Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

No to świetna wiadomość! Czyli koniec problemu z Live Update na zawsze! Dziś wrzucam OFa :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Grassek napisał:

Dobra ja tak z innej beczki. W pes 2016 my club bardzo szybko można było stworzyć bardzo dobry skład, bo za 10 000 gp były paczki 98% czarna piłka. W tej edycji z tego co widzę nawet Ci agenci za 10 000 gp oferują prawdopodobieństwo trafienia czarnej piłki w okolicach 4%. Czy jest możłiwość gdzieś kupienia lepszych agentów z samymi czarnymi piłkami np ?

Special Agent mam w ogóle nie podświetlonych, nie mogę w nich wejść.

Ja w MyCLub trafiam ludzi co mają takie składy, że głowa boli hehe pewnie coinsy wykupują. Ja w losowaniu za 10tys GP nie trafiłem żadnej czarnej.

 

W ogóle trochę jest lipa z MyClub. Moim zdaniem Team Spirit trochę bez sensu przykład: Miałem TS 75 i ciężko się grało bo składu mocnego nie mam za bardzo. Gdy doładowałem TS za pomocą tych boost-ów czy jakoś tak to mi wzrósł do około 90 i wtedy piłkarze ci słabi od razu robią się szybsi, wychodzą na pozycję. Czyli moim zdaniem skill gracza gra tu drugorzędną rolę........

Trafiłem na gościa co miał Suareza, Messiego i Ronaldo TS 95 i masakra, piłka lata jak po sznurku. Dla mnie to jest słabe. Powtórzę to po raz setny chyba, że najprzyjemniej się grało w MLO 2013. Zrobiłem sobie skład taki jaki chciałem i wcale nie miałem Ronaldów i innych.

Tak samo z taktyką. Od lat mam swoje ulubione ustawienia a w MyClub za cholere nie znajdę takiego trenera...

Pes jest w tym słaby,że po prostu nie robi nic z rozgrywkami online. Wszystko się nudzi po czasie. Liga Mistrzów powinna byc online, Liga Europy i wiele rzeczy można by było poprawić, żeby urozmaicić rozgrywkę. Gra ma tylko Gameplan i nic więcej. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grassek, lepsi agenci pewnie będą się pojawiać z upływem czasu. Pewnie ruszy znowu Liga Mistrzów to się pojawią Special Agent. 

Gra jest piękna. Czuje się jak za czasów ISS-PES6 

Każdy mecz to walka o każdy cm boiska. Nie ma jednego schematu strzelania bramek. A to wrzutka, a to drybling a to klepka, czy farty z rożnych. 

Wczoraj graliśmy z Gwiazdą do 4:30 rano. To co mi pierdzielnął bombę z 35m to poezja. Nie dało się odejść od konsoli !

Król POWRÓCIŁ ! 

 

Aha i dla tych którzy się boją hokejów dodam tylko, że grając większość meczu Juve - Roma, średnia bramek u nas to ok 2.00-0.85 

Dużo meczy kończyło się na zero z tyłu. Da się zrobić piękną piłkę, w której radość z gola jest ogromna ? Da się... 

Dzisiaj pauza bo kciuk mi odpada od krzyżaka ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to świetna wiadomość! Czyli koniec problemu z Live Update na zawsze! Dziś wrzucam OFa :24_stuck_out_tongue: 

Yeap! I działa tak jak powinno, jak chcesz zagrać zwykły mecz towarzyski wyciskacz R3 i Bundesliga jest pełna, i nie masz aktualnych form piłkarzy, ale transfery wszystko inne jest. Nie chcesz Bundesligi eciskasz R3 i masz formy aktualne, i składy w Bundeslidze wtedy są fejkowe ;-). Czyli jest tak jak być powinno, bo te formy są o dupę rozstrzaś ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na winningelevenblog.com czy gdzieś napisać, żeby w następnym patchu wrzucili fikcyjny Bayern do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej cała fikcyjna Bundesligę ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z państwami ? Wiece coś czy jest szansa zagrać normalnie naszymi orłami ?

