Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, bo spokojnie można skupić się na grze i nic Cię nie ominie. Ale mam ważenie, że dorzucą dodatkową listę w dniu premiery, a tam może być hardcore :)

PS.
D2 to bardziej 202 będzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, czacha79 napisał:

Trofki "ułatwione", drzewko skilli tez "ulatwione", egoztyczne engramy maja leciec znacznie latwiej ze skrzynek w EDZ ... nie za bardzo to wszystko splaszczaja?

Mam nadzieje że nie będzie za łatwo, co do exo to niekoniecznie będą lecieć jak szalone, możliwe że build z EDZ jest specjalnie przygotowany pod krótką sesję i drop był zwiększony.

Liczę że po 2 dniach wolny i weekendzie nadal będę miał co w grze robić :24_stuck_out_tongue:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, shemaforash napisał:

Mam nadzieje że nie będzie za łatwo, co do exo to niekoniecznie będą lecieć jak szalone, możliwe że build z EDZ jest specjalnie przygotowany pod krótką sesję i drop był zwiększony.

Liczę że po 2 dniach wolny i weekendzie nadal będę miał co w grze robić :24_stuck_out_tongue:

W kółko strike hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mozna uslyszec na YT od osob ktore graly patrole w EDZ podobno  jest nieco trudniej i znacznie wiecej do roboty, ciagle cos sie gdzies dzieje itd. np. Public events beda mialy mozliwosc odblokowania Heroica. Zapewne po 2 tygodniach wszystko bedzie juz powtarzalne, ale tak to jest jak sie "nołlajfi" i gra bez umiaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku każdy będzie grał ile wlezie żeby zdążyć ubrać postać przed raidem.

Pamiętam w D1 jak nie daliśmy rady nawet bramy otworzyć do Vault of Glass po pierwszym tygodniu :)

Jednak to było bardzo fajne, nikt nie miał jeszcze 'elitarnego' podejścia, liczę na takie same doznania przy D2.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grali/grają w pierwszą część Destiny: jaką klasę można spotkać najczęściej, oraz pytanie drugie: jaką klasę polecacie dla nowego w Destiny 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie klasy spotykało się najczęściej ale jeśli chodzi o przydatność to w D1 na pewno było to tytan i hunter.

Co do D2 to wybierz klasę która najbardziej ci się podoba, warlock ma 'basen' który boostuje drużynę, tytan ma bańkę która chroni drużynę, a hunter ma fajny unik który... przeładowuje mu broń :1_grinning:

Jak się wkręcisz to  tak będziesz miał prędzej czy później wszystkie 3 klasy zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma czegoś takiego, że jakaś klasa jest najlepsza (poza tytanem, nioch nioch). Każda ma swoje plusy i minusy. To nie są klasy, że musisz jakieś tam zadanie spełniać, a każdy musi grać inną. Wybierz po prostu to co Ci lepiej pasuje. Masz 3 sloty na postacie więc spokojnie sobie każdą przetestuj. Główne różnice to skoki, supery i melee, cała reszta to w sumie już kosmetyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, shemaforash napisał:

Nie wiem jakie klasy spotykało się najczęściej ale jeśli chodzi o przydatność to w D1 na pewno było to tytan i hunter.

Co do D2 to wybierz klasę która najbardziej ci się podoba, warlock ma 'basen' który boostuje drużynę, tytan ma bańkę która chroni drużynę, a hunter ma fajny unik który... przeładowuje mu broń :1_grinning:

Jak się wkręcisz to  tak będziesz miał prędzej czy później wszystkie 3 klasy zrobione.

No nie ładnie tak pomijać Warlocka. Był taki glicht że bez jego wskrzeszania o wiele ciężej się do Croty dochodziło;-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to robaczek czy jednak ogromny statek??? Jakby obrócić ten obrazek do góry nogami i porównać z małym logo w lewym górnym rogu trofki za raid to widać, że na 99% tenże "robaczek" musi być Lewiatanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, wojcik_dan napisał:

No nie ładnie tak pomijać Warlocka. Był taki glicht że bez jego wskrzeszania o wiele ciężej się do Croty dochodziło;-)

Sam jestem warlock master race od początku Destiny, ale nie ma co ukrywać że w większości grup 2x tytan i 1x hunter to mus a bez warlocków można się obejść.

