Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też odniosłem wrażenie że jest trochę wolniej niż w demie. Demo wydawało mi się ciut za szybkie, tutaj jednak już jest super. Grę naprawdę polecam, i mówi Ci to gość który co roku kupował fifę, jednak po tym jak zrobili mnie w bambuko w tamtym roku przerzuciłem się na PES-a i nie żałuje ta edycja to chyba najlepsza piłka w jaką grałem ( oczywiście nie licząc tej na żywo :1_grinning: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, chrono87 napisał:

MyClub jest niegrywalny. W dywizjach różnie, ale najczęściej słabo działa.

Wszedłem na Twittera i pod wiadomościami konta PES masa ludzi piszę o lagach. Online to gówno w tej grze i tyle. 

Pamiętam jak mi PES 2015 działał idealnie i się dziwiłem, że tyle ludzi narzeka. 

Oni chcą odebrać trochę rynku FIFIE ? Powodzenia z online dla wybranych. Na PES 16 już chyba połowa graczy narzekała. Jak to musi fatalnie działać poza Europą. W Dywizjach w rankingu jest 25386 graczy. W tą serie chyba tylko grają jakieś niedobitki jak my xD Można zapomnieć, że dadzą serwery w różnych miejscach w Europie jak mają gry z porządnym Online. 

MyClub nie grywalny???

Jakie masz ustawienie połączenia online lvl??

Od lat jest problem z lagami. W 15 grac nie mogłem a w 16 i 17 nie mam problemów.

Chyba dziś rano mieli coś grzebać bo info było. Może coś poprawią ale znając konami to wątpię.

Przekierowania portów robiłeś??

A i jak kolega pisał kilka postów wyżej - moi przeciwnicy są przeważnie z Polski.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak dla nie tempo jest idealne. Najważniejsze jest jednak to, że nie gramy w dwa ognie. Już się nie da dwoma podaniami przemieszczać z jednego pola karnego pod drugie... Trzeba troszkę poklepać, żeby dojść do pozycji strzeleckiej... 

A jeśli Fifowcy mówią, że gra jest bardzo dobra to musi coś w tym być. 

 

Najlepszy PES od 2011r. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, arboos napisał:

 Jak dla nie tempo jest idealne. Najważniejsze jest jednak to, że nie gramy w dwa ognie. Już się nie da dwoma podaniami przemieszczać z jednego pola karnego pod drugie... Trzeba troszkę poklepać, żeby dojść do pozycji strzeleckiej... 

A jeśli Fifowcy mówią, że gra jest bardzo dobra to musi coś w tym być. 

 

Najlepszy PES od 2011r. :)

W MyClub tempo może się wydawać wolniejsze bo zaczynamy grać słabszymi składami. Jak ktoś wymieni całą 11 na dobrych zawodników to będzie jakby szybsze(skill graczy ma wpływ na tempo rozgrywki). To w każdej wersji tak się wydaje, przynajmniej mi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o online, to na pewno lagi mają Ci, co kupują sloty z allegro - jest ich bardzo dużo. Konto jest z USA i łączy z innymi serwerami. Posiadając internet kablowy lub światłowód, nie powinno być problemów. Kolega ma radiowy i też mu hula, aż miło. Fakt, źe czeka się około 1-2 minut na połączenie. Ma ktoś dostęp do OptionFile v1 z PesUniverse? Podobno to najlepszy OF na rynku i oprócz strojów, są stadiony, liga niemiecka, każdy zespół ma taktyke i ustawienia jak w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MyClub nie grywalny???

Jakie masz ustawienie połączenia online lvl??

Od lat jest problem z lagami. W 15 grac nie mogłem a w 16 i 17 nie mam problemów.

Chyba dziś rano mieli coś grzebać bo info było. Może coś poprawią ale znając konami to wątpię.

Przekierowania portów robiłeś??

A i jak kolega pisał kilka postów wyżej - moi przeciwnicy są przeważnie z Polski.

Pisałem do dostawcy, wysłałem mu ten screenshot jaki gra mi pokazała tzn że mam opóźnienia i straty na łączu. Odpisał, że coś tam zrestartował i że moge podpiac się bezpośrednio bez routera i potestowac.

PES jest jedyną gra gdzie są problemy, pełno innych graczy narzeka, ale będę szukał rozwiązania u siebie.