Wczoraj grałem Napoli i Milik takie bramki sadził , że głowa mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arboos lub inni doświadczeni. Macie jakieś rady dotyczące gry w obronie? Ustawiacie indywidualne krycie? Używacie tych advanced instructions? Presujęcie jednym graczem czy z wciśniętym kwadratem? jestem zielony :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, maciek1916 napisał:

arboos lub inni doświadczeni. Macie jakieś rady dotyczące gry w obronie? Ustawiacie indywidualne krycie? Używacie tych advanced instructions? Presujęcie jednym graczem czy z wciśniętym kwadratem? jestem zielony :1_grinning:

Możesz trzymać :square: wtedy komputerowy zawodnik podbiega do piłkarza i dodatkowo możesz przełączać się R3 żeby asekurować. Ja często używam, gałki do przełączania się między zawodnikami. Z ustawieniami tak naprawdę musisz sam pokombinować bo to zależy od stylu gry. Teraz nie pamiętam dokładnie jak ustawiam.

Np.Przy wykonywaniu rogów bądź w trakcie akcji przełączam się na zawodnika wyższego żeby przeciąć wrzutkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś listę reprezentacji dostępną w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Was też czasem komentator spóźnia się z sekundę, może 1,5 z reakcją na bramkę? Dzieje się tak np. jak jest fajne zagranie do zawodnika, który oddaje strzał a komentator krzyczy np. Roonalooo! Poczym wpada bramka o komentator po sekundzie krzyczy Goal!!

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, arboos napisał:

Grassek, lepsi agenci pewnie będą się pojawiać z upływem czasu. Pewnie ruszy znowu Liga Mistrzów to się pojawią Special Agent. 

 

 

Też się tego trzymam i na razie zbieram GPsy, nie wydaję prawie nic na top agentów i czekam na jakiś specjalnych, którzy z pewnością pojawią się w przyszłym tygodniu jak ruszy liga mistrzów. Wtedy także pewnie odpalą turnieje z kompem gdzie będzie można wygrać specjalnych agentów.

 

Wczoraj zagrałem dwa mecze w myclub i nic nie cięło, było jak powinno być, zero opóźnień. Ponieważ nie mam w zespole świeżej krwi to dopracowuję ustawienie pod obecny skład. Po poprawkach wygląda to coraz lepiej :) Np. taki L. Remy jest wysoki, silny, nieźle gra głową i wygrywa mi większość takich pojedynków na skrzydle przy wykopie od bramkarza. Gra jest bardzo dobra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arboos napisał:

Grassek, lepsi agenci pewnie będą się pojawiać z upływem czasu. Pewnie ruszy znowu Liga Mistrzów to się pojawią Special Agent. 

Gra jest piękna. Czuje się jak za czasów ISS-PES6 

Każdy mecz to walka o każdy cm boiska. Nie ma jednego schematu strzelania bramek. A to wrzutka, a to drybling a to klepka, czy farty z rożnych. 

Wczoraj graliśmy z Gwiazdą do 4:30 rano. To co mi pierdzielnął bombę z 35m to poezja. Nie dało się odejść od konsoli !

Król POWRÓCIŁ ! 

 

Aha i dla tych którzy się boją hokejów dodam tylko, że grając większość meczu Juve - Roma, średnia bramek u nas to ok 2.00-0.85 

Dużo meczy kończyło się na zero z tyłu. Da się zrobić piękną piłkę, w której radość z gola jest ogromna ? Da się... 

Dzisiaj pauza bo kciuk mi odpada od krzyżaka ;) 

 

 

 

Żeby tylko te Twoje ohh ahh ehh nie skończyły się po pierwszym turnieju offline :) 

 

PS. Odpisz Niebowi na wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę tylko odpalał myclub i odbierał GP, bo nie ma sensu w to grać online do czasu jakiegoś patcha. Kod sieciowy i infrastruktura są tragiczne. Kiedyś był tylko lag, od 16 i teraz jak masz słabe połączenie to piłkarze zamieniają się w debili. Jednym działa, drugim nie, nic z tym nie zrobię, to zależy od lokalizacji, może z jakimi serwerami nas łączy, na pewno nie ode mnie. Właśnie grałem z kimś kilkanaście kilometrów ode mnie. I lag jak cholera. Piszę do niego i odpisał, że online działa mu tragicznie. Jest ktoś z trójmiasta i gra mu działa jak należy ? 

