Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

no ja nie wytrzymam ;/ czy kazda gra wychodzaca na ps3 bedzie miala bete ;O czy nie moga tego robic zatrudniani pracownicy ;o a nie znow masa ludzi bedzie sie wkurrzac ze sie nie dostala ;( tak jak ja... co widze to moi znajomi i Res2, Socom, i inne ;/ a ja nic, jedyne czym mnie sony zaskoczylo to ze dostalem maial z kodem do dema MS2, w tym gra to gniot i dostalo ja 95 % uzytkownikow psn ;O

ja bym na twoim miejscu sie cieszyl, ze jest beta... wieksza baza graczy wieksza szansa wylapania bugow, wieksze ilosc mozgow i porad co zmienic. Same plusy. A to, ze jeden czy drugi sie nie dostana... wazne, ze dzieki temu produkt koncowy bedzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemoge Się Doczekać

Jestem Fanem CoDa

Po pierwsze: nie pisz każdego słowa z dużej litery. Masz taki nawyk z onetu czy co?

Po drugie: gówno nas to obchodzi, że nie możesz się doczekać! Przestań wreszcie spamować idiotycznymi postami, które absolutnie nic nie wnoszą do tematu. Od wczoraj nastukałeś prawie 70 postów i żaden z tych, które widziałem, nie miał większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejadly mi sie juz te wszystkie 2 wojny. o prawda ten okres do gier FPS bardzo mi pasuje ale te lekacje byly juz trzepane p 12345823 razy w kazdej grze :/

Chcialbym zeby wprowadzili cos nowego jak pisal ktos przede mna. A wiecie moze kiedy gra wyjdzie bo ostatnio zajalem sie nauka i nie jestem w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy rok będzie COD 6 robione przez infiniti wars które już nie robi 2 wojen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to gier o tematyce IIWW mam po dziurki w nosie, od dobrych 10 lat praktycznie wszystkie gry tego typu wychodzą wlasnie o IIWW

CoD4 jest - co tu duzo mowic - genialne a zapewne wiele osob ma ten sam pogląd na tą sprawe i zostanie przy cod4 i poczeka do cod6 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale was te wszystkie gazety i serwisy negatywnie nastawiły do COD5. Gry jeszcze nie ma, są tylko filmiki z bety, a wy już swoje. Poczekajcie zamiast wyadawać wyrok. Może Treyarch nie spieprzy tego aż tak;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gra jest ładna :] tylko mi chodzi o mapki ze są jakieś takie nie zbyt.

A właśnie kiedy będzie beta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się spodobał filmik z gametrailers.com "multiplayer mayhem". Fajna mapka, czołg i dobermany...może być ciekawie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, ta gra bedzie genialna ;D po tym filmiku znikly wszystkie moje obawy COD:WaW zmiecie wszystkie shootery na swiecei bez kitu pierwszy dzien premiery bede gral online od rana do nocy xD HARDCORE 4eva xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż tak optymistycznie bym nie podchodził. Ja czekam na grę z miłym zniecierpliwieniem ale nie z fanatycznym brakiem cierpliwości. Martwi mnie tylko jedna rzecz: Znajomy z pewnej gazety powiedział mi, że wyczytał newsa jakoby multiplayer w COD5 miałby być płatny dla posiadaczy PS3. Wykupowyałoby się przez PSStore określoną ilość miesięcy grania. Mam nadzieję, że to tylka głupia plotka rozsiewana przez ludzi z Medal of Honor;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakra, ta gra bedzie genialna ;D po tym filmiku znikly wszystkie moje obawy COD:WaW zmiecie wszystkie shootery na swiecei bez kitu pierwszy dzien premiery bede gral online od rana do nocy xD HARDCORE 4eva xD

Hehe, mam takie samo zdanie, myślę, że bardzo szybko spotkamy się w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być płatny nie tylko dla ps3 tylko dla wszystkich. Tez to czytałem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby byl platny i tak bym gral

ale sony do tego by nie dopuscilo jak daje usluge sieciowa za free to nie bedzie zdzierac kasy z gry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście serii do czasów teraźniejszych (CoD4) było według mnie najlepszym posunięciem producentów. W ogóle nie rozumiem tego powrotu do II WŚ. To istne uwstecznienie. Zamiast rozwijać grę i wprowadzać ciągle coś nowego, świeżego, to dostajemy odgrzewany kotlet. JA mówię NIE. Poczekam na CoD6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odpuszczę sobie ten tytuł, po genialnej 4 najpewniej przyjdzie nudnawa 5.Myślę że 6 część znów będzie się działa w realiach XXI w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak, wszystkim mającym jakieś watpliwosci co do grywalnosci cod:waw polecam trailer call of duty: world at war multiplayer mayhem, i dlaczego uważacie ze jeżeli gra w realiach 2 wojny światowej to krok w tył :/ inne czasy lecz równie wspaniała i grywalnosci i masa nowości ja osobiście byłem sceptycznie jastawiony do tego tytułu lecz po kilku filmikach i poczytaniu paru newsów zdecydowanie jestem na tak z niecierpliwością wyczekuje daty premiery co do CoD6 obawiam sie po pierwsze ze szybko nie nadejdzie mniej więcej rok, przyjdzie nam poczekać i jeżeli plotki sie sprawdza to cod6 będzie w przyszłości w świecie blasterkow i granatów plazmowych. Twórcy mają ambicje stworzyć halo killera uważam ze mają ogromne szanse to osiagnac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jacy wy jesteście zamknięci...spróbujcie. Dopiero wtedy oceńcie, a nie od razu deklaracje, że sobie odpuszczacie tytuł. Chociażaż w sumie już tak negatywistycznie się do niego nastawiliście, że pewnie i tak wam się nie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się bardzo spodobały filmiki z gameplaya multiplayer. Będe uważnie obserwował ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no obejrzalem kilka filmikow na gametrailers i musze powiedziec ze gra nawet niezla. Mam nadzieje tylko ze nie bedzie prestizy. No i mogliby zrobic na takim silniku jak crysis ze walisz granatem w taki drewniany domek i buum go nie ma

ps. na tym filmiku w 1:43 widac po prawej stronie 4 dodatki czyzby mialobyc wiecej perkow ??

http://www.gametrailers.com/player/41127.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatkowych perkach tych 4 chodzi chyba o ulepszenia dla pojazdów np. było tam water cooler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dodatkowych perkach tych 4 chodzi chyba o ulepszenia dla pojazdów np. było tam water cooler.

aha. Ale ocb z tymi psami w multi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha. Ale ocb z tymi psami w multi ???

Pieski będą po zabiciu iluś kolesi bez śmierci (chyba 7) - odpowiednik helikoptera w "4".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×