Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potwierdzam, zero lagów. Trafilem dzisiaj na ruska, później na turka i grało się idealnie. Zwykle grając z kebabami połączenie miałem tragiczne, a tu miła niespodzianka. Coś ewidentnie zrobili z serwerami.

PS. Witam na forum wszystkich

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2017 po zakonczonym meczu podaje komunikat, ze mam niestabilne lacze, gdyz jest polaczone bezprzewodowo. Sugeruja podlaczyc kablem, co da gwarancje gry bez opoznien. Macie podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery nie zauważyłem żadnych lagow, no ale jak poprawili to jeszcze lepiej :)) A co do piły to najlepsza w jaką grałem:)))

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się we Ultimate Team dziś pobawić, ale tak pochwaliliście, że musiałem sprawdzić. Aż ciężko uwierzyć, ale mieliście racje. Chwilo trwaj. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, xVp10neerVx napisał:

Pes 2017 po zakonczonym meczu podaje komunikat, ze mam niestabilne lacze, gdyz jest polaczone bezprzewodowo. Sugeruja podlaczyc kablem, co da gwarancje gry bez opoznien. Macie podobnie?

Ja mam 100 mb/s po kablu i też mi to czasami wyskakuję :)   Ewidentnie zmiana na plus jeśli chodzi o serwery, bo dwa dni temu chcieliśmy zagrać 2v2 to lagi niemiłosierne a wczoraj graliśmy 3 mecze i cud miód i orzeszki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też zauważyłem , że od kilku dni zero lagów i to z kim bym nie grał. 

Po rozegraniu ponad 100 meczy online stwierdzam, że to zdecydowanie najlepszy PES w historii. 

Ja tutaj nie widzę w tej piłce żadnych wad. Jak stracę bramkę to wiem, że z mojej winy. Coś pięknego :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdzę z ciekawości czy teraz mega płynnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście połączenie zajebiste jak zobaczyć w meczu friendly skąd gościu jest ? Czy to w ustawieniach gdzieś się zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa idealnie i to z kim bym nie grał. Dzisiaj zagrałem jakiś 10 mecze i każdy mecz bardzo czysty. 

Najlepszy PES w historii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest poprawa, po konserwacji było prawie idealnie. Wczoraj wieczorem tragedia, teraz w każdym meczu opóźnienie, mniejsze niż wcześniej, ale to dalej nie to.

Niestety ale dopóki nie zapewnia porządnej jakości większości graczy to to jest bezskillowa gra.

Już po 100 meczach widzę doskonale, że wygrywa ten któremu lepiej działa AI. Nie wiem jaki ping ma przeciwnik, ale po AI rozpoznaje komu gra działa lepiej. Wystarczy obserwować ruchy, zachowania, ustawianie przeciwnika itd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, chrono87 napisał:

U mnie jest poprawa, po konserwacji było prawie idealnie. Wczoraj wieczorem tragedia, teraz w każdym meczu opóźnienie, mniejsze niż wcześniej, ale to dalej nie to.

Niestety ale dopóki nie zapewnia porządnej jakości większości graczy to to jest bezskillowa gra.

Już po 100 meczach widzę doskonale, że wygrywa ten któremu lepiej działa AI. Nie wiem jaki ping ma przeciwnik, ale po AI rozpoznaje komu gra działa lepiej. Wystarczy obserwować ruchy, zachowania, ustawianie przeciwnika itd