Próbowałem wszystkiego i gra działa tak samo. Inne idealnie dlatego, nie będę już do końca świrował i zmieniał dostawcy który jest bardzo dobry. Konsola na DMZ, ip publiczne, jak gram to czasami patrzę na ruch sieciowy w routerze, robie ping testy i nie ma powodu, aby tak lagowało. W inne gry po prostu gram, a tu kombinuje, sprawdzam. Starczy tego cyrku. 

Wczoraj po zlagowanym meczu odpalam od razu Black Ops 3, biore tryb gdzie prawie nikt nie gra, ale zebrało 12 graczy i połączenie było na najwyższym poziomie. Całe lobby ping poniżej 100 ms. 12 graczy i żadnych problemów. A w PES gra nie potrafi zapewnić znośnej jakości dwóm graczom. Jak to można tak spieprzyć.  Jakiś osioł pracuje nad online, zresztą osłów tam zawsze było pełno, bramki w online nie mogę obejrzeć od tylu lat, ale nagle muszę oglądać cieszynkę i wyskakuje napis "performing goal celebration" jak chcę pominąć. 

Szkoda nerwów na to gówno, spróbuje więcej nie marudzić, ale trochę mnie zrozumcie, jak się zagra kilka meczy które działały jak offline i potem trzeba zagrać następne 10 na lagach które robią z rozgrywki DNO to można dostać szału. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemsik a co ma turniej offline do oceny gry ? Jeśli granie kanapowe daje radę, online też świetnie się gra to ja nie rozumiem jak nagle gra się może spier.... 

Chyba, że jakiś patch "poprawi" to czy tamto, co u Konami jest to możliwe. 

Wierz mi, że ostatnio do 4:30 grałem z kimś offline kilka lat temu, bo gra po kilku meczach stawała się coraz bardziej śmieszna, a tutaj gdyby nie odpadające kciuki od napierdzielania pressingu i świetnej walki w środku pola, to pewnie gralibyśmy do teraz hyhy 

 

Jak dla mnie masa miodu płynie z ekranu i od dawien dawna jak przegram, to wiem, że przez to , że coś spieprzyłem w obronie, a nie przez przypadek komu kura jajo zniesie. Oczywiście są wyrównane mecze i czasami gdzieś coś się odbije, ale świetnie w tym roku jest to wyważone. 

 

Maciek  1916 gra w obronie to już czysty skill zawodnika plus odpowiednia taktyka. Generalnie jest taka zasada, że nie leć na dzika na rywala tylko staraj się przewidzieć co zrobić. Zwłaszcza uważać na klepki one two :) 

Spróbuj różnych ustawień defensywy bo jest tego sporo. Nie ma generalnie jednej zasady, bo jednemu lepiej się gra np Frontline Pressing a inny woli All out defense i też ciężko bramkę strzelić. 

 

Ja akurat gram teraz Pressingiem i staram się wysoko odbierać piłkę. Już byle trójkąty nie przechodzą, więc śmiało można tak grać. 

Taki Nems to z połowy by nie wyszedł hyhy jak za dawnych dobrych lat... pozdrawiam :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, iPit napisał:

Yeap! I działa tak jak powinno, jak chcesz zagrać zwykły mecz towarzyski wyciskacz R3 i Bundesliga jest pełna, i nie masz aktualnych form piłkarzy, ale transfery wszystko inne jest. Nie chcesz Bundesligi eciskasz R3 i masz formy aktualne, i składy w Bundeslidze wtedy są fejkowe ;-). Czyli jest tak jak być powinno, bo te formy są o dupę rozstrzaś ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

A jak w danym momencie nie gram drużynami z Bundesligi to mogę zrobić przed meczem Live Update ? LU działa tylko na wybrane drużyny czy na wszystkie pozostałe ?

