Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to forum, nie ten dział.

Jeżeli przez przeglądarkę "nic się nie dzieje" to chyba potrzebujesz pomocy eksperta w tej dziedzinie który ci skonfiguruje (nawet zdalnie) sieć domową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopadl mnie blad, przy polaczeniu z psn NW-31201-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie do ekspertów, czy możliwe jest, że jak korzystam ze słuchawek sony pulse, zakłócają mi one sieć Wi-Fi (mam stary router airlive WL 1500R)?? Za każdym razem jak podłączam sobie słuchawki do PS4, to ginie sieć na konsoli jeżeli mam przez wi-fi oraz na laptopie są zaniki sieci. Jak miałem taki problem na PS3 to pomogła zmiana kanału. Tutaj mi to nie pomaga, może ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał?? Czy pozostaje mi tylko zainwestować w jakiś nowy router?

 

E: A dodam jeszcze, że jak mam po kablu podłączone PS4 to wszystko ładnie śmiga, ale wi-fi na laptopie i tak pada.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem, to jest całkiem możliwe bo ten headset działa poprzez drogę radiową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i jak na razie nie ma na prostego rozwiązania... :/ Jak korzystam ze słuchawek to po prostu wyłączam WiFi na routerze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie do ekspertów, czy możliwe jest, że jak korzystam ze słuchawek sony pulse, zakłócają mi one sieć Wi-Fi (mam stary router airlive WL 1500R)?? Za każdym razem jak podłączam sobie słuchawki do PS4, to ginie sieć na konsoli jeżeli mam przez wi-fi oraz na laptopie są zaniki sieci. Jak miałem taki problem na PS3 to pomogła zmiana kanału. Tutaj mi to nie pomaga, może ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał?? Czy pozostaje mi tylko zainwestować w jakiś nowy router?

 

E: A dodam jeszcze, że jak mam po kablu podłączone PS4 to wszystko ładnie śmiga, ale wi-fi na laptopie i tak pada.

 

 

Też się nad tym zastanawiałem, to jest całkiem możliwe bo ten headset działa poprzez drogę radiową.

 

 

Mam to samo i jak na razie nie ma na prostego rozwiązania... :/ Jak korzystam ze słuchawek to po prostu wyłączam WiFi na routerze i tyle.

 

Tak, zakłócają.

Słuchawki pracują na tych samych częstotliwościach co Wi-Fi.

Stary i znany problem już od pierwszego ich modelu.Co ciekawe u jednych występuje a u innych nie.

Ja na żadnych słuchawkach i przy kilku modemach/routerach nie miałem z nimi nigdy problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakłócają.

Słuchawki pracują na tych samych częstotliwościach co Wi-Fi.

Stary i znany problem już od pierwszego ich modelu.Co ciekawe u jednych występuje a u innych nie.

Ja na żadnych słuchawkach i przy kilku modemach/routerach nie miałem z nimi nigdy problemów. 

A to możesz podać jaki masz model routera skoro nigdy nie miałeś takiego problemu, może spróbuję zainwestować w nowy router.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to możesz podać jaki masz model routera skoro nigdy nie miałeś takiego problemu, może spróbuję zainwestować w nowy router.

 

Proszę:

Modemo/router Thomson (z wi-fi) od UPC

Modemo/router Cisco EPC3925 (od UPC)

Router Linksys WRT160NL (na oprogramowaniu DD-WRT)

...i nie wiem czy akurat trafiłem na modele słuchawek które "nie sieją" czy to jest kwestia sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale przestawienie na stałe routera na 5GHz i używanie bezprzewodowo np. lapka, a PS4 standardowo po kablu :) Niestety, ale jak nawet połączyłem kablowo konsolę to WiFi dalej zrywa, bo jest aktywne na routerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni ale nie dali. Dla mnie to było tak oczywiste że jak się dowiedziałem to myślałem ktoś mnie trolluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to sprawia spory problem, bo jak gram to żona siedzi przy laptopie, a jak nie ma neta to sobie za długo nie pogram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odnośnie ostatnich uwag. Mam ten sam problem, gdy włączam PS4 chociaż jest na kablu, blokuje mi połączenia Wifi i laptop żony nie działa ;) a wtedy wiadomo - nie ma grania... Czy to można jakoś ustawić? Szukałem opcji ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Sygnał wifi umiera gdy włączam konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez to wygląda na konflikt IP, ale kto w tych czasach na sztywno wpisuje IP na urządzeniach jak mamy serwery DHCP na routerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ze PS4 notorycznie przerywa pobieranie plikow. Czasami interwaly trwaja 5 min, czasami godzine, ale generalnie chyba jeszcze nigdy nie udalo jej sie pobrac aktualizacji gry lub pliku z PSStore za jednym razem. PS4 mam podlaczona do routera i do TMobile. Do tego samego routera mam podlaczona PS3 i ona dziala oraz pobiera bez problemow. Ponadto PS4 nie zrywa polaczenia podczas gry multi, wiec problem jest ewidentnie zwiazany z pobieraniem. Czy ktos ma moze podobny problem lub zna jego rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dalej problem w chacie na ps4 ciągle kogoś nie słyszę wyskakuje komunikat z natem Mam nat 2 , z tego co widziałem nat 2 jest ok, wiec w czym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w tym że nie do końca masz ten NAT2 czyli możesz mieć częściowo zablokowane lub używane przez coś innego porty.

Ustaw dla konsoli stałe IP, konsolę jako DMZ i włącz UPnP na w razie czego.

Masz tylko PS4, czy może jeszcze jakieś inne konsole Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko ps4 , ale mam neostradę tam się nie da ustawić chyba stałego ip Jestem ciemny w tych sprawch A gdzieś czytałem że to może być to Będę wdzięczny jak mi ktoś to wytłumaczy gdzie to ustawić 

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw w konsoli stałe IP, potem w routerze wpisz to IP do strefy DMZ - pamiętaj, że IP musi być poza pulą IP które są przydzielane przez dhcp routera !!! czyli ustaw w routerze pulę dhcp np. 192.*.*.1-100 a konsolę na IP np. na 192.*.*.150 i ustaw ten IP w DMZ (w routerze) - po tym teoretycznie nie potrzeba włączać UPnP.

Edytowane przez peka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephirot a do pierwszego postu ktory dales, mozesz dolaczyc jak zmienic ip i dmz pod ps4? Taki poradnik? Bo nie wiem dokaldnie gdzie to trzeba grzebac jakbym mial jakies problemy z czasem ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×