest mega randomowa ta gra, na bank skilla tutaj nie uświadczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Wypizdzisko napisał:

Grałem teraz trzy mecze i lagów nie miałem, ale bez sensu zrobili z główkami co koks to gol. System kolizji też jest jakiś dziwny no i trzeba przyznać, że jest mega randomowa ta gra, na bank skilla tutaj nie uświadczymy :)

 

Nie przesadzałbym, z tym brakiem skilla, grą na krótko i z pierwszej piłki tutaj można działać cuda ale kluczem jest skill. W obronie nie chodzi o pójście na raz ale odpowiednim czytaniu gry i kontrolowania każdego ze swoich zawodników. Afera w obronie zawsze kończy się karą. Po prostu trzeba się skupić na odpowiednich elementach gry, w końcu piłka która wymaga myślenia.

 

 Tak z ciekawości to jakie macie ratingi w dywizjach ?

Edytowane przez sew
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uleglem wam i temu co zaprezentowalo demo. Gram narazie vs COM ten PES jest genialny, pilka zachowuje się bajecznie, fizyka jest niesamowita. Tempo względem dema sporo wolniejsze. To co najbardziej mi sie podoba, jeżeli gra sie prostą piłkę i dosc przewidywalna to bramki nie strzelisz chociażby mecz trwal caly dzień...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Wypizdzisko napisał:

Grałem teraz trzy mecze i lagów nie miałem, ale bez sensu zrobili z główkami co koks to gol. System kolizji też jest jakiś dziwny no i trzeba przyznać, że jest mega randomowa ta gra, na bank skilla tutaj nie uświadczymy :)

 

Trollujesz czy na serio? Ten PES jest rewelacyjnie zrobiony. W tej części jak nigdy liczy się skill. Oczywiście dobrze mieć koksa w składzie, ale sam koks nie wygra meczu. Już co najmniej kilka razy zagrałem z typami co skład mieli sporo gorszy ode mnie, a może ze dwa razy wyszedłem poza swoją połowę. Przypadkowość musi być w PESie, bo i taka jest w prawdziwej piłce. Jednak ten PES jest pod tym względem świetnie zrobiony. 

 

Ja z główek ani nie tracę za wiele bramek, ani nie strzelam za wiele. Może z czasem będzie lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pojedynki główkowe to wciskamy przycisk jak najpóźniej tzn. leci piłka górą, czekamy aż odległość piłki do naszego piłkarza będzię na tyle mała, że wciskając kwadrat -> ładujemy pasek siły i puszczamy idealnie w momencie uderzenia, wybicia/podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, sew napisał:

 

Nie przesadzałbym, z tym brakiem skilla, grą na krótko i z pierwszej piłki tutaj można działać cuda ale kluczem jest skill. W obronie nie chodzi o pójście na raz ale odpowiednim czytaniu gry i kontrolowania każdego ze swoich zawodników. Afera w obronie zawsze kończy się karą. Po prostu trzeba się skupić na odpowiednich elementach gry, w końcu piłka która wymaga myślenia.

 

 Tak z ciekawości to jakie macie ratingi w dywizjach ?

Jaki masz skill jak czasami są takie sytuacje, że pięciu zawodników się przepycja jest bałagan na boisku albo koksom wraca piłka do nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są pewne sytuacje a nie reguła która wpływa na Twoje rozegranie.

 

Owszem takie sytuacje mogą wpływać na mecz ale przy odrobinie szczęścia możesz coś urwać albo Ty albo przeciwnik jak to w piłce szczęście jest też potrzebne. Ale jeśli stracisz taką bramkę to musisz mieć jakiegoś skilla żeby wyrównać chyba co ? Tak mi się trochę wydaje.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wypizdzisko napisał:

Grałem teraz trzy mecze i lagów nie miałem, ale bez sensu zrobili z główkami co koks to gol. System kolizji też jest jakiś dziwny no i trzeba przyznać, że jest mega randomowa ta gra, na bank skilla tutaj nie uświadczymy :)

Jak czytam takie brednie to mnie krew zalewa. Tyle w temacie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mandi napisał:

Poczekam na darmową wersję my club. Z tego co widzę dalej można uciekać z meczów i lagi są na porządku dziennym więc moim zdaniem nie warto ostrzyć sobie kłów na ten tytuł przynajmniej na tą chwilę. Czas działa na nie korzyść PES-a bo liczba nie zadowolonych szybko zaczyna rosnąć, pewnie w grudniowej wyprzedażach gra będzie poniżej 100 złotych jak co roku zresztą. Konami niczego się chyba nie nauczy już :38_worried:

 

Rozpędź się i uderz mocno głową w mur bo twoja wypowiedz świadczy o tym że zdrowy to Ty nie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł ile razy jeszcze napiszesz o tym kodzie sieciowym? :-)

Co Ci tu na forum ludzie z lagiem mają pomóc, że co dwa dni jest spam ubolewania nad tym.