20 godzin temu, iPit napisał:

Tak, to tylko 15 drużyn idzie szybko :-) właśnie gram Master League i wszystko śmiga :-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

 

W PES League, z której tworzy się Bundesligę jest domyślnie 20 drużyn - w jaki sposób stworzyłeś oryginalną strukturę ligi, czyli 18 drużyn ? W OFie jest przecież 15, a co z 3-ma pozostałymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA DOBRA !

Wczoraj z kumplem przez 6 godzin graliśmy w MyClub i UWAGA! - nie miałem ani jednego meczu gdzie by mi lagowało. Wszystko chodziło płynnie jak podczas gry kanapowej czy offline. Nie wiem czy coś z tym robili, ale jeszcze pare dni temu MyClub był niegrywalny.

 

chrono87 - jak widzisz nie wszystkim to źle chodzi.

 

Co do Team Spirit to akurat według mnie bardzo fajnie zrobione. Przy zmianie trenera automatycznie zgranie diametralnie spada, tak samo jest przy zmianie zawodnika i wpuszczenie jakiegoś świeżaka. Fajnie, że trzeba grać jednym składem żeby piłkarze się ze sobą zgrali - jest to bardzo realistyczne.

 

Co do paczek to mi się akurat udało z Agenta za 10 000 GP trafić czarną piłkę i wypadł Godin overall 86 bodajże :) z darmowych paczek wypadł na bramke Manuel Neuer overall 90, na prawym skrzydle Jose Callejon Overall chyba 88 i jeszcze chyba jednego mam TOTY. Mam paru zawodników overall 80+ a tak to cały skład powyżej 75. Mam rozegranych dopiero 12 meczy. Pierwsze 6 meczy w dupe, potem jak wydałem 80 000 GP na 8 paczek i złożyłem sobie skład wtedy dopiero udawało się coś wygrać i zremisować. Tak jak wspomniałem wczoraj zero lagów co mnie niezmiernie ucieszyło ale zobaczymy jak długo tak będzie. Martwi mnie fakt, że na 10 meczy przynajmniej 5 graczy miało w zespole messi + bale lub Ronaldo + Neymar + suarez  na dodatek ze zgraniem 99 O_o. I grają w 12 lidze. Nie wiem jakim cudem to robią ale robią i to wkurza.

 

Taka mała rada dla początkujących. Agentów kupujcie tylko za GP, tych żółtych coinsów nie ruszajcie bo prędzej czy później będziecie je potrzebować na kupno nowych trenerów których za GP kupić nie można. Druga wskazówka o której nawet kiedyś nie wiedziałem to te osiągnięcia które można zdobyć. Są niektóre tak proste że dobrze jest zrobić je na samym początku i za każde osiągnięcie dostajemy 50 coinsów :)  Dla wielu oczywiste ale może ktoś nie wiedział :) Pozdro

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości to poradnik instalacji od 2:03 jest to pokazane, a jeśli chodzi o przeniesienie 3 drużyn do całej Bundesligi, to wchodzisz w Competition Structure klikasz Europę, przychodzisz L1 albo R1 do Bundesligi i klikasz X na jedną z 3 nie zmienionych drużyn i kopiujesz z Other Europe Legue jedna z 3 drużyn niemieckich i tak trzy razy

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, iPit napisał:

Yeap! I działa tak jak powinno, jak chcesz zagrać zwykły mecz towarzyski wyciskacz R3 i Bundesliga jest pełna, i nie masz aktualnych form piłkarzy, ale transfery wszystko inne jest. Nie chcesz Bundesligi eciskasz R3 i masz formy aktualne, i składy w Bundeslidze wtedy są fejkowe ;-). Czyli jest tak jak być powinno, bo te formy są o dupę rozstrzaś ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

A jak w danym momencie nie gram drużynami z Bundesligi to mogę zrobić przed meczem Live Update ? LU działa tylko na wybrane drużyny czy na wszystkie pozostałe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, wtedy tylko Bundesliga zamieni się w ogórków, i BVB, Schalke i Leverkusen wrócą do Other Europe Teams. A jak znów klikniesz to wrócą na swoje miejsce i znów będzie cała Bundesliga.

