Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Plujcie się dalej, ale ja kupiłem dziś i jestem ZADOWOLONY! CO-OP'a przeszedłem z kolesiem w 5H i teraz... MULTI xD!!!! Buy it now, cuz it's da best!

EDIT: BYE BYE CoD4! Welcome World At WAR!!! Ahh ten mój Thompson'ek :P

EDIT2: Teraz jest chyba 65 LVLs do next prestige bo kolesie mają już przegrane ponad dobę i 65LVL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plujcie się dalej, ale ja kupiłem dziś i jestem ZADOWOLONY! CO-OP'a przeszedłem z kolesiem w 5H i teraz... MULTI xD!!!! Buy it now, cuz it's da best!

EDIT: BYE BYE CoD4! Welcome World At WAR!!! Ahh ten mój Thompson'ek :P

EDIT2: Teraz jest chyba 65 LVLs do next prestige bo kolesie mają już przegrane ponad dobę i 65LVL.

MAATSS, opisz proszę trochę o CO-op. Grasz z kims normalnie przez neta czy mozna na splicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra panowie ta gra zdecydowanie nie jest warta 200zeta szkoda hajsu. Przydalby sie jakis mocny policzek w twarz tworcow COD 5 zmarnowali potencjal tej gry sponiewierali godnosc Call of Duty !! zreszta tak samo jak poprzednik. Tryb gry dla jednego gracza powinien byc najwazniejszy !! i starczac conajmniej na 20 h dobrej zabawy !! a nie jakies 7h i koniec a potem co ????????? 200 zl za tytul jednodniowy porazka ... gdybym wygral w totka te 40 mln to bym sie pewnie tym nie przejmowal ale coz... niestety.

nie ma co plakac, teraz gry robia na 7-10h i ma starczyc, nie bedziemy sie oszukiwac ale multi w COD jest o wiele wazniejsze od singla ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś z was tą grę w polskiej wersji językowej? Bo z tego co wiem, miała ona wyjść po polsku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież spoiler czarny był, mogłeś nie czytać, a przy cytowaniu nie patrzeć szołszołszołszoł

Byl czarny po edycji. Jak ja go czytalem nie byl czarny. I wali mnie czy to bylo w jakims wywiadzie czy nie. Nie chodzi mi o fakt ze wogole sa nazi zombie (o_O), tylko ze jest to misja dodatkowa po ukonczeniu gry. Po co to pisac??? Nawet jako spoiler?? Bo se gosc przeszedl gierke wczesniej bo dorwal pirata i sie musi pochwalic?? Wspaniale osiagniecie.. Zostaw niespodzianke ludziom ktorzy chca miec ta niespodzianke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ no i kolejna bzdura i kolejny spoiler ;/ tak jak w UDF przeczytalem przez przypadek ze potwory sie pojawia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAATSS, opisz proszę trochę o CO-op. Grasz z kims normalnie przez neta czy mozna na splicie?

Przeszedłem CO-OP'a przez neta. Jak włączasz grę to masz do wyboru: SOLO, COOPERATIVE i MULTIPLAYER. Solo - wiadomo, COOPERATIVE - można przechodzić kampanię we 2 graczy, albo tak jak w R2 zebrać paru kolesi i strzelać do bot'ów. Narazie to tyle zauważyłem bo potem to od razu się rzuciłem na MULTI i latałem ze Springfield'em, Walter'em P38, z Molotov'em, ze Smoke'iem, z 2xM9A1 (bazooka), z Camuflage'm (UAV Jammer), Deep Impact'em i perkiem na pojazd - Ordance Training. Pojawiłem się na jakiejś olbrzymiej mapie (chyba większa od Ambush'a w CoD4) i koleś podjechał do mnie czołgiem. Wsiadam i napier%#% z wieżyczki a on strzela z ciężkiego działa do goniących naszych ludzi psów. Oczywiście jak tylko wjechaliśmy na teren kamperów to nagle wyskoczyli i zaczęli biegać zygzakiem i strzelać do nas z rakiet. Z racji tego, że czołg się bardzo wolno porusza (szybciej się już biega) to nie uciekliśmy stamtąd tylko zostaliśmy zabici przez wroga. Respawn - pojawiłem się gdzieś sam daleeeko, daleeeeko i musiałem biec w miejsce akcji jakieś 30 sekund. Kładę się w trawie na górce i wyciągam Springfield'a ze Scope'm. Leci paru kolesi w moją stronę - wciskam L2 - Molotov poszybował do nich i spalił dziadów