Przycięło, szkoda. Życie się nie kończy przez to.

50% zawartości tego tematu to jakieś ujadanie.

Ludzie, życia nie macie?

No ja nie mam zamiaru rok narzekać na lagi. Czekam z miesiąc jak nie będzie poprawy to gra znika z dysku i robi miejsce na CoD4 Remaster

Jestem pewny, że odpale CoD i wszystko będzie działać jak należy. A jak nie to przez dwa tygodnie wyjdzie 5 patchy i naprawia co trzeba. A Konami po 2 tygodniach zdołało napisać na Twitterze, że są świadomi problemów i się im przyglądają hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, leslaw202 napisał:

 

Rozpędź się i uderz mocno głową w mur

 

Wyraziłem tylko swoją opinię, ale widać urażona duma twoja nie napawa do optymizmu co do dalszej egzystencji na tym forum. 

Swojego zdania nie zmienię i odliczam dni do pierwszej przeceny gry.

Na przyszłość radzę ochłonąć przed napisaniem czegokolwiek, o ile to w twoim przypadku możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mandi napisał:

 

Wyraziłem tylko swoją opinię, ale widać urażona duma twoja nie napawa do optymizmu co do dalszej egzystencji na tym forum. 

Swojego zdania nie zmienię i odliczam dni do pierwszej przeceny gry.

Na przyszłość radzę ochłonąć przed napisaniem czegokolwiek, o ile to w twoim przypadku możliwe.

Drogi Panie na początku zaznaczę że nie jestem żadnym Bóg wie jakim fanem Pesa ani nic z tych rzeczy, ale jeśli czytam twoje argumenty (że gra jest na nie) to są one absolutnie nie do przyjęcia bo albo nie rozegrałeś w tegorocznego Pesa żadnego meczu albo brak Ci jakiejkolwiek rzetelnej opinii... pozdrawiam bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie no lepiej siedzieć cicho jak gra to bubel i nie spełnia tak podstawowego wymogu jak możliwość grania online. Oczywiście nie popieram płaczów na nie wiadomo ile postów, ale problem jest poważny bo online w takiej grze to sprawa fundamentalna. U mnie opóźnienia się zdarzają bardzo sporadycznie, ale są zauważalne. Inna sprawa to wyszukanie gracza, na zwykły sparing trwało wczoraj po ok. 3-4 min.

 

Co do samej gry to dopiero wczoraj przysiadłem i jestem srogo rozczarowany, bo tempo w porównaniu z demem znacznie wzrosło. Co także powoduje wyniki hokejowe w przypadku gry zawodnikami z wyższej półki. Koszmarny minus to znowu płynność odpalania się wszystkiego w menu, matko ile to trwa. Nie wiem czy oni to kiedykolwiek poprawią. Po pierwszej dłuższej sesji jedyny plus jaki na ten moment dostrzegam to zauważalna poprawa bramkarzy. Jak przez weekend mi się nie odmieni to pozbywam się gry w tempie szybszym niż to było z 2016.

Drogi Panie na początku zaznaczę że nie jestem żadnym Bóg wie jakim fanem Pesa ani nic z tych rzeczy, ale jeśli czytam twoje argumenty (że gra jest na nie) to są one absolutnie nie do przyjęcia bo albo nie rozegrałeś w tegorocznego Pesa żadnego meczu albo brak Ci jakiejkolwiek rzetelnej opinii... pozdrawiam bez odbioru.

Przecież te same osoby, które teraz płaczą, płakały też rok temu i mówiły, że tego gówna już nie kupią.

I co?

I poskładali preordery, pokupowali w dniu premiery i znów ten sam lament jak co roku.

Ile można?

A ty coś kiedyś mądrego napisałeś w temacie o PES?

Już ci pisałem, idź bądź głupkiem na inne forum i daj chłopakom pisać o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy macie za dużo wolnego czasu czy z premedytacją zasmiecacie te forum ? Jeśli jeden z drugim Waszym zdaniem pes jest chu**** jeśli czekacie na darmowego albo czekacie aż będzie za 20 zł to super, podzieliliscie się tą informacją , nie kupujcie  i po co nadal psioczyc na tą grę ? Po co sie nadal udzielać ? Na dodatek robią to najczęściej ludzie którzy nawet płyty w konsoli nie mieli i bazują na informacjach wyssanych  z palca.

Panie Mandi. Ja od wczoraj nie mam w ogóle lagow a grałem ładne parę godzin, dzisiaj zagrałem mecz w my club i też jest spoko więc takie osoby jak czytaja  komentarze ze pes schodzi na psy, ze lagi, że sragi  a nawet ta osoba nie grala  to sie nie dziw że tak sa odbierane posty takie jak Twój.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że jak nie ustawiam wyszukiwania lvl 4 czy 5, a 1 lub 2 to lepiej dobiera. Zauważalnie mniejszy lag miałem w 3 z 5 meczy. Dziwna sprawa, jutro jeszcze potestuje. 