To jest prawda dlatego gra jest no skillowa, ale fajnie się gra dla funu jak jest dobre połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie , czy jak gracie mecze z cpu to tez wam przycina ,zwalnia animacje kilka razy podczas meczu ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie zauważyłem aby tak się działo.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej nie wiem czym to jest spowodowane :38_worried: może jeszcze ktoś tak ma i się wypowie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli gram np. jakiś turniej lub ligę i ustawiam sobie odpowiednio drużynę (skład, ławkę itp.) to jest jakaś opcja żeby te ustawienia były w kolejnych meczach automatycznie czy po zapisaniu ustawień za każdym razem przed meczem trzeba wejść w Game Plan i dawać Load ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli dalej nie wiem czym to jest spowodowane :38_worried: może jeszcze ktoś tak ma i się wypowie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spróbuj wylaczyc połączenie internetowe w konsoli jezeli masz włączone...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Panowie. Przymierzam się mocno do zakupu nowego PESa. Zaznaczę że w naszą ukochaną serię grałem praktycznie "od zawsze" (od czasów szaraka i ISS z Roberto Carlosem w ataku). Zawsze rozgrywałem setki meczy, organizowaliśmy ze znajomymi turnieje ofline, ale tak jak w zeszłym roku to nigdy jeszcze nie miałem. Wersja (2016) po prostu mnie odrzuciła. Kupiłem, zagrałem ze 100 meczu - trochę online, trochę kanapowo i sprzedałem. Moim zdaniem nie dało się w to grać. Z ostatnich wersji wysoko cenię tą z  2015, która dla mnie była całkiem grywalna. Może ktoś z was Panowie ma podobne odczucia. Moje pytanie brzmi czy obecna wersja na tyle różni się od zeszłorocznej, żeby mi się z nią nie kojarzyła (wspomnienia co do 2016 jak już pisałem mam fatalne - normalnie odruch wymiotny). Nie mam za dużo wolnego czasu i jak już to chciałbym go wykorzystać przyjemnie a nie wychodzić z siebie jak przy PES 2016. Czy wyeliminowano trochę cheaterów przerywających mecz (o to czy całkowicie ich wyeliminowano to nawet nie pytam bo to nierealne). Czy w myClub da się przyjemnie pograć nie spędzając przy tym w tygodniu kilkunastu godzin? Czy między topowymi drużynami (Real, Bayern, Barca) a "wyższymi śreniakami" (np: Napoli, Sevilla, Milan) jest mega różnica, którą trudno przeskoczyć? Wkońcu czy loadingi między menusami nadal są tak długie jak w 2016? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj najlepszy PES od wersji PES6 poprawili online, jedyny minus, że nie ma Bayernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brzydki post z dużą ilością cytatów, ale przynajmniej człowiekowi odpowiem konkretnie.

 

 

Godzinę temu, katalonczyk9 napisał:

Wersja (2016) po prostu mnie odrzuciła. Kupiłem, zagrałem ze 100 meczu - trochę online, trochę kanapowo i sprzedałem. Moim zdaniem nie dało się w to grać. 

Miałem tak samo, choć wymiotów nie powodowało.

Godzinę temu, katalonczyk9 napisał:

Czy wyeliminowano trochę cheaterów przerywających mecz (o to czy całkowicie ich wyeliminowano to nawet nie pytam bo to nierealne).

Z tego co wiem to nie, sam miałem raz taką sytuację.

Godzinę temu, katalonczyk9 napisał:

Czy w myClub da się przyjemnie pograć nie spędzając przy tym w tygodniu kilkunastu godzin? 

Da się, choć dla mnie dalej ten tryb jest mało ciekawy i szkoda nad nim dłużej siedzieć.

Godzinę temu, katalonczyk9 napisał:

Czy między topowymi drużynami (Real, Bayern, Barca) a "wyższymi śreniakami" (np: Napoli, Sevilla, Milan) jest mega różnica, którą trudno przeskoczyć?

Spokojnie można grać średniakiem. Najbardziej dostrzegalna będzie różnica w obronie, lecz jest to w granicach rozsądku.

Godzinę temu, katalonczyk9 napisał:

 Wkońcu czy loadingi między menusami nadal są tak długie jak w 2016?

Nic się nie zmieniło, jak nie jest dłużej.

 

Ogólnie jeżeli tak źle przyjąłeś 2016 to teraz jest lepiej, ale jednak jest to dopracowana wersja edycji z zeszłego roku. Strzelałbym, że się znowu odbijesz.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 2016 a 2017 bez porównania. Jest o niebo lepiej. W my  club już parę dni po premierze losowalo  mi przeciwników z Full składem (czyt. Messi Ronaldo Suarez itp.) Jeśli ci to nie przeszkadza to ok. Co do lagow jest różnie. Jedni mają drudzy nie. Ja mam bardzo mało meczy z lagami. Loadingi długie. Gra się przyjemnie i gra jest bardzo dobra choć nadal w trybach wieje nudą. Sam gameplay najlepszy od lat. Pozdrawiam

 

Aha i nie mam lagow z PC. Ktoś tam pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online to jedno wielkie dno w tej grze :)  Ten systen z levelami od 1 do 5 nie działa wcale ,bo sa lepsze połaczenia na lv 3 czesto .Co że wyszuka kolesia co ma dobre łacze jak w momencie rozpoczecia meczu coś włacza i nie da sie grac....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×