Na razie tyle mogę powiedzieć bo w trakcie gry zasnąłem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gra wywarła na Tobie pozytywne wrazenie? Jesli chodzi o singla i multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) bo w trakcie gry zasnąłem:P

To teraz mi zadałeś niezłą zagadkę MAATSS bo mi osobiście zdarzało się dotychczas zasypiać jedynie na nudnych filmach Domyślam się, że w wypadku Twoim i COD'a to było zwykłe "zmęczenie materiału" co nie? heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz mi zadałeś niezłą zagadkę MAATSS bo mi osobiście zdarzało się dotychczas zasypiać jedynie na nudnych filmach Domyślam się, że w wypadku Twoim i COD'a to było zwykłe "zmęczenie materiału" co nie? heh

Nie w tym sensie. Wczoraj wstałem o 7 i cały dzień coś do roboty było a potem przysiadłem i w 5H przeszedłem kampanię w CO-OP'ie a potem jak się rzuciłem na MULTI to dotarłem do 23LVLu i jak byłem w lobby pomiędzy meczami to se zamknąłem oczy (chciałem tylko na chwilkę) ale się nie udało... Rano się obudziłem i zacząłem znowu grać. Robię se przerwy tylko co 1h bo już mnie oczy bolą. Poza tym jeżeli jesteście fanami 4ki i spędziliście przy niej ponad 20dni to "5ka" (WaW) będzie dla Was tylko dodatkiem\modem na Modern Warfare. Mimo wszystko warto kupić choćby dlatego, że mapy są bardzo duże i po to by postrzelać z Garand'a, PPSh'y, Thompson'a, Springfield'a, MP40 etc. Jak dla mnie to jest wielki mod 4ki, który trochę śmiesznie wygląda, ale...wciąga tak samo jak 4ka. Do tego czołgi i już się można z kumplem kłócić o to kto będzie prowadził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no czyli tak jak myślałem.. usnąłeś z policzkiem wtulonym w snajpere znaczy sie gra wciaga.. to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiecie może czy w grze jest opcja gry w kilka osób na jednej konsoli? np kooperacja dla 2 jak w resistance: FoM lub multi dla 4 osób w split screen? mam liczne rodzeństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Wiecie może czy w grze jest opcja gry w kilka osób na jednej konsoli? np kooperacja dla 2 jak w resistance: FoM lub multi dla 4 osób w split screen? mam liczne rodzeństwo

Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie od tej gry kolimatory odstraszaja, maatss jest jakas opcja zeby grac bez tego ? (mam na mysli zeby inni ludzie tez nie mogli)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up;

Cod5 i tak nie kupię za względu na wiele rzeczy, chociażby mały stopień zmian w porównaniu w czwórką. No ale te kolimatory to przesada, tym bardziej, że pierwsze zostały opracowane w latach 60. XX wieku (!). I jak mamy rozumieć fakt, że znajdują się w grze traktującej o IIWŚ? Może te nazi-zombie przeniosły się w czasie i ukradły ich projekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez postanowilem nie kupic, podobno wiele niewidzialnych scian jest + te kolimatory do tego mala zmiana w porownaniu do poprzednich czesci... zenada lekka. Dzis nawet mialem okazje zagrac i wkleje wypowiedzi z forum na ktorym je napisalem bo od nowa klepotac mi sie nie chce juz tych wypocin ^^