Moi przeciwnicy też są przeważnie z Polski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, chrono87 napisał:

Pisałem do dostawcy, wysłałem mu ten screenshot jaki gra mi pokazała tzn że mam opóźnienia i straty na łączu. Odpisał, że coś tam zrestartował i że moge podpiac się bezpośrednio bez routera i potestowac.

PES jest jedyną gra gdzie są problemy, pełno innych graczy narzeka, ale będę szukał rozwiązania u siebie.

Moi przeciwnicy też są przeważnie z Polski.

To jest wielka zagadka. Ja w PES2015 robiłem  dosłownie wszystko żeby nie było lagów i nic z tego nie wyszło. Po przekierowaniu portów oraz przypisanie IP na sztywno trochę się polepszyło ale i tak na 10 meczy 8 z lagiem  hehe

Reszta gier działała idealnie.

 

Koledze z Bydgoszczy w ogóle nie działała rozgrywka online ponieważ jego dostawca miał port zablokowany i by musiał dopłacać za odblokowanie czy coś w tym rodzaju. Dosłownie żenada.

 

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, xVp10neerVx napisał:

Ma ktoś dostęp do OptionFile v1 z PesUniverse? Podobno to najlepszy OF na rynku i oprócz strojów, są stadiony, liga niemiecka, każdy zespół ma taktyke i ustawienia jak w rzeczywistości.

 

Też szukam namiaru na tego OFa, ale nic nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, xVp10neerVx napisał:

Jeżeli chodzi o online, to na pewno lagi mają Ci, co kupują sloty z allegro - jest ich bardzo dużo. Konto jest z USA i łączy z innymi serwerami. Posiadając internet kablowy lub światłowód, nie powinno być problemów. Kolega ma radiowy i też mu hula, aż miło. Fakt, źe czeka się około 1-2 minut na połączenie. Ma ktoś dostęp do OptionFile v1 z PesUniverse? Podobno to najlepszy OF na rynku i oprócz strojów, są stadiony, liga niemiecka, każdy zespół ma taktyke i ustawienia jak w rzeczywistości.

 

 

Proszę Cię nie gadaj głupot.... Ja kupiłem normlanie cyfrówkę z PSS i jakoś mam lagi... Moi koledzy mają pudełka i tez narzekają... Ich serwery to żenada i tyle w tamcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, haobao_PL napisał:

 

Też szukam namiaru na tego OFa, ale nic nie widać...

Wyczytałem u nich na forum, że trzeba byc członkiem żeby mieć dostęp do OFV1 link:http://www.pesuniverse.com/silver-gold-member-option-file-v1/

Nie wiem, czy wystarczy się zarejestrować czy coś opłacić jak ktoś coś wie niech da znać......

 

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nigdy w pesie nie doświadczyłem lagów ( pes 2016 tylko darmowy my club)  a tu w 17 tylko w my club faktycznie się pojawiają u mnie. Grałem tylko 4 mecze i to pare dni temu więc może się coś pozmieniało. Lagi a jak nie lagi to lekkie opóźnione reakcję zawodników co przekładało się na chaos na boisku. Nie jest tragicznie ale ten aspekt powinni naprawić. W Division gra się spoko, a sparingi ze znajomymi na serwerze to bajka :) ani pół laga nie doświadczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, januszp85 napisał:

Wyczytałem u nich na forum, że trzeba byc członkiem żeby mieć dostęp do OFV1 link:http://www.pesuniverse.com/silver-gold-member-option-file-v1/

Nie wiem, czy wystarczy się zarejestrować czy coś opłacić jak ktoś coś wie niech da znać......

Poczytałem trochę i niby cały content jest za free...

 

"Do I have to become a member to download the content at PES Universe?

Absolutely Not!

PES Universe has changed for the better and now offers a host of FREE content. You will be able to download a variety of Kits from the Marketplace, Option Files and more by just browsing the site. Becoming a member at PES Universe is just a way to show your appreciation for the time and effort we put in"

 

A linka z OFem i tak nie widać...WTF ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie połączenia, a lagów...

polecam panowie wypróbować opcji z zewnętrznym ipkiem.

Jeśli macie za routerem kilka milisekund do serwerów wp czy innych dużych to już żadne ustawianie ręczne nie pomoże (bo niby co ma poprawić?).

Upewnijcie się czy nie zasysacie jakiś torrentow i czy na routerze przypadkiem nie powiesiliście ośmiu smartfonów i tabletów.

