Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

A ja niestety przeszedłem i żałuję że zrobiłem to zaraz po przejściu Resistance 2 i GoW2 bo teraz nie mam w co grać. Czekam na oryginał to na pewno będę na multi latał z Thompson'em:P Co do grafiki to nawet textury trawy są w wysokiej jakości, a dłonie żołnierzy wyglądają podobnie jak w rzeczywistości. Poza tym gra jest...ŁATWA!!! I średnio "długa". Pod tym względem to Resistance 2 wygrywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh cod od 4 czesci juz slynie z dlugosci ale zazwyczaj wszystko nadrabia multi damnit 3gb z 6 sciagniente i sam sie przekonam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógł by mi ktoś rozświetlić jedną sprawę, bo gdzieś ktoś pisał że w CoDzie 5 mają być trzy kampanie, Amerykańska na Pacyfiku, Radziecka na berlin, i brytyjska ww Włoszech, czy tą ostatnią mógł by ktoś potwierdzić jakimś screenem lub filmikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja pewnie kupię ale mam pytanie jak przedstawia się Co-Op? Fajnie się pyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mógł by mi ktoś rozświetlić jedną sprawę, bo gdzieś ktoś pisał że w CoDzie 5 mają być trzy kampanie, Amerykańska na Pacyfiku, Radziecka na berlin, i brytyjska ww Włoszech, czy tą ostatnią mógł by ktoś potwierdzić jakimś screenem lub filmikiem?

Nie ma trzech. Są tylko dwie, Amerykanie na Pacyfiku i Rosjanie w Berlinie. Skończyłem, około 7 godzin, ale z obiadem, lataniem do łazienki, kawa itp. Nie ma żadnych konkretnych bitew, nie ma nic nowego, ot zwykły shooter w czasach IIWŚ. Jest:

>> [span style=color:#000000;background:#000000]jazda czołgiem[/span]

>> [span style=color:#000000;background:#000000]strzelanie nad Oceanem z samolotu[/span]

>> [span style=color:#000000;background:#000000]zdobycie Berlina[/span]

[span style=color:#000000;background:#000000]Wszystko to już było vide np. United Offensive. Jeśli kampania Rosjan jest ok, to zakończenie Amerykanów to jedno wielkie rozczarowanie - misja, która mogłaby być naprawdę ciekawe, została zastąpiona wstawką filmowa + napisy końcowe.

Czym jest Call of Duty: World at War? Z pewnością jest dobrym shooterem osadzonym w realiach II Wojny Światowej. Coś więcej? Nie. Tytuł ten jest z pewnością przerywnikiem między bardzo dobrą czwórką, a tym co ma w planach Activision - czyli 6. Nic więcej...

Grafika ładna, jest kilka smaczków, jest miotacz płomieni, przywołania wsparcia artyleryjskiego, fajny teksty, animacje - ogólnie miło postrzelać. Jest też głupota przeciwników, SKRYPTY, których jak nie trawię i milion żołnierzy wroga, póki nie dojdziemy do określonego punktu na mapie [!] Powielanie tematów, cóż... to co prezentuje nowy CoD to już wszystko było... Trochę dżungli, skośnoocy, podpalanie trawy, azjatyckie budowle - ale nic nowego... Czekam na następną cześć od Activision, bo następcą czwórki, nowy CoD być nie może. Zdecydowanie lepszy od trójki, gorszy o czwórki - coś ala dobra dwójka. Po ukończeniu mam ogromny niedosyt... za duża reklama, za mało grania.[/span]

Pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem po 4 misjach i powiem wam ze o emocje nie musicie sie martwic jest jak w cod 4 albo i lepiej ^^ a multi wlasnie testuje to pozniej opisze wrazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszcie też ile macie lat i czy graliście wcześniej w poprzednie wersje. wtedy to może człowiek będzie miał jakieś pojęcie o waszych ochach i echach na temat danej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszcie też ile macie lat i czy graliście wcześniej w poprzednie wersje. wtedy to może człowiek będzie miał jakieś pojęcie o waszych ochach i echach na temat danej gry.

To będzie genialne rozwiązanie!

Nie spodziewam się, że by gra oferowała cokolwiek więcej niż "czwórka" ale jeśli jej dorówna to to wystarczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to ogólnie średnio wypada... ale kupię, zobaczę, ocenię no i będę grał w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nowego coda kupie tylko i wylacznie dla multi nie moge sie doczekac kiedy postrzelam do germańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszcie też ile macie lat i czy graliście wcześniej w poprzednie wersje. wtedy to może człowiek będzie miał jakieś pojęcie o waszych ochach i echach na temat danej gry.