Gdyby nie Real to w tą część chyba bym wolał grać w dywizje, jedyna drużyna gdzie sobie nie radzę z trójkatami, Ronaldo i Bale robią co chcą. Ramos to bóg w obronie, normalnie chyba jednak są od niego lepsi, gdyby zrobili obrone słabszą w Realu to praktycznie byłoby cacy. Messi i Neymar do ogarniecia nawet na lagu, jak bedzie działać dobrze to w ogóle luz.

No ale wszyscy z ratingiem powyżej 800 jakich spotkałem grali Realem, jest za mocna znowu ta drużyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, chrono87 napisał:

Właśnie zauważyłem, że jak nie ustawiam wyszukiwania lvl 4 czy 5, a 1 lub 2 to lepiej dobiera. Zauważalnie mniejszy lag miałem w 3 z 5 meczy. Dziwna sprawa, jutro jeszcze potestuje. 

Gdyby nie Real to w tą część chyba bym wolał grać w dywizje, jedyna drużyna gdzie sobie nie radzę z trójkatami, Ronaldo i Bale robią co chcą. Ramos to bóg w obronie, normalnie chyba jednak są od niego lepsi, gdyby zrobili obrone słabszą w Realu to praktycznie byłoby cacy. Messi i Neymar do ogarniecia nawet na lagu, jak bedzie działać dobrze to w ogóle luz.

No ale wszyscy z ratingiem powyżej 800 jakich spotkałem grali Realem, jest za mocna znowu ta drużyna. 

 

U mnie to samo:) Zawsze gralem na 2 lvl i nie bylo lagow. Z ciekawosci po Twoim poscie dalem 4 lvl i nie dalo sie grac tak scinalo.. Potem znowu dalem 2 lvl i meczyk jak offline. Szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś i wrzuciłem OFa od PESUniverse. Wszystko śmiga i działa. Mam tylko pytanie: jak gram bez Live update mam aktualne składy. Natomiast jak włączę Live update to wszystkie składy nazwiska piłkarzy z Bundesligi nie działają - po prostu nie ma ich. Jak znowu wyłączę Live update to wszystko wraca do normy. Bundesliga nie będzie działać z włączonym Live update czy ja coś źle zrobiłem? Z kolei przy włączonym Live update mam Zlatana w ManU (ale wtedy składki z Bundesligi nie działają), a przy wyłączonym nie mam Zlatana, a Bundesliga działa. Trochę to porypane...

 

Orientujecie się czy będzie OF, który będzie działał ze wszystkim jak należy z włączonym Live update?

 

Greetz,

Mike

7 godzin temu, Mandi napisał:

 

Wyraziłem tylko swoją opinię, ale widać urażona duma twoja nie napawa do optymizmu co do dalszej egzystencji na tym forum. 

Swojego zdania nie zmienię i odliczam dni do pierwszej przeceny gry.

Na przyszłość radzę ochłonąć przed napisaniem czegokolwiek, o ile to w twoim przypadku możliwe.

 

Fajnie, wyraziłeś swoją opinię, podzieliłeś się z nią i super...czego oczekujesz??? Że wszyscy mają ci przyklasnąć??? To tak nie działa...ale rozumiem, że ci z poznania tak mają...Nie pasuje ci ok...masz lagi w sytuacjach kiedy większośc ich nie ma ok...zmień net albo goń do sklepu po Fifkę...

Edytowane przez mike1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES wrócił do formy. Warto kupić pełną wersję. Ja pykam od premiery w My Club głównie, na dzień dobry z bonusów wylosowałem Ronaldo i Neymara. Zrobiłem sobie trofeum wygrać 6 meczy pod rząd na poziomie Super Star grając przeciwko COM. Kombinuje łączyć dobrych agentów ale na razie ceny na aukcjach są bardzo zawyżone, mam takie wrażenie choćby boty podbijały te ceny...

 

Co do samej gry, gra się świetnie, nie ma kosmicznych wyników tak jak rok temu, akcje trzeba dobrze rozgrywać, w obronie jak się nauczymy grać to będziemy tracić bardzo mało goli. Wykonujcie sobie te zadania co dają różne bonusy, ja zrobiłem sobie na razie 50/120.

 

Licencje w tym roku to niestety straszna porażka, za to powinni dostać po dupie. Co do grania online z ludźmi w My Club to jest źle niestety, mam straszne lagi, 2-3 na 20 meczy były okey, a tak to raz większe raz mniejsze lagi, łączy mnie głównie z ludźmi z PL, ruskimi, czy nawet arabami czasami. Wyszukiwanie meczu online jest totalne skopane trwa to stanowczo za długo. Może za kilka lat Konami ogarnie w końcu multi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×