Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Tez na poczataku bylem na nie... Nie tyle przez realia IIWS ale przez tworcow (Ci od CoD3 a nie CoD4). Jednak po ostatnich filmikach jestem zachwycony. Multi super, grafika nie ustepujaca najlepszym tytułom, pojazdy i klimat CoD. Zobaczymy jak to sie bedzie prezentowalo w rzeczywistosci, mam nadzieje ze duzo lepiej od 3ki bo mimo ze dobrze sie przy niej bawielem to nie uwazam zeby byla to godna kontynuacja serii... Takze czekam niecierpliwie, jestem fanem serii CoD wiec pewnie predziej czy pozniej sie skusze, ale gra ma duzy potencjał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rozmyślalem i kurde doszedlem do wniosku ze rzeczywiscie te WWII sa nudne Pozatym te mapy. Z 10jakie widzialem jedna mi sie spodobala ( taka w nocy wioska xD ) Poczekam na CoD6 xD A zamiast CoD5 wezme FarCrya2 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieski będą po zabiciu iluś kolesi bez śmierci (chyba 7) - odpowiednik helikoptera w "4".

ten pomysł mi sie nie podoba tak samo helikoptery w 4 to totalna porazka, wypieprzyl bym z activision tego kto wpadl na tak glupi pomysl. Ten kto wzywa choppera powinien sam w nim siedzec a nie computer z zabojcza celnoscia wszystkich wybija. Chociarz dobrze ze te psiny tak szybko padaja ale jak ich wyleci 20 to bedzie ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niezła adrenalinka wybiega ci tak nagle z 20-25 dobermanów Suuper ...

Gra ogólnie śliczna. Tylko mapy od multi jakieś takie dziwne. Oglądałem kilka filmików z multi, gdzie były rożne mapy i mi się średnio podobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xboxiaki dostaja kody do bety CoD:WaW.... wie ktos czy na PS3 tez bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz sie dowiedzialem ze nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nieodpowiednie pytanie na tym forum ale wie ktoś czy będą bety na PC ?

Garstka Gameplayów z CoD:WaW. Multi DeathMatch. Niestety z X'klocka.

http://xbox360.ign.com/dor/objects/1422203...eathmatch1.html

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/1422...eathmatch2.html

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/1422...eathmatch3.html

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/1422...eathmatch4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku bylem zle nastawiony do tej gry nie podobało mi się to ze znów wracają do II wojny Światowej. Ale poogladalem troche gameplayów i jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wie ktoś czy będą bety na PC ?

Pierwsze info na temat bety z oficjalnej strony podawało że będzie, przeszukaj stronkę to napewno cos ntt. znajdziesz.

Gameplay-e prezentują się miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podchodziłem to tej gry z dystansem, ale po obejrzeniu gameplay'a w piątek jestem pewien, że grę kupię. Ale najpierw musze sobie sprawić CoD'a 4 Ale to ja wyjdzie 5, bo wtedy (mam nadzieję) potanieje 4, która mocno trzyma cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Cod 4 kupiłem od kumpla (bardzo dobry stan) za 50zl, jakiś tydzień temu.

A co do kolegi to on sprzedaje zestaw gier (9 Gier) za 400zł nie wiem czy mogę link wstawić Jak by ktoś chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie bardzo podoba na bank ją kupie... Brakowalo mi na konsole czegos ciekawego z II WŚ. Multiplayer nie wiele sie rozni od tego od coda4. Czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision has been in touch to tell us that the Call of Duty 5 Xbox 360 multiplayer beta will begin early next week.

Zdam wam relacje

mam x klocka wiem wam powiem XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie w serii jestem na bieżąco, we wszystkie części grałem, w piątkę zagram na pewno i to możliwie najszybciej, ze wszystkich jesiennych lub wczesno zimowych premier ta mnie najbardziej interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Activision has been in touch to tell us that the Call of Duty 5 Xbox 360 multiplayer beta will begin early next week.

Zdam wam relacje

mam x klocka wiem wam powiem XD

No to zdaj relacje z Twoich odczuc Bo mam chcice na tą gre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś posiadający Xboxa i ma ochotę pograć w Bete to proszę PW . Mam 2 kody do rozdania

Rozdane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

must have jezeli zabawa przez neta chociaz w polowie bedzie taka jak w 4 to bede sie slinil nocami ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno odgrzewany kotlet -.- Call OF Duty 3 na silniku COD 4 -.- (powiedzmy MOD do COD 4)

Śmieci nie kupuje przykro mi ale to jest gówienko ;( (a miałem na dzieje) KillZone to zmiażdży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych komentarzach widzę że jest podobnie jak mówiłem, mało kto jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×