Skocz do zawartości
VIPuser

FIFA 18

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomoże ktoś ogarnąć obrone w tej edycji. L2 + pressing r1, skracanie kątów i czekanie na błąd jest jedyną metodą na odbiór póki co? Wszelkie próby odbioru bez presingu z samym L2 w konfrontacji 1 na 1 z graczem który wie jak używać L1 i prawej gałki kończy się niepowodzeniem. Napastnicy przenikają przez obronę. O samym x i kwadracie nie wspominam. Tip dla wszystkich - w tej edycji strzały ustawione na półautomatyczne po dobrym przymierzeniu wchodzą jak w masło. Nawet sprzed pola karnego. Standardowo jest asysta tak że zmieńcie sobie i walcie ile fabryka dała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku meczach mogę napisać - EA nie spieprzcie tego!

Tempo gry fajne, strzały konkretne, z upływem czasu widoczne zmęczenie i niedokładność...
Na razie jest dobrze.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat kupił to troche pogralismy. Przegrywam z nim bo jest dobry ale pada kosmiczna liczba bramek. 6-3 a drugi to 7: 3 dla niego, trzeci remis 3-3. 

 

Strasznie balans na offensywe przesunieto :/ imo 17 lepsza była ale ja wole symulacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć, że tempo nierówne, raz jest szybciej i nie czuć ciężkości zawodników a raz wolniej wraz ze wspomnianą wagą zawodników.

Nie wiem od czego to zależy ale jest to zarówno w szybkim meczu offline jak i online w meczach towarzyskich.

Mój znajomy z którym pograłem online miał identycznie wtych samych meczach i kiedy było wolno to zarówno u mnie jak i niego a kiedy tempo wzrastało to po obu stronach.

Dziwne to jest i nie rozumiem od czego to zależy. Najgorsze jest to, że w 3 meczach offline zdążyło mi się mieć przyspieszone tempo a więc nie jest tak kolorowo...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba nie placebo.
Czuć różnice i z kolegą w tym samym meczu czujemy kiedy jest tak jak to opisałem wyżej.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od 3 godzin i moge powiedzieć, że jest dobrze. Rozegrałem kilka meczów zarówno online jak i offline, podoba mi sie.

Nie wiem czy to sie kwalifikuje jako minus, ale słupek/poprzeczkę obijam w każdym meczu.. tylko ja tak mam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można odebrać nagrody za squad battles? Wygrałem 4 mecze, wbiłem rangę i nic :38_worried:

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

A ja muszę powiedzieć, że tempo nierówne, raz jest szybciej i nie czuć ciężkości zawodników a raz wolniej wraz ze wspomnianą wagą zawodników.

Nie wiem od czego to zależy ale jest to zarówno w szybkim meczu offline jak i online w meczach towarzyskich.

Mój znajomy z którym pograłem online miał identycznie wtych samych meczach i kiedy było wolno to zarówno u mnie jak i niego a kiedy tempo wzrastało to po obu stronach.

Dziwne to jest i nie rozumiem od czego to zależy. Najgorsze jest to, że w 3 meczach offline zdążyło mi się mieć przyspieszone tempo a więc nie jest tak kolorowo...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Tak jest mniej więcej od kilku edycji. Pisałem o tym tutaj ostatnio, a na forach EA rok temu były podobne tematy odnośnie tempa meczu uzależnionego od obciążenia serwerów. Tylko o dziwo im bardziej obciążone serwery EA (godziny wieczorne) tym tempo meczów dużo szybsze. U mnie zawsze się sprawdza. Jak gram rano to zawsze przyjemnie, bo tempo ludzkie, dające czas na normalna reakcje. Każdorazowa gra w godzinach wieczornych ( od 21 mniej więcej) skutkuje wzrostem tempa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to nie powinno mieć wpływu na grę offline

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz konsole od internetu to zobaczysz różnice. Wtedy masz dopiero grę offline. Tylko co to za gra jak się punkty nie nabijają. Poza tym ja gram tylko FUT głównie, wiec odpada niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było czy to offline czy online, to jestem w stanie teraz uwierzyć wszystkim co pisali o zmiennym tempie... Myślę, że każdy kto gra od premiery zauważył, że po południu tempo wzrosło a pod wieczór jeszcze trochę.
Z rana aż do popołudnia tempo było idealne i czuć było wagę zawodników.
Nie dawno kolega mi pisał , że w FUT miał ping pong a z rana chwalił sobie tempo nowej FIFA.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tą opcję gdzieś w przyszłości zmienić?
Jest to opcja która wybieramy zaraz po zaakceptowaniu regulaminu przy pierwszym uruchomieniu gry 8711a8715df8a73bfea8af3fec1ce871.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w opcjach ustawienia konta czy coś takiego tam poszukaj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu meczach można powiedzieć tylko jedno - czy ta gre ktos w ogóle testował ? Co z tego że sama rozgrywka jest całkiem w porządku jeśli w 9/10 spotkan w meczu obijana jest 2,3,4 czy nawet 8 razy poprzeczka. Jednak nie to jest najgorsze, najbardziej denerwuje fakt że chciałem kupić fife a dostałem nhl no bo jak można nazwać grę w ktorej notorycznie pada w meczu po 8-10 bramek ? Strzały wchodzą jak w masło, napastnicy maja olbrzymia przewagę nad obrona a do tego bramkarze najwyższej klasy prezentuja poziom ekstraklasy i to wszystko złożone razem daje nam wyniki rodem z hokeja. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ta gra przypomina stare edycje World Cup. Obrona tu nieistnieje, pada taki grad goli. Moje ostatnie trzy mecze w sieci to zw 8-4 (???), remis 3-3 i zw 4-3

 

Jest to najgorsza Fifa od wielu wielu lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie taki problem, że podczas wznowienia gry np. Wybicie bramkarza lub różny animacja przez około sekundę szarpie? Takie jakby drgania. Nie jest to lag tylko szarpanie. Gram na zwykłym ps4. To samo miałem w demie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jesteście mi w stanie wytłumaczyć jak się wykonuje rzuty rożne? W poprzednich edycjach zawsze po wybraniu miejsca gdzie chciałem wrzucić wychylałem jeszcze lewą gałkę do przodu żeby poszła dosyć płaska silna piłka a w tej części co bym nie zrobił to leci taki balon wysoki, że w tym czasie można sobie kawę zrobić albo dwa piwa wypić.


Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balon leci bo teraz mało siły to balon dużo siły ostra silna wrzuta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gniot ,czekam na łatkę, jak nie pomoże sprzedaje w pizdu ten syf ,wyniki hokejowe ,strzały z dystansu powinny cieszyć a nie za każdym razem bomba z kosmosu i gol . Po prostu masakra ,syf dno i metr mułu 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra jakaś z tymi strzałami z daleka, prawie każdy wchodzi, oby to poprawili.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy te problemy o których piszecie są we wszystkich trybach gry?

Online,offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to we wszystkich. Do tego obijanie poprzeczek i słupków - obijam praktycznie w każdym meczu. Porażka. Od dziś pierwszy odpoczynek od FIFY, conajmniej na 2-3 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słupki i poprzeczki standard od paru edycji. Strzały z daleka przesadzone bo co mecz bramka życia. Obrona na plus bo trzeba więcej myśleć tylko co z tego jak napastnicy podkreceni za bardzo i w sytuacjach 1 na 1 mają zawsze przewagę. Wyniki hokejowe chociaż parę razy miałem 0:0 czy 1:1. Osobiście odstawiłem na półkę i czekam na patch. Oczywiście gra online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×