Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam polską wersję gry, Przeszedłem fabułe jako evil, czy mógłby mi ktoś użyczyć save'a z dobrej karmy ? :> Nie musi być 100% ale dobrze by było :) Szukałem na necie ale są tylko do wersji eng. Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co? trofeów i tak nie dostaniesz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co? trofeów i tak nie dostaniesz...

Nie chodzi mi o trofea tylko o obadanie mocy, a na fabułe od nowa za bardzo nie mam czasu , tak z ciekawosci chciałbym obadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, myślałem, że kolejny próżny trophy hunter... jeśli bedzie działać wrzucę jutro ok? napisz na pw maila

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak? wysłałem dawno i żadnego odzewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za Infamousa i zastanawiam się czy jak nie zbiorę za pierwszym przechodzeniem wszystkich odłamków to czy będę mógł je dozbierać grając złym Colem na hardzie?. Czy zostaną te których nie zebrałem czy pojawią się wszystkie od nowa tak jak np pióra w ACII? wiem, że jedno napewno ominąłem zaraz przed walką z Sashą i nie bardzo jak mogę wrócić teraz w to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet po przejściu możesz, bo masz otwarty świat. możesz wtedy dokończyć misje poboczne. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet po przejściu możesz, bo masz otwarty świat. możesz wtedy dokończyć misje poboczne. :thumbsup:

Tak, ale jak zacznie grać od nowa aby przejść złą ścieżkę na poziomie hard to zbieranie zaczyna się od zera :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, zapomniałem dodać, że odłamki muszą byc zebrane podczas jednego przejścia gry. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Przeszedłem grę na poziome średnim jako bohater teraz chcę przejść jako zły na hardzie lecz jak daje nową grę to nie mogę wybrać poziomu trudności dopiero na początku rozgrywki w opcjach i mam pytanie jak tak zrobię czy wpadnie trofeum za grę na hardzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po pierwszej misji możesz zmienić poziom trudności (jak zdejmujesz żarcie, bo gdzieś się tam zawiesiło) więc spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Przeszedłem grę na poziome średnim jako bohater teraz chcę przejść jako zły na hardzie lecz jak daje nową grę to nie mogę wybrać poziomu trudności dopiero na początku rozgrywki w opcjach i mam pytanie jak tak zrobię czy wpadnie trofeum za grę na hardzie?

Wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po pierwszej misji możesz zmienić poziom trudności (jak zdejmujesz żarcie, bo gdzieś się tam zawiesiło) więc spokojnie.

Na 99% jestem przekonany że dało się to zrobić wcześniej, osobiście nie ryzykowałbym zmiany poziomu po wykonaniu choćby jednej misji bo cholera wie czy mu zaliczy puchar za całą grę na najwyższym poziomie. Z tego co pamiętam to dało się to zrobić w opcjach od razu gdy mieliśmy możliwość sterowania Cole'm - pomijając rozbiegówkę gdzie pokiereszowany ledwo stał na nogach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak, ze dopiero chyba po 3 misji wyskoczył mi komunikat ze można zmienić na hard- oczywiście zmieniłem. Wpadło trofeum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Chciałem uwolnić całe miasto mam w dzielnicach 80/84 i żadna misja nie pokazuje się na mapie , jakiś pomysł?Fabułę przeszedłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Chciałem uwolnić całe miasto mam w dzielnicach 80/84 i żadna misja nie pokazuje się na mapie , jakiś pomysł?Fabułę przeszedłem

Musisz wpaść na te dzielnice i walczyć z tymi kolesiami.Bo niektóre misje polegały na tym że jak się zabije tych kolesi to nagle się pokazuje nad jego głową tzn wykrzyknik(czy coś w tym stylu) i wtedy wciskasz przycisk.I przeważnie jest tak że chodzi o jakieś schowane odłamki.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja utknąłem na odblokowywaniu dzielnic, misja w której koleś leży, zbieramy z niego dane po czym idziemy za cieniem takiego jakby pająka, następnie wchodzimy do labiryntu i tam musimy znaleźć i zabić 3 izolatorów, problem w tym że dwóch znalazłem od razu a trzeciego za nic nie mogę znaleźć.. Możecie dać jakąś podpowiedź gdzie on się kryje ? Dodam że dwóch pierwszych było tak w miarę przy środku okręgu poszukiwań w bliskich odstępach od siebie...

EDIT: Już znalazłem ;)

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najłatwiej wykonać te sztuczki: Miłego upadku i Przedwczesny wybuch. Przeszedłem całą linie fabularną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w misji ,,spacer po dachach na początku gry. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego upadku to trudna sztuczka bo ciężko o trzech żniwiarzy w jednym miejscu ;) Jest jednak patent który pozwala wbić to łatwo po skończonej fabule, instrukcja poniżej;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę sprawdzić jakie sztuczki zrobiłem a jakich nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Po wciśnięciu START lub SELECT widzisz opis jednej z pozostałych. Ilość zaliczonych widać przy przy wyborze save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak odblokuje wszystkie dzielnice to będę mógł zrobić po tym stunty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×