A co ma wiek do tego? Serię CoD znam jak własną kieszeń, grałem we wszystkie części PC + konsola, lat? 24. IMO 4 jest po prostu lepsza i oddaje lepszy klimat. Obecny World at War to coś między bardzo dobrą 2 i 4, taki przerwynik, jakim była trójka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było takie wredne z mojej strony ale jest w tym prawda. każdy podchodzi do gry inaczej. rzecz w tym, że Ty opisujesz jakąś grę, że w 5 min przechodzisz każda misja a drugi pisze, że się męczy i że super wymagająca. dzięki postowi wyżej teraz np wiem, że dla mnie może być fajna bo ja grałem tylko w jedynkę i to kupę czasu temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to było takie wredne z mojej strony ale jest w tym prawda. każdy podchodzi do gry inaczej. rzecz w tym, że Ty opisujesz jakąś grę, że w 5 min przechodzisz każda misja a drugi pisze, że się męczy i że super wymagająca. dzięki postowi wyżej teraz np wiem, że dla mnie może być fajna bo ja grałem tylko w jedynkę i to kupę czasu temu.

Jeśli tak, to kupuj w ciemno, bardzo dobry shooter w klimatach IIWŚ. Gra jest dla Ciebie, wyjadacz nie znajdzie tam nic nowego, poza kilkoma bajerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w roli ścisłości CoD 4 też zajmuje ok 7h, nie licząc multi, a skoro CoD 5, to 4 osadzona w realiach IIWŚ, to dla mnie nawet lepiej, już się nie mogę doczekać multi Amerykanami Tylko szkoda że gierka nadal taka droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak, to kupuj w ciemno, bardzo dobry shooter w klimatach IIWŚ. Gra jest dla Ciebie, wyjadacz nie znajdzie tam nic nowego, poza kilkoma bajerami

tylko jesli przejscie gry zajmuje tylko 7h to jaki jest sens kupowac gre i po jednym dniu odkladac na polke ?? mnie np. multi szczegolnie nie interesuje. To co mam bulic gruby hajs za kilka godzin zabawy ?? NO WAY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jesli przejscie gry zajmuje tylko 7h to jaki jest sens kupowac gre i po jednym dniu odkladac na polke ?? mnie np. multi szczegolnie nie interesuje. To co mam bulic gruby hajs za kilka godzin zabawy ?? NO WAY !!

To se kup Oblivion...

A to 7h to na jakim poziomie trudnosci ze tak spytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To se kup Oblivion...

A to 7h to na jakim poziomie trudnosci ze tak spytam?

No jako to jaki? Kogo Ty pytasz, oczywiście, że ostatni poziom Zatrzymałem się raz na 20 min i strasznie wkurwiałem przez głupie skrypty przeciwnikam, ale ogólnie lecisz do przodu i tniesz wszystko jak leci

tylko jesli przejscie gry zajmuje tylko 7h to jaki jest sens kupowac gre i po jednym dniu odkladac na polke ?? mnie np. multi szczegolnie nie interesuje. To co mam bulic gruby hajs za kilka godzin zabawy ?? NO WAY !!

Mnie multi nie interesuje i nikt nie powiedział, że kupiłem pudełko. Mam, przeszedłem, dalej nie gram Jeśli interesowałoby mnie multi to zastanowiłbym się. Kilka godzin singla w jeden wieczór i na półkę do dekoracji? niet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skaczylem cala gre jest calkiem spoko klimacik bardziej w strone 3 niz 4 ale i tak jest wpozo i nie ma sie do czego przyczepic no moze troche ta liniowosc

[span style=color:#000000;background:#000000]jak przejdziecie gre czeka was fajna dodatkowa misja z Zombie w roli glownej [/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skaczylem cala gre jest calkiem spoko klimacik bardziej w strone 3 niz 4 ale i tak jest wpozo i nie ma sie do czego przyczepic no moze troche ta liniowosc

[spoil]jak przejdziecie gre czeka was fajna dodatkowa misja z Zombie w roli glownej [/spoil]

po co ten spoiler???????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie powiedział, że kupiłem pudełko.

He o tym to ja wiem xD (hihi) bo przeciez pudelko nie jest potrzebne do grania

Mam, przeszedłem, dalej nie gram Kilka godzin singla w jeden wieczór i na półkę do dekoracji? niet.

Czyli mozna dojsc do wniosku ze nie polecasz gry aby zakupic i grac tylko w singla ?? Kilka godzin do stanowczo za malo tworcy CoD WaW powinni dostac solidne lanie od fanow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przejście CoDa 4 też zajmuje kilka godzin, więc nie wiem nad czym się tak rozczulacie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ten spoiler???????????????????????????????

Przecież spoiler czarny był, mogłeś nie czytać, a przy cytowaniu nie patrzeć szołszołszołszoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ten spoiler???????????????????????????????

żaden spoiler, to już było wiadomo, że dostaniemy zombi w tej części ;P w jakimś wywiadzie przewineło się to kilkukrotnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie ta gra zdecydowanie nie jest warta 200zeta szkoda hajsu. Przydalby sie jakis mocny policzek w twarz tworcow COD 5 zmarnowali potencjal tej gry sponiewierali godnosc Call of Duty !! zreszta tak samo jak poprzednik. Tryb gry dla jednego gracza powinien byc najwazniejszy !! i starczac conajmniej na 20 h dobrej zabawy !! a nie jakies 7h i koniec a potem co ????????? 200 zl za tytul jednodniowy porazka ... gdybym wygral w totka te 40 mln to bym sie pewnie tym nie przejmowal ale coz... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×