Chociaż robiłem oryxa w teamie 6x warlock, bez bańki i strzały i daliśmy radę bez większych problemów :)

 

W Destiny 2 mam nadzieje że raidy będą zupełnie przemodelowanie i każdy boss nie będzie wyglądał tak samo, troche biegania i potem 'burn phase' gdzie wszyscy strzelają do bossa.

Mam nadzieje że bossowie będą bardziej mobilni niż to było w D1.

21 godzin temu, Karaluch69 napisał:

Pytanie czy to robaczek czy jednak ogromny statek??? Jakby obrócić ten obrazek do góry nogami i porównać z małym logo w lewym górnym rogu trofki za raid to widać, że na 99% tenże "robaczek" musi być Lewiatanem.

 

 


W D1 była taki tekst ducha 'cabal blow up planets just for getting in their way' więc podejrzewam że to statek cabali.

Chociaż jak ktoś czytał karty z Book of Sorrow to wie czy był leviathan i możliwe że w końcu wypełzł ze środka planety i z jakiegoś powody chce zeżreć planety w układzie słonecznym :24_stuck_out_tongue:
 

 

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.. na VoGu dwa bossy byly calkiem "mobline' .. az musieli to łatać :lewy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo brygada, dopiero teraz zainteresowałem się sequelem - patrzę, a tu premiera na dniach. Myślicie, że jest spora szansa na dobrą grę? Jedynka na premierę mnie maksymalnie zawiodła i sprzedałem. Nawet żadnego dodatku nie tknąłem. Obiecali poprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz filmiki z bety i bedziesz wiedzial czego oczekiwac .. albo odpal bete na PC ktora chyba jakos teraz startuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą... Jak jedynka Ci nie pasowała to dwójka też nie będzie. To po prostu ciągle więcej tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest debilem.
Wchodzić online i robić streaming z widocznym nickiem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Jak Ci jedynka nie podeszła to 2 też nie podejdzie.

Jedynka mi nie podeszła na premierę, ale słyszałem, że późniejsze dodatki dużo zmieniły na plus. No to teraz dylemat przede mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie myślałem jak Ty. Nawet preordera zamówiłem. Dzięki temu miałem okazje sprawdzić wersje beta - już pierwszego dnia anulowałem preordera. Gra kompletnie po raz kolejny mi nie podeszła. Wiem ze beta to nie pełna gra ale to mi w 100% wystarczyło aby się od tęgo odbić na dobre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Jedynka mi nie podeszła na premierę, ale słyszałem, że późniejsze dodatki dużo zmieniły na plus. No to teraz dylemat przede mną...

 

Tak, zwłaszcza House of Wolves :wink:

Na poważnie, to kolejne dlc dodawały tylko więcej zawartości. Dodatkowe aktywności, dodatkowy sprzęt itp. Mechanika gry się nie zmienia. Także, jeżeli podobała Ci się gra, tylko uważałeś, że ma za mało contentu to w dwójce ma być go znacznie więcej, natomiast jeżeli nie spodobała Ci się ogólnie, to dwójka też Ci nie podejdzie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SephiroT napisał:

Bo jest debilem.
Wchodzić online i robić streaming z widocznym nickiem?

Do tego jeszcze jakieś screeny na reddit poleciały, post został szybko zdjęty.

 

Jak już bym szybciej dorwał kopię to na pewno nie grałbym na swoim koncie głównym.

Szkoda, Bungie pokpiło sprawę, cały czas była cisza i wypuszczali zdawkowe informacje, a zaraz okaże się że przed premierą będziemy wiedzieć wszystko.

 

19 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

Halo brygada, dopiero teraz zainteresowałem się sequelem - patrzę, a tu premiera na dniach. Myślicie, że jest spora szansa na dobrą grę? Jedynka na premierę mnie maksymalnie zawiodła i sprzedałem. Nawet żadnego dodatku nie tknąłem. Obiecali poprawę?

Miałem podobnie, pograłem kilka tygodni w jedynkę po premierze i sprzedałem.

Wróciłem na TTK i gra wciągnęła mnie na całego (obecnie mam koło 1300h), to co było na premierę a to co jest teraz to zupełnie inna historia.

 

Mimo wszystko jak będziesz miał okazję lub jak nie chcesz wydawać pełnej kwoty to jak stanieje dałbym grze jeszcze jedną szansę.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam D2 kupiłem tylko dla funu i coopa :24_stuck_out_tongue: od jedynki się odbiłem :38_worried: (tzn. pograłem było nawet ok, ale częstotliwością jaką ja grałem, to już byłem tylko mięsem armatnim i nie miałem czego w grze szukać :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×