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

DOBRA DOBRA !

Wczoraj z kumplem przez 6 godzin graliśmy w MyClub i UWAGA! - nie miałem ani jednego meczu gdzie by mi lagowało. Wszystko chodziło płynnie jak podczas gry kanapowej czy offline. Nie wiem czy coś z tym robili, ale jeszcze pare dni temu MyClub był niegrywalny.

 

chrono87 - jak widzisz nie wszystkim to źle chodzi.

 

Co do Team Spirit to akurat według mnie bardzo fajnie zrobione. Przy zmianie trenera automatycznie zgranie diametralnie spada, tak samo jest przy zmianie zawodnika i wpuszczenie jakiegoś świeżaka. Fajnie, że trzeba grać jednym składem żeby piłkarze się ze sobą zgrali - jest to bardzo realistyczne.

 

Co do paczek to mi się akurat udało z Agenta za 10 000 GP trafić czarną piłkę i wypadł Godin overall 86 bodajże :) z darmowych paczek wypadł na bramke Manuel Neuer overall 90, na prawym skrzydle Jose Callejon Overall chyba 88 i jeszcze chyba jednego mam TOTY. Mam paru zawodników overall 80+ a tak to cały skład powyżej 75. Mam rozegranych dopiero 12 meczy. Pierwsze 6 meczy w dupe, potem jak wydałem 80 000 GP na 8 paczek i złożyłem sobie skład wtedy dopiero udawało się coś wygrać i zremisować. Tak jak wspomniałem wczoraj zero lagów co mnie niezmiernie ucieszyło ale zobaczymy jak długo tak będzie. Martwi mnie fakt, że na 10 meczy przynajmniej 5 graczy miało w zespole messi + bale lub Ronaldo + Neymar + suarez  na dodatek ze zgraniem 99 O_o. I grają w 12 lidze. Nie wiem jakim cudem to robią ale robią i to wkurza.

 

Taka mała rada dla początkujących. Agentów kupujcie tylko za GP, tych żółtych coinsów nie ruszajcie bo prędzej czy później będziecie je potrzebować na kupno nowych trenerów których za GP kupić nie można. Druga wskazówka o której nawet kiedyś nie wiedziałem to te osiągnięcia które można zdobyć. Są niektóre tak proste że dobrze jest zrobić je na samym początku i za każde osiągnięcie dostajemy 50 coinsów :)  Dla wielu oczywiste ale może ktoś nie wiedział :) Pozdro

Wszystko fajnie ale dla mnie TS nie jest do końca dobrym rozwiązaniem bo nie liczy się do końca skill. Jak masz wysoki TS to od razu piłkarze grają za "Ciebie".

TS jest bardzo ale to bardzo łatwo podnieść. Ja mam ogólnie średni skład a już TS 93-97 zależy jaki skład wystawie. Trzeba pokombinować z piłkarzami i do tego te boos-ty i rośnie od razu. Dziwi mnie, że niektórzy twierdzą, że długo trzeba pracować na TS. Dodam ,że nie gram z CPU w celu poniesienia TS.

Co do wypasionych składów to ludzie kupują coinsy i losują. Jak ktoś jest ogarnięty i ma taki skład do tego TS ponad 90 to ciężko się gra bo Ronaldo i spółka latają jak super maszyny :1_grinning: Więc twierdze, że TS tylko nadmiernie ułatwia grę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem z OF. Mianowicie przy wgrywaniu OF w połowie gdzieś wyskakuje błąd niebieski ekran i gra się wyłącza i tak za każdym razem a pliki wgrane się mieszają np. Logo REAL Madryt a nazwa sewilla. Co może być przyczyną???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak post wyżej. Wydaje mi się że za dużo plików jest na raz przetwarzanych i dla tego wywala błędem. Trzeba zaznaczać po trochu i w taki sposób przerzucać. Mi jakąś część klubów dało się wczoraj wrzucić. Dzisiaj spróbuję resztę :-P

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×