Ale tak jak na początku wspomniałem, spróbujcie zewnętrzne IP, każda szanowna sieć wam to udostępni na tydzień testów.

Ja jadę na takim ipku od lat i nie pamiętam problemów z p2p czy graniem sieciowym w cokolwiek.

Lag może też spowodować do bani połączenie przeciwnika, który nie nadąży z pakietami. Nie zawsze wina jest po stronie hosta.

Sorry za pisanie oczywistości, ale może nie każdy jest świadomy potencjału zewnętrznego IP.

Jeszcze jedno, ważne:

Gdy będziecie chcieli zewnętrzne IP to operator poprosi adres mac routera, albo go nadpisze.

Podajcie mu adres Mac karty ethernet z PS4 i ten adres też ręcznie wpiszcie na WAN routera.

Aby móc potestować zewnętrzne IP bezpośrednio na kablu z pominięciem routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem trochę i niby cały content jest za free...

 

"Do I have to become a member to download the content at PES Universe?

Absolutely Not!

PES Universe has changed for the better and now offers a host of FREE content. You will be able to download a variety of Kits from the Marketplace, Option Files and more by just browsing the site. Becoming a member at PES Universe is just a way to show your appreciation for the time and effort we put in"

 

A linka z OFem i tak nie widać...WTF ?

Bo najpierw dostają silver i Gold member, OF ma 278mb jest zrobiony genialnie, za 25zl warto było :-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, haobao_PL napisał:

Poczytałem trochę i niby cały content jest za free...

 

"Do I have to become a member to download the content at PES Universe?

Absolutely Not!

PES Universe has changed for the better and now offers a host of FREE content. You will be able to download a variety of Kits from the Marketplace, Option Files and more by just browsing the site. Becoming a member at PES Universe is just a way to show your appreciation for the time and effort we put in"

 

A linka z OFem i tak nie widać...WTF ?

Tak za free jest ta wersja beta. Doczytaj dokładnie. W linku który podałem zjeżdżasz niżej i klikasz CLICK HERE i jak wchodzisz to jest coś napisane o kontach SILVER oraz GOLD. Członkowie mają dostęp do ekskluzywnych rzeczy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, czyli trzeba wyłożyć 25zł na Silver Membera :24_stuck_out_tongue: Wieczorem przy piwku dokonam zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, iPit napisał:

Bo najpierw dostają silver i Gold member, OF ma 278mb jest zrobiony genialnie, za 25zl warto było :-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Czyli trzeba założyć konto na tej stronie i wykupić GOLD czy SILVER???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem preorder, ale przypuszczam że nowe aktywację też dostają, tak pisali na twiterze.

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silver wystarczy, przynajmniej taka jest informacja na stronie. Ewentualnie można poczekać i będzie dostępny za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z tymi Live Update w PESie. Zauzmy wgram OF a po tym pobiorę Live Update, który ma wychodzić co tydzień, czy to jest równoznaczne z podmianą OF na oryginalne pliki pochodzące z LU i będę musiał na nowo podpinać pendrive aby zimportować na nowo licencjonowane herby itp?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kolos28 napisał:

 

Panowie, a jak to jest z tymi Live Update w PESie. Zauzmy wgram OF a po tym pobiorę Live Update, który ma wychodzić co tydzień, czy to jest równoznaczne z podmianą OF na oryginalne pliki pochodzące z LU i będę musiał na nowo podpinać pendrive aby zimportować na nowo licencjonowane herby itp?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Z tego co wiem to w 16 nie miało to wpływu na OF. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by świetnie gdyby nie miało to wpływu. Ogólnie przy live update jest informacja, że z każda aktualizacja są nadpisywane dane i teraz pytanie czy to ten sam folder gdzie są importowane pliki z OF...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kolos28 napisał:

Było by świetnie gdyby nie miało to wpływu. Ogólnie przy live update jest informacja, że z każda aktualizacja są nadpisywane dane i teraz pytanie czy to ten sam folder gdzie są importowane pliki z OF...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Tylko co ma wspólnego Live update z plikami OF?? Live update to tylko formy i jak to nie miało wpływu w 16 to 17 raczej też nie powinno mieć wpływu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo OF nie ma żadnego wpływu na LU ;) Dziś będę wgrywał OFa to jeszcze potwierdzę na 100% ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać linka do najlepszego i darmowego OFa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×