"Mnie juz 2 wojna znudzila po CoD'zie 2 ZADNA gra nie potrafi choc w 1 procencie oddac tego co na prawde dzialo sie na wojnie, co chwila dostajemy nowe tytuly z poprawiona grafika i to mnie poprostu zniesmaczylo juz do tych klimatow. A co do CoD'a 5 coz, tragedia ... Tetryarch nie ma takiej smykalki do gier co Infinity ward, multi jest niemniej tragiczne wg mnie, wszystko zgapione z CoD'a4 NAWET KOLIMATORY w broniach, ktorych podczas 2 wojny swiatowej na pewno nie bylo wiec jesli interesujesz sie tematem 2 wojny na multi strasznie sie przejedziesz, a singiel?... gralem tylko jakies 30 minut na chybcika i bylo srednie, jak mowilem, wszystko to samo co w poprzednich czesciach z inna oprawa graficzna. jednym slowem, beznadzieja."

bla bla bla... drugi post okroje troche do koncowki.

"moje 3 grosze. Ten tytul na pewno nie zagosci na mojej polce, choc bardzo lubie klimat 2 wojny swiatowej, ale wole sobie obejrzec niestety film w ktorym np zolnierz biegnie po wode dla swoich kompanow i zostaje zdjety przez snajpera ktory ciagle pilnuje tej wody, to pokazuje prawdziwe okrucienstwo szkopow i wojny."

A teraz cos od www.Gry-online.pl

"Ukończenie zmagań na normalnym poziomie trudności nie powinno zająć doświadczonemu graczowi więcej niż sześć godzin" [ to jest z recenzji ktora dzis zostala napisana ]

i cos na poparcie moich slow ze Tetryarch zgapia z poprzedniczek i doklada nowy silnik grafyczny.

www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CHtml%5CDokumenty%5C190643343.jpg

jak widac nawet czolg jest w tym samym miejscu ehh... niczym sie Tetryarch nie popisalo, wszystko zgapili z roznych CoD'ow nawet zombie mod zgapili, tyle ze to juz zgapili od firmy Valve :x

edit: mozliwe ze przez te krytyczne slowa dostane krytyczne wobec mnie odpowiedzi, ale zaznaczam ze to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh juz mi sie nie chcialo czytac tego gra do dupy tyle w tym temacie...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gra nie warta ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem ... to sa moje wypowiedzi z innego forum. wkleilem je bo nie chcialo mi sie przepisywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem i mi sie calkiem podoba i moim zdaniem wszyscy zbynio sie tutaj "nabuzowali" cod'em 4 i wymagaja zeby 5 byla doskonala chociaz zostala zrobiona przez nowa ekipe ... jest bardzo dobrze , klimat rewelacyjny ode mnie 9/10 .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. CoD4 to wyznacznik standardu a CoD5 to jak dla mnie śmieszny MOD do 4ki... Nie mniej jednak kupiłem, gram i znów tracę czas na jakieś pierdoły typu granie na multi:P A co do kolimatorów to wszyscy mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

polskie wydanie na ps3 mają podobno przesunąc o 2 tyg co za kurwa żal polskie wydawnictwa sie nadają ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polskie wydanie na ps3 mają podobno przesunąc o 2 tyg co za kurwa żal polskie wydawnictwa sie nadają ;/

Bo to POLSKA... Nie elegancja Francja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

wiem ze juz o to pytalem ale nie dostalem konkretnej odpowiedzi zadalem 2 pytania a dostalem jedna odpowiedz

czy jest w grze mozliwosc gry w coopie na jednej konsoli?

czy jest mozliwosc gry w multi na splitscreenie ?

z gory dzieki za odp

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest w grze mozliwosc gry w coopie na jednej konsoli?

czy jest mozliwosc gry w multi na splitscreenie ?

Co do 1szego to nie zauważyłem takiej opcji (nie interesowałem się tym), a na drugie pytanie już dostałeś wcześniej odpowiedź. TAK - można grać we 4kę na 1PS3, 1TV i na 4ech padach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×