Skocz do zawartości
redo

Mario Kart 8 Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zdun napisał:

Jako organizator przez pare lat turniejów na Wiiu ogólnopolskich i na switcha przez pare miesięcy po premierze , co ja czytam ? Jaki indyk?! Ta gra ma tyle contentu i online zabawy jak żadna inna . Polecam wyrybic się w rankingi, turnieje itp. Ten tytuł jest jak najbardziej do pro grania ale zrozumie się to dopiero po około 100 godzinach w multi jak podniesiecie rankingi. 

 

A ktoś tu pisał coś o indykach? Wystarczy zobaczyć to, co wyczyniają rekordziści świata. Rzeczy, których oni dokonują na torze, są nie do wykonania dla zwykłego śmiertelnika, prawie nadludzka precyzja i refleks. Ja na 100h to pewnie skończę przygodę z tym tytułem. Mi pozostało już tylko casualowe granie i dobrze mi z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Grabeq napisał:

 

A ktoś tu pisał coś o indykach? Wystarczy zobaczyć to, co wyczyniają rekordziści świata. Rzeczy, których oni dokonują na torze, są nie do wykonania dla zwykłego śmiertelnika, prawie nadludzka precyzja i refleks. Ja na 100h to pewnie skończę przygodę z tym tytułem. Mi pozostało już tylko casualowe granie i dobrze mi z tym :)

 Banan coś jakby czuł ze to indyk ;) mam przyjemnośc sparować się z „gilgameshem” co ten typ odpyerdala w Mario karcie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, do kina na Ant-Mana (o ile gorączka nie zabije nawet chęci na to). Nawet by z ciekawości wziął udział, chociaż pewnie po dwóch soczystych wpierdzielach myślałbym tylko o ucieczce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka wyścigów i nadal jest świetnie, pomimo długiej przerwy:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna. Dawno nie wkręciłem się tak w żadne wyścigi. U mnie w domu panuje mania grania w MK8, najpierw syn, później ja z żoną online. Nawet nie wiedziałem, że ta gra ma crossplay Wii U ze Switch :) W każdym razie giere oceniam 10/10 :)

 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś grałem z dzieciakami i żoną  i o dziwo żona się najlepiej bawiła :xboss: multi na 4 to jest sztos.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać w Karta i złapałem niezłego wqrwa na początek :duda:

Myślałem że dopadła mnie klątwa @The_Siemek  'ka :whyyy: pro controler mi leciał to w prawo to w lewo,  wziąłem joy cony i to samo no i wqrw się potęgował, juz miałem dziady rozkręcać, ale jak ktoś nie ma w głowie to mu dziecko pomoże :dafuq: jebaniutkie sterowanie ruchowe było włączone :14bqqmb:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki siedzą i łupią w planszówkę,  ewenement na skalę światową :banderas:,  plus pięknie Hyrule wpadło i cała ta dobroć za 2 stówencje. 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monopoly planszówką... Zraniłeś mnie znacząco :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś dziś w "leniwe poniedziałki"? Turniej o 20 się zaczyna, ale bez żadnej spiny oczywiście, chodzi o dobra zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×